4,0



Na základe 4 hodnotení
Nishane Hundred Silent Ways X Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
126,25 €
2 525,00 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 758,50 €/1l
175,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Nishane Sultan Vetiver Ekstrakt perfum, 50 ml2 686,60 €/1l
134,33 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane - Nanshe Extrait de Parfum 50ml2 525,00 €/1l
126,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 747,10 €/1l
374,71 €
Predajca: PerfumTraders

Nishane Hacivat Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
1 594,80 €/1l
159,48 €
Predajca: Sykz

Nishane - Hundred Silent Ways X Parfum 100ml
2 035,80 €/1l
203,58 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Nishane Fan Your Flames X Ekstrakt perfum, 100 ml
1 719,40 €/1l
171,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nishane Tempfluo Ekstrakt perfum, 100 ml
1 615,40 €/1l
161,54 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Nishane Hundred Silent Ways čistý parfém unisex 50 ml
2 338,40 €/1l
116,92 €
Predajca: PerfumTraders

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
179,06 €
Predajca: PerfumTraders

Nishane - Wulong Cha Extrait de Parfum 50ml
2 881,00 €/1l
144,05 €
Predajca: somnia24

Nishane - Hacivat X Extrait de Parfum 50ml
2 484,60 €/1l
124,23 €
Predajca: PerfumTraders

Nishane Ani X čistý parfém unisex 50 ml
2 845,60 €/1l
142,28 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Nishane Wulong Cha X čistý parfém unisex 100 ml
2 084,40 €/1l
208,44 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nishane Favonius čistý parfém unisex 100 ml
1 966,70 €/1l
196,67 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Nishane Tuberóza X čistý parfém unisex 100 ml
1 894,50 €/1l
189,45 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 50 ml
7 302,40 €/1l
365,12 €
Predajca: somnia24

Nishane Hundred Silent Ways X EXDP 15 ml unisexová parfémová voda
4 826,00 €/1l
72,39 €
Predajca: somnia24

Nishane Hacivat X Extrait de Parfum, 15 ml, unisex
3 586,67 €/1l
53,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym unisex parfémom Nishane Hundred Silent Ways X 50 ml a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, personalizovanou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Nishane!
- Pohlavie: Unisex
- Dôležité informácie: Balenie výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú k dispozícii .
- Typ: Parfumový extrakt
- Názov parfému: Hundred Silent Ways X
- Objem: 50 ml
Hundred Silent Ways X je od značky Nishane, ktorú vytvorila parfumérka Anna Flipo. Je to bohatá, viacvrstvová vôňa, ktorá jemne vyvažuje akordy a predstavuje mimoriadne elegantnú kompozíciu.
Nóty vône:
Hlavové tóny: broskyňa, tuberóza, mandarínka
Srdcové tóny: broskyňa, tuberóza, mandarínka: gardénia, jazmín, heliotrop, kosatec
Základná nóta: koža, vanilka, pačuli
.
Extrait de Parfum UNISEX
broskev,mandarinka,tuberóza
kosatec,otočník,gardénie,jasmín
kůže,vanilka,pačuli
Čistý parfém od značky Nishane bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
- Hmotnosť
- 0.493 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8683608071034
- Číslo od výrobcu
- 2025681
- Hmotnosť
- 0.493 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8683608071034
- Číslo od výrobcu
- 2025681
Hodí sa k tomu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml
320,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Nishane Zenne čistý parfém unisex 50 ml
2 565,40 €/1l
128,27 €
Predajca: PerfumTraders

Trussardi Le Vie de Milano Limitless Shopping Via della Spiga EdP 100ml
1 050,00 €/1l
105,00 €
Predajca: FragrancesBg

Nishane Vain & Naive čistý parfém unisex 50 ml
2 727,20 €/1l
136,36 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 50ml
2 896,80 €/1l
144,84 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Tiziana Terenzi - Cassiopea Extrait de Parfum 100ml
1 460,20 €/1l
146,02 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
179,06 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Nishane - Hundred Silent Ways Extrait de Parfum 100ml
2 148,60 €/1l
214,86 €
Predajca: somnia24

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff - V Erba Pura EDP 50ml
2 495,40 €/1l
124,77 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
381,40 €/1l
38,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Nishane Hundred Silent Ways čistý parfém unisex 50 ml
2 338,40 €/1l
116,92 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Hugo Boss Woman Extreme - Parfumovaná Voda 75ml - Exkluzívna Vôňa pre Ženy
394,93 €/1l
30,67 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,62 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Leen EDP 100ml
331,00 €/1l
33,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Decas Woda perfumowana, 100ml
1 582,90 €/1l
158,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Estée Lauder Sensuous, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Drevo, Jazmín, ľalia, Magnólia, Ylang-ylang, čierne korenie, Med, Santalové drevo
587,20 €/1l
29,36 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%25% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
25%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé!
Objem 0,1 l
Super spokojnosť a už moja druhá fľaštička, najprv som nebola taká nadšená z rozdielu oproti pôvodnej Ani, ale teraz túto vôňu milujem. Bohužiaľ nie je lacný
Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 5. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l