5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Izia Sprchový Gél 250Ml236,68 €/1l
59,17 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Palmolive Men Energising 3 v 1 sprchový gél 750 ml14,65 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Palmolive Men Sport Sprchový gél 750 ml14,65 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Palmolive Men Spice Up Sprchový gél 500 ml16,05 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

AXE Africa, Sprchovací gél, 250 ml, Muži, Telo
17,96 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Axe, Żel pod prysznic Excite, 400 ml
19 111,11 €/1kg
8,60 €
Predajca: Katomix

AXE 3v1 sprchový gél a šampón Ice Chill XL 12x 400ml sprchový gél pre mužov sprchový gél pre mužov šampón
13,53 €/1l
72,95 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Sprchový gél Axe – Africa 250 ml
559,00 €/1l
33,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Axe Africa Żel pod prysznic, 250 ml
115,80 €/1l
34,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Axe, sprchový gél Epic Fresh, 400 ml
33,12 €/1l
13,25 €
Predajca: Zeitburg

Sprchový gél Axe – Excite 250 ml
579,00 €/1l
33,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

MONOI sprchový gél 1000 ml
15,21 €
Predajca: somnia24

Sprchový gél Axe Recharge 250 ml
22,36 €/1l
5,59 €
Predajca: T3S_Shop

Sprchový gél Axe Alaska 250 ml
40 142,86 €/1kg
11,24 €
Predajca: somnia24

Intesa sprchový gél 250ml
79,00 €/1l
29,00 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,75 €
Predajca: Bugelo

MONOI sprchový gél 100 ml
59,80 €/1l
5,98 €
Predajca: Parfumtoi

6x sprchový gél Axe – 400 ml – Alaska
264,87 €/1l
105,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

AXE 5176554003 AXE EPIC FRESH Duschgel 250 ml
168,40 €/1l
8,42 €
Predajca: M_plus_L

Lactovit Vyživujúci sprchový gél 500 ml
10,21 €/1kg
5,72 €
Predajca: Visage

Sprchový gél Ziaja Naturalnie Pielęgnujemy, osviežujúci, 400 ml
28,72 €/1l
11,49 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
AXE Africa sprchový gél 700ml
Výrobok 3 v 1 je vhodný na čistenie tela, tváre a vlasov. Zoznámte sa s povzbudzujúcim sprchovým gélom AXE Africa, ktorý dôkladne čistí pokožku a poskytuje jej dlhotrvajúce osvieženie. Gél obsahuje 87 % zložiek prírodného pôvodu a o mužskú pokožku sa starajú hydratačné látky a prebiotiká rastlinného pôvodu.
Vôňa AXE Africa kombinuje akcenty exotickej mandarínky s jemnými akordmi santalového dreva. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte dezodorant AXE Africa počas každodennej starostlivosti o pleť. Sprchový gél je balený vo fľaši vyrobenej zo 100 % recyklovaného a recyklovateľného plastu.
AXE sprchový gél XXL 700ml Afrika 3v1
Široký svet je priamo na vašom prahu! Objavte osviežujúci sprchový gél Axe XXL Africa a uniknite každodennej rutine! Jemne čistiace zloženie vyžaruje zmyselnú exotickú vôňu, ktorá okamžite prebudí túžbu po dobrodružstve. Ovocné tóny vône sa stretávajú s mužnými akordmi cédra, jantáru a pižma, ktoré zachytávajú čaro africkej prírody. Vzhůru do divočiny!
- jemne a starostlivo čistí pokožku a vlasy
- oživuje zmysly exotickou ovocnou vôňou
- poskytuje dlhotrvajúci pocit sviežosti
- normalizuje hodnotu pH pokožky
- oživuje telo, myseľ a dušu
- inšpiruje 12-hodinovým účinkom
- vyvinutý na tvár, telo a vlasy
- vhodné pre všetky typy pleti a vlasov
 /
Popis: V tomto prípade sa jedná o vozidlo s označením & nbsp; & nbsp;:
Poskytuje účinné čistenie a osvieženie a odplavuje z pokožky baktérie spôsobujúce zápach
Axe Afrika kombinuje akcenty exotického ovocia a kvetín s jemnými akordmi santalového a cédrového dreva. Táto zmyselná mužná vôňa vám dodá energiu a sebavedomie
Rozotrite gél na navlhčenú pokožku, naneste na celé telo a cíťte sa očistený a svieži počas 12 hodín
Sprchový gél Axe Africa, 700 ml
- Hmotnosť
- 700 g
- Objem
- 700 ml
- Zloženie
- Informácie neboli poskytnuté
- Výrobca
- EAN kód
- 8720181166372
- Číslo od výrobcu
- VX13181-einzeln
- Hmotnosť
- 700 g
- Objem
- 700 ml
- Zloženie
- Informácie neboli poskytnuté
- Výrobca
- EAN kód
- 8720181166372
- Číslo od výrobcu
- VX13181-einzeln
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Axe Africa DEO ve spreji 150 ml M
4,26 €/1l
4,26 €
Predajca: Glamperfeu

Osviežovač vzduchu AXE 3D Hanging Gel Africa
4,21 €
Predajca: eu-bay_de

Axe, Ice Chill - Sprchový Gél 250 ml
72,80 €/1l
3,64 €
Predajca: LAVONIO

AXE Africa, Sprchovací gél, 250 ml, Muži, Telo
17,96 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Axe, Żel pod prysznic Excite, 400 ml
19 111,11 €/1kg
8,60 €
Predajca: Katomix

Telesný sprej Axe Anarchy pre ženy (6 x 150 ml) – balenie
49,94 €/1l
44,95 €
Predajca: Store-Germany

AXE 8712561249119, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
27,13 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO

1000 semien levandule úzkolistej (Lavandula angustifolia) - Voňavý magnet pre záhradu a včely | Trvalka, mrazuvzdorná a aromatická
1 200,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: EdelmannHandel

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
104,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
583,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FlatPrime

Tribesigns jedálenský stôl okrúhly, 120 cm jedálenský stôl čierny, pre 4-6 osôb, jedálenský stôl s robustným kovovým rámom, moderný nábytok do jedálne
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns

AM.PM Kúpeľňová batéria s vyskakovacím odpadovým ventilom pre umývadlo Kúpeľňová batéria chróm Umývadlová batéria s vyskakovacím odpadom 1 1/4 palca mosadzný ventil Odtok
91,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Mraznička Bomann, objem 42 l, s 2 vyberateľnými drôtenými policami, vymeniteľnými závesmi dverí a plynulou reguláciou teploty - GB 7236 biela
350,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: NovaMBSmart

Hisense 32A4K
385,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NovaMBSmart

SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
81,99 €
Predajca: esiteo

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
199,52 €/1l
49,88 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

AXE WILD GREEN MOJITO & CEDARWOOD BODY WASH, Sprchovací gél, 250 ml, Dospelí, Muži, Telo, Univerzálne
16,28 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO

AXE Alaska, Sprchovací gél, 400 ml, Dospelí, Muži, Telo, Univerzálne
23,15 €/1l
9,26 €
Predajca: M_plus_L

Osviežovač vzduchu AXE VENT Afrika
5,10 €/1kg
6,37 €
Predajca: eu-bay_de

Súprava sprchových hlavíc Vysokotlaková sprchová hlavica Úspora vody Univerzálne sprchové hlavice Vysokotlaková hlavová sprcha Ručná ručná sprcha Masážna funkcia s 1,5 m hadicou Retoo
8,59 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Čierna sekera po holení (100 ml)
411,20 €/1l
41,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

AXE Sprchový gél XXL Black 0,7L Šampón 3v1 Umývanie vlasov Starostlivosť o telo Tvár Pokožka
20,24 €/1l
37,95 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,17 €
Predajca: Zeitburg

XMaster akumulátorová príklepová vŕtačka 3 v 1, akumulátorový skrutkovač 21 V, sada akumulátorových vŕtačiek, príklepová vŕtačka, batériami 2x 2000 Ah
31,24 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

Matrac Tribesigns 160x200 cm výška 25 cm, H3, 7-zónový, taštičkový matrac s certifikáciou Oeko-TEX, pružinový matrac s gélovou pamäťovou penou
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
566,57 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

Philips 2200 series EP2230/10, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma2% od 2 ks
Bestseller
5% od 2 ks






Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
4% od 2 ks

AVON senses Šampón a sprchový gél 2 v 1 Jungle Rainburst 720 ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,26 €/1l

Gél pod sprchu na telo s bambuckým maslom a pantenolom O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,15 €
Predajca: EDANTI
20,37 €/1l

Trussardi Primo, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo a vlasy, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
116,15 €/1l

Hydratačný balzam - telové maslo JASMINE
39,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
195,00 €/1l

Príroda SOS Kúpeľ vitamínov Maska na vlasy 1000 ml
51,99 €
Predajca: Keratinshop
51,99 €/1l

Výživné mlieko na ruky a telo MIRISSA - Aloe Vera, mango, ananás, vodné lekno, jazmín a Kananga voňavá (Ylang Ylang)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
120,00 €/1l

Čistý a prírodný organický kokosový olej - VIRGIN COCONUT
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
105,00 €/1l

Uvoľňujúci balzam COMFORT
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
95,00 €/1l

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Telo, Mandle



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
78,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
312,80 €/1l

Zmäkčujúci telový peeling do sprchy - pomarančový kvet Neroli s jazmínom - NEROLI JASMINE
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
90,00 €/1l

PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Predajca: Provantis
7,71 €/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
20,00 €/1l

Zjemňujúci sprchový a kúpeľový olej pre citlivú pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipidový regeneračný čistiaci olej), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,32 €
Predajca: Serica
33 320,00 €/1l

Sprchový gél pre mužov WolfThorn ( telo-vlasy-obličaj čistenie) 1000 ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Sprchový gel Deep Sea (Shower Gel), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
837,00 €/1l

Upokojujúci, ochranný sprchový gél Lipikar Gel Lavant - Obsah: 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,48 €
Predajca: Serica
24,48 €/1l

Burberry Goddess, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,03 €
Predajca: PerfumTraders
205,15 €/1l

Air-Val, Spiderman Detský 2v1 Gél + Šampón, 400 ml
8,79 €
Predajca: Bambule
21,97 €/1l