5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mitchum Women gélový antiperspirant Powder Fresh 63g | Dámsky antiperspirant | Bez alkoholu54,90 €/1l
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Old Spice Playmaker tuhý dezodorant 68g | Antiperspirant | Bez alkoholu | Pánsky132,21 €/1l
8,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
AXE Dark Temptation tuhý dezodorant 76g | Antiperspirant | Čokoládová vôňa | 48h ochrana85,39 €/1l
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Dámsky antiperspirant v tyčinke s 48-hodinovou ochranou SHOWER CLEAN Degree 74 g69,90 €/1l
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
23 266,67 €/1kg
6,98 €
Predajca: Bugelo

Voňavý mastenec Maja 100 gr
148,30 €/1kg
14,83 €
Predajca: somnia24

Immortal Telový púder Talcum Powder, 180 g
57,39 €/1l
10,33 €
Predajca: barberkosmetik

Dermalogica AGE smart Daily Superfoliant 57 g
1 070,88 €/1kg
61,04 €
Predajca: VISO

GOLDEN ROSE Matujúci minerálny púder 103 12,5 g
1 039,20 €/1kg
24,99 €
-48%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Parfumovaný detský púder Yardley s vôňou anglického levandule, 100 g
150,20 €/1kg
15,02 €
Predajca: NutraBestBG

Yardley London Anglický levanduľový mastenec 200gr.
184,75 €/1kg
36,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elizabeth Taylor White Diamonds, púder, 77 ml, pre ženy
377,87 €/1kg
28,34 €
Predajca: somnia24

Yardley London Anglická ruža – púder z mastek 200 g
30,90 €/1kg
11,28 €
Predajca: NutraBestBG

T.LeClerc Sypký púder na tvár Poudre Libre Dermophile 13 Tilleul
1 952,40 €/1kg
48,81 €
Predajca: somnia24

GOLDEN ROSE Silky Touch Compact Powder - pder 08, 12 g
144,50 €/1kg
14,45 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Martinelia trblietavý roll-on na telo a tvár
58,10 €/1kg
5,81 €
Predajca: HARDAT_toys

INGLOT Freedom System Satin Skin kompaktný púder 55 9 g
1 998,89 €/1kg
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

VICTOR, puder na ruky, model AC-018, biela farba, 24 g
1 125,00 €/1kg
27,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vyrovnávací púder - karamel 4g
6 295,00 €/1kg
25,18 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čo je peľ borovice?
Každé zrnko peľu borovice je bunkou života. Pomocou modernej technológie (nízkoteplotná technológia rozbíjania sporodermy) sa bunkové steny peľu borovice jemne rozbijú prúdom vzduchu pri nízkej teplote. Tým sa zabezpečí lepšia biologická využiteľnosť peľu (95 %).
Drobné energetické balíčky sa zbierajú ručne z voľne rastúcich borovicových lesov (rod Pinus massoniana) na náhorných plošinách Číny. Toto prostredie zaručuje absolútne prirodzenú kvalitu peľu bez pesticídov. Peľ borovice je 100 % čistý a neobsahuje žiadne prísady ani konzervačné látky. Okrem toho sú tieto produkty pravidelne kontrolované skúšobným ústavom.
Na základe aktuálnych údajov je peľ borovice v EÚ klasifikovaný ako nová potravina, a preto nie je povolený na konzumáciu. V súlade s nariadením o nových potravinách sú všetky potraviny, ktoré sa pred nadobudnutím účinnosti nariadenia v roku 1997 nepoužívali vo významnej miere na ľudskú spotrebu, klasifikované ako nepredajné.
Zloženie: peľ borovice (zaručené 99 % porušenej bunkovej steny peľu)
Obsah: 100g,
- Hmotnosť
- 100 g
- Zloženie
- Peľ borovice bez ďalších prísad
- Výrobca
- ERASVITAL
- EAN kód
- 7859831313910785983131391
- Číslo od výrobcu
- ERAPIPT100
- Hmotnosť
- 100 g
- Zloženie
- Peľ borovice bez ďalších prísad
- Výrobca
- ERASVITAL
- EAN kód
- 7859831313910785983131391
- Číslo od výrobcu
- ERAPIPT100
Hodí sa k tomu

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

alpina sada riadu pre 8 osôb 40-dielny kameninový riad - tanierová súprava s taniermi, miskami a hrnčekmi na kávu - kempingový riad - vhodný do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu - biely
66,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Peľ borovice 250 g
199,60 €/1kg
49,90 €
Predajca: ERASVITAL

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Sony Playstation 5 Standard Edition white
1 200,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AbuSony

Natural Food Kvetový peľ | Včelí peľ z najčistejších lúk v Európe | PREMIUM | Prírodný, surový, bez prísad | Vyrobené včelami 2 kg
5,00 €/1kg
49,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Kvetinový peľ z ImkerPur, 500 g, úplne bez zvyškov, sladkastý, jemný
108,44 €/1kg
54,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Organické spirulina pelety - 600 tabliet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá riasa spirulina z kontrolovaného pestovania - Vegan - TRUE NATURE®
162,43 €/1kg
50,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Pine Pollen 90 kapsúl
539,58 €/1kg
25,90 €
Predajca: ERASVITAL

Tehotenský test Clearblue s digitálnym indikátorom týždňa
18,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

vidaXL Jedálenský stôl 116 x 66 x 76 cm vysoký lesk biely
161,67 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Peľ borovice 500 g
189,80 €/1kg
94,90 €
Predajca: ERASVITAL

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
13,25 €/1m
18,55 €
Predajca: FDC

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
40,30 €
Doprava zdarma
BestsellerTrieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

2-balenie záclon Vertikálny farebný prechod Tlač Transparentné „Modena“ s očkami a závesnými úchytkami, záves, dekoratívna šatka VxŠ 225x140 cm Odtiene šedej 10000183
117,69 €/1m
45,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

VASAGLE skrinka na topánky s 2 klapkami na topánky 83,5x60x24cm biela
103,99 €
Predajca: Lumarko

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Rozkladací jedálenský stôl NAPUREN - betón / biely
220,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Kvetinový peľ - 200g
63,90 €/1kg
12,78 €
Predajca: taleoo

Peľ borovice 100 g v plechovke
289,00 €/1kg
28,90 €
Predajca: ERASVITAL

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
![Obrázok produktu pre [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčiky z lepkavej ryže s taro | Japonský štýl
19,86 €/1kg
4,17 €
Predajca: LAVONIO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Felce Azzurra 8001280026102, Telový púder, Unisex, Zmäkčovadlo, Vrecko s náplňou, 100 g, 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(85)Počet hodnotení: 85
2,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,70 €/1kg