Garnier Body Superfood Crema Corporal Nutri-Iluminadora 380ml
18,18 €
47,84 € / 1l
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Telové mlieka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Embryolisse, 365, Firming, Body Cream, Night, 200 ml73,00 €/1kg
36,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Gosh hydratačné telové mlieko Moisturizing Body Lotion 500 ml35,98 €/1l
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Jeanne Piaubert Firmness Body 200ml262,60 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lierac Arkéskin telové mlieko The Menopause Body Milk 400 ml81,60 €/1l
32,64 €
Predajca: PerfumTraders

Caudalie Vinotherapist hydratačné telové mlieko Nourishing Body Lotion 400 ml
62,84 €/1kg
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Jurlique, Restoring, Hydrating, Body Lotion, 300 ml
60,93 €/1l
18,28 €
Predajca: NutraBestBG

Garnier Body Repair Telové mlieko 400 ml
27,05 €/1l
10,82 €
Predajca: MANADA

Isdin Acniben Body 150 ml
201,07 €/1l
30,16 €
Predajca: somnia24

Garnier Body 7 Days Milk Probiotics+Oat Milk 400
77,37 €/1l
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Mizon Niacinamide Smoothing Body Lotion hydratačné telové mlieko 300 ml
108,83 €/1l
32,65 €
Predajca: VISO

Depiwhite rozjasujce telov mlieko 200 ml
98,50 €/1l
19,70 €
Predajca: NutraBestBG

Bepanthol regeneračné mlieko 400ml
71,07 €/1l
28,43 €
Predajca: Parfumtoi

Caudalie Vinotherapist Nourishing Body Lotion hydratačné telové mlieko 200 ml
79,75 €/1kg
15,95 €
Predajca: Friseurtotal

Eucerin DermoPure telový krém 200ml
79,40 €/1l
15,88 €
Predajca: Zeitburg

Ziaja Masło Kakaowe Mleczko do ciała, 400 ml
15,70 €/1l
6,28 €
Predajca: MANADA

Dermasence Adtop Creme 250 ml
77,92 €/1l
19,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

SEBAMED BODY MILK, 200 ml Creme
20,92 €/1kg
4,79 €
Predajca: AbisZ-Markt

Caudalie Vinotherapist™ Replenishing Vegan Body Butter 250 ml
121,20 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Nivea Brązujący balsam do ciała, 400ml
23 755,56 €/1kg
10,69 €
Predajca: MANADA

Lactovit Lacto-Urea regeneračné telové mlieko 400ML
33,12 €/1l
13,25 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Chceli by ste mať doma kozmetickú linku s vysokokvalitnými výrobkami? Potom si nenechajte ujsť Garnier Body Superfood telový krém 380 ml!
- Typ: telový krém
- Vlastnosti: hydratačný
- Hydratačný
- Dodáva lesk
- Vyživujúci komplex
- Zloženie:
- Vitamín C
- Polyglyceryl-3 metylglukóza distearát
- Sorban draselný
- Propandiol
- Benzoan sodný
- Hydroxid sodný
- Tokoferol
- Voda (Aqua)
- Zea mays škrob / kukuričný škrob
- Askorbylglukozid
- Butyrospermum parkii butter / bambucké maslo
- Caprylyl glykol
- Karbomér
- Kyselina citrónová
- Parfum (parfum)
- Olej zo semien Helianthus annuus / slnečnicový olej
- Izopropylpalmitát
- Limonén
- Linalool
- Sľuda
- Myristylmyristát
- Benzylalkohol
- Glycerín
- Cetylalkohol
- Vlastnosti: Obsahuje viacero zložiek:
- Rýchla absorpcia
- Prírodné zložky
- Príchuť: mango
- Pohlavie: ženy
- Textúra: krémová
- Odporúčané použitie:
- Suchá pleť
- Všetky typy pleti
- Objem: 380 ml
Garnier Body Superfood Crema Corporal Nutri-Iluminadora 380ml
- Rozmery
- 380 ml
- Hmotnosť
- 380 g
- Objem
- 380 ml
- Zloženie
- voda • glycerín • izopropyl palmitát • maslo bambucké / maslo karité • propyléndioglykol • cetylalkohol • myristyl myristát • škrob kukurice / kukuricový škrob • extrakt z ovocia mangovníka indického / extrakt z mangovníka • olej zo semien slnečnice / slnečnicový olej • karbomér • hydroxid sodný • askorbylglukozid • kaprylylglykol • kyselina citrónová • polyglyceryl-3 metylglukózový distearát • tokoferol • sorbát draselný • benzoát sodný • sľuda • CI 75120 / annatto • CI 77891 / oxid titaničitý • linalool • limonén • benzylalkohol • parfum / vôňa
- Výrobca
- EAN kód
- 3600542546102
- Rozmery
- 380 ml
- Hmotnosť
- 380 g
- Objem
- 380 ml
- Zloženie
- voda • glycerín • izopropyl palmitát • maslo bambucké / maslo karité • propyléndioglykol • cetylalkohol • myristyl myristát • škrob kukurice / kukuricový škrob • extrakt z ovocia mangovníka indického / extrakt z mangovníka • olej zo semien slnečnice / slnečnicový olej • karbomér • hydroxid sodný • askorbylglukozid • kaprylylglykol • kyselina citrónová • polyglyceryl-3 metylglukózový distearát • tokoferol • sorbát draselný • benzoát sodný • sľuda • CI 75120 / annatto • CI 77891 / oxid titaničitý • linalool • limonén • benzylalkohol • parfum / vôňa
- Výrobca
- EAN kód
- 3600542546102
Hodí sa k tomu

