4,4



Na základe 17 hodnotení
BaByliss PRO FX7870IBPE SkeletonFX Boost + Chameleon Trimmer
135,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,63 €-9,37€
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 8,50 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Strojčeky na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Wahl Cordless Barber Combo325,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Zastrihávač psov Wahl KM10+423,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Zastrihávač vlasov Wahl Super Taper X168,79 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
Strojčeky na strihanie vlasov Moser Máquina Pro 5500RPM129,32 €
Predajca: BalticVaris_DE

BaByliss Pro 4Artists SkeletonFX presný zastrihávač zlatý FX7870GE
137,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BaByliss PRO FX8700IBPE Boost + Chameleon Clipper
151,00 €
-5,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
145,50 €
Predajca: Digiexpert

Wahl Profi Detailer LI, Červená, Strieborná, Obdĺžnik, 3,8 cm, Batérie, 100 min, Zabudovaná batéria
193,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Cordless Magic Clip - Burgund - 0,8 mm - 2,5 mm - 4 cm - Stahl - DC (08148-2316H)
180,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

BaByliss PRO - Single Foil Metal Shaver FXFS1E
47,44 €
Predajca: VISO

BaByliss GoldFX, Zlato, Kov, 1,5 mm, 1,9 cm, Titán, Batérie
291,97 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Profesionálny trimmer JRL Fresh fade 2020T
97,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

JRL ONYX 2020C-B Premium akumulátorový strojček
184,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Babyliss PRO FX726E 4Artists Lo-Pro Trimmer
110,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Náhradná strihacia hlavica pre Babyliss Pro FX707Z DLC Titanium 1.6
33,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BaByliss PRO FX797E SNAPFX Trimmer
260,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Wahl 3026483 Vapor Professional Clipper Haarschneidemaschine
222,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Zastrihávač BaByliss PRO FXONE Lo-Pro Grey FX729E
146,00 €
-5,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
140,65 €
Predajca: Digiexpert

