4,7



Na základe 77 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Ďalšie informácie o reklame
CYSTI NORM AKTIV - doplnok stravy na podporu zdravia močových ciest, 30 kapsúl2 897,65 €/1kg
49,26 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Ďalšie informácie o reklame
Symbiosys Alflorex 15 kapsúl - probiotikum pri syndróme dráždivého čreva, Bifidobacterium infantis29,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Fyron OPC – 60 kapsúl1 166,67 €/1l
37,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth-Inter

Sanprobi Barrier Probiotic - 40 kapsúl pre zdravú črevnú flóru!
1 239,60 €/1kg
30,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapsułek
1 199 600,03 €/1kg
29,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Essetil Forte 600mg – Potravinový doplnok v podobe 30 kapsúl s predĺženým uvoľňovaním
138 307,69 €/1kg
8,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Diosmina 500 Complex 60 tabletek
479 800,01 €/1kg
23,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Fyzičný a duševný stimulátor pre staršie osoby - Pharmaton Geriavit, 100 tabliet. Špecializovaný doplnok stravy podporujúci dennú vitalitu a životnú silu. Vynikajúce zloženie pre každodenné výzvy.
459 900,01 €/1kg
45,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Probiotický komplex, kapsuly, 60 kapsúl
231,46 €/1kg
9,49 €
Predajca: AbisZ-Markt

Bifidobacterium bifidum 5 Mrd. KBE, 90 St KAP
349,17 €/1kg
25,14 €
Predajca: AbisZ-Markt

Darmflora Probiotikum FORTE EM24, 500 ml FLE
52,44 €/1l
26,22 €
Predajca: AbisZ-Markt

4FLEX KOLAGÉN VITAMÍN C 30 vrecúšok na kĺby Šport Fitness tréning
3 399,00 €/1l
33,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Parazytek - perorálna tekutina 100 ml EKOTOT
137,90 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Erexol doplnok stravy pre mužov 10 ks | Ginsenosidy Maca Zen Shen Zinok
38 610,00 €/1l
38,61 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

Psychobiotikum vzorka, 20 kapsúl
336,33 €/1kg
10,09 €
Predajca: medpak_shop

Kvapky pre dojčatá 4 Lacti, 5 ml
466 444,44 €/1kg
20,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Hepatil 150mg 40 tabletek
1 099 500,03 €/1kg
21,99 €
Predajca: The-Fast-Order
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Linex Forte je doplnok stravy určený pre dospelých a deti od 3 rokov, ktorého zložky dopĺňajú črevnú mikroflóru. Každá kapsula Linex Forte dodáva telu viac ako jednu miliardu baktérií. Inulín a oligofruktóza obsiahnuté v prípravku baktérie vyživujú a pomáhajú im k rýchlejšiemu množeniu a rastu. Výživový doplnok neobsahuje laktózu ani lepok a môžu ho užívať aj vegetariáni.
- Deti vo veku 3-12 rokov: 1 kapsula až dvakrát denne.
- Deti staršie ako 12 rokov a dospelí: 1 kapsula až trikrát denne.
- Kapsula sa má užívať s jedlom, najmenej 3 hodiny po užití antibiotika. Ak máte ťažkosti s prehĺtaním kapsuly, kapsulu otvorte, obsah vysypte na čajovú lyžičku, jemne premiešajte s tekutinou a prehltnite.
Beneo Synergy 1 komplex (inulín, oligofruktóza), komplex lyofilizovaných baktérií mliečneho kvasenia (Lactobacillus acidophilus (LA-5) a Bifidobacterium animalis. subsp. lactis (BB-12), objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, farbivá: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa.
1 kapsula obsahuje:
(Lactobacillus acidophilus (LA-5) ≥ 1 miliarda baktérií, Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12) ≥ 1 miliarda baktérií) 2x10^9 CFU*, inulín 158 mg, oligofruktóza 14 mg.
2 kapsulyobsahujú:
(Lactobacillus acidophilus (LA-5) ≥ 2 miliardy baktérií, Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12) ≥ 2 miliardy baktérií) 4x10^9 CFU*, inulín 316 mg, oligofruktóza 27 mg.
3 kapsulyobsahujú:
(Lactobacillus acidophilus (LA-5) ≥ 3 miliardy baktérií, Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12) ≥ 3 miliardy baktérií) 6x10^9 CFU*, inulín 473 mg, oligofruktóza 41 mg.
*CFU - jednotka tvoriaca kolónie baktérií.
- Odporúčaná denná dávka by sa nemala prekročiť.
- Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie ľudského organizmu.
- Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada (substitúcia) pestrej stravy.
- Skladujte pri izbovej teplote a mimo dosahu malých detí.
- Nepite horúce tekutiny ani nápoje obsahujúce alkohol.
Ďalšie informácie
Výrobok môžu používať vegetariáni.
Výrobok neobsahuje laktózu ani lepok.
Linex Forte 28 kapsúl s posilnenou formulou je špičkovým prípravkom určeným na podporu zdravia črevnej mikrobioty. Tieto kapsuly sú špeciálne navrhnuté na podporu správnej rovnováhy mikroorganizmov vo vašom črevnom trakte. S pravidelným užívaním Linex Forte môžete posilniť svoj imunitný systém a podporiť trávenie. Doprajte svojmu telu tú najlepšiu starostlivosť so spoľahlivým prípravkom Linex Forte 28 kapsúl.
- Skladovanie a použitie
- 2xtage
- Zloženie
- 1 kapsula obsahuje: (Lactobacillus acidophilus (LA-5) ≥ 1 miliarda baktérií, Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12) ≥ 1 miliarda baktérií) 2x10^9 CFU*, inulín 158 mg, oligofruktóza 14 mg.
- Hmotnosť
- 0.03 g
- Potravinársky podnik
- SANDOZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. DOMANIEWSKA 50 02-672 WARSZAWA MAZOWIECKIE
- Obchodný názov
- LINEX FORTE
- Výrobca
- Sandoz
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Deti vo veku 3-12 rokov: 1 kapsula až dvakrát denne. Deti staršie ako 12 rokov a dospelí: 1 kapsula až trikrát denne. Kapsula sa má užiť s jedlom, najmenej 3 hodiny po užití antibiotika. Ak máte ťažkosti s prehĺtaním kapsuly, otvorte kapsulu, vysypte obsah na čajovú lyžičku, jemne premiešajte s tekutinou a prehltnite.
- EAN kód
- 5907626709223
- Skladovanie a použitie
- 2xtage
- Zloženie
- 1 kapsula obsahuje: (Lactobacillus acidophilus (LA-5) ≥ 1 miliarda baktérií, Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12) ≥ 1 miliarda baktérií) 2x10^9 CFU*, inulín 158 mg, oligofruktóza 14 mg.
- Hmotnosť
- 0.03 g
- Potravinársky podnik
- SANDOZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. DOMANIEWSKA 50 02-672 WARSZAWA MAZOWIECKIE
- Obchodný názov
- LINEX FORTE
- Výrobca
- Sandoz
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Deti vo veku 3-12 rokov: 1 kapsula až dvakrát denne. Deti staršie ako 12 rokov a dospelí: 1 kapsula až trikrát denne. Kapsula sa má užiť s jedlom, najmenej 3 hodiny po užití antibiotika. Ak máte ťažkosti s prehĺtaním kapsuly, otvorte kapsulu, vysypte obsah na čajovú lyžičku, jemne premiešajte s tekutinou a prehltnite.
- EAN kód
- 5907626709223
Bezpečnostné pokyny
Dodatočné informácie
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
25,18 €/1l
12,59 €
Predajca: medpak_shop

