1,0



Na základe 1 hodnotenia
La Mer Obnovujúci olej 30 ml
156,00 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
147,41 €-8,59€
893,39 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Denné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml8 785,00 €/1l
439,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml1 014,21 €/1kg
243,41 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml9 637,33 €/1l
289,12 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer pre ženy 100
713,73 €/1kg
364,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

La Mer hydratačná starostlivosť - hydratačný krém a koncentrát
5 521,33 €/1l
496,92 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Hydratačný jemný krém
6 944,50 €/1l
694,45 €
Predajca: somnia24

Linola Radioderm Pflegecreme 50 ml
202,54 €/1kg
14,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche Posay, Redermic Retinol, krem, 30 ml
1 051 750,03 €/1kg
42,07 €
Predajca: VISO

Výživný, hydratačný, vyhladzujúci arganový krém Babor
962,20 €/1l
48,11 €
Predajca: VISO

Institut Esthederm Excellage Creme 50 ml
3 351,20 €/1l
167,56 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

LIERAC Sunissime Olej na rozžiarenie pleti (100 ml)
264,30 €/1l
26,43 €
Predajca: Pharmacygreek

Serum na hydratáciu s vitamínom C Nanoil, 50 ml
353 000,01 €/1kg
21,18 €
Predajca: PerfumTraders

Mizon Cicaluronic hydratan krm 50 ml
555,40 €/1l
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Guinot Bioxygene sérum 30 ml
2 748,67 €/1l
82,46 €
Predajca: somnia24

Institut Esthederm Intensive Retinol-Creme 50 ml
2 162,00 €/1kg
108,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dermasence Hyalusome krém - peeling 50 ml
330,00 €/1l
16,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Guinot Acnilogic krémové sérum 30 ml
1 746,67 €/1l
52,40 €
Predajca: somnia24

StriVectin 810907027105, Ženy, 30 ml
1 683,33 €/1l
50,50 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Micro Peeling 30 ml
9 318,67 €/1l
279,56 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hladký a jemný, mnohostranný olej The Renewal Oil od La Mer dodáva vašej pleti mladistvú sviežosť, žiarivý vzhľad a zásobuje ju cennou vlhkosťou. Tento dvojfázový elixír v sebe spája všetko, čo robí značku La Mer jedinečnou: výživné oleje sa rýchlo vstrebávajú do pokožky a poskytujú jej intenzívnu starostlivosť. Kombinácia výživných olejov s exkluzívnym výťažkom Miracle Broth bojuje proti známkam starnutia, zatiaľ čo výťažok z limetkového čaju chráni pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a zabraňuje vzniku nových poškodení. Pokožka je jemná a pružná a získava na pevnosti.
S olejom THE RENEWAL od La Mer získate žiarivú, revitalizovanú pleť. Tento elixír je vašou tajnou zbraňou, ktorá premení bledú, unavenú pleť na žiarivé majstrovské dielo. Zažite dokonalý zážitok, zatiaľ čo táto účinná formula hlboko vyživuje a obnovuje prirodzenú vitalitu vašej pleti. 30 ml fľaštička je obohatená o legendárny Miracle Broth™ od La Mer a ponúka bohatú, hodvábnu textúru, ktorá sa bez námahy splynie s vašou pleťou. Je ideálna na revitalizujúcu masáž tváre alebo na extra dávky hydratácie vášmu obľúbenému hydratačnému krému. Zažite viditeľné zlepšenie vzhľadu pleti a zdravý, mladistvý lesk.
La Mer Obnovujúci olej Ã-STERREICH @ 1 ks x 30 ml
- Hmotnosť
- 165 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- NEPLATÍ
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 7479301400540747930140054
- Číslo od výrobcu
- XI4TXNQKVY
- Hmotnosť
- 165 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- NEPLATÍ
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 7479301400540747930140054
- Číslo od výrobcu
- XI4TXNQKVY
Hodí sa k tomu

La Mer pre ženy 100
713,73 €/1kg
364,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
2 375,00 €/1l
196,46 €
-53,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,50 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml
8 785,00 €/1l
439,25 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml
5 402,17 €/1l
324,13 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml
1 014,21 €/1kg
243,41 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

La Mer Ošetrujúci krém
1 070,60 €/1l
107,06 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

La Mer Koncentrát 15ml
9 584,67 €/1l
143,77 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer The Eye Concentrate, Očný koncentrát, 15 ml, Unisex, Proti tmavým kruhom, Proti vráskam, Revitalizačný, Univerzálna pleť, Hrniec
9 252,00 €/1l
138,78 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

La Mer Obnovujúci olej
7 339,33 €/1l
110,09 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer hydratačná starostlivosť - hydratačný krém a koncentrát
5 521,33 €/1l
496,92 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitilizing Supreme+ Plus Creme, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti starnutiu, 75 ml
973,33 €/1l
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

La Mer The Body Crème, Krémová, Ženy, Hydratačný, Výživný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 300 ml, Water\Aqua\Eau, Butylene Glycol, Jojoba Esters, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), C12-20 Acid...
789,23 €/1l
236,77 €
Predajca: PerfumTraders

Helena Rubinstein RE-PLASTY AGE RECOVERY Nočný krém 50 ml
6 660,00 €/1l
333,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

La Mer Genaissance de la Mer Krem pod oczy, 15ml
21 933,33 €/1l
329,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml
9 637,33 €/1l
289,12 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

La Mer Hydratačný jemný krém 30ml
6 653,33 €/1l
199,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer The Concentrate, Ženy, 30 ml
10 807,00 €/1l
324,21 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
79,73 €
Predajca: MAGUHAAR
26 576,67 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
40,02 €
Predajca: MAGUHAAR
200,10 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
75,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
420,00 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 670,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,88 €
Predajca: MAGUHAAR
112,53 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
80,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 603,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l