BaByliss Super-X Metal MT996E
111,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prémiové chrániče SkeletonFX
27,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
BaByliss PRO FX7870IBPE SkeletonFX Boost + Chameleon Trimmer
Zastrihávač Boost+ SkeletonFX má úplne odkrytú T-čepel, ktorá poskytuje 360° viditeľnosť potrebnú pre zložitú prácu. Nový digitálny motor 7 200 ot./min. 3 hodiny prevádzky - 4 hodiny nabíjania.
Náš zastrihávač Boost+ SkeletonFX má úplne odkrytú T-čepel, ktorá poskytuje 360° viditeľnosť potrebnú pre zložitú prácu. Vysokovýkonná lítiová batéria poskytuje 3-hodinovú nepretržitú prevádzku zo 4-hodinového rýchleho nabíjania so zaručeným trvalým výkonom a rýchlosťou aj pri nižších úrovniach nabitia. Bezuhlíkový motor s dlhou životnosťou a vysokým krútiacim momentom poskytuje konzistentne vysokú rýchlosť čepele aj pri dlhších a hustejších vlasoch. S precízne skonštruovanými čepeľami DLC pre mimoriadne hladké rezanie s nižším trením a odolným kovovým puzdrom pre odolnosť pri tvrdej práci. Rukoväť je potiahnutá novou diamantovou gumou pre ešte väčšie pohodlie a kontrolu pri používaní.
DLC nový hlboký zub 2,0 mm T-čepel – nastaviteľná nulová medzera
Skvelé pre husté/hrubé vlasy a menej citlivú pokožku. Ideálne na vytváranie extrémne ostrých línií.
Odkrytá čepeľ SKELETONFX vám dá
360° videnie bez ohľadu na polohu, v ktorej je zastrihávač umiestnený, a teda perfektná viditeľnosť.
- Menej zahrievania, pretože nič nezachytáva teplo.
- Možnosť nulovej medzery vášho nástroja bez odstránenia čepele.
Nový digitálny motor s vyššou rýchlosťou - vyšší krútiaci moment 7 200 ot./min
Tento nový motor poskytuje vysoký výkon pre čisté rezanie na blízko.
Technologický pokrok elektronicky riadených digitálnych motorov im umožňuje byť ľahšie, vyznačujú sa ultra nízkymi vibráciami, spotrebúvajú menej energie, majú dlhšiu životnosť a vytvárajú menej hluku.
Zastrihávač poskytuje vysoký výkon bez ohľadu na to, či je napájaný káblom alebo bez kábla.
Nová lítium-iónová batéria 3300mAh
4-hodinové rýchle nabíjanie a 3-hodinová prevádzková doba batérie poskytujú profesionálom v oblasti účesu maximum
flexibilita, úspora času a efektivita.
Vlastnosti
Odkrytá 40 mm T-čepel
Nový digitálny motor 7 200 ot./min
Celokovové puzdro – gumová rukoväť s diamantovou textúrou
Nová lítium-iónová batéria 3 300 mAh
3 hodiny prevádzky - 4 hodiny nabíjania
Káblový/bezdrôtový
Univerzálne napätie
Zaisťovací hák na zavesenie
Čistiaca kefa a mazací olej
Technický popis:
- Určenie: Pre neho
- Doba chodu na batérie až: 180 min.
- Вoba nabíjania: 4 h
- Napájanie: Dobíjací akumulátor
- Prevádzka na batérie: ÁNO
- EAN: 3030050185157
Obsah balenia:
Nabíjací Kábel
Čistiaca kefka
Mazací olej
Zastrihávače BOOST+ vám ponúkajú nový používateľský zážitok, nový dizajn a ešte väčší výkon. Táto séria dopĺňa sortiment strihacích a holiacich nástrojov, ktoré získali spoločnosti BaBylissPRO dôveru holičov a kaderníkov na celom svete.
- Nová 40 mm titánová čepeľ T s odkrytým ostrím, nastaviteľná na nulovú medzeru
- Nový digitálny motor so 7 200 otáčkami za minútu
- Celokovové puzdro / textúrovaná gumová rukoväť
- Nová lítium-iónová batéria s kapacitou 3 300 mAh
- Výdrž batérie 3 hodiny - čas nabíjania 4 hodiny
- Sieťová alebo batériová prevádzka
- Univerzálne napätie
- Závesný krúžok s aretáciou
- Nástroj na nastavenie nulovej medzery čepele
- Čistiaca kefka a mazací olej
[Nová, hlboko ozubená T-čepeľ 2,0 mm z titánu, nastaviteľná na nulovú medzeru]
Táto presná čepeľ je ideálna na husté a/alebo nepoddajné vlasy a na menej citlivú pokožku. Ideálna aj na veľmi ostré línie. materiály sú veľmi robustné a zabraňujú zahrievaniu čepele. Titán má tiež hypoalergénne vlastnosti.
Odkrytá čepeľ SKELETONFX ponúka:
- 360° viditeľnosť do všetkých strán, bez ohľadu na to, v akej polohe zastrihávač je, a teda vždy dokonalý výhľad.
- Nezahrieva sa tak rýchlo, pretože teplo môže voľne unikať.
- Čepeľ možno nastaviť na nulovú medzeru bez toho, aby ste ju museli vybrať z tela zastrihávača.
[Nový digitálny motor s vyššími otáčkami 7 200 ot/min]
Elektronicky riadený digitálny motor zaručuje silný a presný strihací výkon. Vďaka technologickému pokroku zabudovanému do tohto motora je ľahší, energeticky účinnejší, má oveľa dlhšiu životnosť a generuje menej vibrácií a hluku. Umožňuje zastrihávaču pracovať na rovnako vysokej úrovni výkonu v režime akumulátora ako v sieťovej prevádzke.
[Nová lítium-iónová batéria s kapacitou 3300 mAh]
Plné nabitie len za 4 hodiny a výdrž batérie 3 hodiny v nepretržitej prevádzke zaručujú maximálnu flexibilitu, úsporu času a efektívnejšiu prácu.
