5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 5 kusov za túto cenu
Medi-Peel Hyalurnov objemov on krm 40ml
19,99 €
666,33 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
12h 56m 51s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
Očné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
3LAB "M" rozjasňujúci prípravok na oči (15 ml)15 015,33 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
SEOUL 1988 Eye Cream: Retinal Liposome 4% + Fermented Bean očný krém s retinolom 30 ml533,00 €/1l
15,99 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Lashcode Sérum na riasy Sérum na riasy 5 ml6 238,00 €/1l
31,19 €
Predajca: PerfumTraders

MEDI-PEEL Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream - Očný krém s peptidmi, 40ml
562,50 €/1l
22,50 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

MEDI-PEEL - Peptide-Tox Bor-Tox Eye Cream - Anti-Falten-Augencreme 40 ml
414,75 €/1l
16,59 €
Predajca: medpak_shop

VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Očná Krém 15 ml - Očná krém s obsahom kolagénu, peptidov, niacínamidu a kyseliny hyalurónovej
1 850,67 €/1l
27,76 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medi-Peel Cell Toxing Dermajors Repair -očný krém - 30 ml
600,00 €/1l
18,00 €
Predajca: somnia24

Purito Odżywczy krem pod oczy z ekstraktem z wąkroty azjatyckiej, 30ml
324 000,01 €/1kg
12,96 €
Predajca: LaRoseCare

Filorga Optim-Eyes, Očný krém, Ženy, Proti starnutiu, Proti tmavým kruhom, Proti opuchu, Proti vráskam, Flakón s pumpičkou, 15 ml, 1 kusov
44 450,00 €/1kg
44,45 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dermika Renovelle krem do twarzy 15 ml
699,67 €/1kg
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Institut Esthederm Intenzvne hyalurnov on srum 15 ml
5 985,33 €/1l
89,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Biovene Nawilżający krem pod oczy, 30ml
91,00 €/1l
8,37 €
-67%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,73 €
Predajca: NutraBestBG

Biovene Serum redukujące oznaki zmęczenia wokół oczu z 2% kofeiną, 30ml
50 500,00 €/1kg
6,17 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,03 €
Predajca: NutraBestBG

TENZERO Augencreme - Avokádo 40 ml
531,25 €/1l
21,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Biovene Odmładzający krem pod oczy, 30ml
210,67 €/1l
8,47 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,32 €
Predajca: NutraBestBG

CeraVe Odbudowujący Krem pod oczy, 14 ml
1 082,86 €/1l
15,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Bielenda Serum peptydowe ujędrniające na okolice oczu, 30 ml
399,00 €/1l
11,97 €
Predajca: MANADA

Očný gél SkinCeuticals Aox+
7 477,33 €/1l
112,16 €
Predajca: Denpoli-Venda

StriVectin Advanced Retinol Nightly Renewal Moisturizer 30 ml
1 251,67 €/1l
37,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Peptidové sérum proti starnutiu očí Sérum je vhodné na starostlivosť o tenkú a citlivú pokožku očného okolia, aktívne omladzuje, vypína, redukuje hĺbku vrások a zjemňuje pokožku. Dopĺňa nedostatok vlhkosti, odstraňuje suchosť a pnutie, účinne vyživuje a hydratuje pleť. Zvyšuje elasticitu tkaniva a pomáha zosvetliť tmavé kruhy pod očami. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva pocit ťažoby a na povrchu pokožky vytvára špeciálnu ochrannú bariéru, ktorá zabraňuje strate vlhkosti a spomaľuje proces starnutia. Bezpečné hypoalergénne zloženie nespôsobuje zápaly a alergické reakcie, jemne vyživuje a upokojuje pokožku. Komplex 5 druhov peptidov zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky, urýchľuje tvorbu telu vlastných kolagénových a elastínových vlákien.
Unikátne omladzujúce očné sérum Medi-Peel je prvým kozmetickým prípravkom svojho druhu, ktorý účinne eliminuje vekom podmienené zmeny v očnom okolí. Prípravok s ľahkou konzistenciou revitalizuje pleť, posilňuje ju a zlepšuje jej tonus, pričom želaný výsledok dosahuje už po prvých týždňoch používania. Zloženie séra je založené na kapsulách s peptidmi, ktoré sa vyznačujú vysokou koncentráciou účinných látok. Tie účinne blokujú deštrukciu prirodzených molekúl kolagénu a elastínu, čo predstavuje dokonalú ochranu pred procesom starnutia. Sérum redukuje výskyt vrások, normalizuje vodnú rovnováhu a regeneruje poškodenú pleť.
Vlastnosti očného séra Medi-Peel Mezzo Filla
Obohatené o kyselinu hyalurónovú, ktorá pleť hydratuje
Vyhladzuje štruktúru pokožky očných viečok
Dodáva pleti žiarivý a zdravý vzhľad
Stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu
Obsahuje komplex 9 výťažkov na posilnenie imunity pleti
Zabraňuje tvorbe melanínu a chráni pred pigmentáciou
Ľahká konzistencia, ktorá vytvára na pleti neviditeľný film a zabraňuje strate vlhkosti.
Nezanecháva na tele lepkavý alebo nepríjemný pocit
Ako používať
Sérum naneste na vopred očistenú a tonizovanú pokožku okolo očí, pričom venujte osobitnú pozornosť problematickým miestam. Prípravok možno nanášať v niekoľkých vrstvách na miesta s hlbokými vráskami.
VÝHODY:
1. Inovatívne peptidové očné sérum, ktoré aktívne omladzuje, vypína a vypĺňa pleť.
2. Poskytuje výrazný liftingový účinok, hĺbku vrások a vyhladzuje ich.
3. Dopĺňa nedostatok vlhkosti, odstraňuje pocit suchosti a napätia, účinne vyživuje a hydratuje pleť.
4. Zlepšuje elasticitu tkanív a pomáha zosvetliť tmavé kruhy pod očami.
5. Bezpečné hypoalergénne zloženie, ktoré je šetrné k pokožke a upokojuje prípadné podráždenie.
KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:
- 5 peptidový komplex
- niacínamid (vitamín B3)
- kyselina hyalurónová
- kolagén
- adenozín
POUŽITIE:
Prípravok naneste na pokožku okolo očí a krúživými pohybmi rozotrite, kým sa úplne nevstrebe.
VHODNÝ PRE:
Vhodné pre všetky typy pleti.
- Hmotnosť
- 30 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Purified Water, Glycerin, Butylene Glycol, Ethanol, Niacinamide, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Hydroxypropylmethylcellulose, Pullulan, Glycosyl Trehalose, Hydrogenated Starch Hydrolysate, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Gellan Gum, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Hydrogenated Polyisobutene, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract, Algae Extract, Myrothamnus Flabellifolia Callus Culture Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Sophora Flavescens Root Extract, Thuja Orientalis Extract, Scutellaria Baicalensis Extract, Taraxacum Officinale (Dandelion) Extract, Allantoin, Panthenol, Adenosine, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Sh-Oligopeptide-1, Sh-Oligopeptide-2, Sh-Polypeptide-1, Sh-Polypeptide-3, Sh-Polypeptide-16, Polylactic Acid, C12-14 Sec-Pareth-7, Origanum Vulgare Flower/Leaf/Stem Extract, Lavender Angustifolia Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Porphyridium Cruentum Extract, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Caprylate, Carbomer, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol, Chondrus Crispus Powder, Synthetic Fluorphlogopite, Agar-Agar Powder, Titanium Dioxide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Mica, Red Oxide of Iron, Tin Oxide, Coceth-7, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Dipotassium Glycyrrhizate, Disodium EDTA, Fragrance.
- Výrobca
- Medi-Peel
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8809409343020
- Hmotnosť
- 30 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Purified Water, Glycerin, Butylene Glycol, Ethanol, Niacinamide, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Hydroxypropylmethylcellulose, Pullulan, Glycosyl Trehalose, Hydrogenated Starch Hydrolysate, 1,2-Hexanediol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Gellan Gum, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Hydrogenated Polyisobutene, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract, Algae Extract, Myrothamnus Flabellifolia Callus Culture Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Sophora Flavescens Root Extract, Thuja Orientalis Extract, Scutellaria Baicalensis Extract, Taraxacum Officinale (Dandelion) Extract, Allantoin, Panthenol, Adenosine, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Sh-Oligopeptide-1, Sh-Oligopeptide-2, Sh-Polypeptide-1, Sh-Polypeptide-3, Sh-Polypeptide-16, Polylactic Acid, C12-14 Sec-Pareth-7, Origanum Vulgare Flower/Leaf/Stem Extract, Lavender Angustifolia Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Porphyridium Cruentum Extract, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Caprylate, Carbomer, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol, Chondrus Crispus Powder, Synthetic Fluorphlogopite, Agar-Agar Powder, Titanium Dioxide, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Mica, Red Oxide of Iron, Tin Oxide, Coceth-7, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Dipotassium Glycyrrhizate, Disodium EDTA, Fragrance.
- Výrobca
- Medi-Peel
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8809409343020
Hodí sa k tomu

MEDI-PEEL Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream - Očný krém s peptidmi, 40ml
562,50 €/1l
22,50 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

SEOUL 1988 Eye Cream: Retinal Liposome 4% + Fermented Bean očný krém s retinolom 30 ml
533,00 €/1l
15,99 €
Predajca: Azjasklep

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Medi-Peel Mezzo Filla on srum 30ml
553,00 €/1l
16,59 €
Predajca: LaRoseCare

Medi-Peel Peptide 9 Volume And Tension Tox Cream Pro 50 g
304,40 €/1l
16,60 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,22 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

MEDI-PEEL Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence Pro - omladzujúca esencia s peptidmi a kolagénom, 100ml
378,00 €/1l
37,80 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

K-SECRET SEOUL 1988 Serum Retinal Liposome 2% + Black Ginseng 30 ml
383,33 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Medi-peel - Peptide 9 Volume Tox Cream PRO - 50ml
441,20 €/1kg
22,06 €
Predajca: somnia24

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medi Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Pro Toner peptidový tóner na pleť 250 ml
68,12 €/1l
17,03 €
Predajca: NutraBestBG

Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream kapsulový krém na vrásky 50 g
391,80 €/1kg
19,59 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Ultra Light Invisible Sunscreen SPF 50 PA++++ 50 ml - hydratačný krém na opaľovanie
259,80 €/1l
12,99 €
Predajca: medpak_shop

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

MEDI-PEEL Kolagénový Super 10 nočný krém 70 ml - regeneračný nočný krém
257,00 €/1l
17,99 €
Predajca: LaRoseCare

Celimax Retinol Shot Tightening Serum vyhladzujúce pleťové sérum s retinolom 30 ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Očná Krém 15 ml - Očná krém s obsahom kolagénu, peptidov, niacínamidu a kyseliny hyalurónovej
1 850,67 €/1l
27,76 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Medi-Peel - Bor-tox Peptide Cream - peptidov krm proti vrskam 50ml
416,40 €/1kg
20,82 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

MEDI-PEEL - Peptide-Tox Bor-Tox Eye Cream - Anti-Falten-Augencreme 40 ml
414,75 €/1l
16,59 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra La Charmante Edp 100ml
300,20 €/1l
30,02 €
Predajca: FragraDE

Vivienne Sabo - riasenka Artistic Volume Cabaret Premiere - čierna
2 160,00 €/1l
19,44 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Al Haramain Royal Musk Woda perfumowana, 100 ml
485,50 €/1l
48,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Mary&May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream 30 ml
347,67 €/1l
10,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,43 €
Predajca: NutraBestBG

Missha Nočný regeneračný krém 50ml
708,00 €/1l
35,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Armaf Caballo Pour Homme Parfumovaná voda 100ml
465,10 €/1l
46,51 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Farmona Professional Expert Massage Pure Oil Hypoalergénny masážny olej, 500 ml
15,36 €/1kg
9,52 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,45 €
Predajca: AllYour

Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy - Toaletná voda 100ml
239,50 €/1l
23,95 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Inspira cosmetics med 4160 očný krém redukuje tmavé kruhy a opuchy 15 ml
58,00 €
Predajca: mk-tronic
3 866,67 €/1l

Intenzívny ošetrujúci koncentrát z bielej ryže pod oči - WHITE RICE
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
866,67 €/1l

Denné a nočné ošetrujúce očné sérum SAL & SAFFRON
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
833,33 €/1l

Valmont V-Firm Eye Cream zpevňující oční krém 15 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
205,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
13 726,67 €/1l

Mary Kay Rebuilding Volu-Firm TimeWise Repair Augencreme 14g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,65 €
Predajca: lithuaniashop
1 133 000,03 €/1l

La Mer Omladzujúci očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
176,75 €
Predajca: PerfumTraders
11 783,33 €/1l

MARY KAY Očný krém Volu-Firm Eye Renewal Cream Očný krém proti vráskam, 14 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
54,48 €
Predajca: lithuaniashop
3 891,43 €/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: MAGUHAAR
228,57 €/1l

Augencreme Valmont DetO2x očný krém



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
127,26 €
Predajca: PerfumTraders
10 605,00 €/1l

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
76,31 €
Predajca: YourFragrance
2 543,67 €/1l

MARY KAY TimeWise očný krém 14 g
42,12 €
Predajca: lithuaniashop
3 008,57 €/1kg

Dior Capture Totale Očný krém 15ml
101,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 733,33 €/1l

Clarins - Double Eye Serum 20ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
83,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
83,95 €/1kg

Kofeínová tyčinka na očné okolie Aliver - 3 g
10,70 €
Predajca: Aliver
107,00 €/1kg

Babor SeaCreation Očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
7 137,33 €/1l

Dr. Sebagh Supreme Sérum pre očné okolie s kyselinou hyalurónovou, 15 ml
67,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
4 483,33 €/1l

Hondroten – krém na starostlivosť o kĺby pre aktívny komfort kĺbov – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1kg

Očná starostlivosť - krém 15ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 666,00 €/1l

Nivea, Korektor pre oči 3v1 03 tmavý, 4 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
5 997,50 €/1l

SEOUL 1988 Eye Cream: Retinal Liposome 4% + Fermented Bean očný krém s retinolom 30 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
15,99 €
Predajca: Azjasklep
533,00 €/1l