5,0



Na základe 6 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou373,25 €/1l
74,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden White Tea, Krémová, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 400 ml, Hrniec50,50 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Soir D'Orient, Krémová, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra478,07 €/1l
71,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clarins Tonic Hydrating Oil-Balm, Balzam, Ženy, Hydratačné, Výživný, Univerzálna pleť, 200 ml, Aloe vera192,50 €/1l
38,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jean Paul Gaultier Scandal, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 200 ml, Fľaša
142,00 €/1l
28,40 €
Predajca: BRASTYGroup

Rabanne Olympéa, Mlieko, Ženy, Vyhladenie, Univerzálne, 200 ml, Fľaša
150,80 €/1l
30,16 €
Predajca: MANADA

Gucci, Guilty, Moisturizing, Body Lotion, 50 ml
18,16 €/1kg
9,69 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,08 €
Predajca: NutraBestBG

L'Occitane Rose, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Univerzálna pleť, 250 ml, Fľaša
107,08 €/1l
26,77 €
Predajca: VISO

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
432,47 €/1l
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Irresistible, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 200 ml, Fľaša
236,10 €/1l
47,22 €
Predajca: PerfumTraders

Cetaphil 3499320017640, Mlieko, Ženy, Univerzálna pleť, Hydratačný, Zmäkčovadlo, 236 ml, Flakón s pumpičkou
16,11 €
Predajca: VISO

Gucci Guilty, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
252,07 €/1l
37,81 €
Predajca: somnia24

Guerlain Aqua Allegoria, Mlieko, Unisex, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Bergamot, Citrón
236,35 €/1l
47,27 €
Predajca: PerfumTraders

MARBERT Bath & Body Sensitive, Mlieko, Ženy, Výživný, Upokojujúci, Univerzálne, 400 ml, Flakón s pumpičkou
57,37 €/1l
22,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

AHAVA 86215065, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, Univerzálna pleť, 250 ml, Flakón s pumpičkou
79,96 €/1l
19,99 €
Predajca: NutraBestBG

L'Occitane Verveine, Mlieko (látka), Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 250 ml, Fľaša
101,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Rabanne Million Gold For Her, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 200 ml, Fľaša
169,50 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Occitane Néroli Orchidée, Krém, Ženy, Univerzálna pleť, Hydratačný, Výživný, 30 ml, Rúra
303,00 €/1l
9,09 €
Predajca: NutraBestBG

Guerlain Shalimar, Mlieko, Ženy, Zmäkčovadlo, 200 ml, Fľaša, Bergamot
0,30 €/1l
59,31 €
Predajca: Denpoli-Venda

Chloé Nomade, Mlieko, Ženy, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Frézia
216,80 €/1l
43,36 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Model:
- Mlieko
- Vhodné pre:
- Ženy
- Starostlivosť o pleť:
- Hydratačný, Výživný, Osviežujúce
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálna pleť
- Hlasitosť:
- 200 ml
- Typ dávkovača:
- Flakón s pumpičkou
- Vonné:
- Áno
- Zloženie:
- AQUA (WATER), GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCOGLYCERIDES, PARFUM (FRAGRANCE), 1,2-HEXANEDIOL, SODIUM POLYACRYLATE, MICA, CAPRYLYL GLYCOL, LINALOOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM GLUCONATE, HYDROXYCITRONELLAL, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHEROL, GERANIOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, EUGENOL, LIMONENE, CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700 (RED 4).
Výživný krém Gaultier Divine pozláti vašu pokožku hodvábnym povrchom a podmanivou žiarivosťou zmyselnej kvetinovo-orientálnej vône. Nechajte svoje telo zahaliť do aury plnej žiarivosti a hydratácie. Teraz budete vyžarovať božskosť, teraz budete skutočne božská!
Nóty vône:
Hlava: bergamot, červené bobule, molekula kalypsónu
Srdce: jazmín, ľalia, ylang-ylang
Základ: pačuli, pižmo, bezé
Telové mlieko z kolekcie Divine od značky Jean P. Gaultier. Vami zvolené balenie obsahuje 200 ml.
Objavte kvalitnú kozmetiku pre vašu každodennú starostlivosť. Od produktov na starostlivosť o tvár a telo až po špecializované prípravky – náš sortiment spája účinné zloženia s kvalitnými ingredienciami, aby zvýraznil vašu prirodzenú krásu. Pre zdravú pleť, príjemný pocit a viditeľné výsledky – každý deň.
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine telové mlieko, 200 ml
- Rozmery
- 10x18x5
- Hmotnosť
- 288 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, DECYL GLUCOSIDE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, DIPROPYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-39, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM BENZOATE, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, TETRASODIUM EDTA, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, COUMARIN, CI 17200 (RED 33), CI 19140 (YELLOW 5), CI 42090 (BLUE 1).
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1 x Body Milk
- EAN kód
- 8435415082938
- Číslo od výrobcu
- 65192694
- Rozmery
- 10x18x5
- Hmotnosť
- 288 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, DECYL GLUCOSIDE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, DIPROPYLENE GLYCOL, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-39, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM BENZOATE, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, TETRASODIUM EDTA, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LINALOOL, COUMARIN, CI 17200 (RED 33), CI 19140 (YELLOW 5), CI 42090 (BLUE 1).
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 1 x Body Milk
- EAN kód
- 8435415082938
- Číslo od výrobcu
- 65192694
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
988,80 €/1l
74,16 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Żel pod prysznic, 200 ml
161,25 €/1l
32,25 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Hypersense parfémovaná voda pre ženy Refillable 90 ml
1 002,78 €/1l
90,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lehátko SONGMICS, skladacie lehátko, 193 x 53 x 29 cm, max. nosnosť 150 kg, s ochranou proti slnku, opierkou hlavy a nastaviteľným operadlom, na záhradu, k bazénu, na terasu, tmavosivé GCB19UV1
96,98 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,80 €
Predajca: Jurhan

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 055,80 €/1l
52,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Sady Paco Rabanne Million Gold Her Edp Spray, 90 ml
1 300,88 €/1l
104,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Modrá
899,00 €
Predajca: G-Electronics

Záhradné lehátko OUTSUNNY 84B-184BK
77,31 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
70,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
5,40 €
Predajca: Heartforcards

Jean Paul Gaultier Divine, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Meringa, Sprej
1 015,30 €/1l
101,53 €
Predajca: PerfumTraders

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,20 €/1l
52,84 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Jean Paul Gaultier Divine, Ženy, 30 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,...
1 820,00 €/1l
54,60 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Jean Paul Gaultier Divine, Ženy, 50 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,...
1 475,80 €/1l
73,79 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Scandal, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 200 ml, Fľaša
142,00 €/1l
28,40 €
Predajca: BRASTYGroup

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Jean Paul Gaultier Classique, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, 200 ml, Zázvor, Oranžový kvet
175,85 €/1l
35,17 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rád znova
Produkt je skvelý, objednávka prišla rýchlo
Hodnotenie z 6. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Telové mlieko
Skvelý produkt, rýchle dodanie
Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
100 %
radi znova
Hodnotenie z 8. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks








3% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml
52,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
352,67 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,05 €
Predajca: AltaShop
701,00 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

VariHelp – Chladivý krém na starostlivosť o nohy a žily pre unavené nohy – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: PremiumHealth24
760,00 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg