4,7



Na základe 15 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Oral-B iO4 & OxyJet, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Super sensitive, Bielenie, Biela, 2 min, Batérie
292,94 €
232,49 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Elektrické zubné kefky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Philips Sonicare 7100 series HX7420/01, Dospelý, Sonická zubná kefka, Jemný, Gum starostlivosť, Bielenie, 62000 pohybov za minútu, Biela, 2 min, 4 x 30 sec463,00 €/1kg
152,79 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
Panasonic EW-DL83-W803, Dospelý, Sonická zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Biela, 31000 pohybov za minútu, 2 min, 30 sec2 749,00 €/1kg
274,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Oral-B 445234, Dospelý, Vibračná zubná kefka, Denná starostlivosť, Gum starostlivosť, Jemný, Super sensitive, Bielenie, Biela, Kolo, Batérie219,85 €/1kg
142,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Elektrická zubná kefka Oral-B iO4 Pre dospelých Dobíjacia celkom biela Počet hlavíc kefky v cene 1188,01 €/1kg
123,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Oral-B Idropulsore Health Center, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Modrá, Biela, 2 min, 30 sec, Biela, Kolo
73,67 €/1kg
88,41 €
Predajca: velmontask

Oral-B iO6 & OxyJet, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Gum starostlivosť, Intenzívne, Jemný, Super sensitive, Biela, 2 min, Batérie
213 609,99 €/1kg
213,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Oral-B OxyJet, Biela, Akumulátorový ústny irigátor, 907,6 g, 188 mm, 171 mm, 232 mm
99,83 €/1kg
90,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Elektrická zubná kefka Oral-B iO4 Duo Matt Black/W
466,32 €/1kg
360,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Oral-B iO Series 4 , Dospelý, Denná starostlivosť, Jemný, Super sensitive, Bielenie, Čierna, 4 x 30 sec, Čierna, Kolo
133,74 €/1kg
106,99 €
Predajca: NeuertsShop

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Zubná kefka Oral-B iO Series 6 Black Lava
128,05 €/1kg
128,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Oral-B Pro 3 3900N Gift Edition, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, Čierna, Ružová, Batérie, Zabudovaná batéria
320,84 €/1kg
214,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

ORAL-B iO Series 10 Cosmic Black Elektrická zubná kefka + nabíjačka iO Sense Black
620,86 €/1kg
310,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Oral-B iO Serie 9N Rose Quartz
400,93 €/1kg
256,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Oral-B AquaCare 6 Pro-Expert, 0,15 L, Biela, Akumulátorový ústny irigátor, Rotujúca kefka na zuby, Oxyjet, Dotyk
231,17 €/1kg
94,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Braun iO Serie 6, Dospelý, Vibračná zubná kefka, Čierna, Kolo, Batérie, Zabudovaná batéria
176,98 €/1kg
119,99 €
Predajca: esiteo

Elektrická zubná kefka Braun Oral-B iO8N White
243,56 €/1kg
200,69 €
Predajca: evomag

WonderBrush PRO - 100 dní bez rizika
130,61 €
-13,98 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

VITALmaxx ultrazvuková zubná kefka s LED modrým svetlom a vibráciami – biela/türkysová. Elektrická zubná kefka, čistenie zubov, masáž ďasien
218,09 €/1kg
26,38 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Braun Oral-B szczoteczka elektryczna iO 3 zestaw DUO BLACK & MODRÁ
117,81 €/1kg
117,81 €
Predajca: Remedial
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Systém zubnej starostlivosti Oral-B Centrum ústnej hygieny Oxyjet + iO4
Hĺbkové čistenie s ústnym irigátorom Oxyjet
Ústny irigátor Oral-B Oxyjet je ideálnym partnerom pre komplexnú ústnu hygienu. Vďaka svojej schopnosti čistiť hlboko medzi zubami a pod líniou ďasien zanechá vaše ústa svieže a čisté. Ústny irigátor ponúka päť individuálne nastaviteľných úrovní tlaku vody, takže si čistenie môžete prispôsobiť svojim potrebám. Vyberte si jeden zo štyroch rôznych vodných prúdov - cielený prúd, rotačný prúd, vysokotlakový prúd alebo viacnásobný prúd - a dosiahnite dôkladné a individuálne čistenie.
Revolučná zubná kefka iO4
Ústredným prvkom systému zubnej starostlivosti Oral-B je zubná kefka iO4, ktorá pracuje s inovatívnou magnetickou technológiou iO. Táto technológia zabezpečuje profesionálne a zároveň šetrné čistenie zubov. Jedinečná okrúhla hlavica kefky kombinuje jemné mikrovibrácie, ktoré zabezpečia pocit sviežosti a čistoty v ústach a až o 100 % zdravšie ďasná v priebehu jedného týždňa v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou. Vaše zuby sú tak nielen vyčistené, ale aj účinne ošetrené.
Inteligentné funkcie pre optimálnu starostlivosť o zuby
Zubná kefka iO4 ponúka štyri rôzne čistiace programy, ktoré sú prispôsobené vašim individuálnym potrebám: Denné čistenie, Bielenie, Sensitive a Super Sensitive. Inteligentná regulácia tlaku zabezpečuje, aby ste pri čistení zubov vyvíjali ideálny tlak na ochranu ďasien a zároveň dosiahli účinné čistenie. Vďaka týmto funkciám je čistenie zubov nielen jednoduchšie, ale aj účinnejšie.
Rozsah dodávky
Systém starostlivosti o ústnu dutinu Oral-B Oral Health Centre Oxyjet + iO4 sa dodáva so všetkým, čo potrebujete na komplexnú ústnu hygienu
:- Ústny irigátor: 1 tryska Oxyjet, 1 tryska Waterjet
- elektrická zubná kefka iO Series 4: 2 kefkové nástavce, 1 nabíjacia stanica
Vďaka tejto revolučnej kombinácii hĺbkovo čistiaceho ústneho irigátora a najmodernejšej elektrickej zubnej kefky ponúka systém zubnej starostlivosti Oral-B všetko, čo potrebujete na dokonalú ústnu hygienu. Systém je vhodný pre všetky vekové skupiny, či už ide o mladých alebo starších, a podporuje zdravé a čisté ďasná.
Tip na použitie: Používajte ústny irigátor Oxyjet denne po čistení zubov na odstránenie usadenín medzi zubami a masáž ďasien. Optimalizujete tak ústnu hygienu a prispejete k zdraviu svojich zubov.
Bezpečnostné upozornenie: Systém Oral-B na starostlivosť o zuby je vhodný na každodenné používanie. Ak máte existujúce problémy so zubami alebo ďasnami, poraďte sa predtým so svojím zubným lekárom.
oral-B, centrum, OxyJet, čistiaci systém, ústny irigátor, +, Oral-B, iO4- Úrovne tlaku vody: Intenzitu ústneho irigátora si môžete nastaviť podľa svojich potrieb pomocou celkovo 5 rôznych úrovní tlaku vody.
- Všestranné vodné trysky: Vyberte si zo štyroch možností vodného prúdu: cielený prúd, rotačný prúd, vysokotlakový prúd alebo viacnásobný prúd na prispôsobené čistenie.
- Čistiace programy: Vychutnajte si štyri rôzne čistiace programy: Denné čistenie, Bielenie, Sensitive a Super Sensitive, ktoré zabezpečujú optimálnu starostlivosť o zuby.
- Revolučná technológia: Magnetická iO technológia Oral-B iO4 zaručuje profesionálne a šetrné čistenie.
- Inteligentná regulácia tlaku: Zubná kefka automaticky rozpozná a reguluje tlak, aby chránila vaše ďasná a zabezpečila účinné čistenie.
Ústny irigátor Oral-B využíva technológiu mikrobubliniek, ktorá zabraňuje tvorbe bakteriálneho povlaku. Ústne irigátory Oral-B sú skvelým doplnkom každodenného čistenia zubov a ideálnou voľbou na zlepšenie zdravia vašich ďasien. Ústny irigátor Oral-B šetrne odstraňuje zvyšky jedla, jemne masíruje ďasná a zanecháva pocit sviežosti a čistoty v ústach.
Oral-B iO prekonáva všetky očakávania od zubnej kefky s nepredstaviteľným čistiacim výkonom a senzačným pocitom v ústach. Inovatívny systém magnetického pohonu zubnej kefky Oral-B iO dodáva energiu presne do hrotov štetín, ktoré jemnými mikrovibráciami kĺžu od jedného zuba k druhému, aby bolo čistenie zubov účinné a pohodlné. Vychutnajte si svieži pocit, akoby ste každý deň prichádzali od zubára!
Dokonale vyčistené
Zubné kefky radu iO sa môžu pochváliť pokročilou magnetickou technológiou v kombinácii s umelou inteligenciou, ktorou je zubná kefka vybavená. Jemné čistenie na profesionálnej úrovni zanechá vo vašich ústach pocit úplnej čistoty a sviežosti. magnetická technológia iO vychádza z klasických zubných kefiek Oral-B s rotačnými pohybmi hlavice, ale pridáva mikrovibrácie, ktoré odstraňujú ešte viac zubného povlaku a nečistôt. Postarané bude aj o vaše ďasná, ktoré dostanú jemnú masáž a mäkké štetiny ich nebudú dráždiť. Snímač tlaku potom monitoruje, či na zubnú kefku nevyvíjate príliš veľký tlak, čím šetrí vaše ďasná a životnosť hlavice kefky.
Snímač tlaku vás farebným krúžkom na tele kefky informuje, aký veľký tlak vyvíjate. Červená farba signalizuje príliš veľký tlak, biela nedostatočný a zelená ideálny. 4 inteligentné režimy čistenia vám umožňujú vybrať si ten najvhodnejší a pre vás najpríjemnejší.
Zubná sprcha je vybavená 2 vymeniteľnými vodnými nástavcami, takže si môžete vybrať ten najvhodnejší pre vaše zuby a ďasná. Technológia mikrobubliniek kombinuje vzduch a vodu a vháňa ich zmes do medzizubných priestorov. Tým účinne zabraňuje tvorbe zubného povlaku a pomáha proti paradentóze. Môžete si vybrať z 5 režimov tlaku vody.
Dokonalé čistenie
Technológia IO čistí zuby nielen klasickým rotačným pohybom hlavice kefky, ale pridáva aj mikrovibrácie. Na výber máte aj 4 režimy čistenia - Daily Clean, Whiten, Sensitive a Super Sensitive.
Chráni ďasná
Ak na zubnú kefku príliš tlačíte, upozorní vás na to červeným svetlom. Ak, naopak, len zľahka šúchate, bude svietiť na bielo. Zelené svetlo potom infikuje ideálny tlak.
Vodný vír
Prúd vody so vzduchom sa vháňa do medzizubných priestorov v podobe špirálového víru. Mikrobublinky masírujú ďasná a zabraňujú krvácaniu. Vďaka zásobníku s objemom 600 ml sľubuje sprcha dlhšiu dobu používania.
4 možnosti prúdu
Vyberte si z 2 vymeniteľných trysiek, ktoré možno ďalej nastaviť na dva režimy - s cieleným prúdom, rotačným prúdom, vysokotlakovým prúdom a viacnásobným prúdom.
Obsah balenia
- 1x telo kefy
- 1x hlavica kefy
- 1x sprcha na zubnú kefku so stanicou s objemom 600 ml (stanica slúži aj ako nabíjacia základňa pre zubnú kefku)
- 1x nabíjačka
- 2x zubná sprcha
- Účel:
- Dospelý
- Typ zubnej kefky:
- Rotujúco-oscilačná zubná kefka
- Integrovaný časovač:
- Áno
- Počet režimov čistenia zubov:
- 4
- Režimy zubnej kefky:
- Denná starostlivosť, Jemný, Super sensitive, Bielenie
- Farba:
- Biela
- Podpora mobilnej aplikácie:
- Áno
- Režimy trvania časovača:
- 2 min
- Inteligentný snímač tlaku:
- Áno
- Irigátor:
- Áno
- Bluetooth:
- Áno
- Napájací zdroj:
- Batérie
- Typ batérie:
- Zabudovaná batéria
- Nabíjateľný:
- Áno
- Hmotnosť:
- 1,26 kg
- Šírka balenia:
- 233 mm
- Hĺbka balenia:
- 171 mm
- Výška balenia:
- 232 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 1,55 kg
- Počet dodávaných rúčiek:
- 1 kusov
- Hlavice kefky dodávané v balení:
- 2 kusov
- Nabíjačka:
- Áno
Zubná kefka Oral-B využíva technológiu mikrobubliniek na zastavenie tvorby bakteriálneho povlaku. Vytvára vo vode mikrobublinky čisteného vzduchu, ktoré pri použití so špecifickou zubnou pastou výrazne znižujú problémy s ďasnami. Elektrická zubná kefka iO 4 je vybavená najlepšou technológiou Oral-B, ktorá kombinuje okrúhlu hlavicu kefky inšpirovanú nástrojmi zubných lekárov s oscilujúcimi štetinami pre pocit profesionálneho čistenia aj v domácom prostredí. Inteligentný snímač tlaku vám pomôže vyhnúť sa príliš silnému alebo príliš jemnému čisteniu, aby ste lepšie chránili svoje ďasná. Funkcia Gum Protection vás upozorní, keď strávite príliš veľa času čistením zubov príliš veľkým tlakom. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov vymeňte hlavicu kefky Oral-B iO každé 3 mesiace.
Hlavica kefky Oral-B Health Center. Použitie: Zubná kefka sa používa na čistenie zubov a zubnej kefky: Typ zubnej kefky: pre dospelých: Rotačno-oscilačná zubná kefka, Režimy zubnej kefky: Denná starostlivosť, Sensitive, Super sensitive, Bielenie. Napájanie: Batéria, Typ batérie: Zabudovaná batéria. Hmotnosť: 1,26 kg, Šírka balenia: 233 mm, Hĺbka balenia: 171 mm. Počet priložených kefiek: 1 ks, Počet priložených hlavíc kefiek: 2 ks
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Použitie | Dospelí |
| Typ zubnej kefky | Rotačno-oscilačná zubná kefka |
| Integrovaný časovač | Áno |
| Trvanie časovača | 2 min |
| Počet režimov čistenia zubov | 4 |
| Režimy zubnej kefky | Denná starostlivosť, Sensitive, Super sensitive, Bielenie |
| Inteligentný snímač tlaku | Áno |
| Farba výrobku | Biela |
| Irigátor | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Podpora mobilných aplikácií | Áno |
| Správa napájania | |
| Napájanie | Batéria |
| Typ batérie | Integrovaná batéria |
| Dobíjateľná | Áno |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Hmotnosť | 1,26 kg |
| Šírka balenia | 233 mm |
| Hĺbka balenia | 171 mm |
| Výška balenia | 232 mm Výška balenia |
| Hmotnosť balenia | 1,55 kg |
| Obsah balenia | |
| Počet priložených kefiek | 1 ks |
| Počet priložených hlavíc kefiek | 2 ks |
| Nabíjačka | Áno |
Oral-B Dental care system Oral Health Center Oxyjet + iO4 Ústny irigátor čistí hlboko medzi zubami a pod líniou ďasien 5 úrovní tlaku vody pre individuálny zážitok z čistenia Vyberte si zo 4 vodných trysiek:
Pre profesionálny pocit čistoty a jemný zážitok z čistenia Kombinuje jedinečnú okrúhlu hlavicu kefky Oral-B s jemnými mikrovibráciami Pre pocit sviežosti a čistoty v ústach a 100 % zdravšie ďasná za jeden týždeň v porovnaní s magnetickou technológiou iO.
manuálna zubná kefka 4 čistiace programy pre individuálny zážitok z čistenia: Daily Cleaning, Brightening, Sensitive, Super Sensitive Inteligentná regulácia tlaku, Rozsah dodávky: Oral irigátor, 1 tryska Oxyjet, 1 tryska Waterjet Elektrická zubná kefka iO Series 4, 2 kefkové nástavce, 1 nabíjacia stanica
| Typ výrobku | Stomatologické centrum |
| Všeobecné informácie | |
|---|---|
| Farba | biela farba |
| Nádrž na vodu | 600 ml |
| Špeciálne vlastnosti | Časovač, automatické nastavenie napätia, regulácia tlaku, Bluetooth, indikátor stavu nabitia |
| Pohyby hlavice kefky | oscilačná, pulzujúca, rotačná |
| Rozsah dodávky | 2 náhradné trysky, 2 pripojiteľné kefky |
| Výstupný výkon | |
| Prevádzkové režimy | Sieť, nabíjateľná batéria |
| Počet úrovní intenzity | 5 |
| Úrovne čistenia | 4 |
| Programy čistenia | Brighten, Clean, Sensitive, Super Sensitive |
| Oblasti použitia | Čistenie medzizubných priestorov, čistenie zubov, masáž ďasien |
| Funkcie trysiek | Vysokotlaková tryska, viacnásobná tryska, monotryska, rotačná tryska |
| Technológia čistenia | 3D |
ORAL-B Center Center OxyJet + iO4Výrobca: ORAL-BOznačenie: Center zubná kefka + ústny irigátorTyp: Center OxyJet + iO4Konštrukcia: Zubná kefka a ústny irigátorPočet pripojiteľných kefiek:
počet pripojiteľných trysiek:2Napájanie:dobíjací akumulátorUltrazvuková funkcia:nieZákladná farba:biela ORAL-B Center Center OxyJet + iO4: viac informácií Dodávané: Procter&Gamble Braun Center zubná+ústna sprcha Center OxyJet + iO4, balenie: 1 ks, EAN: 8006540841068
Centrum ústnej starostlivosti
Ústny irigátor
Technológia mikrobubliniek vzduchu
Cielený prúd
Vysokotlakový prúd
Viacnásobný prúd
Rotačný prúd
Regulátor tlaku vody
Nádobka na vodu s objemom 600 ml
Vhodný na ústnu vodu
Vhodný do umývačky riadu
Nabíjateľná zubná kefka
Okrúhla hlavica kefky
Časovač
Bielenie, Čistenie, Sensitive (extra jemná), Super Sensitive
Indikátor nabíjania
Nástavce kefky: 4
Trysky Oxy Jet: 1
Trysky Water Jet: 1
Oral-B iO4 a OxyJet. Určenie: Pre dospelých, Typ zubnej kefky: Rotačno-vibračná zubná kefka, Režimy zubnej kefky: Denná starostlivosť, Sensitive, Super sensitive, Bielenie. Zdroj energie: Nabíjacia batéria, Typ nabíjacej batérie/batérie: Typ batérie: Integrovaná batéria. Hmotnosť: 1,26 kg. Šírka balenia: 233 mm, Hĺbka balenia: 171 mm, Výška balenia: 232 mm. Počet priložených rukovätí: 1 ks, Počet priložených hlavíc kefky: 2 ks
Hlavné vlastnosti Vlastnosti Určenie Zubná kefka pre dospelých Typ zubnej kefky Rotačno-vibračná zubná kefka Integrovaný časovač Áno Počet režimov zubnej kefky 4 Režimy zubnej kefky Denná starostlivosť, Sensitive, Super sensitive, pre biele zuby Farba produktu Biela Podpora mobilnej aplikácie Áno Časovač trvania 2 min Inteligentný snímač tlaku Áno Irigátor Áno Bluetooth Áno Zdroj energie Batéria Typ batérie Integrovaná batéria Dobíjateľná Áno Hmotnosť a rozmery Hmotnosť 1,26 kg Šírka balenia 233 mm Hĺbka balenia 171 mm Výška balenia 232 mm Hmotnosť balenia 1,55 kg Rozsah dodávky Počet priložených rukovätí 1 ks Počet priložených hlavíc kefky 2 ks Nabíjačka Áno
Vlastnosti | Určenie: Pre dospelých | Typ zubnej kefky: Rotačno-vibračná zubná kefka | Funkcia: Integrovaný časovač | Trvanie časovača: 2 min | Počet režimov zubnej kefky: 4 | Režimy zubnej kefky: Denná starostlivosť. Sensitive: Zubná kefka s funkciou čistenia zubov, ktorá umožňuje čistenie citlivých zubov. Super sensitive. pre biele zuby | Funkcia: Inteligentný snímač tlaku | Farba výrobku: Biela | Funkcia: Irigátor | Funkcia: Bluetooth | Funkcia: Podpora mobilnej aplikácie | Energia | Zdroj energie: Nabíjateľná batéria | Typ nabíjateľnej batérie/batérie: Integrovaná batéria | Funkcia: Nabíjateľná | Hmotnosť a rozmery | Hmotnosť: 1,26 kg | Údaje o balení | Šírka balenia: 233 mm | Hĺbka balenia: 171 mm | Výška balenia: 232 mm | Hmotnosť balenia: 1,55 kg | Rozsah dodávky | Počet priložených rukovätí: 1 ks | Počet priložených hlavíc kefky: 2 ks | Funkcia: Nabíjačka |
Optimalizujte svoju ústnu hygienu s irigátorom Oral-B Centro de Salud iO4 určeným pre profesionálov a nadšencov, ktorí hľadajú špičkové čistenie a presnosť. Vlastnosti Oral-B Centro de Salud iO4 Irrigátor Pokročilé viacrozmerné čistenie a...
Rozsah dodávky ako na fotografiách. Tovar je v bezchybnom stave. Vykazuje len drobné známky používania, ktoré nie sú viditeľné.
S ústnym irigátorom Oral-B Centre OxyJet iO4 získate najmodernejší systém starostlivosti o ústnu dutinu, ktorý poskytuje dôkladné čistenie a starostlivosť. Inovatívna technológia OxyJet kombinuje ústny irigátor so vzduchom a mikrobublinkami na účinné odstránenie zubného povlaku a masáž ďasien. Prístroj iO4 má magnetické nástavce na presné použitie. Inteligentný displej zobrazuje spätnú väzbu o čistení v reálnom čase a personalizáciu nastavení. S týmto pokročilým systémom môžete svoju ústnu hygienu posunúť na vyššiu úroveň. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame pravidelne meniť dodávané nástavce a čistiť zariadenie podľa návodu.
- Farba
- Biela
- Hmotnosť
- 1260 g
- Bluetooth
- Áno
- Čistiace programy
- 4
- Technológie čistenia
- Sonická
- Obsahuje batérie
- Áno
- Zloženie
- Zažite chuť luxusu a obdarujte svoje telo.
- Výrobca
- Braun Oral-B
- Senzor tlaku
- Áno
- Počet kusov
- 1
- Stupne rýchlosti
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8006540841068
- Číslo od výrobcu
- BR2-841068
- Farba
- Biela
- Hmotnosť
- 1260 g
- Bluetooth
- Áno
- Čistiace programy
- 4
- Technológie čistenia
- Sonická
- Obsahuje batérie
- Áno
- Zloženie
- Zažite chuť luxusu a obdarujte svoje telo.
- Výrobca
- Braun Oral-B
- Senzor tlaku
- Áno
- Počet kusov
- 1
- Stupne rýchlosti
- 1
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8006540841068
- Číslo od výrobcu
- BR2-841068
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Samsung Galaxy Watch3 , 3,05 cm (1.2"), OLED, Dotyková obrazovka, 8 GB, GPS, 48,2 g
899,00 €
Predajca: G-Electronics

