5,0



Na základe 6 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Ďalšie informácie o reklame
Obnovujúci kondicionér Shea Moisture 384ml49,45 €/1l
18,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ďalšie informácie o reklame
2 x HairSoReal 28g - Zahusťovanie vlasov Zahusťovač vlasov Microhairs Fibre206,73 €/1kg
26,98 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,74 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Mielle Rozmarínová mäta Posilňujúci kondicionér 355ml36,59 €/1l
12,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Wella Professionals Blondor Freelights 9% 30 Vol. pre zosvetlenie vlasov 1000 ml
9,85 €/1l
9,85 €
Predajca: Glamperfeu

Dusy Star bieliaci prášok 100g
84,50 €/1l
8,45 €
Predajca: Friseurtotal

FemMas bieliaci prášok modrý s arganovým olejom 500g
115,56 €/1l
57,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Wella Professionals Welloxon Perfect Creme Developer 6 % / 20 obj. aktivátor pre farbu vlasov 60 ml
153,00 €/1l
9,18 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Tónovací Prípravok na Vlasy Palette proti Žltým Odtieňom, Ashy Blonde, 150ml
41,80 €/1l
6,27 €
Predajca: MANADA

Wella Professionals Welloxon Perfect Creme Developer 12% / 40 Vol. vyvíjacia emulzia pre všetky typy vlasov 60 ml
150,00 €/1l
9,00 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Goldwell Elumen Lock 250 ml
79,80 €/1l
19,95 €
Predajca: Friseurtotal

Wella Color Touch Pure Naturals 10/0, 60 ml
642,50 €/1l
38,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Objem Prášok 10 g
459,09 €/1kg
15,15 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No. 6 Bond Smoother 100 ml
236,20 €/1l
23,62 €
Predajca: VISO

Farmavita Capilar Permanente Nº0 500 ml
43,98 €/1l
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Activilong ACTIFORCE posilňujúca maska 250 ml
75,96 €/1l
18,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Syoss Čierny Rozrastovací Aplikátor, 120ml
104,67 €/1l
12,56 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Cantu Gapeseed posilňujúci kondicionér bez sulfátov 400 ml
27,25 €/1kg
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Schwarzkopf Natural Styling Hidrowave Creative Gel 1
109,00 €/1l
5,45 €
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Materiál:
- Prášok
- Kapacita:
- 800 g
- Typ dávkovača:
- Nádoba
- Počet odtieňov zosvetlenia:
- 9
[Wella BlondorPlex] je jedinečný bieliaci prášok s technológiou budovania väzieb: [BlondorPlex] lámavosť vlasov až o 97 %* pri rovnakom zosvetľujúcom účinku. BlondorPlex sa používa rovnako ako Blondor Multi Blonde Powder.
- Zosvetľuje až o 9 tónových úrovní
- Opravuje reťazce aminokyselín vo vlasoch vďaka technológii budovania väzieb
- Viacnásobne blond farebné výsledky
- Bezprašný
- Molekuly proti žltému odtieňu
[Použitie]
Zmiešajte bieliaci prášok s požadovaným oxidantom a naneste na vlasy. Nechajte pôsobiť, kým sa nedosiahne požadované zosvetlenie, maximálne však 50 minút bez pridania tepla. Potom vlasy dôkladne opláchnite. Aplikáciu sa odporúča ukončiť prípravkom WellaPlex N°2.
*pri použití s WELLAPLEX N°2 v porovnaní s použitím samotného BlondorPlexu
Zloženie
Persíran draselný, kremičitan sodný, persíran amónny, hydroxid uhličitanu horečnatého, stearan sodný, paraffinum liquidum/ minerálny olej/ minerálny olej, xantánová guma, algin, EDTA disodná, kyselina jablčná, oxid kremičitý, voda/voda, ultramaríny (CI 77007)
Poznámka: Tento výrobok sa zasiela s požadovanými informáciami a pokynmi v nemčine.
Wella Professional Blondor Plex 9 -bieliaci prášok s komplexom proti žltnutiu 800 g
Wella Blondorplex je bieliaci prášok na profesionálne bielenie. Jednoduché použitie! Bieliaci prášok Wella BlondorPlex je jedinečný bieliaci prášok s technológiou budovania väzieb. lámavosť vlasov až o 97 % pri rovnakom zosvetľujúcom účinku v porovnaní s inými bieliacimi práškami a vegánskymi prípravkami.
Výhody
- Zosvetľujúci prášok - jednoduché použitie
- Zosvetľuje až o 7 tónových úrovní
- jasné blond výsledky vďaka molekulám proti žltnutiu
- Bezprašný
- vegánsky
Ako používať
Zmiešajte prášok s požadovaným oxidantom a naneste na vlasy. Nechajte pôsobiť, kým sa nedosiahne požadované zosvetlenie, maximálne však 50 minút bez tepla. Potom vlasy dôkladne opláchnite. Aplikáciu odporúčame ukončiť prípravkom WellaPley č. 2.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Farbenie značky Wella Professionals z kolekcie boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce všetky typy vlasov. Tento kadernický zázrak má objem 800 g.
- Hmotnosť
- 800 g
- Zloženie
- Persíran draselný, kremičitan sodný, persíran amónny, hydroxid uhličitanu horečnatého, stearan sodný, paraffinum liquidum/ minerálny olej/ minerálne oleje, xantánová guma, algin, EDTA disodná, kyselina jablčná, oxid kremičitý, voda/voda/voda, ultramaríny (CI 77007)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4064666578736
- Číslo od výrobcu
- 99350167355
- Hmotnosť
- 800 g
- Zloženie
- Persíran draselný, kremičitan sodný, persíran amónny, hydroxid uhličitanu horečnatého, stearan sodný, paraffinum liquidum/ minerálny olej/ minerálne oleje, xantánová guma, algin, EDTA disodná, kyselina jablčná, oxid kremičitý, voda/voda/voda, ultramaríny (CI 77007)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4064666578736
- Číslo od výrobcu
- 99350167355
Hodí sa k tomu

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Welloxon Perfect Creme Developer 6 % / 20 obj. aktivátor pre farbu vlasov 60 ml
1 025,00 €/1l
61,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Professional Igora Royal Oil Developer 6% vyvíjacia emulzia so zmesou olejov 1000 ml
8,49 €/1kg
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Color Touch Rich Naturals profesionálna demi-permanentná farba na vlasy s multi-rozmernym efektom 7/89 60 ml
173,33 €/1l
10,40 €
Predajca: Glamperfeu

Sušič vlasov BABYLISS BAB6970IE
134,17 €/1kg
71,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
16,13 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Čierna, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
24,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cateringová hliníková fólia – rolka 60 m na balenie a pečenie
0,10 €/1m
5,89 €
Predajca: ALLBAG

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Šampón na poškodené vlasy 1000 ml
42,32 €/1l
42,32 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Olaplex Traveling Stylist Set sada 100 ml
759,90 €/1l
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
499,00 €
Predajca: G-Electronics

Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Šedá
2 176,32 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Fisher-Price 86138, Čierna, Ružová, Biela, Helma, Bicyklovanie, 54 - 58 cm, Penový polystyrén (EPS),
51,94 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Wella Koleston Perfect Farba na vlasy 60 ml 10/8
380,00 €/1l
40,50 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/97 60 ml
164,17 €/1l
9,85 €
Predajca: Glamperfeu

Bosch Serie 2 SMV2ITX16E, Plne vstavaný, Úplná veľkosť (60 cm), Čierna, Dotyk, 1,75 m, 1,65 m
502,40 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

Antar AT51006, 136 kg, Sklopný, Hliník, Čierna, Walker
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: AnmedPlus

Steinborg Mini rúra 3 v 1 s grilovacím roštom | 20 litrov | Rúra na pizzu | Rúra s konvekciou | 1300 W
69,90 €
Predajca: Enstore

Yorbay 210cm umelý vianočný stromček Luxusný jedľový stromček s osvetlením Biele snehové vločky LED pre vianočné dekorácie
426,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

SONGMICS Regál na ťažké veci, 5 políc, 150 x 37 x 37 cm, nosnosť do 400 kg-37
84,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kúpeľňová rohož Homerella, protišmyková, vhodná pre citlivú pokožku, 88 x 39 cm, s uchytením | Protiskluzová rohož do vane bez obsahu BPA | Sprchová rohož, vhodná do práčky, kúpeľňová rohož
58,35 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Blondor farba na vlasy Multi Blonde pre ženy 800 - Wella Professionals
47,77 €/1l
38,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

BaByliss ELIPSIS3000 STYLER, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, Čierna, Keramický
105,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Wiltec sprchová batéria so štvorcovou dažďovou sprchou Sprchový systém vrátane ručnej sprchy Kompletná sada na montáž na stenu
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Chladiaci stojan na notebook s 5 x LED osvetleným ventilátorom 2 USB základňa 12-17 palcov USB napájanie PS4 Pro Playstation 4 Cooler Retoo
15,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Blonderplex 9
Produkt je vynikajúci. Na vlastnej koži som si vyskúšala, že sa dá použiť na jemné odfarbenie vlasov (nedochádza k vypadávaniu vlasov, lámaniu ani granulácii/žltému sfarbeniu). Blonderplex 9 môžem bez váhania odporučiť.
Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Veľmi dobrá kvalita. Neviem si predstaviť, že by som používala iný bieliaci prášok ☺️
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(216)Počet hodnotení: 216
29,99 €
Predajca: MFETradeShop
299,90 €/1l

Sada nástrojov na predlžovanie vlasov V Light:
299,00 €
Predajca: FEROTRADE
14 950,00 €/1l

Keratínová terapia Lisse Design Vyhladzujúca kúra



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,25 €
Predajca: MAGUHAAR
277,03 €/1kg

Cvičná hlava 80% ľudské vlasy so stolovou svorkou a stylingovými doplnkami - Kadernícka hlava - Cvičná hlava kaderník - Hnedá - 60 cm



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(19)Počet hodnotení: 19
59,95 €
Predajca: SassyGoods
73,11 €/1kg

Masážna pomôcka s červeným svetlom na podporu rastu vlasov a revitalizáciu pokožky hlavy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,99 €
Predajca: Mormark

Olivia Garden Finger Brush Szczotka do włosów Large



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,25 €
Predajca: MAGUHAAR
1 825 000,05 €/1kg

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów męski płyn 21 ampułek x 6ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
58,63 €
Predajca: Serica
183 218,75 €/1kg

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
59,77 €
Predajca: Serica
200,57 €/1kg

Aga Kadernícka hlava - školenia - prírodné vlasy hnedé
34,71 €
Predajca: Dareknaklik
3,65 €/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
17,00 €
Predajca: MAGUHAAR
89,47 €/1l

Syntetické Vlasy Na Blond Vrkoče 120 Cm



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: HomeMarkt24

Tresemmé | Sprej na ochranu pred teplom - 236 ml - S keratínom a marulovým olejom - Starostlivosť o vlasy - Pre všetky typy vlasov
12,29 €
Predajca: Lemonbite
52,08 €/1l

Obnovujúci kondicionér Shea Moisture 384ml
18,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
49,45 €/1l

Mielle Rozmarínová mäta Posilňujúci kondicionér 355ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
36,59 €/1l

Mramorová stolová hra Pôvodná veľkosť:39*33*1,5cm model hry
47,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,99 €
Predajca: Ladenza
62,49 €/1kg

Multifunkčný LED masážny hrebeň na pokožku hlavy - rast vlasov, úľava od bolesti a nano-mlhová terapia
13,99 €
Predajca: Delgeo
60,83 €/1kg

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Dark Brown 55 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 046,73 €/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Light Brown 55 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 046,73 €/1l

BIOBLAS CollagenKeratin stylingový krém proti vypadávaniu tenkých vlasov 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
13,90 €
Predajca: mk-tronic
55,60 €/1l

Kondicionér Shea Moisture All Day Frizz Control Papaya & Neroli 13 uncí



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
30,71 €/1kg