3,1



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo160,67 €/1kg
21,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Ďalšie informácie o reklame
Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)299,85 €/1kg
19,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Ďalšie informácie o reklame
Palmolive penové mydlo malina 250ml15,20 €/1l
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Biofresh -Exclusive Care mydlo na ruky 100 gr Regina Roses16,57 €/1kg
1,79 €
Predajca: medpak_shop

Lux mydlo Bright Impress s japonskou kaméliou a citrusovým olejom 3x 80g
1,56 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lux Velvet Touch mydlo s jemnou vôňou jazmínu a výživným mandľovým olejom 80g
200,30 €/1kg
20,03 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Dettol, Original, mydlo, 2x 100g
279 500,01 €/1kg
32,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Palmolive Orchidea - Ručne Robené Mydlo vo Forme Kocky 90g
10 700,00 €/1kg
1,07 €
Predajca: LAVONIO

Palmolive Naturals Delicate Care Almond Mydło w kostce, 4x90g (PRODUKT Z NIEMIEC)
69 875,00 €/1kg
33,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Dove Kúsok mydla, Relaxačná aróma čaju, 90g
16 100,00 €/1kg
1,61 €
Predajca: LAVONIO

Dalli pflanzliche Kernseife 375 g
10,21 €/1kg
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Palmolive Mydło Thermal Spa Mineral Massage w kostce 90 g
10 700,00 €/1kg
1,07 €
Predajca: LAVONIO

CD jemné Seife Aloe Vera
34 950,00 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Palmolive Krémové Mýdlo s Mliekom a Medom, 90g
33 100,00 €/1kg
3,31 €
Predajca: Visage

Nivea, Krémová Pleťová Mydlo Care, 100g
29 916,67 €/1kg
3,59 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kurkumové mydlo svätej lámy v palmových listoch – sada 2 ks – 100 g
15,49 €/1kg
49,99 €
-69%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,49 €
Predajca: Abato_Versand

Equilibra Aloesowe mydło, 100 g
69 153,85 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mydlo Kappus White Magnolia ( 125g)
86,40 €/1kg
10,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mydlo vo forme kostky Palmolive Olivové, 90 g
12 875,00 €/1kg
1,03 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Jemne čistiace, krémovo penivé mydlo s kvetinovou vôňou ruží. Obohatené o výživné oleje – ideálne pre ruky a telo. Klasický ružový vzhľad LUX, praktické 80 g balenie.
12 kociek mydla LUX
80 gramov/mydlo
Soft Touch
Francúzska ruža a mandľový olej
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Palmát sodný (B)*, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Parfum, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium Edta, Sericin, Rosa Gallica Flower Extract, Jasminum Officinale Flower Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Nelumbium Speciosum Flower Oil, Cymbopogon Martini Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Benzyl Salcylate, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, Ci 12490,Ci 77891.
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 12 kusov mydla
- EAN kód
- 8886467000560
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Palmát sodný (B)*, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Parfum, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium Edta, Sericin, Rosa Gallica Flower Extract, Jasminum Officinale Flower Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Nelumbium Speciosum Flower Oil, Cymbopogon Martini Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Benzyl Salcylate, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, Ci 12490,Ci 77891.
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 12 kusov mydla
- EAN kód
- 8886467000560
Hodí sa k tomu

Lux mydlo Bright Impress s japonskou kaméliou a citrusovým olejom 3x 80g
1,56 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lux Aqua Sparkle, mydlo, kúsok. Kvetinová vôňa. Obsahuje olej z muškátu a mäty. 80 g
59,90 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Kabelka Shopper Brown, Taška cez rameno Dámy, Veľká, Syntetická koža kabelka, Kabelky cez rameno, Tašky Retoo
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

ONVAYA® Nákupný košík skladací s funkciou chladenia | čierny | Skladací košík s vekom | Izolovaný košík | Nákupná taška | Skladací košík | Termokošík skladací
21,99 €
Predajca: heimundbuero

folia 2407 folia Streichholzschachteln "groß", blanko, weiß
12,47 €
Predajca: somnia24

TPU kryt pre Samsung Galaxy S9 Plus Puzdro Silikónový kryt Transparent s farebným označením puzdra na telefón
5,99 €
Predajca: CoolGadget

Náhradný kryt (svetlomodrý) pre podlahový stierač 40 cm - kryt stieračov zo ženilkového mikrovlákna, pre všetky štandardné skladacie držiaky - plochý kryt stieračov
3,49 €
Predajca: Bestlivings

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

5000 semienok sedmokrásky (Bellis perennis) – kvetina pre včely do záhrady
3 388,24 €/1kg
2,88 €
Predajca: EdelmannHandel

SOMMERWIND aviváž 38 praní | 1l DE
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Saponificio Artigianale Fiorentino Mydlo s konvalinkami 100 g
45,40 €/1kg
4,54 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dron AIORBER 4K s 3 batériami, 4,3" obrazovkou, 125 mm veľkým displejom diaľkového ovládania, inteligentným vyhýbaním sa prekážkam, dlhým časom letu
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
27,42 €/1kg
5,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

2x ochranná fólia pre Samsung Galaxy A13 5G číra ochranná fólia displeja dipos
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: dipos

Dove Kúsok mydla, Relaxačná aróma čaju, 90g
16 100,00 €/1kg
1,61 €
Predajca: LAVONIO

kOTARBAU® 6-dielna maliarska súprava so zásobníkom na farbu na renovačné a maliarske práce
17,89 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,97 €
Doprava zdarma
Predajca: KOTARBAU

UV repelent proti komárom so silným vírivým účinkom - účinný, bez chemikálií a ľahko čistiteľný na vnútorné použitie - BUZZOFF
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Stroj pre šijací Elektrický, Prenosný mini Šijací 2 rýchlosti, cestovný, praktický, dvojitá niť, Proste šijacia pre začiatočníkov nožný pedál Retoo
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Fairy Original All-in-One tablety do umývačky riadu, 200 ks
13,81 €/1l
38,67 €
Predajca: Di-Life
![Obrázok produktu pre [KL] 6x tesa Packband 64014 PP transparent 50 mm x 66 m](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/bde88e330422ea2f83e734bd2ec84c0e.webp)
[KL] 6x tesa Packband 64014 PP transparent 50 mm x 66 m
0,04 €/1m
14,72 €
Predajca: Heavy-Tuned

Súprava sprchových hlavíc Vysokotlaková sprchová hlavica Úspora vody Univerzálne sprchové hlavice Vysokotlaková hlavová sprcha Ručná ručná sprcha Masážna funkcia s 1,5 m hadicou Retoo
8,59 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Macarons de Pauline chocolate 6 makrónkových koláčikov s náplňou 72g
80,83 €/1kg
5,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

INF Izolačné a hrejivé vložky Viacfarebné 1 L
5,79 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

neutrálne 251215 Skladací schodík 2 kroky
41,57 €
Predajca: somnia24

Gourmetmaxx 12377, 2 vajec, Polypropylén (PP), Nerezová oceľ, 0,75 m, Čierna, Strieborná, 250 W, 240 V
20,12 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Teleskopická prachovka s 3 hlavicami do 280 cm Prachový mop Lapač prachu Teleskopická prachovka Teleskopická rukoväť Ručná prachovka na úzke priestory Sivá Retoo
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

15 semien hadovej tekvice „Gourd Sicilian Snake“ (Trichosanthes cucumerina) – exotická popínavá zelenina s dlhými dekoratívnymi plodmi
760,00 €/1kg
2,28 €
Predajca: EdelmannHandel

Prostriedok na riad GOLD citrus 5l
2,39 €/1l
11,93 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
43% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
43%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%43% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
43%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi sa mi páči vôňa mydla Lux.
Mydlo Lux odporúčam a jeho balenie je veľmi pekné. Mydlo Lux sa teda musí dať kúpiť. Je sen o krásnej vôni
Hodnotenie z 29. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mydlo Lux
Vôňa a kvalita zostali rovnaké, balenie je o 30 % menšie.
Hodnotenie z 21. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednávka neúplná, zavádzajúca. 7,55 € len za 2 mydlá, keď v reklame sa píše o 12 kusoch.
Objednala som si dávku 12 mydiel, keď som otvorila balík, bolo tam len jedno mydlo. Snažím sa kontaktovať zákaznícky servis mailom, nemám žiadnu odpoveď
Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podvod 1 kocka mydla za viac ako 7 eur
Úplne predražené!!!!! Zavádzajúca ponuka!
Hodnotenie z 18. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sklamaný
Namiesto 12 mydiel som dostala len jedno.
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

VEVOR Rezák na mydlo s nastaviteľnou hrúbkou 0-2 palce, drevený rezák na mydlo s nastaviteľným napätím drôtu z nehrdzavejúcej ocele, s prídavnými drôtmi, viacúčelový rezací nástroj pre domácich majstrov
136,51 €
Predajca: BlissShopping
6,20 €/1l

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Black Shine Vegánske mydlo s kyselinou kojovou a kurkumou, 2 x 100 g
13,13 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,73 €
Predajca: Exporgin
63,65 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

Palmolive penové mydlo malina 250ml
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Clinique Tekuté mydlo na tvár Mild pre suchú až zmiešanú pleť 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
40,70 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,28 €
Predajca: PerfumTraders
95,70 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l