4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
5 x Balea MED - sprchový gél Ultra Sensitive (5 x 250 ml)19,96 €/1l
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Ďalšie informácie o reklame
Čistiaca pena na normálnu až mastnú pleť, 473 ml - náplň22 750,00 €/1l
22,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Izia Sprchový Gél 250Ml236,04 €/1l
59,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant sprchový gel 500 ml39 843,48 €/1kg
22,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Topicrem Oil Topicrem Ultra Hydratačný sprchový olej 500ml
32,92 €/1l
16,46 €
Predajca: TR8

Eucerin Ph5 sprchov olej pre citliv pokoku s pumpikou 400 ml
25 250,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Bioderma Atoderm Huile, olejek nawilżający do kąpieli i pod prysznic, 1000ml
13 239,32 €/1kg
15,49 €
Predajca: BRASTYGroup

Sebamed Čistiaci sprchový olej 500ml
51,42 €/1l
25,71 €
Predajca: somnia24

Eucerin Ph5 sprchový olej pre citlivú pokožku 400 ml
58,07 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Uriage Výživný Sprchový Olej 500ml
21 109,24 €/1kg
12,56 €
Predajca: MANADA

Eubos Sensitive sprchový olej NFB 400 ml
43,60 €/1l
17,44 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ziaja Argan sprchový gél 500 ml
15,98 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Eucerin Upokojujúci sprchový olej 400 ml
45,37 €/1l
18,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lactovit LactoUrea, hydratačný sprchový gél
0,01 €/1l
6,31 €
Predajca: LAVONIO

Sprchový gél Ziaja Naturalnie Pielęgnujemy, osviežujúci, 400 ml
28,72 €/1l
11,49 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

sebamed sprchový olej, 200 ml olej
39,75 €/1l
7,95 €
Predajca: Store-Germany

Uriage hydratačný dermatologický sprchový gél 1 l
23 390,00 €/1l
23,39 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Oživujúci sprchový gél Retterspitz 200 ml
31,30 €/1l
6,26 €
Predajca: AbisZ-Markt

Jonzac Nutritive Ultra-Rich sprchový gél 500ml
44,22 €/1l
22,11 €
Predajca: somnia24

Linola sprchový a umývací gél, 500 ml gél
36,70 €/1l
18,35 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sprchový olej Topicrem Ultra Moisturising je exkluzívny výrobok najvyššej kvality na starostlivosť o telo. Ak hľadáte tie najlepšie produkty osobnej hygieny, 100 % originálne výrobky Topicrem sú presne to, čo hľadáte.
- Ingredients:
- Peg-200 hydrogenovaný glycerylpalmát
- Peg-7 glycerylkokoát
- Parfum (parfum)
- Kyselina citrónová
- Voda (aqua)
- Laurethsulfát sodný
- Benzoan sodný
- Formát: Dávkovacie zariadenie
- Textúra: Olej
- Odporúčané použitie:
- Citlivá pokožka
- Suchá pokožka
- Pohlavie: Unisex
- Objem: 1 liter
- Typ: sprchový olej
- Vlastnosti:
- Hydratačný
- Komplex starostlivosti
Jemný sprchový olej určený na suchú a citlivú pokožku tváre a tela. Vďaka kombinácii glycerínu a derivátu olivového oleja jemne čistí, intenzívne hydratuje a vyživuje pokožku bez toho, aby ju vysušoval alebo narušoval jej ochrannú bariéru. Jeho zamatová textúra sa pri kontakte s vodou mení na jemnú penu, ktorá sa ľahko oplachuje a zanecháva pokožku hydratovanú, upokojenú a príjemne prevoňanú ihneď po sprchovaní.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok Topicrem je zaradený medzi sprchové gély a bol vytvorený špeciálne pre unisex. Toto balenie obsahuje 1000 ml vami vybraného výrobku. Starostlivosť o telo je práve o krok jednoduchšia!
Kúpte si Topicrem Oil Topicrem Ultra Hydratant Shower Oil 1000ml teraz na Beauty Plaza.
Topicrem Uh Sprchový olej 1000 ml
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Glycerín
- Výrobca
- Big Buy Cooking
- EAN kód
- 3700281705225
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Glycerín
- Výrobca
- Big Buy Cooking
- EAN kód
- 3700281705225
Hodí sa k tomu

Topicrem Peelingujący krem na noc przeciw przebarwieniom, 40ml
789,00 €/1l
31,56 €
Predajca: somnia24

MELA exfoliačná tyčinka 150 gr
101,27 €/1kg
15,19 €
Predajca: somnia24

Topicrem Ultra-Moisturizing Hydratačné telové mlieko 1000 ml
28,11 €/1l
28,11 €
Predajca: somnia24

Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
26,69 €/1l
20,02 €
Predajca: NutraBestBG

Topicrem MELA sérum Anti-Dark Spot Radiance Serum 30 ml
1 144,33 €/1l
34,33 €
Predajca: somnia24

Topicrem cica aciete cicatrices 100ml
209,90 €/1l
20,99 €
Predajca: somnia24

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
1,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ZMH LED stropné svietidlo Teplá biela stropná lampa 25,5 cm 17 W Moderné čierne geometrické dizajnové svietidlo pre spálňu Obývacia izba Predsieň Vchod Kuchyňa
41,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: ZMH

Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Generálne opravený
862,57 €
Predajca: NESATEC

Topicrem Ultra-Moisturizing Body Milk hydratačné telové mlieko 500 ml
29,24 €/1l
14,62 €
Predajca: Glamperfeu

Topicrem MELA Hydratačné telové mlieko Unifying Ultra-Moisturizing Milk 200 ml
106,65 €/1l
21,33 €
Predajca: somnia24

Topicrem Oil Topicrem Ultra Hydratačný sprchový olej 500ml
32,92 €/1l
16,46 €
Predajca: TR8

Sprchový gél Fair&White Granátové jablko a melón
10,99 €/1l
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

HYDRA+ GESICHTSROUTINETASCHE 2 Stü ck
7 860,00 €/1l
15,72 €
Predajca: somnia24

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Intenzívna starostlivosť o telo Cocoa Radiant 400 - Vaseline
17,72 €/1kg
7,09 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Topicrem Ultra-Moisturizing Sparkling Body hydratačné telové mlieko s trblietkami 200 ml
72,65 €/1l
14,53 €
Predajca: NutraBestBG

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Krémy Bioderma Atoderm Ultra - Intenzívna hydratácia a posilňovanie pleti, 500 ml
39,06 €/1l
19,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

DA EMOLIENT BALM CASE 2 ksü ck
12 290,00 €/1l
24,58 €
Predajca: Parfumtoi

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Bioderma Atoderm Huile, olejek nawilżający do kąpieli i pod prysznic, 1000ml
13 239,32 €/1kg
15,49 €
Predajca: BRASTYGroup

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
63,99 €
Predajca: Houseland

Uriage - Cleasing Cleansing Oil for Face and Body (Cleasing Soothing Oil) 500ml
13,72 €
Predajca: MANADA

HT26 Telové mlieko proti škvrnám 500ml
73,98 €/1l
36,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Odšťavovač LEHMANN z nehrdzavejúcej ocele, 2 nastavenia rýchlosti, 1,5 l nádoba na dužinu, 450 ml nádoba na šťavu, rýchla príprava šťavy
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Gél pod sprchu na telo s bambuckým maslom a pantenolom O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,15 €
Predajca: EDANTI
20,37 €/1l

Trussardi Primo, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo a vlasy, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
116,15 €/1l

AVON senses Šampón a sprchový gél 2 v 1 Jungle Rainburst 720 ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,26 €/1l

Hydratačný balzam - telové maslo JASMINE
39,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
195,00 €/1l

Príroda SOS Kúpeľ vitamínov Maska na vlasy 1000 ml
51,99 €
Predajca: Keratinshop
51,99 €/1l

Čistý a prírodný organický kokosový olej - VIRGIN COCONUT
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
105,00 €/1l

Uvoľňujúci balzam COMFORT
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
95,00 €/1l

Zmäkčujúci telový peeling do sprchy - pomarančový kvet Neroli s jazmínom - NEROLI JASMINE
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
90,00 €/1l

PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Predajca: Provantis
7,71 €/1l

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Telo, Mandle



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
78,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
312,40 €/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
20,00 €/1l

Zjemňujúci sprchový a kúpeľový olej pre citlivú pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipidový regeneračný čistiaci olej), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,32 €
Predajca: Serica
33 320,00 €/1l

Upokojujúci, ochranný sprchový gél Lipikar Gel Lavant - Obsah: 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,48 €
Predajca: Serica
24,48 €/1l

Sprchový gél pre mužov WolfThorn ( telo-vlasy-obličaj čistenie) 1000 ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Sprchový gel Deep Sea (Shower Gel), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Gucci Guilty, Sprchovací gél, 150 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
208,73 €/1l

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
837,00 €/1l

Urtekram Bio, umývací gél na telo pre citlivú pokožku, bez parfumácie, 500 ml
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
41,98 €/1l

Hydratačný čistiaci gél s náplňou 473 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,91 €
Predajca: Serica
21 910,00 €/1l

Rituals Foaming Shower Gel, Sprchovací gél, 220 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
132,05 €/1l