Kľúčové informácie v kocke

  • Ide o exkluzívnu edíciu zvieracieho hotela "Tlapky" k 50. výročiu PLAYMOBIL.
  • Sada obsahuje 159 dielov vrátane figúrok, zvierat a bohatého príslušenstva pre hodiny zábavy.
  • Podporuje rozvoj predstavivosti a tvorivosti detí pri vytváraní vlastných príbehov.
  • Hotel si môžete personalizovať pomocou roztomilých dekoratívnych samolepiek.
  • Vyrobené z kvalitných a bezpečných plastov, vhodné pre deti od 4 rokov.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

PLAYMOBIL 71599, Farma, 3 rok / roky, Viacfarebný, Plast

99,90 €

plus 3,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Playmobil a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 6635 Zverinec
PLAYMOBIL 6635 Zverinec
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
59,38 €
Predajca: DITH-Shop-Online
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 71361, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL 71361, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
30,93 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 70710, 5 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL 70710, 5 rok / roky, Viacfarebný, Plast
13,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Country 6927, Farma, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL Country 6927, Farma, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 21
69,99 €
Predajca: LaniusToys
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Country 71248, farma, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL Country 71248, farma, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 29
106,24 €
Predajca: ADI_Global_Store
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 71600, Zoologická záhrada, 3 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL 71600, Zoologická záhrada, 3 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
190,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 71351, Farma, 5 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL 71351, Farma, 5 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
200,84 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 71742, Hotel pre zvieratá, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL 71742, Hotel pre zvieratá, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
59,05 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre My Life 71715, Zviera, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
My Life 71715, Zviera, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
39,99 €
Predajca: Brickcomplete_com
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 6020 Letná zábava - vyskakovací prázdninový domček
PLAYMOBIL 6020 Letná zábava - vyskakovací prázdninový domček
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
95,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL FamilyFun 70342, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL FamilyFun 70342, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 46
111,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 71424 - Camping
PLAYMOBIL 71424 - Camping
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
49,99 €
Predajca: Brickcomplete_com
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Large Playground, Stavebnica, 4 rok / roky, 162 kusov, 891,7 g
PLAYMOBIL Large Playground, Stavebnica, 4 rok / roky, 162 kusov, 891,7 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
62,99 €
Predajca: LaniusToys
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Dollhouse 70205, 6 rok / roky
PLAYMOBIL Dollhouse 70205, 6 rok / roky
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 27
172,21 €
Predajca: Nejhracka
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL City Life 5568, Detské ihrisko, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL City Life 5568, Detské ihrisko, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
100,05 €
Predajca: LaniusToys
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL My Life 71607, Dom, My Life, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL My Life 71607, Dom, My Life, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
132,45 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 71509, Dom, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL 71509, Dom, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 14
82,95 €
Predajca: Nejhracka
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Wiltopia 71007, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL Wiltopia 71007, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
109,99 €
Predajca: Brickcomplete_com
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL City Life 5633, Zviera, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL City Life 5633, Zviera, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,99 €
Predajca: Brickcomplete_com
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Horses of Waterfall 71494, Farma, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL Horses of Waterfall 71494, Farma, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
44,69 €
Predajca: ADI_Global_Store

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Model:
Farma
Farba:
Viacfarebný
Odporúčaný vek (min):
4 rok / roky
Materiál:
Plast
Odporúčaný vek (max):
4 rok / roky
Odporúčané pohlavia:
Chlapec / dievča
Diaľkovo ovládané:
Nie
Zvukové efekty:
Nie
Vyžadovaná montáž:
Nie
Krajina pôvodu:
Nemecko
:
Vyžadované batérie:
Nie
Hmotnosť:
1,32 kg
Nie
Odporúčaný vek (min):
48 mesiace
Leclerc Codelec:
731050505
Materiál obalu:
Kartón
Šírka balenia:
600 mm
Hĺbka balenia:
370 mm
Výška balenia:
1000 mm
Hmotnosť vrátane balenia:
1,46 kg
Typ balenia:
Box
Vrátane batérií:
Nie
Počet kusov:
159 kusov
Návod na montáž:
Áno
Minimálne množstvo objednávky:
1 kusov
Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu:
370 mm
Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu:
600 mm
Výška hlavného (vonkajšieho) obalu:
1000 mm
Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu:
2,92 kg
14,4 kg
Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu:
4 kusov
Hlavné (vonkajšie) puzdrá na vrstvu palety:
4 kusov
Fakturačná jednotka hlavného (vonkajšieho) obalu:
Nie
Objednateľná jednotka hlavného (vonkajšieho) obalu:
Nie
Expedičná jednotka hlavného (vonkajšieho) obalu:
Nie
Typ balenia hlavného (vonkajšieho) obalu:
Kartón
Minimálne objednateľné množstvo hlavného (vonkajšieho) obalu:
2 kusov
Objem hlavného (vonkajšieho) obalu:
222000000 cm³
Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal:
1 kusov
14008789715996
Čistá šírka palety:
120 cm
Čistá hĺbka palety:
80 cm
Čistá výška palety:
141 cm
Čistá hmotnosť palety:
57,8 kg
Celková šírka palety:
120 cm
Celková dĺžka palety:
80 cm
Celková výška palety:
115 cm
Celková hmotnosť palety:
130,3 kg
Hrubý objem palety:
1104000000 dm³
Typ palety:
800 x 1200 mm
Výrobkov na vrstvu palety:
4 kusov
Vrstiev na paletu:
1 kusov
Výrobkov na paletu:
72 kusov
Spotrebná jednotka palety:
Nie
Fakturovateľná jednotka palety:
Nie
Objednateľná jednotka palety:
Nie
Prepravná jednotka palety:
Áno
Minimálne množstvo objednávky na paletu:
1 kusov
Dátum vydania:
01/01/2021
Jazykov na obale:
Dánsky, Holandčina, Gréčtina, Estónska, Slovinčina, Bulharská, Čeština, Lotyšská, Ruský, Angličtina, Fínsky, Francúzština, Nemčina, Litovská, Taliančina, Polština, Portugalčina, Slovenská, Španielčina, Švédsky, Maďarčina, Rumunčina, Tradičná čínština
Podporuje zvukové efekty:
Nie
Dostupnosť od:
30/08/2024
Koniec dostupnosti:
31/12/2024
Jazyky návodu (formát ISO 639):
Multi
Jazyky na obale (formát ISO 639):
Multi
Typ komerčnej jednotky:
Spotrebiteľská jednotka
Fakturačná jednotka:
Áno
Objednateľná jednotka:
Áno
Expedičná jednotka:
Nie
Spotrebiteľská jednotka:
Áno
Kód výrobku podľa colného sadzobníka (TARIC):
95030070
Množstvo (vonkajší kartón):
2 kusov
Šírka (cm) (vonkajší kartón):
29,1 cm
Dĺžka (cm) (vonkajší kartón):
29,1 cm
Výška (cm) (vonkajší kartón):
47 cm
Čistá hmotnosť (vonkajší kartón):
2,6376999999999997 kg


Zábava na štyroch labkách s exkluzívnym zvieracím hotelom "Tlapky" pri príležitosti výročia spoločnosti PLAYMOBIL.

"Pridajte sa k oslave" PLAYMOBIL oslavuje 50 rokov a je čas oslavovať! v roku 1974 sa prvýkrát objavili stavebný robotník, rytier a indián a vzali si detské srdcia útokom. Už 50 rokov inšpirujú hracie figúrky s priateľskými úsmevmi deti, aby rozprávali svoje vlastné príbehy, vkĺzli do rôznych rolí a zažívali stále nové dobrodružstvá vo svete fantázie.

Teraz je obľúbený zvierací hotel "Tlapky" k dispozícii v novej exkluzívnej edícii k narodeninám. Vo zvieracom hoteli "Pfötchen" sa všetko točí okolo zábavy na štyroch labkách. O zvieracích obyvateľov je s láskou postarané. Štvornohí priatelia sa môžu do sýtosti vyšantiť a hrať v záhrade cez psiu klapku. Zvierací hotel si môžete podľa potreby personalizovať pomocou roztomilých dekoratívnych samolepiek, ktoré sú súčasťou balenia.

Figures: 1 woman, 1 man, 1 boy Animals: 1 border collie, 1 retriever, 1 Great Dane, 1 Great Dane puppy, 1 dog forester, 1 dachshund, 1 Chihuahua, 1 puppy, 2 cockatoos Accessories: 1 hotel pre zvieratá s ohradou, 12 tyčových plotov, 2 lampy, 1 lavička, 1 hojdačka, 1 koliesko, 1 krík na tráve, 2 kvety na tráve, 1 kuchynka s počítačom a práčkou, 1 drevená prepravka, 1 prepravka, 1 sklenená miska, 1 miska pre vtáky, 1 držiak na misku pre vtáky, 1 dvojitá miska, 1 vodítko pre psa, 1 dvojité vodítko pre psa, 2 psie búdy, 1 vankúš pre psa, 1 vtáčí strom, 1 lopatka na prach, 1 hrable, 1 hrable, 1 metla, 1 hrniec, 1 panvica, 3 jablká, 1 banán, 1 melón, 1 zväzok mrkvy, 1 šalát, 2 kosti, 2 vrecká krmiva pre psov, 3 konzervy krmiva pre psov, 1 reťaz na klobásy, 1 krúžok na kŕmenie, 1 krmivo pre vtáky, 2 poháre, 1 tuba, 2 kozmetické fľaštičky, 1 osuška, 1 prsteň, 1 medvedík



PLAYMOBIL 71599 - My Life 50th Anniversary Hotel For Animals


(Novo vytvorený tovar - popis nasleduje, k dispozícii aj na vyžiadanie)
Tovar - keď nie je, tak nie je

Čtyřnohá zábava ve zvířecím hotelu "Tlapka" na oslavu výročí společnosti PLAYMOBIL.



Zábava na štyroch tlapkách s exkluzívnym zvieracím hotelom „Tlapka“ pri príležitosti výročia PLAYMOBIL.
PLAYMOBIL slávi 50 let a to je oslava! V roce 1974 se poprvé objevil stavební dělník, rytíř a indián a vzali si dětská srdce útokem. Postavičky na hranie s priateľskými úsmevmi už 50 let inšpirujú deti k vyprávaniu vlastných príbehov, kúzli do rôznych rolí a prožívaniu nových dobrodružstiev vo svete fantázie.
Teraz je k narodeninám obľúbený zvierací hotel „Tlapka“ k dispozícii v exkluzívnej novej edici. Ve zvířecím hotelu jde o zábavu pro čtyřnohé mazlíčky. O zvieracom obyvateľovi je láskyplne postarané. Čtyřnozí kamaráti môžu cez psi klapku usporiadať a hrať si na záhrade dosyta. S roztomilými dekoratívnymi nálepkami, ktoré sú súčasťou balenia, možno zvierací hotel individuálne navrhnúť podľa želania.



Mimoriadne detailné a realisticky vyzerajúce prvky inšpirujú deti k tomu, aby si vytvorili vlastný minisvet, v ktorom budú hrať scény a preberať úlohy jednotlivých postáv. Hračky PLAYMOBIL tak podporujú rozvoj detí, podnecujú ich predstavivosť a tvorivosť a povzbudzujú ich k objavovaniu okolitého sveta. Obrovský sortiment výrobkov zahŕňa: zoologickú záhradu, farmu, žrebčín, svet rytierov a pirátov, vybavené domy, školu, nemocnicu, prázdninovú tému alebo staroveký svet, takže každé dieťa si nájde niečo, čo ho mimoriadne zaujme.Starostlivý výrobný proces, technologicky vyspelé výrobné linky výhradne v Európe, kvalitné plasty s krásnymi farbami a bezpečnosť hračiek PLAYMOBIL sú ďalšími výhodami výrobkov tejto značky, vďaka ktorým im dospelí dôverujú natoľko, že po nich často siahajú pri výbere hračiek pre svoje deti. Preto sa v detských izbách na celom svete nachádza už 2,1 miliardy figúrok PLAYMOBIL

V hoteli pre zvieratá Pfötchen sa všetko točí okolo zábavy na štyroch labkách. O zvieracích obyvateľov sa starajú s láskou. Štvornohí priatelia sa môžu do sýtosti vyšantiť a hrať v záhrade cez psiu klapku. Zvierací hotel si môžete podľa potreby personalizovať pomocou roztomilých dekoratívnych nálepiek, ktoré sú súčasťou balenia.

PLAYMOBIL ® 71599 Zvierací hotel "Tlapky "NOVINKA&OVPozor! Nevhodné pre deti do 3 rokov z dôvodu nebezpečenstva udusenia malými časťami.
EAN kód
4008789715999
Počet dielov
159
Hmotnosť
1320 g
Výrobca
Obsahuje batérie
Nie
Číslo od výrobcu
71599
Dátum uvedenia
30.08.2024

EAN kód
4008789715999
Počet dielov
159
Hmotnosť
1320 g
Výrobca
Obsahuje batérie
Nie
Číslo od výrobcu
71599
Dátum uvedenia
30.08.2024
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Dragons 71081, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL Dragons 71081, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
73,34 €
Predajca: Capi-cap
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Dollhouse 70205, 6 rok / roky
PLAYMOBIL Dollhouse 70205, 6 rok / roky
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 27
172,21 €
Predajca: Nejhracka
Obrázok produktu pre Pikolinos pánske šnurovacie členkové topánky BERNA hnedá hladká koža veľkosť: 44
Pikolinos pánske šnurovacie členkové topánky BERNA hnedá hladká koža veľkosť: 44
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
124,37 €
Predajca: Shopfair
Obrázok produktu pre Dior - Sauvage EDT 100ml
Dior - Sauvage EDT 100ml
663,30 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 87
66,33 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre LEGO® Skrytá strana 70421 Kaskadérsky nákladiak El Fuego
LEGO® Skrytá strana 70421 Kaskadérsky nákladiak El Fuego
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
38,39 €
Predajca: BricksDirect
Obrázok produktu pre Villeroy & Boch Spring Fantasy, Ďalší, Porcelán, Zelená, Biela, Tabuľka, Vnútorný, Spring Fantasy
Villeroy & Boch Spring Fantasy, Ďalší, Porcelán, Zelená, Biela, Tabuľka, Vnútorný, Spring Fantasy
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
64,17 €
Predajca: NeuertsShop
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL City Action 9360, Nákladné auto, 5 rok / roky, AAA, Plast, Viacfarebný
PLAYMOBIL City Action 9360, Nákladné auto, 5 rok / roky, AAA, Plast, Viacfarebný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 44
86,88 €
Predajca: LaniusToys
Obrázok produktu pre Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 111
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal
Obrázok produktu pre LEGO Hidden Side Welcome To Set, Stavebnica, 7 rok / roky, 170 kusov, 375 g
LEGO Hidden Side Welcome To Set, Stavebnica, 7 rok / roky, 170 kusov, 375 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
81,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Bestseller
Obrázok produktu pre Smeg ECF02CREU, Espresso kávovar, 1,1 L, Mletá káva, 1350 W, Krém
Smeg ECF02CREU, Espresso kávovar, 1,1 L, Mletá káva, 1350 W, Krém
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
424,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Cosori Dual Blaze Twinfry Chef Edition, Teplovzdušná fritéza, 10 L, 35 °C, 240 °C, Dvojitý, Tmavo šedá, Ružové zlato
Cosori Dual Blaze Twinfry Chef Edition, Teplovzdušná fritéza, 10 L, 35 °C, 240 °C, Dvojitý, Tmavo šedá, Ružové zlato
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 72
182,36 €
Predajca: Digiexpert
Obrázok produktu pre Skechers Sneakers 150061BBK in Black color size 37
Skechers Sneakers 150061BBK in Black color size 37
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BDS
Obrázok produktu pre Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
651,70 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
65,17 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre LEGO Disney Mladý Simba z Levieho kráľa, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 1445 kusov, 2,18 kg
LEGO Disney Mladý Simba z Levieho kráľa, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 1445 kusov, 2,18 kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
123,51 €
Predajca: MuseumOfBricks
Obrázok produktu pre Brita Classic 3-Pack, 3 kusy, Brita, Kazeta
Brita Classic 3-Pack, 3 kusy, Brita, Kazeta
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 54
17,95 €
Predajca: Friseurtotal
Obrázok produktu pre Venta LW25, Antracit, Kovová, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 300 mm, 300 mm, 330 mm
Venta LW25, Antracit, Kovová, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 300 mm, 300 mm, 330 mm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
462,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Eaux Pour Homme Eau de Cèdre Eau de Toilette 100ml
Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Eaux Pour Homme Eau de Cèdre Eau de Toilette 100ml
1 302,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
130,29 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre WMF 0790386991, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
WMF 0790386991, Viacúčelová panvica, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 78
74,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre HENDI panvica - bez veka, Kitchen Line, 2,7 l, 280x(H)50 mm
HENDI panvica - bez veka, Kitchen Line, 2,7 l, 280x(H)50 mm
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
42,34 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger
Obrázok produktu pre Chrám bojových umení nindžov
Chrám bojových umení nindžov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 39
199,90 €
Predajca: BrickVaderEntertainment
Obrázok produktu pre Black & Decker PD1820L-QW, Suchý, Cyklónový, 1062 l/min, 80 dB, Bezvreckové, Chróm
Black & Decker PD1820L-QW, Suchý, Cyklónový, 1062 l/min, 80 dB, Bezvreckové, Chróm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
93,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre LEGO Star Wars Advent Calendar, Stavebnica, 6 rok / roky, 282 kusov
LEGO Star Wars Advent Calendar, Stavebnica, 6 rok / roky, 282 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
177,85 €
-17,45 €
160,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre LEGO NINJAGO Cole a jeho titanový dračí oblek, Stavebnica, 12 rok / roky, Plast, 1055 kusov, 1,46 kg
LEGO NINJAGO Cole a jeho titanový dračí oblek, Stavebnica, 12 rok / roky, Plast, 1055 kusov, 1,46 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
120,90 €
Predajca: BrickInvest
Obrázok produktu pre Guerlain Double R Radiance & Repair Mask, 200 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Oprava, Rúra
Guerlain Double R Radiance & Repair Mask, 200 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Oprava, Rúra
278,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
55,70 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Amazon Fire TV Stick 4K Select, 4K Ultra HD, Fire OS, MediaTek, 1,7 GHz, Amazon Prime Video, Netflix, RaiPlay, Wi-Fi 5 (802.11ac)
Amazon Fire TV Stick 4K Select, 4K Ultra HD, Fire OS, MediaTek, 1,7 GHz, Amazon Prime Video, Netflix, RaiPlay, Wi-Fi 5 (802.11ac)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 311
52,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre KitchenAid 5KPM5 EER, 4,8 L, Červená, 220 ot/min, Kov, 315 W, 220 - 240 V
KitchenAid 5KPM5 EER, 4,8 L, Červená, 220 ot/min, Kov, 315 W, 220 - 240 V
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 20
3 854,03 €
Predajca: Technology-Germany
Obrázok produktu pre Bugatti 311-25101-1100 NICOLO EXKO XL - Pánska obchodná obuv - 6300-cognac, veľkosť:48 EU
Bugatti 311-25101-1100 NICOLO EXKO XL - Pánska obchodná obuv - 6300-cognac, veľkosť:48 EU
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 283
64,49 €
-12%
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre LEGO ICONS Volkswagen T2 Camper Van, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 2207 kusov, 2,94 kg
LEGO ICONS Volkswagen T2 Camper Van, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 2207 kusov, 2,94 kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 22
281,25 €
Predajca: Capi-cap
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo
Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo
933,33 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 32
56,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 13 hodnotení
Hodnotenie z 11. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Môj syn mal z toho veľkú radosť
Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Rytiersky hrad
Hodnotenie z 9. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Hodí sa na
Hodnotenie z 15. novembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi krásna a detailná hračka
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Proste skvelé.
Hodnotenie z 18. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Hrad Playmobil
Hodnotenie z 24. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi dobré
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Ayuma 71030, Akčný / Dobrodružný, 7 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL Ayuma 71030, Akčný / Dobrodružný, 7 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
169,18 €
Doprava zdarma
Predajca: 3DToys
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 71148 - Asterix Pyramid Of The Pharaoh
PLAYMOBIL 71148 - Asterix Pyramid Of The Pharaoh
240,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Dinos 70925, Akčný / Dobrodružný, 5 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL Dinos 70925, Akčný / Dobrodružný, 5 rok / roky, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
136,21 €
Doprava zdarma
Predajca: 3DToys
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL City Life 71327, Škola, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL City Life 71327, Škola, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
108,30 €
Predajca: 3DToys
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 71600, Zoologická záhrada, 3 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL 71600, Zoologická záhrada, 3 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
190,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Wiltopia 71293, vozidlo, 4 rok / roky, Plast, Viacfarebný
PLAYMOBIL Wiltopia 71293, vozidlo, 4 rok / roky, Plast, Viacfarebný
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
162,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Wiltopia 71006, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
PLAYMOBIL Wiltopia 71006, Box, Voľne stojace, Viacfarebný
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 131
130,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL City Life 70146, Akčný / Dobrodružný, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL City Life 70146, Akčný / Dobrodružný, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
135,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Sports & Action 9055, Akčný / Dobrodružný, 4 rok / roky, AAA, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL Sports & Action 9055, Akčný / Dobrodružný, 4 rok / roky, AAA, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
65,39 €
Predajca: 3DToys
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 9366 - Prázdninové lietadlo FunPark 2017
PLAYMOBIL 9366 - Prázdninové lietadlo FunPark 2017
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
124,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL City Life 71094, 4 rok / roky, Plast, Viacfarebný
PLAYMOBIL City Life 71094, 4 rok / roky, Plast, Viacfarebný
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
113,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 71599, Farma, 3 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL 71599, Farma, 3 rok / roky, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 13
99,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL FamilyFun 70359, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL FamilyFun 70359, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 23
106,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL City Life 70050, Sanitka, 4 rok / roky, AAA, Plast, Viacfarebný
PLAYMOBIL City Life 70050, Sanitka, 4 rok / roky, AAA, Plast, Viacfarebný
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
97,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL City Life 6149, Módne, Fashion Photoshoot, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL City Life 6149, Módne, Fashion Photoshoot, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
87,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Wiltopia 71008, Akčný / Dobrodružný, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL Wiltopia 71008, Akčný / Dobrodružný, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
74,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 71888, Akčný / Dobrodružný, 5 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL 71888, Akčný / Dobrodružný, 5 rok / roky, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
46,03 €
Predajca: 3DToys
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL Wiltopia 71059, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
PLAYMOBIL Wiltopia 71059, 4 rok / roky, Viacfarebný, Plast
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
77,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PLAYMOBIL 70865 Rozprávková záhrada 79 kusov od 4 do 10 rokov
PLAYMOBIL 70865 Rozprávková záhrada 79 kusov od 4 do 10 rokov
76,60 €
Predajca: NetworkTechnologies