Color Fresh barva na vlasy Mask pro ženy 150 - Pearl Blonde - Wella Professionals
10,42 €
69,47 € / 1l
plus 5,89 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Masky na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml43,00 €/1l
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Maska L'oreal Professionnel Vitamino Color 250ml - Pre Farbené Vlasy80,00 €/1l
20,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Metal Detox maska 250ml72,67 €/1kg
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Hydrate-Me Hydratačná a vyhladzujúca maska 1000 ml84,84 €/1l
84,84 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Color Fresh Mask, orgován, Lilac Frost, 150 ml, Žena, Všetky typy vlasy, Rúra
416,00 €/1l
62,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Color Fresh Color Depositing Mask - Chocolate Touch 150 ml
157,33 €/1l
23,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Color Fresh Mask, Oranžová, Peach Blush, 150 ml, Akékoľvek pohlavie, Blond, Všetky typy vlasy
121,20 €/1l
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals Color Fresh Mask intenzívna farbiaca maska pre všetky typy vlasov Lilac Frost 150 ml
60,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Color Motion+ Structure+ Mask vyživujúca maska na farbené vlasy 150 ml
297,67 €/1l
44,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Color Fresh Mask intenzívna farbiaca maska pre všetky typy vlasov Peach Blush 150 ml
90,27 €/1l
13,54 €
Predajca: Tersorte

Wella Professionals Color Motion+ Structure+ Mask vyživujúca maska pre farbené vlasy 500 ml
104,00 €/1kg
62,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Color Fresh Mask, Hnedá, Cool Espresso, 150 ml, Akékoľvek pohlavie, Hnedá, Všetky typy vlasy
108,80 €/1l
16,32 €
Predajca: PerfumTraders

Invigo Hair Mask Color Service pre ženy 250 - Wella Professionals
130,00 €/1l
32,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maska na farbenie vlasov Wella Professionals Color Fresh Pink, 150 ml
109,00 €/1l
16,35 €
Predajca: PerfumTraders

Vlasová maska Wella COLOR FRESH 150 ml
69,47 €/1l
12,00 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,42 €
Predajca: Tersorte

Absolut Repair maska na vlasy Professional Mask pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
80,08 €/1l
40,04 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Curl Expression maska na vlasy Professional Rich Mask pro ženy 500 - L'Oréal Professionnel
100,02 €/1l
50,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Spécifique maska na vlasy Masque Réhydratant pro ženy 200 - Kérastase
265,45 €/1l
53,09 €
Predajca: Parfumtoi

Polopermanentná farba na vlasy Wella Color Touch Pure Naturals č. 6/0, 60 ml
268,33 €/1l
16,77 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Color Fresh Color Depositing Mask - červená 150 ml
83,67 €/1l
19,84 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ošetrujúca maska na vlasy, farba na vlasy (s dlhotrvajúcim efektom)
Wella Color Fresh maska Natural Pearl 150ml
Wella Color Fresh maska Natural Pearl 150ml
- Model
- Color Fresh
- Hmotnosť
- 170 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- voda
- Výrobca
- PADU
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 4064666210957
- Číslo od výrobcu
- 2461/1
- Model
- Color Fresh
- Hmotnosť
- 170 g
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- voda
- Výrobca
- PADU
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 4064666210957
- Číslo od výrobcu
- 2461/1
Hodí sa k tomu

Wella Color Fresh Mask, orgován, Lilac Frost, 150 ml, Žena, Všetky typy vlasy, Rúra
416,00 €/1l
62,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

TrueLife TLFSW6BT, Elektronická osobná váha, 180 kg, 100 g, Biela, kg, Štvorec
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LAMAX_TrueLife_Lauben_brandshop

Wella Farbmaske Wella Professionals Color Fresh Mask
425,67 €/1l
63,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Color Fresh barva na vlasy Mask pro ženy 150 - Pearl Blonde - Wella Professionals
108,80 €/1l
16,32 €
Predajca: PerfumTraders

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Color Fresh Color Depositing Mask - Chocolate Touch 150 ml
157,33 €/1l
23,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Color Fresh Mask, Oranžová, Peach Blush, 150 ml, Akékoľvek pohlavie, Blond, Všetky typy vlasy
121,20 €/1l
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Special Blonde pre ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
360,83 €/1l
21,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Šampón na poškodené vlasy 1000 ml
42,32 €/1l
42,32 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Color Fresh Mask, Hnedá, Cool Espresso, 150 ml, Akékoľvek pohlavie, Hnedá, Všetky typy vlasy
108,80 €/1l
16,32 €
Predajca: PerfumTraders

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Wella Professionals Color Fresh Mask intenzívna farbiaca maska pre všetky typy vlasov Lilac Frost 150 ml
60,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask posilňujúca maska na poškodené vlasy 500 ml
62,62 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Blondor Plex 9, Prášok, 800 g, Nádoba
133,75 €/1kg
107,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všetky farby
89,20 €/1l
89,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kidwell VENTO trojkolesová balančná kolobežka s LED kolieskami, pre deti 3+
41,87 €
Predajca: APOGIT

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/97 60 ml
164,17 €/1l
9,85 €
Predajca: Glamperfeu

Blondor farba na vlasy Multi Blonde pre ženy 800 - Wella Professionals
47,77 €/1l
38,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals, Color Fresh Masks, Silicone Free, Hair Colouring Cream Mask, Mint, 150 ml
95,33 €/1l
14,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Súprava toaletného stolíka v bielej farbe – kozmetický stolík so zrkadlom a 2 zásuvkami
90,00 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TimeTrade

Wella Fusion, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Všetky farby
29,09 €/1l
29,09 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Color Fresh Color Depositing Mask - Copper Glow 150 ml
95,33 €/1l
14,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
149,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg