5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
MyBestPharm MyBestOmega-3, 120 kapsúl295,27 €/1kg
44,29 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Fohow Linchzhi2 083,33 €/1kg
25,75 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,00 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Gynex, 30 ml965,00 €/1l
28,95 €
Predajca: HerbsHelp

Ďalšie informácie o reklame
EnduroFAR Pro0,60 €/1l
29,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Predajca: WR-Products

pHysioBase - 300g
68,80 €/1kg
20,64 €
Predajca: BioCare

Basenpulver - 300g - Basenpulver
63,54 €/1kg
22,81 €
Predajca: BioCare

DarmHIT - 210g
90,00 €/1kg
26,64 €
Predajca: BioCare

Biohacker's KaffeeKaffee Hrotlife 100g
177,60 €/1l
17,76 €
Predajca: Emerosa

Gopal, 100g
59,50 €/1l
5,95 €
Predajca: BioCare

Pachaka - Abstinencia a abstinencia, 100g
59,50 €/1l
5,95 €
Predajca: BioCare

Kakauko- 210g
23,31 €/1kg
6,20 €
Predajca: BioCare

Bekunisindické psyllium, 500 g
28,47 €/1kg
14,92 €
Predajca: AbisZ-Markt

Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) prášok (250 g)
47,14 €/1kg
16,50 €
Predajca: Lymeherbs

Kremelina - 200g
18,55 €/1kg
4,08 €
Predajca: BioCare

Bihari, 100g
59,50 €/1l
5,95 €
Predajca: BioCare

Achiote - 50g
59,12 €/1kg
4,02 €
Predajca: BioCare

Abslim
1 333,00 €/1kg
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

šalvěj červenokořenná Prášok (250 g)
66,25 €/1kg
18,55 €
Predajca: Lymeherbs

Prášok AróniaRAW - 200g
22,24 €/1kg
4,76 €
Predajca: BioCare

MatchaRAW - 100g
101,19 €/1kg
11,03 €
Predajca: BioCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Amrit Kailash je prírodný produkt, jednotlivé zložky majú mierne odlišné vlastnosti v závislosti od roku zberu, ktoré ovplyvňujú farbu, konzistenciu a zrnitosť pasty. Konzistencia pasty sa môže mierne meniť aj v závislosti od teploty. Teplotné výkyvy počas prepravy môžu spôsobiť, že med v paste mierne skryštalizuje a konzistencia sa stane zrnitou. Nič z toho nemá vplyv na trvanlivosť a účinnosť pasty.
Použitie
Túto pastu si môžete pridať do chleba na raňajky alebo si vychutnať lyžičku, keď máte chuť na sladké. Táto pasta Amrit Kalash je vhodná pre dospelých všetkých vekových kategórií a tiež pre deti.
Odporúčaná dávka pre dospelých: Jedna čajová lyžička (10 g) ráno a večer na lačný žalúdok. Použite suchú lyžičku.
Denná dávka: 1800 mg bylín, 600 mg bylinného extraktu.
Zloženie (zložky na 20 g)
Trstinový cukor, trstinový cukor 14794 mg, Emblica officinalis (Amalaki) 1114 mg, med 974 mg, Terminalia chebula 566 mg, vyčistené maslo (z kravského mlieka) 500 mg, Cinnamomum zeylanicum (škorica cejlonská) 114 mg, Elettaria cardamomum (kardamón) 114 mg, Cyperus scariosus 114 mg, Curcuma longa (kurkuma) 114 mg, Piper longum 114 mg, Centella asiatica 114 mg, Cyperus rotundus 114 mg, Mesua ferrea 114 mg, Convolvulus pluricaulis 114 mg, Glycyrrhiza glabra (sladké drievko) 114 mg, Embelia ribes 114 mg, Santalum album (biele santalové drevo) 114 mg, vodný extrakt: Gymnema aurantiacum 58 mg, Asparagus racemosus (Shatavari) 48 mg, Boerhaavia diffusa 38 mg, Oroxylum indicum 32 mg, Solanum xanthocarpum 30 mg, Gmelina arborea 30 mg, Tribulus terrestris 27 mg, Teramnus labialis 27 mg, Pueraria tuberosa 27 mg, Uraria picta 27 mg, Ipomoea digitata 27 mg, Clerodendrum phlomidis 27 mg, Sida cordifolia 27 mg, Solanum indicum 26 mg, Stereospermum suaveolens 26 mg, Phaseolus trilobus (fazuľa trojlaločná) 26 mg, Leptadenia reticulata 26 mg, Desmodium gangeticum 26 mg, Pedalium murex 26 mg, Aegle marmelos 24 mg, Saccharum spontaneum (divoká cukrová trstina) 24 mg, Eragrostis cynosuroides 24 mg, koreň cukrovej trstiny 24 mg.
Vyskúšajte najznámejší doplnok stravy Maharišiho ajurvédy. Kombinácia lahodného ovocno-bylinného prípravku (MA 4) a bylinných tabliet (MA 5) pre stravovací plán v každej domácnosti, ktorá dbá o svoje zdravie. Starostlivo vyrobené podľa tisícročných tradícií ajurvédy.
Ovocno-bylinný prípravok je dostupný aj vo verzii bez cukru "MA 4 T" pre ľudí, ktorí sa potrebujú vyhýbať cukru. Poznámka: Popisy a účinky bylín a extraktov pochádzajú zo starých ajurvédskych tradícií a indickej ľudovej medicíny.
MA 4 Ovocná a bylinková pasta 600 g - oblasť: rôzne
- Zloženie
- Odporúčaná denná dávka (20 g) obsahuje nasledujúce zložky: trstinový cukor 14 794 mg, Emblica officinalis (Amalaki) 1 114 mg, med 974 mg, Terminalia chebula 566 mg, čisté MASLO (z kravského mlieka) 500 mg, Cinnamomum zeylanicum (ceylonský škorica) 114 mg, Elettaria cardamomum (kardamón) 114 mg, Cyperus scariosus 114 mg, Curcuma longa (kurkuma) 114 mg, Piper longum 114 mg, Centella asiatica 114 mg, Cyperus rotundus 114 mg, Mesua ferrea 114 mg, Convolvulus pluricaulis 114 mg, Glycyrrhiza glabra (prírodná sladovka) 114 mg, Embelia ribes 114 mg, Santalum album (biely santal) 114 mg, vodný extrakt z: Gymnema aurantiacum 58 mg, Asparagus racemosus (Shatavari) 48 mg, Boerhaavia diffusa 38 mg, Oroxylum indicum 32 mg, Solanum xanthocarpum 30 mg, Gmelina arborea 30 mg, Tribulus terrestris 27 mg, Teramnus labialis 27 mg, Pueraria tuberosa 27 mg, Uraria picta 27 mg, Ipomoea digitata 27 mg, Clerodendrum phlomidis 27 mg, Sida cordifolia 27 mg, Solanum indicum 26 mg, Stereospermum suaveolens 26 mg, Phaseolus trilobus (trojlaločná fazuľa) 26 mg, Leptadenia reticulata 26 mg, Desmodium gangeticum 26 mg, Pedalium murex 26 mg, Aegle marmelos 24 mg, Saccharum spontaneum (divé cukrové trstiny) 24 mg, Eragrostis cynosuroides 24 mg, koreň cukrovej trstiny 24 mg. Obsahuje nasledujúce alergény: mlieko.
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 0.6 g
- Potravinársky podnik
- Maharishi Ayurveda Europe B.V., Postfach 1126, 41845 Wassenberg
- Obchodný názov
- Doplnky stravy
- Výrobca
- Maharishi Ayurveda
- Označenie množstva
- kg
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Jedna čajová lyžička 10 g (8 ml, pozri odmerku) ráno a večer nalačno. Používajte suchú lyžičku.
- Číslo od výrobcu
- 101199
- EAN kód
- 8713544005685
- Zloženie
- Odporúčaná denná dávka (20 g) obsahuje nasledujúce zložky: trstinový cukor 14 794 mg, Emblica officinalis (Amalaki) 1 114 mg, med 974 mg, Terminalia chebula 566 mg, čisté MASLO (z kravského mlieka) 500 mg, Cinnamomum zeylanicum (ceylonský škorica) 114 mg, Elettaria cardamomum (kardamón) 114 mg, Cyperus scariosus 114 mg, Curcuma longa (kurkuma) 114 mg, Piper longum 114 mg, Centella asiatica 114 mg, Cyperus rotundus 114 mg, Mesua ferrea 114 mg, Convolvulus pluricaulis 114 mg, Glycyrrhiza glabra (prírodná sladovka) 114 mg, Embelia ribes 114 mg, Santalum album (biely santal) 114 mg, vodný extrakt z: Gymnema aurantiacum 58 mg, Asparagus racemosus (Shatavari) 48 mg, Boerhaavia diffusa 38 mg, Oroxylum indicum 32 mg, Solanum xanthocarpum 30 mg, Gmelina arborea 30 mg, Tribulus terrestris 27 mg, Teramnus labialis 27 mg, Pueraria tuberosa 27 mg, Uraria picta 27 mg, Ipomoea digitata 27 mg, Clerodendrum phlomidis 27 mg, Sida cordifolia 27 mg, Solanum indicum 26 mg, Stereospermum suaveolens 26 mg, Phaseolus trilobus (trojlaločná fazuľa) 26 mg, Leptadenia reticulata 26 mg, Desmodium gangeticum 26 mg, Pedalium murex 26 mg, Aegle marmelos 24 mg, Saccharum spontaneum (divé cukrové trstiny) 24 mg, Eragrostis cynosuroides 24 mg, koreň cukrovej trstiny 24 mg. Obsahuje nasledujúce alergény: mlieko.
- Alergény
- Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 0.6 g
- Potravinársky podnik
- Maharishi Ayurveda Europe B.V., Postfach 1126, 41845 Wassenberg
- Obchodný názov
- Doplnky stravy
- Výrobca
- Maharishi Ayurveda
- Označenie množstva
- kg
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Jedna čajová lyžička 10 g (8 ml, pozri odmerku) ráno a večer nalačno. Používajte suchú lyžičku.
- Číslo od výrobcu
- 101199
- EAN kód
- 8713544005685
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapsułek
1 199 600,03 €/1kg
29,99 €
Predajca: The-Fast-Order

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tabliet x4
809,90 €/1l
80,99 €
Predajca: The-Fast-Order
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny
78,51 €/1kg
35,33 €
Predajca: WR-Products

GLura výživové doplnky, sada 3 balenia, 60 kapsúl v každom balení
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl
196,27 €/1kg
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek

Bach Original Bachove kvety č. 1-38 a RESCUE kvapky v dekoratívnej kartónovej krabičke, 40 ks fľaštičiek
138,24 €/1kg
219,67 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3
722,22 €/1kg
78,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VitaminTrade

4x Prostoxalen - kapsuly Sabalová palma na prostatu
141 569,99 €/1l
141,57 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Altrient C 1000 mg gél - lipozomálny doplnok stravy
64 500,00 €/1l
64,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Altermedic

Femibion 1 wczesna ciąża 28 tabletek
399 777,77 €/1kg
17,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Priorin kapsuly pre výživové požiadavky vlasového koreňa, 120 kapsúl
502,02 €/1l
47,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

Prostalis - komplex na podporu dobrého stavu prostaty (30 kapsúl)
38,00 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
20,73 €
Predajca: RealPharm

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

MANHOOD PLUS – Rastlinný doplnok stravy a produkt pre mužskú pohodu – 30 kapsúl
2 533,33 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PremiumHealth24

SuperSmart Noopept doplnok stravy - 90 tabliet
453,12 €/1kg
29,00 €
Predajca: SuperSmart

Wobenzym imunitné tablety, 240 tabliet
364,21 €/1kg
78,67 €
Predajca: AbisZ-Markt

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatín monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatín monohydrát v prášku
57,96 €/1l
28,98 €
Predajca: NutraBestBG

Pantovigar Vital Kap Haare, 180 ks
606,39 €/1kg
93,99 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

VitroCap N kapsuly vybrané mikroživiny pre oči, 90 kapsúl
607,19 €/1kg
54,04 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému
1 715,71 €/1kg
36,03 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Kapsuly VOLT
1 300,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NoviluniumHerbalis

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Dlhovekosť | Energia a zdravie buniek | 30 kapsúl | Bestager | Vegánsky
3 887,78 €/1l
34,99 €
Predajca: beLIVELY

ForceVital
113,47 €/1l
34,95 €
Predajca: Natucap

3x Nemanex - kvapky na čistenie tela 30 ml
1 822,33 €/1l
54,67 €
Predajca: NewGenMarketing

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsl
991,22 €/1kg
48,57 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

VigorPeak
94,44 €/1l
39,95 €
Predajca: Natucap

Vitabay Vitamín D3 Depot 20000 IU + vitamín K2 200 mcg, 180 tabliet
525,09 €/1kg
27,83 €
Predajca: AbisZ-Markt
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
S radosťou opäť
Rýchle dodanie a špičková kvalita
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg