Mars nátierka 350g

9,72 €

27,77 € / 1kg

plus 21,55 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

ut 6. – st 7. októbra
Nenechajte si ujsť!
Orieškovo-nugátové krémy a oveľa viac
Podobné produkty
KREM Z ORZECHÓW LASKOWYCH I KAKAO BEZGLUTENOWY BIO 650 g - RIGONI DI ASIAGO (NOCCIOLATA)
BEZLEPKOVÁKRÉMOVÝ ORIEŠOK A KAKAKO 650 g - RIGONI DI ASIAGO (NOCCIOLATA)
0,03 €/1kg
22,62 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre ORIEŠKOVÝ A KAKAOVÝ KRÉM BEZ PRIDANÉHO CUKRU 330 g - DOBRÝ
ORIEŠKOVÝ A KAKAOVÝ KRÉM BEZ PRIDANÉHO CUKRU 330 g - DOBRÝ
0,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
13,62 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Krem z lieskových orechov a kakaa250 g
Krem z lieskových orechov a kakaa250 g
46,20 €/1kg
11,55 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Lindt Creme Noir Horký kakaový krém s plnou čokoládou 220g
Lindt Creme Noir Horký kakaový krém s plnou čokoládou 220g
74,41 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,37 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Krem do smarowania o smaku batonika Snickers 350 g
Krem do smarowania o smaku batonika Snickers 350 g
27,77 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
11,44 €
-15%
9,72 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Krem czekoladowy Bounty z kokosem 350 g
Krem czekoladowy Bounty z kokosem 350 g
24,43 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
11,33 €
-24%
8,55 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Krem czekoladowy Twix 200 g
Krem czekoladowy Twix 200 g
55,67 €/1kg
16,70 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Čokoládová nátierka s kokosom 200 g
Čokoládová nátierka s kokosom 200 g
41,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,70 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Milka lieskovoorieškový krém s plnou chuťou lieskových orieškov 350g
Milka lieskovoorieškový krém s plnou chuťou lieskových orieškov 350g
24,49 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
8,57 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ferrero Nutella 450g + 50g
Ferrero Nutella 450g + 50g
36,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,06 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
16,40 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
49,21 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre TAHINI (SEZAMOVÁ PASTA) 185 g - PRIMAVIKA
TAHINI (SEZAMOVÁ PASTA) 185 g - PRIMAVIKA
20,35 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
4,07 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,31 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 7
14,31 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Pistáciový krém 45%, 190g - 2 balenia
Pistáciový krém 45%, 190g - 2 balenia
34,21 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
13,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
30,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
13,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Sladká nátierka – slaný karamel s arašidami, 175 g | NABIO
Sladká nátierka – slaný karamel s arašidami, 175 g | NABIO
17,89 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Caotina čokoládový krém s pravou švajčiarskou čokoládou 300g
Caotina čokoládový krém s pravou švajčiarskou čokoládou 300g
48,30 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Čokoládový krém - 500g - Bez cukru - Bez palmového oleja - Lieskové orechy 13,5%
Čokoládový krém - 500g - Bez cukru - Bez palmového oleja - Lieskové orechy 13,5%
13,98 €/1l
9,33 €
-25%
6,99 €
Predajca: FIT4MED
Obrázok produktu pre nutella 4173 nutella PLANT BASED Nougatcreme, 350,0 g
nutella 4173 nutella PLANT BASED Nougatcreme, 350,0 g
32,40 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,34 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Nutella lieskovo-orieškový nugátový krém orechovo-čokoládový 450g 5-pack
Nutella lieskovo-orieškový nugátový krém orechovo-čokoládový 450g 5-pack
14,57 €/1l
32,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Pomazánka Mars 350g - dokonalý pôžitok pre milovníkov čokolády!

Zažite jedinečnú chuť obľúbenej tyčinky Mars teraz v podobe krémovej nátierky! Pomazánka Mars spája lahodnú mliečnu čokoládu s jemným karamelom a prináša neodolateľne sladký chuťový zážitok. Perfektná nátierka na chlieb, rožky alebo palacinky - alebo si ju môžete vychutnať priamo z lyžičky!

Nezameniteľná príchuť Mars
Krémová konzistencia s jemnou karamelovou príchuťou
Ideálne na raňajky, občerstvenie alebo dezerty
Bez kúskov - ľahko sa rozotiera

Dodajte svojim raňajkám alebo prestávke na občerstvenie nádych čokoládovej blaženosti s nátierkou Mars!

Zloženie:

Cukor, rastlinné oleje (repkový, palmový, slnečnicový), sušené plnotučné mlieko, mliečna čokoláda [5 % (cukor, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, kakaová hmota, laktóza(mlieko), srvátkový proteín(mlieko), palmový olej, sladkásušená srvátka(mlieko), vyčistené maslo(mlieko), emulgátor(sójové lecitíny), vanilkový extrakt], maltodextrín, laktóza(mlieko), nízkotučný kakaový prášok, emulgátor (lecitíny), soľ, arómy, farbivo (paprikový extrakt), lieskové orechy.

Môže obsahovať iné orechy , vhodné pre vegetariánov.

Výživové hodnoty na 100 g:

Kalorická hodnota: 572,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 384,00 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 58,00 Sacharidy, z toho cukor: 53,00 Tuky: 36,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 9,30 Bielkoviny: 3,1 Soľ: 0,2

Výrobca:
Mars Chocolate and Treats Europe
GB- SL6 3RT Maidenhead



Mars nátierka 350g
Zloženie
Cukor, rastlinné oleje (repkový, palmový), sušené plnotučné mlieko, mliečna čokoláda (5 %) (cukor, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, kakaová hmota, laktóza a srvátkové bielkoviny (mlieko), palmový tuk, sušená srvátka (mlieko), Mliečny tuk, emulgátor (sójové lecitíny), vanilkový extrakt), maltodextrín, laktóza (mlieko), nízkotučný kakaový prášok, emulgátor (lecitíny), soľ, arómy, paprikový extrakt, lieskové orechy.
Výživové údaje
Energetická hodnota kj: 2 387,00, energetická hodnota kcal: 572,00, tuky: 37,00, dvojnásobok nasýtených mastných kyselín: 9,70, sacharidy: 57,00, z toho cukor: 53,00, bielkoviny: 3,00, soľ: 0,20,
Hmotnosť
350 g
Potravinársky podnik
Mars Chocolate and Treats Europe SL6 3RT Maidenhead Vereinigtes Königreich
Obchodný názov
Karamelový krém s mliečnou čokoládou
Výrobca
Číslo od výrobcu
000187
EAN kód
5056357904626

Zloženie
Cukor, rastlinné oleje (repkový, palmový), sušené plnotučné mlieko, mliečna čokoláda (5 %) (cukor, kakaové maslo, sušené odstredené mlieko, kakaová hmota, laktóza a srvátkové bielkoviny (mlieko), palmový tuk, sušená srvátka (mlieko), Mliečny tuk, emulgátor (sójové lecitíny), vanilkový extrakt), maltodextrín, laktóza (mlieko), nízkotučný kakaový prášok, emulgátor (lecitíny), soľ, arómy, paprikový extrakt, lieskové orechy.
Výživové údaje
Energetická hodnota kj: 2 387,00, energetická hodnota kcal: 572,00, tuky: 37,00, dvojnásobok nasýtených mastných kyselín: 9,70, sacharidy: 57,00, z toho cukor: 53,00, bielkoviny: 3,00, soľ: 0,20,
Hmotnosť
350 g
Potravinársky podnik
Mars Chocolate and Treats Europe SL6 3RT Maidenhead Vereinigtes Königreich
Obchodný názov
Karamelový krém s mliečnou čokoládou
Výrobca
Číslo od výrobcu
000187
EAN kód
5056357904626
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Krem do smarowania o smaku batonika Snickers 350 g
Krem do smarowania o smaku batonika Snickers 350 g
27,77 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
11,44 €
-15%
9,72 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Milky Way sendvičová nátierka duo z mlieka a čokoládového krému 200g
Milky Way sendvičová nátierka duo z mlieka a čokoládového krému 200g
119,95 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Krem czekoladowy Bounty z kokosem 350 g
Krem czekoladowy Bounty z kokosem 350 g
24,43 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
11,33 €
-24%
8,55 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Krem czekoladowy Twix 200 g
Krem czekoladowy Twix 200 g
55,67 €/1kg
16,70 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,31 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 7
14,31 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 31
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
22,21 €/1kg
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 5
8,44 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
3,28 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Detský krémový mliečny a chrumkavý 19g
Detský krémový mliečny a chrumkavý 19g
157,37 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
2,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Ferrero nugátový krém nutella, v škatuli
Ferrero nugátový krém nutella, v škatuli
21,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
38,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý
1 157,37 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Pistáciový krém 45 %, 190 g
Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 49
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Grashoff biela belgická čokoláda cream de chocolat blanc 250g
Grashoff biela belgická čokoláda cream de chocolat blanc 250g
19,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Milka lieskovoorieškový krém s plnou chuťou lieskových orieškov 350g
Milka lieskovoorieškový krém s plnou chuťou lieskových orieškov 350g
24,49 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
8,57 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Smotanová nátierka Mars v pohári (možno použiť ako pohár na pitie) 200g
Smotanová nátierka Mars v pohári (možno použiť ako pohár na pitie) 200g
79,97 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
Detské čokoládové bonbóny biele s mliečnou krémovou náplňou jednotlivo balené 200g
39,95 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
16,40 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
49,21 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,32 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Slush sirup párty set 6 príchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
12,63 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 79
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Čokoládová nátierka s kokosom 200 g
Čokoládová nátierka s kokosom 200 g
41,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,70 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
14,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ferrero 60116462 Orieškový nugátový krém nutella 40-bal
Ferrero 60116462 Orieškový nugátový krém nutella 40-bal
34,43 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
20,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
213,33 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
12,80 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 Sorte
FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorazový obal
10,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 29
29,99 €
Predajca: Euroshare
Obrázok produktu pre Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 90
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Paradajkový pretlak 400gr Mutti
Paradajkový pretlak 400gr Mutti
10,95 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Koláč "Baumkuchen" s polevou z plnotučnej čokolády, 100 g | HAMMERMÜHLE
Koláč "Baumkuchen" s polevou z plnotučnej čokolády, 100 g | HAMMERMÜHLE
49,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,81 €
-14%
4,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bezlepková roláda Kaiser 150g
Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super
Odporúčame vám
KREM Z ORZECHÓW LASKOWYCH I KAKAO BEZGLUTENOWY BIO 650 g - RIGONI DI ASIAGO (NOCCIOLATA)
BEZLEPKOVÁKRÉMOVÝ ORIEŠOK A KAKAKO 650 g - RIGONI DI ASIAGO (NOCCIOLATA)
22,62 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Nutella mini nádobka orechovo-nugátová krémová nátierka 25g 64 balení
Nutella mini nádobka orechovo-nugátová krémová nátierka 25g 64 balení
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
92,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3 681,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Feel FIT VEGANELA 45% pistácie - prírodný a vegánsky pistáciový krém bez pridaného cukru a palmového oleja - 200 g
Feel FIT VEGANELA 45% pistácie - prírodný a vegánsky pistáciový krém bez pridaného cukru a palmového oleja - 200 g
19,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
99,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero nugátový krém nutella, v škatuli
Ferrero nugátový krém nutella, v škatuli
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
38,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg
Obrázok produktu pre ORIEŠKOVÝ A KAKAOVÝ KRÉM BEZ PRIDANÉHO CUKRU 330 g - DOBRÝ
ORIEŠKOVÝ A KAKAOVÝ KRÉM BEZ PRIDANÉHO CUKRU 330 g - DOBRÝ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
13,62 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg
Obrázok produktu pre PISTÁCIOVÝ KRÉM 200 g - DOBRÝ NOOT
PISTÁCIOVÝ KRÉM 200 g - DOBRÝ NOOT
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,59 €
Predajca: medpak_shop
57,95 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero Nutella Mini sklenená nátierka čokoládová 25g - orechovo-nugátová (18 balenie)
Ferrero Nutella Mini sklenená nátierka čokoládová 25g - orechovo-nugátová (18 balenie)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
58,72 €
-14%
50,23 €
Predajca: AllYouNeed
111,62 €/1kg
KREM Z ORZECHÓW LASKOWYCH BIAŁY BEZGLUTENOWY BIO 250 g - RIGONI DI ASIAGO (NOCCIOLATA)
ORIEŠKOVÝ KRÉM, BIELY, BEZLEPKOVÝ,250 g - RIGONI DI ASIAGO (NOCCIOLATA)
11,19 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg
Obrázok produktu pre Alce Nero 8009004816046, Orechová nátierka, Pistácie, 180 g, 541 kcal, 2272 kJ, 31 g
Alce Nero 8009004816046, Orechová nátierka, Pistácie, 180 g, 541 kcal, 2272 kJ, 31 g
11,35 €
Predajca: superbrandshop
0,06 €/1kg
Obrázok produktu pre Krem z lieskových orechov a kakaa250 g
Krem z lieskových orechov a kakaa250 g
11,55 €
Predajca: superbrandshop
46,20 €/1kg
Obrázok produktu pre Nutella lieskovo-orieškový nugátový krém orechovo-čokoládový 450g 5-pack
Nutella lieskovo-orieškový nugátový krém orechovo-čokoládový 450g 5-pack
32,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,57 €/1l
Obrázok produktu pre Lindt Creme Noir Horký kakaový krém s plnou čokoládou 220g
Lindt Creme Noir Horký kakaový krém s plnou čokoládou 220g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,37 €
Predajca: AllYouNeed
74,41 €/1kg
Obrázok produktu pre TAHINI (SEZAMOVÁ PASTA) 185 g - PRIMAVIKA
TAHINI (SEZAMOVÁ PASTA) 185 g - PRIMAVIKA
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
4,07 €
Predajca: Biogo
20,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 7
14,31 €
Predajca: AllYouNeed
14,31 €/1kg
Obrázok produktu pre Krem z pistácií bez pridaného cukru 200 g - Good Noot
Krem z pistácií bez pridaného cukru 200 g - Good Noot
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,79 €
Predajca: medpak_shop
0,05 €/1kg
Obrázok produktu pre Caotina čokoládový krém s pravou švajčiarskou čokoládou 300g
Caotina čokoládový krém s pravou švajčiarskou čokoládou 300g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
48,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládová nátierka s kokosom 200 g
Čokoládová nátierka s kokosom 200 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,70 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
41,75 €/1kg
Obrázok produktu pre Ferrero Nutella 450g + 50g
Ferrero Nutella 450g + 50g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,06 €
Predajca: AllYouNeed
36,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Nudossi Duo bez palmového oleja 300 g orechovo-nugátová nátierka a mliečna nátierka
Nudossi Duo bez palmového oleja 300 g orechovo-nugátová nátierka a mliečna nátierka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,07 €
Predajca: AllYouNeed
80,23 €/1kg
Obrázok produktu pre ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g Crispy Hazelnut (lieskový orech-biela čokoláda) / Ochutené orieškové maslá / Lahodné orieškové maslo s čokoládou bez pridaného cukru, soli a palmového oleja
ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g Crispy Hazelnut (lieskový orech-biela čokoláda) / Ochutené orieškové maslá / Lahodné orieškové maslo s čokoládou bez pridaného cukru, soli a palmového oleja
21,67 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
43,34 €/1l