Alflorex 30 kapsułek
1 199 600,03 €/1kg
29,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Sanprobi Super Formula 40 kapsułek
409 600,01 €/1kg
10,78 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,24 €
Predajca: Katomix

Homestyle4u lamelový rám 90x200 cm detská posteľ montovaná na kolieskach 16 lamiel drevo borovica prírodná povrchová úprava
64,95 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Bosch MFW67440, 2000 W, Čierna, Nerezová oceľ, 3,5 kg/min, 1 m, 1 m, 2000 W
178,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Penová podložka XL 150 x 150 x 1 cm s lemom - EVA pena - ružová, Podložky na puzzle
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek
156 750,00 €/1kg
11,01 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,27 €
Predajca: Katomix

VASAGLE toaletná skrinka, kúpeľňová skrinka s 2 dvierkami, nastaviteľná polica, veľa úložného priestoru, vidiecky štýl, 30 x 60 x 60 cm
65,89 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,65 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
31,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: odsellingaaa

Inteligentné hodinky XIAOMI Redmi Watch 5 Lite čierne
76,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Apple AirPods 4, True Wireless Stereo (TWS), Hovory / hudba / šport / bežné, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
153,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Vehe_Shop_DE

GTPLAYER herné kreslo Ergonomické herné kreslo Stolová stolička Pretekárske kreslo pre hráčov PC s textilným povrchom, perový sedák s opierkou na nohy čierna
169,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

VINGO Inhalátor Inhalátory Ultrazvukový inhalátor Ručný inhalátor Inhalátor pre dospelých Deti Nano inhalátor
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Sharp 32BI2EA, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
427,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
142,02 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Organické kapsule Ashwagandha - 360 kapsúl (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spiace bobule Vegan - TRUE NATURE®
58,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

vidaXL Stôl biely 90x45x76 cm odvodený výrobok z dreva
94,63 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

COSTWAY 3v1 Mobilná klimatizácia 75W, klimatizácia 3 úrovne, vrátane diaľkového ovládania, 6L nádrž, 8H časovač a 2 chladiace batérie, zvlhčovač vzduchu, čistička vzduchu, ventilátor, ochladzovač vzduchu
Použité
103,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Poháre na nealkoholické nápoje Bohemia - Quadro, 350 ml, 6 ks.
125,82 €
Predajca: Dragtek-com

Hračka pre mačky Magic Fish s mačacou mätou, krúti sa ako skutočná rybka, vyrobená z odolného materiálu
9,99 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita za najlepšiu cenu
Počet kusov 1Hmotnosť 0,03 g
Tieto probiotiká užívam už 25 rokov. Dobrá kvalita a nízka cena. Doručenie bolo pomerne rýchle a príjemne ma prekvapilo aj balenie v "ďakovnom" vrecúšku)
Hodnotenie z 23. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré
Počet kusov 1Hmotnosť 0,03 g
Dobré vzhľadom na cenu
Hodnotenie z 31. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pes je šťastný )
Počet kusov 1Hmotnosť 0,03 g
Veľmi dobre sa hodí pre môjho psa, som spokojný)))
Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bolo to v poriadku.
Počet kusov 1Hmotnosť 0,03 g
Pomáha pri žalúdočných problémoch.
Hodnotenie z 25. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko dobré
Počet kusov 1Hmotnosť 0,03 g
palec hore
Hodnotenie z 20. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prima
Počet kusov 1Hmotnosť 0,03 g
Prima
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Linex Forte 28
Počet kusov 1Hmotnosť 0,03 g
Dobré.
Hodnotenie z 23. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
LINEX FORTE
Počet kusov 1Hmotnosť 0,03 g
ok
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Predajca: WR-Products
31 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg