5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
25G Fisherm.friend Malina O.zucker56,55 €/1kg
33,93 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Barkleys Eukalyptové pastilky s mätovou príchuťou bez cukru 15g112,67 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ricola medovka bez cukru v osviežujúco ovocnom balení Böxli 50g43,80 €/1kg
2,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
STORCK 232059 STORCK Campino Früchte Bonbons 325,0 g9,32 €/1kg
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Clean Breath Intense Mint 12 balení x21g Veľké rodinné balenie
0,09 €/1kg
23,49 €
Predajca: Ajuy

Pastilky Mentos Clean Breath Mint v 7-balení s 5 príchuťami
43,69 €/1kg
15,29 €
Predajca: Ajuy

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
104,71 €/1kg
109,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
38,09 €/1kg
45,96 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: Candyspot

Mentos Clean Breath Berry Mint 12-pack 12 x 21g
53,80 €/1kg
26,90 €
Predajca: Ajuy

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

King Peppermint Roll 4-pack - 24 kusov
10,65 €/1kg
88,75 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,99 €
Predajca: Candyspot

Em-Eukal Ginger Shot ( 75g)
31,33 €/1kg
2,35 €
Predajca: AbisZ-Markt

Frisk Peppermint 12 balenie dávkovačov
48,95 €/1kg
50,95 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Dextro Energy - Citrón - 24 balení
35,39 €/1kg
46,12 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: Candyspot

D.F. Mäta bez cukru 70 g – Osviežujúce mätové cukríky bez cukru
56,29 €/1kg
3,94 €
Predajca: Pantry_Intl

Mentos mätové dražé 40 x 38 gramov
32,57 €/1kg
49,50 €
Predajca: Pantry_Intl

Nimm2 Śmiejżelki Żelki Owocowe z Jogurtem 100 g
17,80 €/1kg
2,59 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,78 €
Predajca: Katomix

Fishermans Friend Spearmint o.Z.
69,20 €/1kg
1,73 €
Predajca: AbisZ-Markt

Salmix Salmiakpastillen N, 150 g pastiliek
15,87 €/1kg
2,61 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

Winiary Galaretka brzoskwiniowa 71 g
16,86 €/1kg
1,84 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,18 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mentos Clean Breath s príchuťou mäty piepornej 12x21g - rodinné balenie 12 balení
Mentos Clean Breath Peppermint je vážne skvelý produkt pre ľudí, ktorí sa chcú vždy cítiť sviežo a sebaisto v každej situácii.
Každý cukrík Mentos Clean Breath pozostáva z intenzívnej osviežujúcej mätovej arómy, ktorá poskytuje dlhotrvajúci pocit sviežosti v ústach, a to až na 2 hodiny.
- Úplná NOVINKA na trhu
- V balení 30 pastiliek Mätová príchuť
- Elegantné, priestorovo úsporné balenie
- Ľahko otvárateľný a pohodlný dávkovač
Balenie Mentos Clean Breath Peppermint je kompaktné a ľahko prenosné, takže ho môžete mať vždy pri sebe a použiť ho v každej situácii. Je ideálny do práce, do školy, na cesty alebo po jedle, keď potrebujete rýchlo osviežiť dych.
Výživové hodnoty na 100 g:
- Energetická hodnota 238 kcal
- TUK 1 g
- VČETNE TUKOVÝCH KYSELÍN: 1 g
- SACHARIDY: 95 g
- CUKRY 0 g
- POLYOLY 95 g
- BIELKOVINY 0 g
- SODÍK 0 g
- ZINOK 24,3 mg
Minimálna trvanlivosť: Presný dátum na obale: q2 2025
Alergény: Obsahuje zdroj fenylalanínu. Konzumácia v nadmernom množstve môže mať laxatívny účinok. mentos Clean Breath Pastilles Intense Mint 12x21g Hmotnosť 428g
- Zloženie
- Žiadny cukor
- Výživové údaje
- Pfefferminzbonbons
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 252000 g
- Potravinársky podnik
- Perfetti Van Melle
- Obchodný názov
- Mentos Clean Breath
- Výrobca
- EAN kód
- 8003440992951
- Zloženie
- Žiadny cukor
- Výživové údaje
- Pfefferminzbonbons
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 252000 g
- Potravinársky podnik
- Perfetti Van Melle
- Obchodný názov
- Mentos Clean Breath
- Výrobca
- EAN kód
- 8003440992951
Hodí sa k tomu

Mentos Clean Breath Intense Mint 12 balení x21g Veľké rodinné balenie
0,09 €/1kg
23,49 €
Predajca: Ajuy

Mentos Clean Breath 7 balíčkov zmiešaných príchutí Intense Mint a Peppermint
0,11 €/1kg
15,90 €
Predajca: Ajuy

Pastilky Mentos Clean Breath Mint v 7-balení s 5 príchuťami
43,69 €/1kg
15,29 €
Predajca: Ajuy

Mentos Clean Breath gurmánska sada 5 príchutí 5X12X21G 60 balení
49,55 €/1kg
109,00 €
Predajca: Ajuy

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
104,71 €/1kg
109,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
38,09 €/1kg
45,96 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Predajca: Candyspot

Mentos Clean Breath Berry Mint 12-pack 12 x 21g
53,80 €/1kg
26,90 €
Predajca: Ajuy

Mentos Clean Breath Peppermint v plechovke 12X35G
40,79 €/1kg
31,00 €
Predajca: Ajuy

MIRADENT XYLITOL GUM SPEARMINT, 30 St. Kaugummi
52,83 €/1kg
3,17 €
Predajca: AbisZ-Markt

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Clean Breath Pastilles 21g mentolové mentolky
104,29 €/1kg
2,19 €
Predajca: Ajuy

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

Mentos Clean Breath Pastilles 21g Intense Mint Peppermint Candies
104,29 €/1kg
2,19 €
Predajca: Ajuy

mentos Fruity Fresh 3 jahoda, jablko, malina 33g
45,30 €/1kg
20,84 €
Predajca: Store-Germany

Smint mäta pieporná 10 x 105 gramov sladkého drievka
141,36 €/1kg
98,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Mentos Clean Breath Intensive Mint plechovka 12X35G
40,79 €/1kg
31,00 €
Predajca: Ajuy

Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
20,30 €
Predajca: somnia24

Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
10,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Cola Gums Ovocná žuvačka bez cukru 1 kg
20,99 €
Predajca: Candyspot

NESCAFÉ 12456162 NESCAFÉ Classic Instantkaffee, kräftig, 200,0 g
90,50 €/1kg
18,10 €
Predajca: somnia24

Extra® 462642 Extra® REFRESHERS Tropical Kaugummis 12 x 8 St.
63,41 €/1kg
15,98 €
Predajca: somnia24

Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
37,13 €/1kg
45,30 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,99 €
Predajca: Candyspot

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
12,00 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500391228, Sušienka, 250 g, 250 g
15,80 €/1kg
3,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Extra® 452064 Extra® PROFESSIONAL Fresh Spearmint Kaugummis 50 Dragees
100,71 €/1kg
7,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Koláč "Baumkuchen" s polevou z plnotučnej čokolády, 100 g | HAMMERMÜHLE
49,90 €/1kg
5,81 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: taleoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg

Mampfi jedlý papier karamel 290g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg

Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg

Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg

Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg

Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,93 €
Predajca: AllYouNeed
56,55 €/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg

Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg