4,2



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml835,00 €/1l
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA429,17 €/1l
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml142,00 €/1l
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Loreal SE Aminexil Advanced roll-on 42x6ml Serie Expert372,74 €/1l
93,93 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Bi-Phase Oil 30 ml
916,67 €/1l
27,50 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Serioxyl Advanced, Hair Serum, Densifying, 90 ml
572,78 €/1l
51,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

L'Oreal Professionnel, SteamPod, Hair Serum, For Smoothening, 50 ml
76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: Parfumtoi

Keratin Reparative Hair Serum
29,00 €
Predajca: JERICHO

L´Oréal - Revitalift Clinical Serum 30ml
41,94 €/1kg
41,94 €
Predajca: LAVONIO

BLONDME BOND REPAIR Intensiveö l 50 ml
255,00 €/1l
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR

WELLA PROFESSIONALS Ultimate Repair Night Hair Serum 30 ml
547,33 €/1l
16,42 €
Predajca: Glamperfeu

Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.
137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml
76,67 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Glättende Haarbehandlung Pantene 30 seconds Ampulky 3 x 15 ml 15 ml
276,89 €/1l
12,46 €
Predajca: somnia24

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Stemoxydine5% + Hibiscus Seed, 90 ml
482,56 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

Vollare Hair Serum PROils Intensive Repair Oil Serum do włosów suchych i zniszczonych, 30ml
983 750,02 €/1kg
39,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex č.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum - Výživné sérum na vlasy, 90 ml
426 000,01 €/1kg
42,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
306,57 €/1l
66,22 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Alterna Caviar Restructuring Bond Repair Leave-in Overnight Serum sérum pre poškodené vlasy 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Série Expert Alpha Sleek sérum 50 ml
402,50 €/1kg
48,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
L'oréal ProfessionnelAbsolut Repair Molecular | Sérum na poškodené vlasy 250 ml
L'Oréal Absolut Repair Molecular Rinse-Off Serum je sérum, ktoré ponúka jedinečné riešenie pre vlasy, ktoré potrebujú intenzívnu regeneráciu. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu obohatenému o peptidy a aminokyseliny sérum preniká hlboko do štruktúry vlasov a premieňa ich zvnútra. Jeho ľahká textúra sa okamžite vstrebáva do vlasového vlákna a vykonáva molekulárnu obnovu bez zaťaženia vlasov. Po použití tohto prípravku vlasy získavajú späť svoju silu, pružnosť a odolnosť. Výsledkom je výnimočná pevnosť, zdravý vzhľad a hebkosť vlasov.
Dôležité zložky:
- Aminokyseliny - podporujú proces obnovy molekulárnej štruktúry vlasov.
- Peptidy - obnovujú molekulárnu štruktúru.
Výhody používania L'Oréal Absolut Repair Molecular Rinse-Off séra:
- Regenerácia,
- Výživa,
- Rekonštrukcia,
- Posilnenie,
- Sila,
- Pružnosť
- Mäkkosť,
- Lesk,
- bez stresu.
Objem:
250 ml
- Naneste primerané množstvo prípravku do dlaní.
- Rozdeľte šampónom umyté vlasy na dve časti.
- Rovnomerne rozdeľte prípravok po dĺžkach a koncoch vlasov.
- Nechajte prípravok pôsobiť niekoľko minút.
- Dôkladne opláchnite.
Aqua / Water / Eau, Glycerin, Propylene Glycol, Glycine, Citric Acid, Parfum / Fragrance, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Cetrimonium Chloride, Polysorbát 20, Polysorbát 80, Fenoxyetanol, Hydroxid sodný, Kyselina glutámová, Quaternium-80, Arginín, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid, Serín, Linalool, Tyrozín.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml
L'Oréal Absolut Repair Molecular Rinse-Off Serum je sérum, ktoré ponúka jedinečné riešenie pre vlasy, ktoré potrebujú intenzívnu regeneráciu. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu obohatenému o peptidy a aminokyseliny sérum preniká hlboko do štruktúry vlasov a premieňa ich zvnútra. Jeho ľahká textúra sa okamžite vstrebáva do vlasového vlákna a vykonáva molekulárnu obnovu bez zaťaženia vlasov. Po použití tohto prípravku vlasy získavajú späť svoju silu, pružnosť a odolnosť. Výsledkom je výnimočná pevnosť, zdravý vzhľad a hebkosť vlasov.
Dôležité zložky:
- Aminokyseliny - podporujú proces obnovy molekulárnej štruktúry vlasov.
- Peptidy - obnovujú molekulárnu štruktúru.
Výhody používania L'Oréal Absolut Repair Molecular Rinse-Off séra:
- Regenerácia,
- Výživa,
- Rekonštrukcia,
- Posilnenie,
- Sila,
- Pružnosť
- Mäkkosť,
- Lesk,
- bez stresu.
Objem:
250 ml
- Naneste primerané množstvo prípravku do dlaní.
- Rozdeľte šampónom umyté vlasy na dve časti.
- Rovnomerne rozdeľte prípravok po dĺžkach a koncoch vlasov.
- Nechajte prípravok pôsobiť niekoľko minút.
- Dôkladne opláchnite.
Aqua / Water / Eau, Glycerin, Propylene Glycol, Glycine, Citric Acid, Parfum / Fragrance, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Cetrimonium Chloride, Polysorbát 20, Polysorbát 80, Fenoxyetanol, Hydroxid sodný, Kyselina glutámová, Quaternium-80, Arginín, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid, Serín, Linalool, Tyrozín.
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml
- Model
- Serie Expert Absolut Repair Molecular
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Starostlivosť > Vlasy > Starostlivosť o vlasy
- Výrobca
- L'Oréal
- Počet kusov
- 26
- EAN kód
- 3474637188214
- Model
- Serie Expert Absolut Repair Molecular
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- Starostlivosť > Vlasy > Starostlivosť o vlasy
- Výrobca
- L'Oréal
- Počet kusov
- 26
- EAN kód
- 3474637188214
Hodí sa k tomu

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Moleculair Mask 500ml
134,90 €/1l
67,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml
76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular Structure posilňujúci šampón, 500 ml
61,50 €/1l
30,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
130,96 €/1l
32,74 €
Predajca: Scentist

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 300 ml
72,50 €/1l
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Spray Treatment, 190 ml
237,37 €/1l
45,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Concentrated Pre-Treatment predšampónová starostlivosť pre poškodené vlasy 190 ml
239,63 €/1kg
57,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov 1500 ml
32,93 €/1l
49,40 €
Predajca: Parfumtoi

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Sérum na vlasy L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular, 250 ml
113,12 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov 300 ml
76,27 €/1l
22,88 €
Predajca: BRASTYGroup

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Leave-In Mask 50ml
404,00 €/1l
21,21 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov Refill 1000 ml
29,63 €/1l
29,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Treatment Cream Mask, 250 ml
131,84 €/1l
32,96 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Milk_Shake Spray Natural Care kondicionér na nechanie pôsobiť
67,71 €/1l
23,70 €
Predajca: Friseurtotal

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml
85,10 €/1l
25,53 €
Predajca: somnia24

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Echosline Curl Mask maska pre vlnité a kučeravé vlasy 300 ml
25,57 €/1l
7,67 €
Predajca: Glamperfeu

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Wella SP Luxe Oil Keratin Restore Mask 150 ml
110,87 €/1l
16,63 €
Predajca: Zeitburg

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Výživný, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Keratín, Nádoba
4,27 €/1l
4,27 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Samsung GU50CU7179U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
2 048,88 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Merco Neopren činka hmotnost 3 kg
12,05 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%20% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
20%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR
835,00 €/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000 ml
126,99 €
Predajca: Keratinshop
126,99 €/1l

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair maska 250ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10v1 90ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
66,25 €
Predajca: MAGUHAAR
88,33 €/1l

Nioxin | Sérum proti vypadávaniu vlasov 70ml - Posilňuje vlasové korienky - Znižuje vypadávanie vlasov
50,00 €
Predajca: MAGUHAAR
714,29 €/1l

Felps Brazilian Nuts keratínový orech 250 ml
58,99 €
Predajca: Keratinshop
235,96 €/1l

L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml



2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,54 €
Predajca: MAGUHAAR
590,80 €/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Sérum proti vypadávaniu vlasov
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
520,00 €/1l

ESSENCE ABSOLUE nä vyživujúca ochranaö l 150 ml
116,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
777,33 €/1l

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Sérum na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

Láska elixír NO FRIZZ! Pena lesk
35,99 €
Predajca: Keratinshop
71,98 €/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Kosmetika Príroda
36,99 €
Predajca: Keratinshop
123,30 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
82,00 €/1l

Loreal Super Dust 2x7g
26,75 €
Predajca: MAGUHAAR
1 910,71 €/1l

Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR
429,17 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
76,67 €/1l

Olaplex Professional Traveling Stylist Kit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
85,85 €
Predajca: PerfumTraders
286,17 €/1l

HaloGrow sérum na podporu rastu vlasov, 20 ml – sérum na starostlivosť o vlasy s obsahom biotínu, kofeínu a peptidov
30,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: WR-Products
1 399,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
142,00 €/1l