Samsung Galaxy Tab S9 SM-X710N, 27,9 cm (11"), 2560 x 1600 px, 128 GB, 8 GB, Android 13, Grafit
1 431,41 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

10 000 semien pravého rumančeka (Matricaria chamomilla) – jemná liečivá rastlina a obľúbená rastlina včiel | Aromatické bylinkové semená do záhrady, na balkón a do prírodnej záhrady
2 400,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: EdelmannHandel

Ochranný kryt Schneider pre svetelné dáždniky do Ø 350 cm a 3x3 m 813-40
45,26 €/1m²
61,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ChiliTec Rádiová štartovacia sada č. 3 Pilota Casa
14,58 €
Predajca: eu-bay_de

Intenso 1TB Premium Edition, 1 TB, USB Typ-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 500 MB/s, Antracit
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Oral-B Jemná Starostlivosť - Nástavce na Kartáčik, 4 Kusy
46,78 €
Predajca: MANADA

Nasadzovacie kefky Oral-B iO Radiant White 2ks
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: UNIVERS-CLUB

WMF Kult X 61.3022.2134, Stolný mixér, 1,2 L, Pulzný spínač, Drtenie ľadu, 900 W, Nerezová oceľ
124,98 €
Predajca: NeuertsShop

HP Originálna čierna tonerová kazeta 59X LaserJet s vysokou výťažnosťou, 10000 strany, Čierna, 1 kusov
253,63 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Samsung MZ-77Q1T0, 1 TB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
491,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pripojiteľné kefky Oral-B iO Ultimate Cleaning 8ks FFU
42,54 €
Predajca: Di-Life

Origin Storage MZ-V8P2T0BW, 2 TB, M.2, 7000 MB/s
821,15 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Oral-B Idropulsore Health Center, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Modrá, Biela, 2 min, 30 sec, Biela, Kolo
73,67 €/1kg
88,41 €
Predajca: velmontask

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Oral-B iO6 & OxyJet, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Gum starostlivosť, Intenzívne, Jemný, Super sensitive, Biela, 2 min, Batérie
213 609,99 €/1kg
213,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Oral-B MD20 Oxyjet, 0,6 L, Biela, 960 g, 171 mm, 188 mm, 232 mm
79,97 €/1kg
76,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
2 261,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Oral-B BR-EB10-2, 2 kusov, Viacfarebný, Nemecko, Oral-B Stages Power, 10 g, 18 mm
20,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Blumtal® prestieradlo 140x200 cm - Prestieradlo 140x200 z mikrovlákna - Oekotex -
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Čalúnená posteľ Flieks 90x200cm s USB, jednolôžko pre mladých s lamelovým roštom a úložným priestorom, úložná posteľ s LED diódou, posteľná bielizeň, sivá
389,99 €
-42,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
347,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Oral-B iO Series 4 , Dospelý, Denná starostlivosť, Jemný, Super sensitive, Bielenie, Čierna, 4 x 30 sec, Čierna, Kolo
133,74 €/1kg
106,99 €
Predajca: NeuertsShop

Matrac 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
189,99 €
Predajca: hatservice

PUFAS Instant-Spachtel 0,400 KG, biela, 400 g
44,75 €/1kg
17,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Samsung The Freestyle 2nd Gen., 1080p (1920x1080), 762 - 2540 mm (30 - 100"), Auto, Wi-Fi 5 (802.11ac), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Samsung TV Plus
570,08 €
Predajca: Shop-Mediarado

