Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov

4,20 €

12,00 € / 1kg

plus 15,00 € poštovné

Naše najlepšieponuky
Iné pečivo a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Kyselina citrónová 25 kg
Kyselina citrónová 25 kg
4,42 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
110,59 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Kyslé červy - bez želatíny 1kg
Kyslé červy - bez želatíny 1kg
29,40 €/1kg
29,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit
Obrázok produktu pre Agar 200g Brat.pl
Agar 200g Brat.pl
51,86 €/1kg
10,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Cymes tyčinky 250 g sezamové
Cymes tyčinky 250 g sezamové
31,46 €/1kg
7,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre ÖZ - Čerstvé kadayifové cestoviny - anjelské vlasy - künefe (400 g)
ÖZ - Čerstvé kadayifové cestoviny - anjelské vlasy - künefe (400 g)
53,55 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 69
10,71 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Choco Brookie 119g
Choco Brookie 119g
726,36 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
15,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Rogalik z nadzieniem kakaowym 110 g
Rogalik z nadzieniem kakaowym 110 g
41 090,91 €/1kg
18,61 €
-75%
4,52 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre [ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Ryžové krekry originálna príchuť / Snack
[ 150g ] BIN BIN Reiscracker original / Ryžové krekry originálna príchuť / Snack
153,27 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Dr. Quendt oplátky z lieskových orieškov s náplňou 6 kusov 150g
Dr. Quendt oplátky z lieskových orieškov s náplňou 6 kusov 150g
16,93 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
2,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Laurieri Scrocchi s olivami 175 g
Laurieri Scrocchi s olivami 175 g
24,07 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Sojový granulát, 250 g
Sojový granulát, 250 g
9,78 €/1kg
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre BoboVitakukuričné lupienky s mrkvou 20 g
BoboVitakukuričné lupienky s mrkvou 20 g
95,00 €/1kg
1,90 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Aga Holtex Mini-Baisers, 10 kusov po 80 g
Aga Holtex Mini-Baisers, 10 kusov po 80 g
8 737,50 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Narodeninová torta Oreo 482g
Narodeninová torta Oreo 482g
87,84 €/1kg
49,50 €
-14%
42,34 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Open Food 0072600069138, 536 kcal, 54 g, 2,4 g, 5,2 g, 33 g, 4,4 g
Open Food 0072600069138, 536 kcal, 54 g, 2,4 g, 5,2 g, 33 g, 4,4 g
27,35 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Brezen 3x60 g - Breon
Brezen 3x60 g - Breon
33,00 €/1kg
5,94 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Cravingz Spongiez Koláč v čokoláde 200g
Cravingz Spongiez Koláč v čokoláde 200g
113,85 €/1kg
26,62 €
-14%
22,77 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Čerešne v horkej čokoláde FairTrade 50 g
Čerešne v horkej čokoláde FairTrade 50 g
116,40 €/1kg
5,82 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Guarová guma 1 kg
Guarová guma 1 kg
6,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Sójové rezne 200g
Sójové rezne 200g
11,58 €/1kg
2,49 €
Predajca: BRAT_PL

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Kapacita:
270 g
Počet porcií v balení:
10
Množstvo v balení:
10 kusov


Kinder Brioss 270g: Lahodne mäkký piškótový koláč s talianskou mliečnou náplňou Vychutnajte si lahodnú chuť Kinder Brioss, dokonalú kombináciu mäkkého, prirodzene vykysnutého piškótového koláča a bohatej talianskej mliečnej náplne. Každé 270g balenie obsahuje dobroty z pšeničnej múky, nehydrogenovaných olejov a čerstvého mlieka, čo z neho robí zdravú voľbu na desiatu. So 114 kalóriami na porciu a vyváženou zmesou tukov, sacharidov a bielkovín poskytuje Kinder Brioss výživnú desiatu pre vaše dieťatko. Vychutnajte si skutočnú chuť a kvalitné ingrediencie v každom súste!

