5,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Crystal retinal 6 (30 ML) - Super silné nočné sérum proti vráskam s 0,06% retinaldehydu
111,12 €
3 704,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Očné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SEOUL 1988 Eye Cream: Retinal Liposome 4% + Fermented Bean očný krém s retinolom 30 ml533,00 €/1l
15,99 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Medik8 - C-Tetra Eye Radiance Serum - Oční sérum 7ml52,60 €/1kg
52,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Liftactiv Collagen Specialist Eye Care Krem pod oczy, 15 ml1 118 333,36 €/1kg
33,55 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Advanced night eye 15 ml - nočný očný krém
3 856,67 €/1l
57,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medicube PDRN ružový peptidový očný krém 30 ml
630,00 €/1l
18,90 €
Predajca: BYSARAH

Elizabeth Arden Cos Ceramide Retinol Očná starostlivosť 15 ml
2 424,00 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Dermika Placentové Očné sérum proti vráskam, 15 ml
1 266,00 €/1l
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Murad Retinol Youth Renewal Eye Serum
4 167,33 €/1l
64,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,51 €
Predajca: MANADA

Ducray Melascreen Anti-Spot Eye Contour 15 ml
2 108,67 €/1l
31,63 €
Predajca: somnia24

Spevňujúci nočný krém proti vráskam Q10 Power 50 ml
171,00 €/1l
8,55 €
Predajca: LAVONIO

StriVectin Intenzívny očný koncentrát proti vráskam Plus 30 ml
1 346,67 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Murad – Ošetrenie očí Retinal ReSculpt
5 181,33 €/1l
77,72 €
Predajca: Tersorte

Collistar Rigenera Vyhladzujúci očný krém proti vráskam 15 ml
2 154,67 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Sebamed Anti-Aging Augencreme 15 ml
638,67 €/1l
9,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nočný krém proti vráskam + revitalizačný krém 55+ (proti vráskam + revitalizačný) 50 ml
287,20 €/1l
14,36 €
Predajca: VISO

Cerave Skin renewing Augencreme 15 ml
19 390,00 €/1l
19,39 €
Predajca: VISO

Bioten Koncentrované sérum proti vráskam Multi-Collagen 30 ml
573,00 €/1l
17,19 €
Predajca: Zeitburg

MIXSOON PDRN Kolagénové očné sérum 20 ml spevňujúce očné sérum
949,00 €/1l
18,98 €
Predajca: LaRoseCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Intenzívne nočné sérum s retinaldehydom (stupeň 6) pre pokročilých používateľov retinoidov prináša rýchle a viditeľné anti‑age výsledky. Vďaka technológii postupného uvoľňovania pôsobí účinne, no šetrne k pokožke. Po prebudení je pleť hladšia, pevnejšia a jasnejšia. Ľahká krémovo‑sérumová textúra sa rýchlo vstrebáva a dobre sa vrství s hydratáciou.
Výrazná redukcia vrások a jemných liniek
Spevnenie a zlepšenie elasticity pleti
Zjednotenie tónu a rozjasnenie mdlého vzhľadu
Zjemnenie textúry a pórov
Technológia postupného uvoľňovania pre vyššiu toleranciu
Ideálne na noc; cez deň vždy SPF ochrana
Nočné sérum CRYSTAL RETINAL 6 obsahuje priamo retinaldehyd, v organizme ho teda od priameho vplyvu na kožné bunky delí iba jediný krok, nie dva ako v prípade retinolu. Zoznámte sa s novou generáciou starostlivosti o pleť založenou na obsahu vitamínu A, vyvinutú vedcami na University of Hertfordshire. Počas samotného mesiaca pravidelného používania je pleť viditeľne omladená s obnoveným kontúrami a prežiareným vzhľadom.
Omladenie už za 4 týždne
Pôsobí v súhre s vlastnými regeneračnými mechanizmami kože
Navyšuje vlastnú produkciu kolagénu
Urýchľuje obmenu kožných buniek
Lepšie ako retinol
Jednokroková konverzia na kyselinu retinovou
11x rýchlejšie omladenie ako u klasického retinolu
2,8x silnejšie biologicky aktívne než retinol
Ideálne v prípade, keď už nie sú viditeľné benefity z aplikácie bežného retinolu
K pleti aj napriek tomu podobne jemné ako štandardné formy retinolu
Rad produktov s vzrastajúcou koncentráciou
CRYSTAL RETINAL je nočné sérum od Medik8 s retinaldehydom ako hlavnou účinnou látkou. Zároveň sa tiež jedná o ucelenú radu produktov so štyrmi rôznymi koncentráciami tejto účinnej látky.
CRYSTAL RETINAL 1 s 0,01% retinalom vhodný na mladistvú problematickú pleť alebo na pleť precitlivenú
CRYSTAL RETINAL 3 s 0,03% retinalom vhodný pre tých, ktorí s retinoidmi doteraz nemajú skúsenosti
CRYSTAL RETINAL 6 s 0,06% retinalom vhodný na pleť privyknutú na aplikáciu retinoidov, ktorá chce ťažiť z ich vyššej koncentrácie
CRYSTAL RETINAL 10 s 0,1% retinalom je najsilnejšie retinalové sérum vhodné na zrelú pleť s viditeľnými známkami starnutia
Výsledky porovnateľné s vitamínom A na predpis
Spevňuje pleť a jej kontúry
Dodáva koži chýbajúci objem
Viditeľne minimalizuje jemné linky a vrásky
Zjednocuje farebný tón pleti
Obnovuje povrch kože a dodáva jej jas
Zlepšuje pleť poškodenú UV žiarením
Úľava od pocitu pnutia
Obsiahnutá kyselina hyalurónová a vitamín E hydratuje všetky vrstvy pleti, navyše posilňuje ochrannú bariéru, ktorá v koži dlhodobo uzamyká vlhkosť
Ľahké, hodvábne zloženie prepožičiava pleti ný pocit
Nezaťažuje pleť
Podporí účinok kozmetických procedúr
Mikroihličkovanie (mezoterapia)
Chemický peeling
Enzymatický peeling
Laserové omladenie
Dermabrázia
Mikrodermabrázia
STOP pre pupienky
Pôsobí priamo proti baktériám Propionibacterium acnes, ktoré sú príčinou akné
Podporuje zdravý vzhľad pleti bez vyrážok a nedokonalostí
Nebojte sa podráždenia
Patentovaný systém s postupným uvoľňovaním retinaldehydu
Retinaldehyd je navyše obalený v kryštalickom transportnom činidle
Retinal (Retinaldehyd)
Účinný derivát vitamínu A, ktorý môže pôsobiť až 11x rýchlejšie než bežné formy retinolu, k pleti však zostáva stále rovnako jemný. výskyt baktérie P. acnes zodpovednej za pupienky a ďalšie prejavy akné. Viditeľne zlepšuje vzhľad jemných liniek a vrások, textúru pleti a zjednocuje jej farebný tón.
Duo pre hydratáciu
Kyselina hyalurónová:
Vysoko účinná látka, ktorá v pleti uzamyká vlhkosť, čím podporuje vyváženú hydratáciu a elasticitu kože. Dokáže v sebe zadržať až tisícnásobok vlastnej váhy vody.
Glycerín:
Jeden z prirodzených zvlhčujúcich faktorov v pleti a účinný zvlhčovač, ktorý podporuje fungovanie prirodzenej kožnej bariéry a zamedzuje transepidermálnej strate vody.
Nevyhnutná antioxidácia
Vitamín C:
Antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály formujúce sa kvôli UV žiareniu v koži, a tým bojuje proti vzniku viditeľných známok starnutia pleti a nadmernej pigmentácii
Vitamín E:
Silný antioxidant neutralizujúci voľné radikály, ktorý stimuluje hydratáciu a omladenie pleti. Spoločne s vitamínom C pôsobí synergicky a navyšuje svoj antioxidačný účinok.
Nočná starostlivosť na tri mesiace
Po večernom čistení pleti naneste malé množstvo na pleť a dekolt pred aplikáciou tradičného hydratačného produktu. Tak ako v prípade produktov s retinolom nanášajte postupne a pleť nechajte privyknúť. Prvé dva týždne aplikujte dvakrát týždenne, nasledujúce dva týždne každý druhý deň. Po mesiaci už môžete aplikovať denne.
Balenie s objemom 30 ml vystačí až na 100 aplikácií
V prípade tehotenstva alebo dojčenia konzultujte používanie s lekárom.
Chráňte pleť pred UV žiarením
Nezabúdajte na každodennú aplikáciu produktu chrániaceho pred UV žiarením, s ktorým pokračujte ešte týždeň po ukončení aplikácie CRYSTAL RETINAL. Obsiahnutý retinaldehyd môže zvyšovať citlivosť pleti voči slnečnému žiareniu.
Upozornenie: Produkty s obsahom vitamínu A nie sú vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Carthamus Tinctorius (saflorový) olej, kaprylový/kapricový triglycerid, dimetyl-izosorbid, retinal, retinol, hydroxypinakolón retinozát, tokoferyl-acetát, PPG-12/SMDI kopolymér, PPG-15 stearyléter benzoát, polysorbát 20, etylhexylstearát, BHT, propylgalát, izosorbid, izosorbidfosfát disodný, lecitín, Aqua (voda), alkohol denat., Benzylalkohol, butylovaný hydroxytoluén, denatóniumbenzoát, akrylát/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, dimetikón, cyklopentasiloxán.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8186250245360818625024536
- Číslo od výrobcu
- 48351
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Carthamus Tinctorius (saflorový) olej, kaprylový/kapricový triglycerid, dimetyl-izosorbid, retinal, retinol, hydroxypinakolón retinozát, tokoferyl-acetát, PPG-12/SMDI kopolymér, PPG-15 stearyléter benzoát, polysorbát 20, etylhexylstearát, BHT, propylgalát, izosorbid, izosorbidfosfát disodný, lecitín, Aqua (voda), alkohol denat., Benzylalkohol, butylovaný hydroxytoluén, denatóniumbenzoát, akrylát/C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, dimetikón, cyklopentasiloxán.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8186250245360818625024536
- Číslo od výrobcu
- 48351
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml
775,80 €/1l
77,58 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Woman - Parfumovaná Voda 50ml
999,20 €/1l
49,96 €
Predajca: Katomix

