4,8



Na základe 13 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Hydratačný krém4 518,74 €/1l
2 259,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Beauty Of Joseon Red Bean Water Gel intenzívne hydratačný gél pre mastnú pleť 100 ml120,00 €/1l
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Včelí jed a 8 bylinných extraktov Be Drop pleťový krém, 100 ml309,00 €/1kg
30,90 €
Predajca: WR-Products

Thalgo Silicium Marin Lifting &firming Cream 50 ml
1 326,60 €/1l
135,00 €
-68,67 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,33 €
Predajca: VISO

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Cream 50ml
778,00 €/1l
38,90 €
Predajca: VISO

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Rich Cream 50ml
783,40 €/1l
39,17 €
Predajca: VISO

Thalgo Éveil à la Mer Resurfacing Cream 50 ml
693,40 €/1l
34,67 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Novexpert Hydro-Biotický krém 30 ml
2 063,33 €/1l
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Fluid 40 ml
1 210,00 €/1l
48,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Rozjasňujúci krém Thalgo Lumiére Marine Cream 50 ml
1 226,60 €/1l
61,33 €
Predajca: VISO

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Lumiere Marine pleťová voda a sprej Clarifying pro ženy 125 - Thalgo
277,84 €/1l
34,73 €
Predajca: NutraBestBG

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Čistiaci balzam Pro-Retinol
118,27 €/1l
17,74 €
Predajca: NutraBestBG

Karamelový krém - stredný odtieň
856,33 €/1l
25,69 €
Predajca: NutraBestBG

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hydratačný krém na tvár
Thalgo Source Marine Hydratačný topiaci krém
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a/alebo na jeho obale. Odporúčame vždy skontrolovať informácie o zložkách priamo na výrobku.
- Výrobca
- Thalgo
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3525801693321
- Číslo od výrobcu
- 59056
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a/alebo na jeho obale. Odporúčame vždy skontrolovať informácie o zložkách priamo na výrobku.
- Výrobca
- Thalgo
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3525801693321
- Číslo od výrobcu
- 59056
Hodí sa k tomu

Mentolová krabička mentolový kameň, migrénový kameň, osviežujúci a chladivý mentolový macaron na roztieranie na čelo a krk 2x6g
10 140,00 €/1kg
60,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Thalgo Silicium Marin Lifting &firming Cream 50 ml
1 326,60 €/1l
135,00 €
-68,67 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,33 €
Predajca: VISO

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Thalgo Silicium Marin Liftingová a spevňujúca nočná starostlivosť 50 ml
1 416,80 €/1l
70,84 €
Predajca: VISO

Peelingová maska pre žiarivú pleť Spiruline Boost (Radiance Peeling Pro Mask) 50 ml
624,00 €/1l
31,20 €
Predajca: VISO

60 očných vankúšikov, zlaté kolagénové gélové očné vankúšiky na vrásky, jemné linky, tmavé kruhy, znižuje opuchy, zmierňuje únavu
58,00 €/1kg
17,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Trendy-Shop

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Cream 50ml
778,00 €/1l
38,90 €
Predajca: VISO

Thalgo Pureté Marine tonikum Mattifying Powder Lotion 200 ml
21,91 €
Predajca: VISO

Podkladový krém Thalgo Illuminating Multi-Perfection BB Cream SPF15
1 190,25 €/1l
47,61 €
Predajca: Denpoli-Venda

Thalgo krém na opaľovanie Age Defence Sun Lotion SPF15 150 ml
281,87 €/1l
42,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Thalgo Exception Marine Redensifying Cream 50 ml
1 702,00 €/1l
85,10 €
Predajca: VISO

Thalgo Éveil à la Mer Resurfacing Cream 50 ml
693,40 €/1l
34,67 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Thalgo Pureté Marine Absolute Purifying Mask 40 ml
660,75 €/1l
26,43 €
Predajca: VISO

Thalgo Éveil Á La Mer peelingový krém Gentle Exfoliator 50 ml
630,20 €/1l
31,51 €
Predajca: VISO

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,14 €/1kg
27,58 €
Predajca: Tersorte

Séra Thalgo Prodige Des Oceans Serum
5 047,33 €/1l
151,42 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Thalgo Exception Marine Redensifying Rich Cream 50 ml
1 702,00 €/1l
85,10 €
Predajca: VISO

Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Fluid 40 ml
1 210,00 €/1l
48,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Thalgo Cold Cream Marine Nutri-Comfort Rich Cream 50ml
783,40 €/1l
39,17 €
Predajca: VISO

Krycia plachta na záhradný nábytok Nepremokavý ochranný kryt na sedacie súpravy, 155x95x68cm
15,27 €/1m²
22,49 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Makita Adventskalender 24 Türchen
99,26 €
Predajca: RA-Trading

LEADZM Držiak na televízor, 32-70 palcov, nástenný držiak, televízny držiak, nastaviteľný (naklápateľný a otočný), model Tmds-101, nosnosť 50 kg, štandard VESA 600x400, náklon: 10° (hore a dole)
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Canon PowerShot G7X Mark III, 20,1 MP, 5472 x 3648 px, CMOS, 4,2x, 4K Ultra HD, Čierna
1 178,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ToPaSells

HP Štvorbalenie čiernej, azúrovej, purpurovej a žltej originálnej atramentovej kazety 912, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 6,5 ml, 4 ml
59,18 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Rose Arch Metal 240cm
19,20 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,06 €
Predajca: Special-trends

Dreame L10s Ultra Gen 2, Bezvreckové, Biela, Kolo, Vrecko na prach, 0,3 L, 3,2 L
477,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Shopyourproduct
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoznačné odporúčanie na kúpu
Krém Thalgo Source Marine Hydrating Melting Cream používam už nejaký čas a som z neho naozaj nadšená. Krém sa rýchlo vstrebáva, intenzívne hydratuje a zanecháva príjemný pocit jemnosti na pokožke, bez toho, aby ju mastil. Moja pleť vyzerá sviežejšie a po celý deň sa cítim, ako keby bola dobre ošetrená. Veľmi sa mi páči aj jej jemná, svieža vôňa. Jednoznačné odporúčanie na kúpu pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú hydratačnú starostlivosť!
Hodnotenie z 25. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojnosť
Tento produkt môžem len vrelo odporučiť. Tento krém je vhodný pre mladú aj staršiu pleť.
Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý hydratačný krém
Veľmi dobrý
Hodnotenie z 2. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top cena rýchle dodanie
Tento krém mám už dlho a myslím, že je skvelý. Zriedka dostať za takú dobrú cenu
Hodnotenie z 16. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Moja obľúbená kozmetika; skvelá cena, super rýchle dodanie. Veľmi pekne ďakujem.
Hodnotenie z 10. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Veľmi dobré
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá denná starostlivosť, ktorá je šetrná k pokožke
Príjemná ľahká textúra. Veľmi výdatný. Stojí za svoje peniaze.
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l