  • "Autentická talianska receptúra: prinášame Taliansko k vám domov"
  • "Nutrične vyvážené: Ideálne pre rastúce deti"
  • "Perfektná desiata na každú príležitosť: Ideálna do školy, na piknik alebo na doma"

Zloženie: Pšeničná múka 26 %, cukor, palmový olej, sušené rehydrované MLIEKO, vaječný žĺtok 6,5 %, slnečnicový olej, sušené odstredené MLIEKO 4,8 %,. Voda, PŠENIČNÁ MÚKA, ryžová múka, pivovarské kvasnice. MLIEČNE bielkoviny, arómy, emulgátory (mono- a diglyceridy nasýtených mastných kyselín), PŠENIČNÝ škrob, glukózo-fruktózový sirup, soľ, odstredené kakao, môže obsahovať stopy SÓJE a ORECHOV.

Výživové hodnoty na 100 g:

  • Energetická hodnota 1767 kj / 422 kcal
  • Tuk 21 g
  • z toho nasýtené mastné kyseliny 8,7 g
  • z toho polynenasýtené mastné kyseliny
  • Sacharidy 47g
  • z toho cukor 25 g
  • Bielkoviny 9,4 g
  • Soľ 0,24 g


Brioss Mliečne sendvičové sušienky 10x27g - Kinder Kinder Brioss Milk Sandwich je jedinečná talianska pochúťka, ktorá poteší každé chuťové bunky. V balení nájdete 10 kusov lahodných mliečnych sendvičov, ktoré sú ideálne ako desiata počas dňa alebo sladká chvíľa potešenia. Správna kombinácia jemného piškótového cesta a krémovej mliečnej náplne zaručuje jedinečnú chuť a špičkovú kvalitu, ktorou je značka Kinder preslávená. Ideálna voľba pre milovníkov sladkostí, ktorí ocenia jedinečný chuťový zážitok. Zloženie: pšeničná múka (26 %), cukor, nespracovaný palmový olej, rekonštituované sušené mlieko (8,9 %), vaječný žĺtok (6,5 %), sušené odstredené mlieko (4,7 %), voda, pšeničný lepok, ryžová múka, pivovarské kvasnice, mliečne bielkoviny, arómy, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselín), pšeničný škrob, glukózo-fruktózový sirup, soľ, kakao so zníženým obsahom tuku. Môže obsahovať sóju, mandle, lieskové orechy, horčicu. Výživové hodnoty na 100 gramov: Energetická hodnota (421 kcal/1761 kJ) čistá hmotnosť: 270 g Tuk: 21,9 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 11 g Sacharidy: 45,1 g, z toho cukry 25,4 g Bielkoviny: 9,1 g Soľ: 0,269 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečného svetla Dátum spotreby:
Objem
0.27 l
Zloženie
Zloženie: pšeničná múka (26 %), cukor, nehydrogenovaný palmový olej, rekonštituované sušené mlieko (8,9 %), vaječný žĺtok (6,5 %), sušené odstredené mlieko (4,7 %), voda, pšeničný lepok, ryžová múka, pivovarské kvasnice, mliečne bielkoviny, arómy, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselín), pšeničný škrob, glukózo-fruktózový sirup, soľ, kakao so zníženým obsahom tuku. Môže obsahovať sóju, mandle, lieskové orechy, horčicu. Nutričné ​​hodnoty na 100 gramov: Energia (421 kcal/1761 kJ) čistá hmotnosť: 270 g Tuk: 21,9 g z toho nasýtené mastné kyseliny 11 g Sacharidy: 45,1 g z toho cukry 25,4 g Bielkoviny: 9,1 g Soľ: 0,269 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
350 g
Potravinársky podnik
Kinder
Obchodný názov
Brioss Mliečne sendvičové sušienky 10x27g - Kinder
Výrobca
Kinder
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
6268
EAN kód
8000500283158

