5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tolpa Dermo Body Buttocks Up Modelujúce sérum 150 ml131,90 €/1kg
27,70 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml95,69 €/1kg
33,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Q+A - Salicylic Acid Smoothing Lotion - Telové mlieko s kyselinou salicylovou proti ekzémom, 250 ml71,92 €/1l
17,98 €
Predajca: LaRoseCare

Ďalšie informácie o reklame
Esthederm, Intenzívne sérum s Glaucinom, Sérum proti celulitíde, 200 ml280,75 €/1l
56,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Retinolové sérum s vitamínom E proti vráskam, proti starnutiu tváre, organické, vegánske, 1x 60ml
199,83 €/1l
11,99 €
Predajca: p-beauty

Pleťové sérum s vitamínom C a E s kyselinou hyalurónovou proti starnutiu vrások vegánske, 1x 120ml
141,58 €/1l
16,99 €
Predajca: p-beauty

Pleťové sérum Pleťové sérum proti starnutiu proti vráskam Koncentrát s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C E Vegan, množstvo:2x 30ml
499,67 €/1l
14,99 €
Predajca: p-beauty

Rozjasňujúce sérum Biovène Vitamin C Vitamin C 30 ml
417,33 €/1l
12,52 €
Predajca: somnia24

Isdin Ureadin Lotion10 Intenzívna hydratácia 200ml
108,35 €/1l
21,67 €
Predajca: somnia24

Revuele Ceramidový hydratačný krém 200ml
63,95 €/1l
12,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

SEBAMED Krm proti strim (200 ml)
74,30 €/1l
14,86 €
Predajca: VISO

BAKUCHIOL ANTI-AGING Firming Kö rperö l 100 ml
362,00 €/1l
36,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Anua Heartleaf Daily Lotion 200 ml
109,95 €/1l
21,99 €
Predajca: LaRoseCare

Isdin ovsený krém s ceramidmi
253,90 €/1l
25,39 €
Predajca: somnia24

Amla olej olej na vlasy rast vlasov proti lupinám vypadávanie vlasov za studena lisovaný organický vegánsky, 1x 60ml
199,83 €/1l
11,99 €
Predajca: p-beauty

Revolution Skincare AHA vyhladzujci hydratan balzam 200 ml
95,75 €/1kg
19,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

NEOVIDERM pleťová emulzia 30ml
15 610,00 €/1l
15,61 €
Predajca: somnia24

Odličovač na tvár Nivea MICELÁRNA VODA NIVEA 400 ml
12,55 €
Predajca: somnia24

Eveline Cosmetics Egyptian Miracle – telový krém, hydratácia, upokojenie
233,75 €/1l
9,35 €
Predajca: MANADA

Avokádový a mangový telový krém proti starnutiu
139,95 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pleťové sérum s kyselinou hyalurónovou 60 ml.
Hydratačné sérum proti vráskam s kyselinou hyalurónovou - prírodný kozmetický prípravok, ktorý by rozhodne nemal chýbať v kozmetickej výbave žien, ktoré si starostlivo chránia krásu, mladosť a žiarivosť pleti. Účinnosť séra je založená na jeho jedinečnom zložení a prírodnom zložení. Keďže dostatočné množstvo kyseliny hyalurónovej v bunkách zabezpečuje hladkosť pokožky, sérum je založené najmä na kyseline hyalurónovej, ktorej účinok je posilnený rastlinnými zložkami. Sérum s kyselinou hyalurónovou proti vráskam je rozumnou voľbou. Pomáha zbaviť sa aj hlbokých vrások tým, že intenzívne hydratuje pleť. Pocítite spevnenie, zdravý jas, sviežosť a starostlivosť o tvár. Vysoká koncentrácia prospešných zložiek dokáže preniknúť do hlbokých vrstiev dermy a dodať tam dôležité prvky. Prejavte si lásku a starostlivosť, aby ste sa cítili sebaisto a tešili sa zo svojho odrazu!
Vlastnosti:
- poskytuje hĺbkový a dlhotrvajúci hydratačný účinok
- normalizuje obsah vlhkosti v kožných bunkách
- chráni pokožku pred predčasným tvorbou vrások a ďalšími prejavmi starnutia
- zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky
- obnovuje hladkosť pokožky
- má intenzívny antioxidačný účinok
- zvyšuje tonus pleti
- zlepšuje ochranné funkcie dermy
- dodáva pleti žiarivosť, hladkosť a hebkosť
- podporuje obnovu buniek
- ľahká konzistencia sa okamžite vstrebáva
- nezanecháva na pokožke lepkavé zvyšky
- vhodný pre všetky typy pleti
Použitie:
Umyte a osušte tvár ako zvyčajneNaneste tenkú vrstvu séra na požadované miestaNechajte zaschnúťPo úplnom zaschnutí séra naneste svoj obľúbený hydratačný krém. Sérum môžete používať dvakrát denne (ráno a večer).Tip: Začnite s aplikáciou raz denne a potom ju zvýšte na dvakrát denne.
Zloženie:
Obsahuje: Aqua, Glycerine, Amino Acids, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract, Bebetaine, Butylene, Glycol, Bloglyool, B-glucagon, Aloe Extract, Hamamelis Virginiana Leal / Stem Extract, Carbonmer, Xanathan Gum, Phenoxyethanol.
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Aqua, Glycerine, Amino Acids, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract, Bebetaine, Butylene, Glycol, Bloglyool, B-glucagon, Aloe Extract, Hamamelis Virginiana Leal / Stem Extract, Carbonmer, Xanathan Gum, Phenoxyethanol.
- Výrobca
- p-beauty
- Rozsah dodávky
- 1x 60 ml
- EAN kód
- 4262432781117
- Číslo od výrobcu
- wi_126069467297_0
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Aqua, Glycerine, Amino Acids, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract, Bebetaine, Butylene, Glycol, Bloglyool, B-glucagon, Aloe Extract, Hamamelis Virginiana Leal / Stem Extract, Carbonmer, Xanathan Gum, Phenoxyethanol.
- Výrobca
- p-beauty
- Rozsah dodávky
- 1x 60 ml
- EAN kód
- 4262432781117
- Číslo od výrobcu
- wi_126069467297_0
Hodí sa k tomu

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Posteľná bielizeň – 135 x 200 cm – sada obliečok na perinu a vankúše – čierna – listy – mikrovlákno bavlna – 1 obliečka na vankúš 70 x 80 cm
15,91 €
Predajca: CottonMarket

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Retinolové sérum s vitamínom E proti vráskam, proti starnutiu tváre, organické, vegánske, 1x 60ml
199,83 €/1l
11,99 €
Predajca: p-beauty

7 v 1 stroj na vodnú dermabráziu, starostlivosť o pleť tváre, kúpeľ tváre
319,68 €
-59,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
259,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Redex24

Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SONGMICS Regál na topánky s 12 stohovateľnými policami na 48-60 párov topánok čierny
317,84 €
Predajca: Lumarko

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
63,99 €
Predajca: Houseland

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Elektrické trojkolesové bicykel pre dospelých, 48V, 20Ah batéria, 110 km dojazd, pánsky/dámsky model, zadné trojité brzdy, elektromobil s krútiacim momentom 65 Nm, fatbike s 20-palcovými kolesami
2 776,01 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

VITALmaxx Odstraňovač chĺpkov Perfect Finish 1,5V, biela farba. Epilátor pre ženy, na tvár. Odstraňuje chĺpky bez bolesti. Vhodný na odfarbovanie obočia, pre dokonalý vzhľad
14,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

VASAGLE skrinka na topánky s 3 klapkami na topánky 120x60x24 cm vintage
85,00 €
Predajca: Kokiska

Darsonval SuperNova Gess vysokofrekvenčné tváre tyč stroj 4 tipy Microcurrent terapia Anti-aging kože sprísnenie jemné linky tváre odstránenie chĺpkov
77,49 €/1kg
61,99 €
Predajca: GESS

Beauty of Joseon 8809738312728, Ženy, 30 ml
396,33 €/1l
11,89 €
Predajca: LaRoseCare

Planetárny kuchynský robot 1700W
79,52 €
Predajca: Ellano

Dohľadová kamera WLAN | vonkajšia a vnútorná | detekcia pohybu pre dom, dieťa, vchodové dvere | 355° otočná, 1080p, 2,4 GHz WiFi, IP | Retoo
60,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sérum na tvár s kyselinou hyalurónovou Sérum proti starnutiu tváre Organic Vegan, 2x 60ml
299,83 €/1l
17,99 €
Predajca: p-beauty

VASAGLE 5-úrovňový stojan na topánky, skrinka na topánky, regály na topánky vintage
77,31 €
Predajca: Lumarko

Nivea Cellular Luminous Intenzívne Sérum Na Vyhladenie Škvŕn Na Koži 30ml
726,67 €/1l
21,80 €
Predajca: TR8

Canon PIXMA TS3350, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
325,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Súprava štetcov na líčenie 12 kusov Foundation Brush Powder Brush Makeup Brush Set s taškou Nástroje kozmetické Make Up Pink Retoo
12,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

D.RECT 10 kusov voľných listov (2 kusy v každej farbe 5x2) | Kartónový voľný zakladač A4 s plastovou perforáciou s priehľadným predným obalom | Plastový voľný zakladač z PP fólie | Perforovaný - euro perforácia
36,14 €
-67%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Klarstein, blok na nože s nožmi, 7 -dielna súprava, inšpirované Japonskom
37,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Mielle Rozmarínová mäta 2 oz 59 ml
348,81 €/1l
20,58 €
Predajca: somnia24

SONGMICS Sedacia stolička, 37 l, skladacia truhlica, úložný box, svetlosivá
244,39 €
Predajca: Lumarko

Kadidlové tyčinky Palo Santo
290,00 €/1kg
4,44 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,90 €
Predajca: taleoo

Pokemon - TCG Mega Evolution Booster Box 36 Pcs (German)
344,99 €
Predajca: TCC-SHOP

Gymform® Leg Action Foot Massager Vibration + Shiatsu Massage Masážny prístroj na nohy Masáž nôh vrátane masážneho plánu
139,00 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
699,11 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
22,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,34 €/1l

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
137,39 €
Predajca: PerfumTraders
858,69 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

Australian Gold 54402250068, Tvár a telo, 237 ml, Gél, Upokojujúce, Chladenie, Hojivé, Upokojujúci, Ženy, Sprej
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR
62,24 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,81 €
Predajca: PerfumTraders
432,07 €/1l

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

Jo Malone English Pear & Freesia Body Crème 175 ml
65,90 €
Predajca: PerfumTraders
376,57 €/1l

Uriage Xemose Kúpeľný Olej 1000ml - Hydratácia pre Citlivú Pokožku
31,16 €
Predajca: SuperMerchant
69 244,45 €/1kg

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avon Eve Confidence telové mlieko 125ml
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
183,92 €/1l

AVON tomorrow telové mlieko 125 ml
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
183,92 €/1l

CeraVe hydratačný krém - na suchú až veľmi suchú pokožku tváre a tela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
22,97 €
Predajca: Serica
229,70 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l