Napájanie
- Nabíjateľné:Áno
- Zdroj energie:Batéria
- Indikátor LED batérie:Áno
- Prevádzkový čas:180 min
- Technológia batérie:18650 Lítium-iónová (Li-Ion)NabíjanieNabíjanie; rozmery
- Hrubá hmotnosť vnútorného kartónu:0,912 kg
- Rozmery balenia (Š x H x V): 9 x 14 x 25 cm
Výkon
- Veľkosť čepele: 40 mm s hlbokým zúbkovanímProdukt 2.0 farba:Benzínový,Čierny
- Typ motora:Bezuhlíkový motor
- Protišmykový:Áno
- T-čepel, veľkosť 40 mm, s hlbokými 2,0 zubami a schopnosťou nulovej medzery:Áno
- Materiál:DLC (uhlík podobný diamantu),Titaniumord2:0LC
- Csion čepele:Áno
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť fén Babyliss Pro 4Artist a široký výber malých domácich spotrebičov!
- Výrobok so zástrčkou: Áno
- Typ zástrčky: Zástrčka EÚ
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
BABYLISS SARL
BABYLISS SARL, Parc d'activité du Val de Calvigny, 59141 Iwuy, Francúzsko
59141 - Iwuy
649950139
[email protected]
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť fén Babyliss FX7870IBPE Blue a široký výber malých domácich spotrebičov!
- Zapojiteľný výrobok: Áno
- Typ zástrčky: zástrčka EÚ
- Farba: čierna
- Materiál: titán
- Vlastnosti: Materiál: čierna farba, čierna farba, čierna farba, čierna farba, čierna farba, čierna farba: Bezdrôtový
Vylepšite svoj strih s kontúrovacím strojčekom Babyliss Pro Trimmer + Chameleon 4Artist!
Vďaka jeho elegantne úzkemu tvaru s veľmi ľahkou váhou a extra ostrými čepeľami dosiahnete mimoriadne detailnú presnosť.
- 360 stupňová ostrá T-čepeľ
- Digitálny motor 7200ot./min.
- 40mm titánová čepeľ
- Hĺbka zubov hlavice 2mm
- 3300mAh lítium-ionová batéria
- Doba nabíjania sú 4 hodiny
- Výdrž batérie až 3 hodiny
- LED indikátor
- Kovová konštrukcia
- Gumová rukoväť s diamantovým vzorom
Balenie obsahuje: krytka na hlavicu, kefa na čistenie, olej, skrutkovač, šablóna na nastavenie nulovej výšky strihu
Použitie: postupujte podľa návodu v balení.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí a ohňa.
Identifikačné údaje výrobcu: The Conair Group Ltd, Unit 4, Revolution Park, Buckshaw Avenue, PR7 7DW
Čiarový kód: 3030050185157
Aby strihací strojček fungoval čo najdlhšie a čo najlepšie, musí mu užívateľ venovať určitú starostlivosť. A to vykonaním týchto úkonov:
- Čistenie strihacej hlavice po každom strihaní.
- Naolejovanie strihacej hlavice po každom vyčistení/strihaní.
- Odporúča sa používať stlačený vzduch na čistenie strojčeka.
- Skvelou voľbou je aj sprej 5v1 pre údržbu strojčeka.
- Pravidelné chladenie strihacej hlavice predlžuje životnosť nožov.
- Strojček sa odporúča mať pripojený na nabíjačke iba do úplného nabitia, nie dlhšie.
Zastrihávač BaByliss Pro 4Artists Skeleton FX Boost+ Chameleon má nový bezkartáčový motor s vyššími otáčkami a vyššou spojkou - 7200 ot/min!
Zastrihávač BaByliss Pro Skeleton FX FX7870IBPE
Zastrihávač obrysov Babyliss HSM Boost+ Chameleon, chameleón FX7870
Zastrihávač Babyliss PRO Boost+ Chameleon
- Farba
- Zelená
- Model
- FX7870IBPE
- Hmotnosť
- 0.84 kg
- Kapacita batérie/akumulátora
- 3.3 Ah
- Čistiaca stanica
- Nie
- Obsahuje batérie
- Áno
- Zloženie
- nvt
- Počet nadstavcov
- 8
- Typ holiaceho strojčeka
- Holiaci strojček s fóliou
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- Nabíjací kábel, čistiaca kefka, mazací olej
- Počet kusov
- 67
- Špeciálne vlastnosti
- Digitálny motor 7200 otáčok za minútu, exponovaná 40 mm T-čepeľ, bezdrôtová/káblová prevádzka, lítium-iónová batéria s dlhou životnosťou, rýchly čas nabíjania
- Rezy za minútu
- 7200
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- Možnosť mokrého holenia
- Nie
- EAN kód
- 3030050185157
- Stupeň ochrany IP
- IPX4
- Číslo od výrobcu
- FX7870IBPE
- Farba
- Zelená
- Model
- FX7870IBPE
- Hmotnosť
- 0.84 kg
- Kapacita batérie/akumulátora
- 3.3 Ah
- Čistiaca stanica
- Nie
- Obsahuje batérie
- Áno
- Zloženie
- nvt
- Počet nadstavcov
- 8
- Typ holiaceho strojčeka
- Holiaci strojček s fóliou
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- Nabíjací kábel, čistiaca kefka, mazací olej
- Počet kusov
- 67
- Špeciálne vlastnosti
- Digitálny motor 7200 otáčok za minútu, exponovaná 40 mm T-čepeľ, bezdrôtová/káblová prevádzka, lítium-iónová batéria s dlhou životnosťou, rýchly čas nabíjania
- Rezy za minútu
- 7200
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- Možnosť mokrého holenia
- Nie
- EAN kód
- 3030050185157
- Stupeň ochrany IP
- IPX4
- Číslo od výrobcu
- FX7870IBPE
Bezpečnostné pokyny
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Hodí sa k tomu

BaByliss PRO FX8700IBPE Boost + Chameleon Clipper
151,00 €
-5,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
145,50 €
Predajca: Digiexpert

BaByliss Pro 4Artists SkeletonFX presný zastrihávač zlatý FX7870GE
137,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BaByliss FXFS2IE Pro 4Artists Double Foil Shaver chameleon
106,00 €
Predajca: Digiexpert

Wahl Profi Detailer LI, Červená, Strieborná, Obdĺžnik, 3,8 cm, Batérie, 100 min, Zabudovaná batéria
193,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wahl Vanish, Planžetový holiaci strojček, Čierna, Zlato, Tlačidlá, Striedavé napájanie / batéria, Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Wahl Cordless Magic Clip - Burgund - 0,8 mm - 2,5 mm - 4 cm - Stahl - DC (08148-2316H)
180,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zastrihávač vlasov Panasonic ER-GP84 zlatý
338,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

BaByliss PRO - Single Foil Metal Shaver FXFS1E
47,44 €
Predajca: VISO

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

LED kozmetické zrkadlo Make-up zrkadlo Skladacie osvetlené hollywoodske zrkadlo s osvetlením 2X 3X zväčšenie Stolové zrkadlo Zväčšovacie zrkadlo Retoo
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Panasonic Haarschneider ER-DGP84 bk
199,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Wahl 07057-016, Planžetový holiaci strojček, Čierna, Zlato, 3,3 cm, 0,1 mm, Striedavé napájanie / batéria, Nikel-Metal Hydrid (nimh)
26,40 €
Predajca: somnia24

TRIXIE 42421, Sprej na ústnu starostlivosť pre domáce zvieratá, Mačka, Valeriána lekárska, Aerosólový sprej, 175 ml
64,34 €/1l
11,26 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Babyliss Pre Fxlfs2E
145,35 €
Predajca: velmontask

Postel s čalúneným čelom a záhlavím, rozmery 120x200 cm, s 2 zásuvkami na spodnej časti a latovým roštom, farba: sivá. Dvojlôžko, čalúnená posteľ, rám postele
329,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

JRL ONYX 2020C-B Premium akumulátorový strojček
184,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Drevená špachtľa veľká 150x18x1,8 mm - 150 kusov
128,00 €/1kg
3,84 €
Predajca: SimplyBeauty

BaByliss FXFS2GE, Planžetový holiaci strojček, Zlato, Kov, Striedavé napájanie / batéria, Zabudovaná batéria, 180 min
94,62 €/1l
94,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

BaByliss FoilFX02, Planžetový holiaci strojček, Strieborná, Kov, Titán, Tlačidlá, Striedavé napájanie / batéria, 180 min
105,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BaByliss CHROMFX Akumulátorový strihací strojček Chrome Lithium
92,99 €/1kg
105,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Súprava na epiláciu voskom NEOMANN Waxer II, ohrievač vosku na epiláciu s elektrickým ohrievacím hrncom | Profesionálna sada s 300 g guličkami, 20 špachtlí
0,03 €/1l
31,99 €
Predajca: neoruby

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Náhradná strihacia hlavica pre Babyliss Pro FX707Z DLC Titanium 1.6
33,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kadernícky salón cape strihanie vlasov cape kaderníctvo cape kaderníctvo cape cape
19,20 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Adler AD 2923, Planžetový holiaci strojček, Čierna, Jazdec, Batérie, Zabudovaná batéria, 45 min
21,31 €
Predajca: Warehouse
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%12% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
12%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezchybné!
Nie je čo dodať. Skvelý strojček na strihanie vlasov, ktorý robí to, čo má.
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Supa
Duety, ktoré žiadny kaderník nedokáže dobre ostrihať
Hodnotenie z 15. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Vrcholový stroj
Hodnotenie z 10. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Babyliss pro boost
Veľmi dobrý
Hodnotenie z 21. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Top
Hodnotenie z 29. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

XMaster Shave PRO, 5 v 1, akumulátorový zastrihávač fúzov, zastrihávač vlasov, holiaci strojček, LED svetlo, 4x nástavce, dokovacia stanica, čierna



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
11,99 €
Predajca: XMaster

KRUMAD Zastrihávač vlasov 6 v 1 IPX7 - Pánsky zastrihávač fúzov, elektrický holiaci strojček a zastrihávač chĺpkov v nose s LED displejom - 120 min. prevádzky a 4 nástavce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(33)Počet hodnotení: 33
20,99 €
Predajca: EBRAN_EUROPE

JRL Onyx SF Pro – holiaci strojček, čierna farba (model SH2301)
113,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Philips MG5930/15, Strieborná, 0,5 mm, 1,6 cm, 1 mm, Brada, Ucho, Nos, Nerezová oceľ
93,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Wahl Cordless Barber Combo



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
325,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Heiniger Style Midi zastrihávač



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
219,95 €
Predajca: Agrarzone

Wahl ChromStyle, Čierna, 0,7 mm, 3 mm, Hlava, DC, 5000 ot/min



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
174,22 €
Predajca: BalticVaris_DE

Wahl Genio, Čierna, 0,8 mm, 1,8 mm, 4,6 cm, Hlava, Uhlíková oceľ
171,51 €
Predajca: BalticVaris_DE

Panasonic ER-GP23, Čierna, Hlava, Nerezová oceľ, Stav batérie, Nabíjanie, Striedavé napájanie / batéria, 100 min



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
244,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elektrický zastrihávač vlasov s T-čepeľou, zastrihávač vlasov s čepeľou z uhlíkovej ocele na presné strihanie zblízka, bezdrôtový - GRITSY



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
11,59 €
Predajca: Mormark

Strojčeky na strihanie vlasov Moser Máquina Pro 5500RPM



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
129,32 €
Predajca: BalticVaris_DE

JRL 2020C GOLD Nástroje na líčenie Príslušenstvo Zastrihávač make-upu Profesionálne kozmetické nožnice



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(37)Počet hodnotení: 37
179,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Strihač vlasov Jaguar HSM CM 2000 black, čierny



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
82,99 €
Predajca: SuperMerchant

CM 2000 Berry



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
85,99 €
Predajca: SuperMerchant

Wahl Detailer, Červená, Strieborná, 3,8 cm, Rotary motor, 5000 rpm, AC, 130 g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(63)Počet hodnotení: 63
143,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Holiaci strojček Gamma+ Absolute Zero
145,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips MG7940/15, Šedá, 0,5 mm, 1,6 cm, 0,2 mm, Brada, Ucho, Nos, Batérie



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
112,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips MG9540/15, Šedá, 0,2 mm, 2 cm, 0,2 mm, Brada, Ucho, Tvár, Fúzy, Nos, Batérie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
115,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl 08841-66 Trimmer ProLithium Beret Haarschneidemaschine, silver/black



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(22)Počet hodnotení: 22
133,40 €
Predajca: NetworkTechnologies