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
96,27 €/1l
38,51 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Suchá koža, 200 ml, Bambucké maslo
182,00 €/1l
36,40 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Lipikar Balsam AP+M, 400 ml
75 911,11 €/1kg
34,16 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Alive telové mlieko pre ženy 200 ml
103,85 €/1l
20,77 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
649 700,02 €/1kg
64,97 €
Predajca: taleoo

Biela vazelína 5 kg – čistá, na starostlivosť o pokožku, ochranu tetovania, kozmetický základ, telo – GiDeli
8,40 €/1kg
46,78 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Clinique Aromatics Elixir, Mlieko, Ženy, 200 ml, Rúra, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusov
0,14 €/1kg
27,58 €
Predajca: Tersorte

ISDIN Isdinceutics regeneračný krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
629,00 €/1l
31,45 €
Predajca: Friseurtotal

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)
844,44 €/1kg
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPremiumShop

Eucerin Urea Repair Plus Lotion 10 Urea 1l
39,90 €/1l
39,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Eau De Rochas - telové mlieko, 500 ml
47,85 €/1kg
28,23 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochrana, Zmäkčovadlo, 300 ml, Flakón s pumpičkou, Vetiver, Pačuli, Santalové drevo
164,87 €/1l
49,46 €
Predajca: somnia24

Weleda Spevňujúca starostlivosť s granátovým jablkom 200ml
110,95 €/1l
22,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Univerzálne, 200 ml, Hrniec
190,00 €/1l
38,00 €
Predajca: Bugelo

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
28,72 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou
373,25 €/1l
74,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Upokojujúce, Hydratačný, Suchá koža, 500 ml, 480 g
0,04 €/1kg
19,68 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe Nuxuriance Ultra Spevujce telov mlieko 400ml
84,60 €/1l
33,84 €
Predajca: Glamperfeu

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Hondroten telový gél s hrejivým účinkom | 50 ml
580,00 €/1l
39,00 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša
978,38 €/1l
156,54 €
Predajca: VISO

Rabanne Olympéa, Mlieko, Ženy, Vyhladenie, Univerzálne, 200 ml, Fľaša
150,80 €/1l
30,16 €
Predajca: MANADA

Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot 280 ml
68,89 €/1l
19,29 €
Predajca: NutraBestBG

Krémy Bioderma Atoderm Ultra - Intenzívna hydratácia a posilňovanie pleti, 500 ml
39,06 €/1l
19,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
290,15 €/1l
58,03 €
Predajca: somnia24

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
610,62 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Hawaiian Tropic Telové maslo po opaľovaní 250ml
75,68 €/1l
18,92 €
Predajca: somnia24

2 x Balea MED - krémovo-olejové telové mlieko (2 x 400 ml)
13,69 €/1l
10,95 €
Doprava zdarma
Predajca: sympathischerladen

Topicrem Ultra-Moisturizing Hydratačné telové mlieko 1000 ml
28,11 €/1l
28,11 €
Predajca: somnia24
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks





3% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks


2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks


ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
119,60 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Univerzálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
74,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
373,25 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

Motion Energy Heat Balm 50ml - úľava pri bolestiach kĺbov a svalov, stuhnutosti, zápaloch - prírodné zložky, pre mužov a ženy
35,19 €
Predajca: AltaShop
703,80 €/1l

Biszolin gél s bischofitom 190g NAMI
15,39 €
Predajca: BRAT_PL
71,92 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg