3,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Skin CAVIAR hydratačná a spevňujúca emulzia 30 ml5 316,67 €/1l
159,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)1 357,47 €/1l
101,81 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Ošetrujúci krém1 070,60 €/1l
107,06 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Obnovujúci krém Doctor Babor 50 ml1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Avene Hydrance Boost Serum, Sérum na oči, 30 ml, Ženy, Hydratačný, Hydratačné, Posilnenie, Vyvážený, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, 1 kusov
1 164,67 €/1l
34,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Avene Hydrance Aqua-Gel, Telový BB krém, 50 ml, Biela, Hydratačné, Suchá koža, Nádoba
705,40 €/1l
35,27 €
Predajca: somnia24

Regeneračný krém Eau Thermale Avène Cicalfate+ 100 ml
194,50 €/1l
20,60 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,45 €
Predajca: MANADA

Clarins Multi-Active esencia Revitalizing Treatment Essence 200 ml
137,95 €/1l
27,59 €
Predajca: BRASTYGroup
![Obrázok produktu pre [HYALU] Biotikum 50 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/6f20a47d1c707fd52962b06602cb6744.webp)
[HYALU] Biotikum 50 ml
776,40 €/1l
38,82 €
Predajca: somnia24

Dermalogica Active pleťový gél Moisturising Gel 50 ml
922,80 €/1l
46,14 €
Predajca: BRASTYGroup

CeraBarrier Moisture Active (emulzia) 150 ml
185,47 €/1l
27,82 €
Predajca: Tersorte

Babor Hydratačný hydroregeneračný gél 50 ml
1 698,00 €/1l
84,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Krém Babaria Hyaluronic Hydrafresh, 50 ml
285,00 €/1l
14,25 €
Predajca: somnia24

Krém na tvár s resveratrolom Lirene 50+ - 50 ml
160 666,67 €/1kg
11,96 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,64 €
Predajca: MANADA

JUVENA SKIN ENERGY, Ženy, Univerzálne, 50 ml
549,80 €/1l
27,49 €
Predajca: PerfumTraders

Dermalogica, Stabilizing, Repairing, Cream, For Face, 50 ml
308,08 €/1kg
154,04 €
Predajca: somnia24

GERLAVIT VITAMIN CREME, 75 ml Creme
211,07 €/1l
15,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

Hydratačný krém na tvár Byphasse SÉRUM POTENCIADOR 50 ml
241,40 €/1l
12,07 €
Predajca: somnia24

Yoskine Retinolox Active spevňujúci omladzujúci nočný krém 50+, 50 ml
479,80 €/1l
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Revitalizačný Krém Pre Mužov
200,00 €/1l
15,00 €
Predajca: 4Katharsis
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Pleťové sérum
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Starostlivosť o pleť:
- Proti tmavým škvrnám, Anti-stains, Proti vráskam, Farebný korektor, Svietiace
- Vonné:
- Áno
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Krajina pôvodu:
- Francúzsko
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Denný krém Avene Vitamin Activ je určený pre náročných ľudí, ktorí dbajú o svoj vzhľad a hľadajú tú najlepšiu kozmetiku na zvýraznenie svojej krásy. Ak patríte medzi nich, 100 % originálne výrobky Avene sú určené práve vám.
- Typ: parafarmácia
- Ingredients:
- Vitamín B3
- Vitamín C
- Obsahuje: Dávkovacie zariadenie
- Textúra: Sérum
- Objem: 30 ml
- Pohlavie: ženy
- Vlastnosti: Sérum je určené na starostlivosť o pleť:
- Prírodné zložky
- Vegánsky
- Odporúčané použitie: Všetky typy pleti
Intenzívne pleťové sérum na podporu žiarivej a zdravo vyzerajúcej pleti. Kombinuje aktívne zložky, ako je vitamín Cg (stabilizovaná forma vitamínu C), ktoré pomáhajú zlepšiť čistotu pleti, vyrovnať jej tón a chrániť ju pred vonkajšími vplyvmi. Je ideálne pre všetky typy pleti vrátane citlivej.
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pokožku
- na starostlivosť o pokožku
- roztok na aplikáciu na pokožku
- dermokozmetika z lekárne
- výrobca: Pierre Fabre Pharma GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 18701683
Avene Vitamin Activ Cg sérum 30 ml
Korekčné sérum Avene Vitamin Active Cg Radiance
- Model
- Vitamin Activ Cg
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- TERMÁLNA VODA AVENE (AVENE AQUA), GLYCERÍN, NIACÍNAMID, PENTYLÉNGLYKOL, C9-12 ALKÁN, KAPRYLOKAPRICOVÝ TRIGLYCERID, PENTAERYTRITYL TETRAKAPRILÁT TETRAKAPRÁT, ASKORBYLGLUKOZID, BAKUCHIOL, 1,2-HEXÁNDIOL, GUMA ACACIA SENEGAL, BUTYLÉNGLYKOL, KYSELINA CITRÓNOVÁ, KOKOKAPRILÁT KAPRÁT, VÔŇA (PARFUM), GLYCERYLBEHENÁT, GLYCERYLDIBEHENÁT, CITRÁT SODNÝ, DILAURAMIDOGLUTAMID LYZÍN SODNÝ, HYALURONÁT SODNÝ, HYDROXID SODNÝ, TOKOFERYLGLUKOZID, TRIBEHENÍN, VODA (AQUA), XANTÁNOVÁ GUMA
- Výrobca
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Cieľové skupiny
- PániDámyUnisex
- EAN kód
- 328277039347703282770393477
- Číslo od výrobcu
- 18701683
- Model
- Vitamin Activ Cg
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- TERMÁLNA VODA AVENE (AVENE AQUA), GLYCERÍN, NIACÍNAMID, PENTYLÉNGLYKOL, C9-12 ALKÁN, KAPRYLOKAPRICOVÝ TRIGLYCERID, PENTAERYTRITYL TETRAKAPRILÁT TETRAKAPRÁT, ASKORBYLGLUKOZID, BAKUCHIOL, 1,2-HEXÁNDIOL, GUMA ACACIA SENEGAL, BUTYLÉNGLYKOL, KYSELINA CITRÓNOVÁ, KOKOKAPRILÁT KAPRÁT, VÔŇA (PARFUM), GLYCERYLBEHENÁT, GLYCERYLDIBEHENÁT, CITRÁT SODNÝ, DILAURAMIDOGLUTAMID LYZÍN SODNÝ, HYALURONÁT SODNÝ, HYDROXID SODNÝ, TOKOFERYLGLUKOZID, TRIBEHENÍN, VODA (AQUA), XANTÁNOVÁ GUMA
- Výrobca
- Pierre Fabre Dermo Kosmetik
- Cieľové skupiny
- PániDámyUnisex
- EAN kód
- 328277039347703282770393477
- Číslo od výrobcu
- 18701683
Hodí sa k tomu

Avene Vitamin Activ Cg, Telový BB krém, 50 ml, Biela, Hydratačné, Suchá koža, Nádoba
714,20 €/1l
35,71 €
Predajca: VISO

Avene Hyaluron Activ B3, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, regeneračné, 40 ml
1 023,50 €/1l
40,94 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
521 800,01 €/1kg
52,18 €
Predajca: Denpoli-Venda

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
843 000,02 €/1kg
42,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Avene Hyaluron Activ B3, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, 30 ml
1 404,00 €/1l
42,12 €
Predajca: VISO

Avene Hydrance Boost Serum, Sérum na oči, 30 ml, Ženy, Hydratačný, Hydratačné, Posilnenie, Vyvážený, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, 1 kusov
1 164,67 €/1l
34,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Gymtek® Aerobic Stepper, Stepping Board, Stepping Bench, Step Trainer, Fitness Stepper - 2-Step - Fitness vybavenie pre domácnosť, domácu posilňovňu, cvičenie, Crossfit
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group

Avene Hyaluron Activ B3, Denný a nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, Decollete, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, regeneračné, Vyhladenie, 50 ml
714,00 €/1l
35,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Metal Detox, Glicoamine + Ionene, 500 ml
78,90 €/1l
39,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Avene Upokojujci krm na on kontry 10 ml
38 130,00 €/1l
38,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Avene Hydrance Aqua-Gel, Telový BB krém, 50 ml, Biela, Hydratačné, Suchá koža, Nádoba
705,40 €/1l
35,27 €
Predajca: somnia24

Avène Rozjasňujúca upokojujúca maska 50 ml
20 720,00 €/1l
20,72 €
Predajca: NutraBestBG

Avene Hyaluron Activ B3 Aquagel-Creme, Telový BB krém, 50 ml, Biela, Obnova, Vyhladenie, Pučanie, Spevňujúce, Proti starnutiu, Proti vráskam, Lesk, regeneračné, Suchá koža, Citlivá pokožka, Nádoba
845,20 €/1l
42,26 €
Predajca: VISO

Avène Cicalfate+ regeneračný ochranný krém 40 ml
153,33 €/1kg
9,20 €
Predajca: Bugelo

Avène Vitamin Activ Cg Intenzívny rozjasňujúci krém 50 ml, náplň
768,80 €/1l
38,44 €
Predajca: Parfumtoi

Elixír Eau Thermale Avene DermAbsolu pre obnovenie kontúru tváre 30 ml
1 998,33 €/1l
59,95 €
Predajca: Friseurtotal

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Avene Cleanance HYDRA, Čistiaci krém, Ženy, Hydratačný, Výživný, Rúra, AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS..., 40 ml
526,25 €/1l
21,05 €
Predajca: VISO

Regeneračný krém Eau Thermale Avène Cicalfate+ 100 ml
194,50 €/1l
20,60 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,45 €
Predajca: MANADA

Avene Termálna Voda, Osvežujúca Termálna Voda pre Pokožku, 300 ml
9,97 €
Predajca: NutraBestBG

Apple iPhone 16 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Generálne opravený
883,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NESATEC

Police na práčku Police na toaletu 160x47 cm Police do kúpeľne Stojan na WC Police do kúpeľne Otvorené police Ľahko montovateľné Multifunkčné Biela, Retoo
22,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

HYALURON ACTIV PROCEDURE Microlift krém na oči a pery 15 ml
32 230,00 €/1l
38,82 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,23 €
Predajca: Scentist

Avene, krém s veľmi vysokou ochranou proti slnku SPF 50+, 50 ml - Dlhotrvajúci!
349,60 €/1l
17,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,48 €
Predajca: Pharmacygreek

ISDIN Nutradeica gélový krém na tvár, 50 ml
437,20 €/1l
21,86 €
Predajca: AbisZ-Markt

Minerálny tónovaný fluid SPF50+ od Avene
504,50 €/1l
20,18 €
Predajca: VISO

Avene Tolérance Control Balsam, Telový BB krém, 40 ml, Biela, Hydratačné, Suchá koža, Rúra
658,25 €/1l
26,33 €
Predajca: MANADA

La Roche Posay Serozinc Face Mist, 150 ml
76,20 €/1l
11,43 €
Predajca: AbisZ-Markt
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l