3,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa 6290360591544, Ženy, 100 ml
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

French Avenue Spectre Wraith EDP 80 ml M
393,75 €/1l
31,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
141,50 €/1l
14,15 €
Predajca: NutraBestBG

Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
196,00 €/1l
19,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
154,20 €/1l
15,42 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Oud Al Huyam parfémovaná voda unisex 200 ml
607,80 €/1l
121,56 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Al Haramain Farasha Eau De Parfum 100 ml sprej – unisex – 100 ml
Al Haramain Farasha Eau De Parfum je kvetinovo-svieža vôňa, ktorá oživuje zmysly kombináciou kvetinových, ovocných a sviežich tónov. Srdcové tóny zložené z kvetinových a drevitých prvkov dodávajú parfumu hĺbku, zatiaľ čo základná vôňa z teplého, zmyselného pižma zanecháva trvalý dojem. Táto vôňa je vhodná pre všetkých, ktorí preferujú ľahkú a osviežujúcu kompozíciu.
Vôňa:
- Vrchné tóny: Kvetinové, ovocné, svieže
- Stredné tóny: Kvetinové, drevité
- Základné tóny: Pižmo, kvetinové
Podrobnosti o produkte
- Značka: Al Haramain
- Produkt: Al Haramain Farasha Eau De Parfum 100 ml sprej
- Cieľová skupina: Unisex
- Objem: 100 ml
- EAN: 6291100130580
Parfumovaná voda Farasha je jemnou zmesou kvetín, ovocia a pižma. Spoznajte túto jedinečnú a výraznú vôňu, ktorá je symbolom jemnej duše a silného charakteru.
Noty vône:
Hlavová nóta: kvety, ovocie, vodné tóny
Srdcová nóta: kvety, drevité tóny
Základná nóta: kvety, drevité tóny
: kvetiny, pižmo
.
Al Haramain Farasha.
Parfumovaná voda, Unisex.
100 ml
Parfumovaná voda Farasha od značky Al Haramain bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
- Model
- Farasha
- Hmotnosť
- 0.401 kg
- Druh vône
- Orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6291100130580
- Číslo od výrobcu
- JTI-110742759
- Model
- Farasha
- Hmotnosť
- 0.401 kg
- Druh vône
- Orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6291100130580
- Číslo od výrobcu
- JTI-110742759
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
109,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Mister_Sandman

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Zimaya Sharaf Blend unisex parfumovaná voda 100 ml
265,60 €/1l
26,56 €
Predajca: MANADA

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Hayaati, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
236,10 €/1l
23,61 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Najdia Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
130,20 €/1l
13,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Al Ameed Silver, Ženy, 100 ml
253,30 €/1l
25,33 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
16,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Lail Maleki, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Fruity Notes, Citrus and Spices, Jasmine, Gardenia, Honey and Orchid, Caramel, Sandalwood, Musk and Ambe
158,70 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

Reyane Tradition Insurrection Wild EDT 90ml
663,33 €/1l
59,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Reyane Tradition Insurrection II Pure EDT 90 ml M
273,33 €/1l
24,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gorenje R619EES5, 398 L, SN-ST, 38 dB, E, Šedá, Kovová
756,45 €
-103,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
653,19 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
172,10 €/1l
17,21 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%50% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
50%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumová voda Farasha
Som nadšený z môjho nákupu, túto značku som nepoznal. Objavil som tento parfum, ktorý krásne vonia a vydrží celý deň. Odoslanie a doručenie boli perfektné.
Hodnotenie z 24. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l