5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada - L´Homme EDT 150ml882,07 €/1l
132,31 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda toaletowa, 100ml969,60 €/1l
96,96 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M839,50 €/1l
83,95 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas Uefa Champions League Goal Woda toaletowa, 50 ml
202,00 €/1l
10,10 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas UEFA Goal, toaletná voda, sprej, 100 ml
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Adidas Ice Dive, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Aníz, Bergamot, Grapefruit, Levanduľa, Mandarínka, Mäta, Yuzu, Geranium, Pačuli, Santalové drevo, ambra, čierne korenie, Pižmo, Tonka, Vanilka
158,30 €/1l
15,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gucci Rush Woda toaletowa, 30ml
1 922,67 €/1l
57,68 €
Predajca: PerfumTraders

Sergio Tacchini Club Woda toaletowa, 100ml
136,70 €/1l
13,67 €
Predajca: NutraBestBG

Adidas Victory League Toaletná Voda Pre Mužov 50Ml
109,40 €/1l
5,47 €
Predajca: Tersorte

Dunhill Dunhill Edition EDT 100 ml M
264,70 €/1l
26,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Parfumovaná voda Yardley London Be A Star 30ml
81,10 €/1l
8,49 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,11 €
Predajca: NutraBestBG

Bvlgari Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml
1 079,50 €/1l
107,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

s.Oliver For Him Woda toaletowa, 50ml
747,40 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

s.Oliver Men Woda toaletowa, 30ml
648,67 €/1l
19,46 €
Predajca: PerfumTraders

Lazell Feromo For Men Woda toaletowa, 100ml
15,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sergio Tacchini Uomo Woda toaletowa, 100ml
128,60 €/1l
12,86 €
Predajca: NutraBestBG

Umbro Energy Woda toaletowa, 75ml
207,07 €/1l
15,53 €
Predajca: Sykz

Cristiano Ronaldo CR7 Fearless Woda toaletowa 100ml
324,00 €/1l
32,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánska toaletná voda
bergamot, mandarínka, paradajkové listy, kardamón
levanduľa, korenie, ruža
céder, pačuli
Hviezda Adidas Ligy majstrov UEFA.
Eau de Toilette für Herren.
50 ml
Adidas Uefa Champions League Star Edition Woda toaletowa, 50ml
- Rozmery
- 50 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Adidas Uefa Champions League Star Edition Woda toaletowa, 50ml
- Výrobca
- PADU
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3616304693649
- Číslo od výrobcu
- JTI-110722264
- Rozmery
- 50 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Adidas Uefa Champions League Star Edition Woda toaletowa, 50ml
- Výrobca
- PADU
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3616304693649
- Číslo od výrobcu
- JTI-110722264
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Adidas 99350183329, Muži, 100 ml, Bergamot, čierne korenie, Citrón, Mandarínka, Olibanum, Škorica, šalviový olej, Lavandin, Norlimbanol, Pačuli, Vetiver, Sprej
165,90 €/1l
16,59 €
Predajca: Zeitburg

Adidas Uefa Champions League Goal Woda toaletowa, 50 ml
202,00 €/1l
10,10 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas UEFA Goal, toaletná voda, sprej, 100 ml
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Adidas Uefa Champions League Star Edition woda po goleniu, 100ml
74,90 €/1l
7,49 €
Predajca: LAVONIO

Babynest cocoon novorodenec 90 x 50 cm - Ručne vyrobené hniezdočko na maznanie hniezdočko z bavlnených sovičiek svetlošedá
101,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Adidas Ice Dive, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Aníz, Bergamot, Grapefruit, Levanduľa, Mandarínka, Mäta, Yuzu, Geranium, Pačuli, Santalové drevo, ambra, čierne korenie, Pižmo, Tonka, Vanilka
158,30 €/1l
15,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Obojstranný topper 90x200 SUNDBY
26,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Modrý ortopedický podsedák na kreslo, profilovaný z paměťové pěny, do auta, kanceláře, domácnosti
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512 GB Dual-Sim Midnight Black
470,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Matrac z studenej peny s výškou 18 cm – matrac 80x190 s 7 zónami, matrac H2 H3, Matrac z studenej peny 80x190 pre každú polohu pri spánku, výška 18 cm, matrac hygienický, priedušný, vhodný pre alergikov, matrac mäkký, matrac stredne tvrdý, matrac 80x190 s najvyšším komfortom ležania
129,90 €
-5,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
124,90 €
Predajca: Bella_und_Jolie

Dátový kábel Huawei AP81 / HW-HL1289 Fast USB Type C, 5A Single End, 1 m, biely, hromadne (AP81)
19,81 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,81 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 80 x 200 cm | 21 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Matrac 80x190, ERGONOMICKÝ MATRAC H3 H2, 7-zónový matrac zo studenej peny, pohodlný a rozmerovo stabilný
109,90 €
-5,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
104,90 €
Predajca: Bella_und_Jolie

TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palca, 24+256 GB s príslušenstvom tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
109,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: BVODEShop

Tefal Easy Fry Classic EY2018, Teplovzdušná fritéza, 4,2 L, 1,2 kg, 80 °C, 200 °C, 60 min
149,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Blumtal prestieradlo 180x200cm - Priedušné a mäkké prestieradlo z mikrovlákna v sivej farbe - 180x200 cm Prestieradlo pre maximálne pohodlie
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Kancelárske kreslo - Ergonomické sedadlo - Kreslo s 90° sklopnou podrúčkou - Bedrová opierka - Výškovo nastaviteľné - Ružová
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

KM-Fit 2v1 skladací bicykel ergometer | fitness bicykel s LCD displejom a držiakom mobilného telefónu
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Spiderman topper na tortu z jedlého papiera
497,50 €/1kg
49,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

MEDION 100,3 cm (40 palcov) Full HD televízor (trojitý tuner DVB-T2 DVB-C DVB-S2, 2 x HDMI, USB, časovač vypnutia, prehrávač médií, VESA, CI+, MD 840000)
319,90 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Technowelt

Dibapur ® WHITE: (140x200x5 cm) Ortopedický matrac zo studenej peny / akustickej peny - H2 - Bez poťahu - Nemecko
61,39 €
Predajca: Dibapur

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
83,96 €/1l
41,98 €
Predajca: Store-Germany

LED stojacia lampa Grundig - Stojacia lampa 140 cm - Stmievateľné RGBW a biele svetlo - Vrátane diaľkového ovládania a hudobného senzora
30,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Krájač na zeleninu Krájač na cibuľu 12 v 1 Krájač na mäso Krájač na zeleninu Krájač na krájanie ovocia Zelenina z nerezovej ocele Retoo
11,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l