Elektrická zubná kefka Oral-B PRO 2000 + Oxyjet white
513,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%7% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
7%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%7% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
7%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Oxijet + IO4
Spracovanie a manipulácia sú veľmi dobré. Ústny irigátor je skvelý. Predtým sme mali ústny irigátor od iného dodávateľa, ktorý pracoval s tlakovými tryskami.
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé zariadenie, najmä ak máte zubné implantáty
Kvalita a výkon sú vynikajúce
Hodnotenie z 4. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
rýchle dodanie, tovar top
ako vždy s Oral B - produkt funkčný, dobre vyrobený, ale ústny irigátor dosť hlasný
Hodnotenie z 21. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Položka je v súlade s opisom
Všetko je v poriadku. Super článok
Hodnotenie z 3. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Očakával lepšiu technológiu
Systém je vyrobený z lacného, vratkého plastu a po zapnutí vydáva takmer neznesiteľné zvuky. Je smutné, že sa za túto cenu ponúka niečo takejto kvality. Systém iO4 nie je zlý.
Hodnotenie z 23. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nabíjačka pre elektrickú zubnú kefku, Philips Sonicare ProtectiveClean 4300/5100
29,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
226,15 €/1kg

Sonická elektrická zubná kefka K100, LCD, 4 režimy, IPX7, puzdro
36,00 €
Predajca: MediSleep

Sonická elektrická zubná kefka K100, LCD, 4 režimy, IPX7, puzdro
36,00 €
Predajca: MediSleep

Sonická Zubná Kefička + Puzdro + Držiak + 37 000 Vibrácií Medi Sleep
30,00 €
Predajca: MediSleep

Sonická Zubná Kefička + Puzdro + Držiak + 37 000 Vibrácií Medi Sleep
30,00 €
Predajca: MediSleep

Bezdrôtový Pulzačný Zubný Irigátor, Čierny, 4 Režimy, 5
35,00 €
Predajca: MediSleep

Bezdrôtový Pulzačný Zubný Irigátor 4 Režimy 5 Tryskov
35,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,00 €
Predajca: MediSleep

U-SMILER Sonická zubná kefka Sonická elektrická zubná kefka 5 režimov 3 intenzity 4 nástavce Vodotesná IPX8 2000mAh batéria 90 dní prevádzky Cestovné puzdro
34,98 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Predajca: EBRAN_EUROPE
53,98 €/1kg

Elektrická zubná kefka Braun Oral-B iO10 Stardust
344,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
386,52 €/1kg

Ultrasoundový Zubný Čistič – 5 Režimov Na Odstránenie Zubného Kamenia
32,00 €
Predajca: MediSleep

Ultrazvukový zubný čistič – 5 režimov na odstraňovanie zubného kameňa
32,00 €
Predajca: MediSleep

Eta ETA770790000, Dospelý, Sonická zubná kefka, Intenzívne, Masáž, Jemný, Bielenie, Čierna, 40000 pohybov za minútu, Čierna
192,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
428,33 €/1kg

Neno Denti MINT - ELECTRONIC TOOTHBRUSH FOR CHILDREN



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,64 €
Predajca: Neno_Official
86,40 €/1kg

NENO Denti ružová elektrická zubná kefka pre deti



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,50 €
Predajca: Neno_Official
383,33 €/1kg

INF Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa a 4 čistiace hlavice biely



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(113)Počet hodnotení: 113
28,29 €
Predajca: INFshop
172,50 €/1kg

INF Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa a 4 čistiace hlavice zelená



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(113)Počet hodnotení: 113
28,29 €
Predajca: INFshop
137,33 €/1kg

U-SMILER Elektrická sonická zubná kefka, 3 režimy, 4 náhradné kefky, 60 000 vibrácií/min, vodotesnosť IPX7, 60-dňová výdrž batérie, pre dospelých a deti
19,50 €
Predajca: EBRAN_EUROPE

INF Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa – zubný kameň si odstráňte sami biely



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
24,59 €
Predajca: INFshop
118,22 €/1kg

Oclean X Ultra, Dospelý, Oscilačná zubná kefka, Zelená, 2 min, Zelená, Oválny
168,45 €
Predajca: NetworkTechnologies