Comme Des Garcons 2, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Ink, Incense, Amber, Labdanum, Patchouli, Chinese, Cedarwood, New Aldehydes, Cumin, Angelica Root,..., Sprej
2 121,00 €/1l
106,05 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Valentino - Uomo Born in Roma Intense 100 ml parfumovaná voda
1 101,90 €/1l
110,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiffany & Co. Love Eau de Parfum for Her, Ženy, 90 ml, Bazalka, Čierne ríbezle, Grapefruit, The sweet floral bouquet of neroli is at the heart of the fragrance, with a woody blend of blue..., Jazmín, Neroli, Tuberóza, The sweet floral bouquet of neroli is at the heart of the fragrance, with a woody blend of blue...
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Isdin Isdinceutics K Ox Eyes 15g
2 896,00 €/1l
43,44 €
Predajca: Parfumtoi

Melitta 1023-02, Kávovar, Mletá káva, 1050 W, Čierna, Nerezová oceľ
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Wella Professionals Wzmacniająca maska do włosów zniszczonych, 400ml
63,52 €/1l
25,41 €
Predajca: EasoMagno

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

PROTECTOR AIR LVL1, chrbtová ochrana
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: kustom-kult_de

Vysokoúčinná antioxidačná kúra SkinCeuticals C E Ferulic Triple
3 733,00 €/1l
111,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

AESTURA Atobarrier 365 krém 80 ml
0,31 €/1l
24,99 €
Predajca: BYSARAH

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Burberry For Men, Muži, 100 ml, Bergamot, Levanduľa, Mäta, tymián, Geranium, Pižmo, Santalové drevo, Jantár, Cédrové drevo, Sprej
365,00 €/1l
36,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Luxusný krém proti vráskam HSR Lifting ( krém proti vráskam) 50ml
1 270,20 €/1l
63,51 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Live Pour Homme toaletná voda pre mužov 60 ml
461,67 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámske kabelky Tašky cez rameno, Dámske štýlovéPolyuretándizajnové tašky cez rameno Crossbody kabelka Darček ku Dňu matiek
36,39 €
Predajca: odsellingaaa

Philips Daily Collection HR7310/00, 2,1 L, Biela, Otočné, 20000 ot/min, 0,5 L, 1,5 L
95,59 €
Predajca: Warehouse

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Kávovar Wilfa Performance Black - 1,25 l - WI602263
389,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

KIKO Milano Silky Glow Baked Bronzer 02 | Pečený bronzer so zamatovou textúrou 02 Terracotta
45,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Braun WK 300, 1,6 L, 2200 W, Biela, Bezšnúrový, Filtrovanie
146,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Jean P. Gaultier Le Beau Le Parfum Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml
946,13 €/1l
70,96 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
4% od 2 ks


5% od 2 ks



Doprava zdarma
2% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
2% od 2 ks

Juvena Zázračný očný krém 20ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,83 €
Predajca: PerfumTraders
1 491,50 €/1l

Inspira cosmetics med 4160 očný krém redukuje tmavé kruhy a opuchy 15 ml
58,00 €
Predajca: mk-tronic
3 866,67 €/1l

MARY KAY Očný krém Volu-Firm Eye Renewal Cream Očný krém proti vráskam, 14 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
54,48 €
Predajca: lithuaniashop
3 891,43 €/1kg

Mary Kay Rebuilding Volu-Firm TimeWise Repair Augencreme 14g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,65 €
Predajca: lithuaniashop
1 133 000,03 €/1l

Kofeínová tyčinka na očné okolie Aliver - 3 g
10,70 €
Predajca: Aliver
107,00 €/1kg

Intenzívny ošetrujúci koncentrát z bielej ryže pod oči - WHITE RICE
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
866,67 €/1l

Denné a nočné ošetrujúce očné sérum SAL & SAFFRON
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
833,33 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
230,95 €/1l

La Mer Omladzujúci očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
176,75 €
Predajca: PerfumTraders
11 783,33 €/1l

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
76,31 €
Predajca: YourFragrance
2 543,67 €/1l

MARY KAY TimeWise očný krém 14 g
42,12 €
Predajca: lithuaniashop
3 008,57 €/1kg

Augencreme Valmont DetO2x očný krém



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
127,26 €
Predajca: PerfumTraders
10 605,00 €/1l

Dior Capture Totale Očný krém 15ml
101,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 733,33 €/1l

Babor SeaCreation Očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
7 137,33 €/1l

Hondroten – krém na starostlivosť o kĺby pre aktívny komfort kĺbov – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1kg

Medik8 - C-Tetra Eye Radiance Serum - Oční sérum 7ml
52,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
52,60 €/1kg

Nivea, Korektor pre oči 3v1 03 tmavý, 4 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
5 997,50 €/1l

Powercell Skinmunity rozjasňujúci očný krém 15ml
89,89 €
Predajca: PerfumTraders
5 992,67 €/1l