4,9



Na základe 24 hodnotení
Revlon Equave Sun Protection, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačný, Ochrana, Revitalizačný, 200 ml
9,99 €
49,95 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Kondicionéry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml61,25 €/1l
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Revlon, Equave Blonde Rozčesávanie, Vlasová Ošetrujúca Emulzia, 200ml51 250,00 €/1kg
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Revlon EQUAVE Hydro Instant Detangling Conditioner 200ml44,45 €/1l
8,89 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Bond Odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych, 200ml56,25 €/1l
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Revlon Equave Curls Definition, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Kučeravé vlasy, Všetky farby, Rozčesávanie, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 200 ml
52,60 €/1l
10,52 €
Predajca: Glamperfeu

Revlon Equave Color Vibrancy Kondicionér na okamžité rozčesávanie 50 ml
90,90 €/1kg
9,09 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon Pro Equave 3 Phases, Lak na vlasy, Ženy, Všetky typy vlasy, 200 ml, Proti krepovitosti, Hydratačný, Výživný, Lesk, Zmäkčovadlo, sprej
83,35 €/1l
16,67 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Revlon UniqOne Curls, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Kučeravé vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Výživný, Ochrana, Oprava, Lesk, Zmäkčovadlo, 230 ml
65,61 €/1l
15,09 €
Predajca: Tersorte

Olaplex No.5 Bond Maintenance, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Lesk, Zmäkčovadlo, 100 ml
196,40 €/1l
19,64 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačné, Ochrana, Oprava, Zmäkčovadlo, 100 ml
211,30 €/1l
21,13 €
Predajca: Tersorte

KERASILK 4021609850496, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, 200 ml, Fľaša
117,35 €/1l
23,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Aveda 18084027912, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Hydratačné, Ochrana, Zmäkčovadlo, 30 ml, Sprej
298,33 €/1l
8,95 €
Predajca: Friseurtotal

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Rozčesávanie, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 250 ml
32,36 €/1l
8,09 €
Predajca: MANADA

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Rozčesávanie, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 1000 ml
19,27 €/1l
19,27 €
Predajca: MANADA

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér proti žltnutiu 30 ml
303,00 €/1kg
9,09 €
Predajca: PerfumTraders

Aveda 18084014516, Ženy, Suché vlasy, Všetky farby, Výživa, Hydratačné, Ochrana, 200 ml, Sprej
192,80 €/1l
38,56 €
Predajca: MANADA

Darčeková sada Revlon Equave – kondicionér na rozčesávanie Hydro 200 ml + kondicionér Sun 100 ml
38,45 €/1kg
15,38 €
Predajca: VISO

Aveda 18084019535, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Oprava, Proti krepovitosti, Zmäkčovadlo, Vyhladenie, Lesk, 200 ml, Rúra
166,65 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals System Professional Color Save Conditioner, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Výživný, Vyhladenie, 200 ml
126,75 €/1l
25,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