Objem
0.27 l
Zloženie
Zloženie: pšeničná múka (26 %), cukor, nehydrogenovaný palmový olej, rekonštituované sušené mlieko (8,9 %), vaječný žĺtok (6,5 %), sušené odstredené mlieko (4,7 %), voda, pšeničný lepok, ryžová múka, pivovarské kvasnice, mliečne bielkoviny, arómy, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselín), pšeničný škrob, glukózo-fruktózový sirup, soľ, kakao so zníženým obsahom tuku. Môže obsahovať sóju, mandle, lieskové orechy, horčicu. Nutričné ​​hodnoty na 100 gramov: Energia (421 kcal/1761 kJ) čistá hmotnosť: 270 g Tuk: 21,9 g z toho nasýtené mastné kyseliny 11 g Sacharidy: 45,1 g z toho cukry 25,4 g Bielkoviny: 9,1 g Soľ: 0,269 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
350 g
Potravinársky podnik
Kinder
Obchodný názov
Brioss Mliečne sendvičové sušienky 10x27g - Kinder
Výrobca
Kinder
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
6268
EAN kód
8000500283158
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Silikónová forma na čokoládu AVANA na 6 tabuliek čokolády Forma na čokoládu s nepriľnavým povrchom bez BPA Silikónová forma na čokoládu hnedá (forma 2)
Silikónová forma na čokoládu AVANA na 6 tabuliek čokolády Forma na čokoládu s nepriľnavým povrchom bez BPA Silikónová forma na čokoládu hnedá (forma 2)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 45
9,95 €
Predajca: AVANA-Shop
Obrázok produktu pre Pistáciový krém 45 %, 190 g
Pistáciový krém 45 %, 190 g
40,26 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 48
7,65 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre TAHINI (SEZAMOVÁ PASTA) 185 g - PRIMAVIKA
TAHINI (SEZAMOVÁ PASTA) 185 g - PRIMAVIKA
20,35 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
4,07 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Pistáciový krém 45%, 190g - 2 balenia
Pistáciový krém 45%, 190g - 2 balenia
34,21 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
13,00 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
33,29 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
11,05 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 9
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 31
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
3,28 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 11
5,40 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Rapunzel 305588, Nátierka zo zmesi orechov, Sezamové semeno, 250 g, Nemecko, 660 kcal, 59,2 g
Rapunzel 305588, Nátierka zo zmesi orechov, Sezamové semeno, 250 g, Nemecko, 660 kcal, 59,2 g
19,12 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
4,78 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Nawarra 8er Cream Kakao
Nawarra 8er Cream Kakao
12,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
Bauli 113558, Croissant, Cherry, 300 g, 411 kcal, 1723 kJ, 5,9 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kinder 8000500391228, Sušienka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušienka, 250 g, 250 g
15,80 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Küchle organické oblátky na pečenie 70 mm
Küchle organické oblátky na pečenie 70 mm
62,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
11,05 €/1kg
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 9
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
31,00 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
15,50 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre Schogetten czekolada mleczna 100 g
Schogetten czekolada mleczna 100 g
23,73 €/1kg
3,62 €
-27%
2,61 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre KoRo MUS_005, Afganistan, Austrália, Čile, Taliansko, Pakistan, Portugalsko, Španielsko, Spojené štáty, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
KoRo MUS_005, Afganistan, Austrália, Čile, Taliansko, Pakistan, Portugalsko, Španielsko, Spojené štáty, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
41,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
20,58 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lieskovoorieškový krém 45 %, 190 g
Lieskovoorieškový krém 45 %, 190 g
39,47 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 48
7,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop
TAHINI BIAŁE (PASTA SEZAMOWA) BIO 250 g - RAPUNZEL
Rapunzel 305595, Nátierka zo zmesi orechov, Sezamové semeno, 250 g, Nemecko, 666 kcal, 60,8 g
16,68 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,17 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kremové guľky, snack, 70 g | ROSENGARTEN
Kremové guľky, snack, 70 g | ROSENGARTEN
44,71 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Bauli 113559, Croissant, Marhuľa, 1714 kcal, 409 kJ, 5,8 g, 55 g
Bauli 113559, Croissant, Marhuľa, 1714 kcal, 409 kJ, 5,8 g, 55 g
11,77 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 77
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 311
84,92 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
4,17 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
Heitmann Crazy Colors Barwniki spożywcze, 6x4 g
52 200,00 €/1kg
5,22 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 16
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP
Obrázok produktu pre Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 54
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 242
9,89 €
-4%
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 10 hodnotení
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobrý
Hodnotenie z 3. októbra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Top
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 14. augusta 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 18. novembra 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 25. októbra 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 4. októbra 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 1. augusta 2024 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Bravčová želatína 280 Bloom 500g Brat.pl
Bravčová želatína 280 Bloom 500g Brat.pl
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
7,09 €
Predajca: BRAT_PL
13,77 €/1kg
Obrázok produktu pre Kyselina citrónová 25 kg
Kyselina citrónová 25 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
110,59 €
Doprava zdarma
Predajca: BRAT_PL
4,42 €/1kg
Obrázok produktu pre Agar 200g Brat.pl
Agar 200g Brat.pl
10,89 €
Predajca: BRAT_PL
51,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Kyslé červy - bez želatíny 1kg
Kyslé červy - bez želatíny 1kg
29,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DryFruit
29,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Citrusový pektín 500g Brat.pl
Citrusový pektín 500g Brat.pl
20,19 €
Predajca: BRAT_PL
39,13 €/1kg
Obrázok produktu pre Bravčová želatína 280 Bloom 1kg Brat.pl
Bravčová želatína 280 Bloom 1kg Brat.pl
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
12,39 €
Predajca: BRAT_PL
12,15 €/1kg
Obrázok produktu pre Bravčová želatína 180 Bloom 1kg Brat.pl
Bravčová želatína 180 Bloom 1kg Brat.pl
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
9,89 €
Predajca: BRAT_PL
9,70 €/1kg
Obrázok produktu pre Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
33,29 €/1kg
Obrázok produktu pre Výživové kvasnice so sladom 150 g PROVITA
Výživové kvasnice so sladom 150 g PROVITA
16,84 €
-28%
11,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
79,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Cymes tyčinky 250 g sezamové
Cymes tyčinky 250 g sezamové
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
31,46 €/1kg
Obrázok produktu pre Sušené droždie (instantné) 500g Brat.pl
Sušené droždie (instantné) 500g Brat.pl
9,29 €
Predajca: BRAT_PL
18,11 €/1kg
Obrázok produktu pre Kvasnicové vločky 250g Brat.pl
Kvasnicové vločky 250g Brat.pl
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
18,52 €/1kg
Obrázok produktu pre Citrusový pektín 100g Brat.pl
Citrusový pektín 100g Brat.pl
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
44,86 €/1kg
Obrázok produktu pre Guarová guma 1 kg
Guarová guma 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,13 €/1kg
Obrázok produktu pre Bravčová želatína 180 Bloom 500g Brat.pl
Bravčová želatína 180 Bloom 500g Brat.pl
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
5,19 €
Predajca: BRAT_PL
10,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Jules Destrooper jemné belgické oblátky Maslové oblátky 100g
Jules Destrooper jemné belgické oblátky Maslové oblátky 100g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,10 €/1kg
Obrázok produktu pre Tyčinky s cesnakom a maslom 60g BAKE Stixx
Tyčinky s cesnakom a maslom 60g BAKE Stixx
19,99 €
-65%
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
116,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Dr. Quendt oplátky z lieskových orieškov s náplňou 6 kusov 150g
Dr. Quendt oplátky z lieskových orieškov s náplňou 6 kusov 150g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
2,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,93 €/1kg
Obrázok produktu pre BAKE Stixx Šunkové a smotanové tyčinky, 60 g
BAKE Stixx Šunkové a smotanové tyčinky, 60 g
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
116,50 €/1kg