Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Inoa 10.21 platinblond irisè asch 60ml200,00 €/1l
12,75 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 10220,00 €/1l
11,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Coloration Professionnel Inoa Oxidation Colour 511,15 €/1kg
11,15 €
Predajca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella 7/38 Koleston Perfect ME+ Farba na vlasy 60 ml
262,67 €/1l
15,76 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Koleston Perfect farba na vlasy 60ml odtiene 0 až 5 profesionálna farba na vlasy
221,00 €/1kg
22,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Koleston Perfect Me+ Special Blonds, Blond, 12/0, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy, Lesk
268,33 €/1l
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, Blond, 7/00, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy, Rúra
268,33 €/1l
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Koleston Wella Permanentn krm na vlasy - 8/1 Svetl popolav blond
63,95 €/1kg
12,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g
102,50 €/1kg
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Loreal, Garnier Nutrisse Creme Nourishing Intensive-Coloration Mocca 50
72,56 €/1l
11,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fanola - No Yellow Lightening Cream - Odbarvovací krém 500ml
26,62 €/1kg
26,62 €
Predajca: Tersorte

Wella Koleston Perfect Farba na vlasy 60 ml 10/8
380,00 €/1l
40,50 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fanola Haarfarbe Fanola Orotherapy Color Keratin Permanentný farbiaci krém Haarfarbe 10.21
62,70 €/1kg
6,27 €
Predajca: ADI_Global_Store

Loreal Majirel 6.3 2x50ml
207,50 €/1l
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Majirel výživný farbiaci krém 4 hnedá 50 ml
205,00 €/1l
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella colour Koleston Perfect ME+ 60ml 7/36
367,50 €/1l
22,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
179,17 €/1l
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola Haarfarbe Professional farbiaci krém 7.6 Blonde Red
22,85 €/1kg
5,94 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zesvětlující vlasový krém
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Farbenie značky Wella Professionals z kolekcie Blondor boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce blond vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 200 g.
Wella Blondor Soft Blonde 7 krémový zosvetľovač s olejom 200g
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4064666578934
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 0.2 l
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4064666578934
Hodí sa k tomu

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Welloxon Perfect Creme Developer 6 % / 20 obj. aktivátor pre farbu vlasov 60 ml
1 035,83 €/1l
62,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

BaByliss ELIPSIS3000 STYLER, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, Čierna, Keramický
105,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Wella Color Touch Rich Naturals, Blond, 8/3, Light Blonde/Gold, Ženy, 60 ml, Všetky typy vlasy
295,83 €/1l
17,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Karamelová kulma s tvarom písmena S, s keramickým povrchom a technológiou negatívnych iónov
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživujúca maska na suché a poškodené vlasy 750 ml
21,16 €/1l
15,87 €
Predajca: Tersorte

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Samsung Galaxy S22 SM-S901B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, Schwarz
501,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Apple iPhone X, 14,7 cm (5.8"), 2436 x 1125 px, 64 GB, 12 MP, iOS 11, Šedá
Generálne opravený
117,90 €
Predajca: JANADO

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Modrá
1 499,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela
84,95 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Fleaugoods

Xiaomi E5 čistiaci robot s mopom (biely)
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
433,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: NovaMBSmart

Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Čierna
Generálne opravený
490,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Flieks Čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom, hydraulická posteľ Boxspring s rámom postele a čelom, úložná posteľ Funkčná posteľ Manželská posteľ Velvet
418,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Sedačka na každodenné spanie s úložným priestorom KORNELIE - krémová
575,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 80 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

ANTTEQ AB42D1, televízor, 42 palcov (107 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, mediaprehrávač cez USB, vrátane hotelového režimu
339,89 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Arboremedia

Mucola kuchynský drez striebornýDrezová misa vstavanáStrieborný drez s policou - vstavaný drez 58CM hranatý ľavý
57,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

RCB elektrický skúter pre deti, skladací elektrický skúter pre deti, maximálny dojazd 16 km, maximálna rýchlosť 20 km/h
189,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

Xiaomi Ručný naparovač odevov 0,16 l 1300 W biely
31,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

COSTWAY 180cm umelý vianočný stromček, vianočný stromček s kovovým stojanom, vianočný stromček s PVC ihlami, umelý vianočný stromček zelený
12,25 €/1kg
52,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná terapia Natureza Cosmeticos Biotínový šampón na vlasy 1l
94,99 €
Predajca: Keratinshop
94,99 €/1l

Ybera GENOMA Fio Tekutina Pro-Geno Molekulárna 500 ml - rekonštrukcia vlasov
84,99 €
Predajca: Keratinshop
169,98 €/1l

Limba Rekonštrukčná Liečba - Ošetrenie Profesionálnej Rekonštrukcie Vlasov
70,99 €
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l

Ybera DISCOVERY ŠTVRTÁ VRSTVA - Rekonštruktor Exo CromaTech 500 g
65,99 €
Predajca: Keratinshop
131,98 €/1l

Prírodný Btox Mrkva Karotka
58,99 €
Predajca: Keratinshop
117,98 €/1l

Láska Kúzlo Lásky Toxická Brunetka Botoks na Vlasy 1000 ml
61,99 €
Predajca: Keratinshop
61,99 €/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
21,25 €/1kg

Láska kúzlo Láska Tox Blond 1000 ml pre vlasy
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l

Káva Natureza Verde Ntox hladká ošetrujúca kúra - 1000 g
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l

Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
18,50 €
Predajca: MAGUHAAR
92 500,00 €/1kg

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
312,50 €/1kg

L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,50 €/1kg

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
172,50 €/1kg

GELATÍNA MATIZADORA LOVE POTION 300 ml
24,99 €
Predajca: Keratinshop
83,30 €/1l

L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
241,67 €/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 10 60 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,75 €
Predajca: MAGUHAAR
262,50 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6NA, Dark Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
150,00 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 4NN, Mid Brown Extra, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
8,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,00 €
Predajca: MAGUHAAR
133,33 €/1l

Goldwell Topchic The Naturals, Hnedá, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Všetky typy vlasy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
129,17 €/1l