OGX Hydrate & Defrizz + Kukui Oil Conditioner kondicionér proti krepovateniu 385 ml
29,40 €/1l
11,32 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Unisex
- Model:
- Profesionálny kondicionér na vlasy
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Všetky typy vlasy
- Vhodné pre farbu vlasov:
- Všetky farby
- Kondicionér efekt:
- Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačný, Ochrana, Revitalizačný
- Hlasitosť:
- 200 ml
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Leave-in:
- Áno
- Ochrana pred ultrafialovým žiarením (UV):
- Áno
- Zloženie:
- AQUA/WATER/EAU, CYCLOPENTASILOXANE, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, COCODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, DISILOXANE, DISODIUM EDTA, GLUCONOLACTONE, LACTIC ACID, PEG-12 DIMETHICONE, PHENYL TRIMETHICONE, POLYQUATERNIUM-16, POLYQUATERNIUM-6, TOCOPHERYL ACETATE, BENZOPHENONE-4, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PARFUM (FRAGRANCE), CITRAL, LIMONENE, LINALOOL, SODIUM BENZOATE, CALCIUM GLUCONATE, ORANGE 4 (CI 15510), RED 33 (CI 17200), YELLOW 5 (CI 19140). B03455.
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Revlon Equave Sun Protection Instant Detangling Conditioner 100 ml
Bezoplachový kondicionér pre lepšiu rozčesateľnosť
Kondicionér Revlon Equave Sun Protection Instant Detangling Conditioner je dvojfázový kondicionér na rozčesávanie. Okamžite rozčesáva vlasy a pôsobí ako podkladový krém na vlasy, takže je prvým krokom v starostlivosti o vlasy, ktorý chráni vlasy počas pobytu na slnku. Bezoplachový kondicionér má ľahké dvojfázové zloženie, ktoré obsahuje UVA a UVB filtre. Okamžite 9x ľahšie rozčesáva vlasy! Rozčesané vlasy sú oživené, hydratované a krepovatenie je udržané na uzde pre hladšiu a hodvábnejšiu textúru. Bezoplachový kondicionér zároveň poskytuje vlasom ochranu pred teplom až do 220°. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú, vaše vlasy teraz zostanú chránené, hodvábne a hladké.
Vďaka odborne vyvinutej technológii Kinetic Technology™ kondicionéra na nechávanie sa pohyb stretáva s inováciami. Zatrasením dvojfázového kondicionéra v spreji na ochranu pred slnkom sa obe fázy zmiešajú, aby vlasy rozčesali a ochránili pred poškodením slnkom.
- Obsahuje dvojfázové zloženie obohatené o keratín
- S okamžitým účinkom a tepelnou ochranou do 220°
- Rozčesáva, regeneruje, ošetruje a zlepšuje poddajnosť vlasov
- Široké spektrum slnečných filtrov UVA a UVB
- Pre všetky typy vlasov
Ako používať:
Pretrepte. Nastriekajte. Rozčešte. Bezoplachový kondicionér môžete nastriekať na vlhké alebo suché vlasy, jednoducho bez oplachovania. Aplikujte na suché vlasy pred pobytom na slnku; pri opaľovaní niekoľkokrát zopakujte.
O Revlon Equave
Revlon Equave účinne kombinuje rozčesávanie s prípravkami na ochranu a špecifickú starostlivosť o rôzne typy vlasov. Rad ľahko použiteľných bezoplachových kondicionérov umožňuje individuálne riešenia starostlivosti.
Aqua\/Water\/Eau Cyclopentasiloxane, Cetrimonium Chloride, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Dimethicone, Dimethiconol, Disiloxane, Gluconolactone, Kyselina mliečna, PEG-12 dimetikón, PEG-60 H,ydrogenovaný ricínový olej, fenyltrimetikón, polykvaternium-4, propylénglykol, parfum (vôňa), citral, limonén, linalool, benzoan sodný, glukonát vápenatý, ext. Violet 2 (CI 60730). B03450
ZÁVÄZNÝ ZOZNAM ZLOŽIEK NÁJDETE PRIAMO NA OBALE PRÍSLUŠNÉHO VÝROBKU!
Keď sú vlasy vystavené slnku, ľahko strácajú svoju vitalitu a vysušujú sa. Tento účinný kondicionér s integrovanou UV ochranou pôsobí ako dodatočná ochranná vrstva proti poškodeniu spôsobenému slnečným žiarením. Praktická 100 ml veľkosť je ideálna na cesty a počas horúcich letných dní sa zmestí do každej tašky.
[Kľúčové výhody]
Tento výkonný kondicionér s integrovanou UV ochranou poskytuje dodatočnú ochrannú vrstvu pred poškodením spôsobeným slnečným žiarením.
[Vlastnosti]
- UVA/UVB ochrana
- Ochrana pred teplom do 220°
- Oživuje a hydratuje vlasové vlákno
- Kontrola krepovatenia vlasov
- Hodvábne a hladké vlasy
- Cestovný formát - jednoduchá preprava
[Použitie]
Pretrepte, aby sa aktivovala kinetická technológia s dvojitým účinkom: okamžitá starostlivosť a ochrana pred UV žiarením. Naneste na vlhké alebo suché vlasy a rozčešte. Neoplachujte.
Zloženie
VODA/VODA/VODNÉ MLIEKO, CYKLOPENTASILOXÁN, KOKODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZOVANÝ KERATÍN, KOKODIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZOVANÝ PŠENIČNÝ PROTEÍN, DISILOXÁN, DISODIUM EDTA, GLUKONOLAKTÓN, KYSELINA MLIEČNA, PEG-12 DIMETIKÓN, FENYL TRIMETHICON, POLYQUATERNIUM-16, POLYQUATERNIUM-6, TOKOFERYLACETÁT, BENZOFENÓN-4, DIETYLAMINOHYDROXYBENZOYLHEXYLBENZOÁT, ETYLHEXYLMETOXYCINAMÁT, PARFUM (VÔŇA), CITRAL, LIMONÉN, LINALOL, BENZOAN SODNÝ, GLUKONÁT VÁPENATÝ, ORANŽOVÁ 4 (CI 15510), ČERVENÁ 33 (CI 17200), ŽLTÁ 5 (CI 19140). B03455.
Equave 2-fázový kondicionér v spreji - ochrana pred slnkom Revlon 100ml
Rozčesávací kondicionér na vlasy vystavené slnku
Špeciálne vyvinutý pre obdobie, keď sú vlasy vystavené intenzívnemu slnečnému žiareniu. Chráni vlasy pred škodlivými účinkami slnečných lúčov. Opravuje ich, uľahčuje rozčesávanie a hydratuje vlasové vlákna. Biela fáza poskytuje ošetrujúci účinok a dodáva vlasom lesk. Oranžová fáza hydratuje a vyživuje. Zloženie obsahuje: Široké spektrum slnečných filtrov UVA/B, ktoré poskytujú dodatočnú ochranu v lete.
Okamžite viditeľný výsledok: žiarivé, zamatové vlasy po celé leto.
Ako používať
Dobre pretrepte, aby sa obe fázy zmiešali. Naneste na umyté a uterákom vysušené vlasy. Neoplachujte! Pokračujte v úprave vlasov ako zvyčajne.
Revlon EQUAVE Sun Protection Instant Detangling Conditioner 1
- Model
- Equave
- Hmotnosť
- 124 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Aqua
- Výrobca
- EAN kód
- 8432225137131
- Číslo od výrobcu
- 7268575000
- Model
- Equave
- Hmotnosť
- 124 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Aqua
- Výrobca
- EAN kód
- 8432225137131
- Číslo od výrobcu
- 7268575000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
28,18 €/1l
14,09 €
Predajca: Tersorte

Revlon, Equave Blonde Rozčesávanie, Vlasová Ošetrujúca Emulzia, 200ml
51 250,00 €/1kg
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Revlon EQUAVE Hydro Instant Detangling Conditioner 200ml
44,45 €/1l
8,89 €
Predajca: MAGUHAAR

Revlon Equave Color, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Farebné vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Rozčesávanie, Hydratačný, 200 ml
70,15 €/1l
14,03 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon Equave Strengthening, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Lámavé vlasy, Jemné vlasy, Všetky farby, Rozčesávanie, Hydratačný, Posilnenie, Hlasitosť, 200 ml
77,45 €/1l
15,49 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Revlon Equave Curls Definition, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Kučeravé vlasy, Všetky farby, Rozčesávanie, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 200 ml
52,60 €/1l
10,52 €
Predajca: Glamperfeu

Revlon Pro Equave 3 Phases, Lak na vlasy, Ženy, Všetky typy vlasy, 200 ml, Proti krepovitosti, Hydratačný, Výživný, Lesk, Zmäkčovadlo, sprej
83,35 €/1l
16,67 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Revlon Equave Color Vibrancy Kondicionér na okamžité rozčesávanie 50 ml
90,90 €/1kg
9,09 €
Predajca: PerfumTraders

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Sleepy čistiace utierky – mix – 6 farieb a vôní
29,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Revlon Equave Anti Brassine, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Blonďavé vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Rozčesávanie, Hydratačný, 200 ml
52,40 €/1l
10,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Leifheit Air Board M Compact Plus, Žehliaca doska plnej veľkosti, Modrá, Biela, Obrázok, Modrá, 1200 x 380 mm, 75 cm
107,88 €
Predajca: BalticVaris_DE

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Čierna, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
24,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pre extra silnú fixáciu 500 ml
20,24 €/1kg
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Gamepad s klipom na mobil Bluetooth bezdrôtová technológia PS4 Xbox Android iOS Mac Smartphone Tablet PC Držiak na telefón 400mAh Retoo
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Merax rozkladacia pohovka 3 v 1 s nastaviteľným operadlom, , čalúnená posteľ denné lôžko z ľanovej tkaniny, priestorovo úsporné jednolôžko, svetlo sivá, 177x68x65 cm
330,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Matrac 140x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
189,99 €
Predajca: hatservice

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
109,09 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Gorenje R4142PS, 242 L, N-ST, 40 dB, E, Šedá, Kovová
351,03 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Kefa Tangle Teezer Tangle Teezer Ultimate Detangler Fine & Fragile Dark Teal 1ks
44,87 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,38 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Toaletný stolík VASAGLE s osvetlením LED, nastaviteľný jas, čierny
95,09 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,29 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Kokiska

LEDVANCE 4058075433120, 6,4 W, 50 W, E27, 350 lm, 25000 h, Teplá biela
5,24 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: LEDDO

Bomann VS 2185, 133 L, N-ST, 40 dB, E, Biela
474,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

FISCHER 85898 FISCHER reťazový zámok na bicykel, dĺžka: 900 mm, čierny
28,45 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,38 €
Predajca: TR8
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super kondicionér
Objem 0,2 l
Moja manželka je už dlho fanúšikom tohto produktu a jeho výsledkov
Hodnotenie z 18. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a spoľahlivé dodanie,
Objem 0,2 l
Lak na vlasy Leichtkam zachránil vlasy mojich detí. Uľahčuje rozčesávanie a uľahčuje úpravu suchých vlasov.
Hodnotenie z 13. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pozitívne
Objem 0,2 l
Všetko v poriadku - super-rýchle dodanie - skvelé. S radosťou znova.
Hodnotenie z 16. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie!
Objem 0,2 l
Položka je vyskúšaná a testovaná a lacná!
Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Položka podľa opisu. Všetko v poriadku
Objem 0,2 l
Všetko je skvelé. Kvalita je top ako vždy.
Hodnotenie z 5. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
TOP produkt
Objem 0,2 l
Vlasy sú príjemné a jemné. Som viac ako spokojný
Hodnotenie z 15. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé služby + super kvalita
Objem 0,2 l
Skvelá kvalita
Hodnotenie z 17. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoduché česanie
Objem 0,2 l
Tento výrobok kupujem znova a znova. Inak by som svoje dlhé, pomerne jemné vlasy nedokázala rozčesať.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
176,25 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
30,00 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
30,81 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,00 €
Predajca: MAGUHAAR
300,00 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
24,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
31,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
24,75 €
Predajca: MAGUHAAR
24,75 €/1l

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
268,50 €/1l

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner posilňujúci kondicionér pre oslabané vlasy 1000 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozjasňujúci kondicionér pre normálne vlasy 1000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová starostlivosť na krehké vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,89 €/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
13,92 €
Predajca: MAGUHAAR

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l