5,0



Na základe 2 hodnotení
Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu
11,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €-8%
111,01 € / 1l
plus 5,50 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Denné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Institut Esthederm Intensive Retinol-Creme 50 ml2 162,00 €/1kg
108,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Hydratačný jemný krém 30ml5 003,67 €/1l
150,11 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Na mastnú a aknóznu pleť Babor Skinovage čistiaci krém989,80 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Académie Denný krém Hydratačná starostlivosť Extra bohatý krém949,40 €/1l
47,47 €
Predajca: PerfumTraders

Pond's Essential Care H Revitalizačný hydratačný krém 50ml
180,20 €/1l
9,01 €
Predajca: Parfumtoi

Declare Softcleansing jemný čistiaci prášok
304,67 €/1kg
27,42 €
Predajca: Tersorte

Alcina pleťový krém Facial Cream Cenia 50 ml
479,00 €/1l
23,95 €
Predajca: Friseurtotal

Dermasence Hyalusome denná starostlivosť s SPF 50, 50 ml krém
268,09 €/1kg
25,20 €
Predajca: AbisZ-Markt

Alcina vyživujúci krém Sensitive Facial Cream Light 50 ml
508,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Krému Solverx pre aknóznu pleť a mastnú pleť, 50 ml
250,40 €/1l
12,52 €
Predajca: Katomix

Dermasence RosaMin denná starostlivosť SPF 50, 50 ml krém
236,46 €/1kg
22,70 €
Predajca: AbisZ-Markt

Benzacare Hydratačný krém proti pupienkom Spf 30 50 ml
103,40 €/1l
10,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

Babor hydratačný krém na suchú pleť, 50 ml
679,00 €/1kg
67,90 €
Predajca: Friseurtotal

MY AGE - Spevňujúca denná starostlivosť 50ml
576,80 €/1l
28,84 €
Predajca: taleoo

Dvojfázový odličovač očného make-upu 120 ml
46,50 €/1l
11,29 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,58 €
Predajca: VISO

Allergika krém na tvár sensitive 50 ml
447,40 €/1l
22,37 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kvapky Senti2 Upokojujúce oči (10 ml)
1 353,00 €/1l
13,53 €
Predajca: somnia24

Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream
801,20 €/1l
40,06 €
Predajca: PerfumTraders

SULFODERM S Denná starostlivosť o pleť bez vône
309,75 €/1l
12,39 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
POND'S Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstraňovanie make-upu
POND'S Cold Cream Make-up Remover je ideálnym riešením pre každodennú starostlivosť o pleť. Vďaka svojmu jemnému zloženiu bez námahy odstraňuje vodeodolný make-up a zároveň hydratuje vašu pleť. Užite si kombináciu účinného čistenia a vyživujúcich zložiek.
Prehľad produktov
Tento krémovýodličovačna báze studeného krému zaistí, že vaša pleť bude po odstránení make-upu nielen čistá, ale aj zregenerovaná. Je dermatologicky testovaný a neucpáva póry, takže sa nemusíte obávať o zdravie svojej pleti. Prírodné zložky prispievajú k regenerácii pleti a robia z tohto výrobku prípravok na hĺbkové čistenie.
Kľúčové vlastnosti a špecifikácie
Výnimočné vlastnosti tohto odličovača v skratke:
- Šetrné čistenie: Odstraňuje aj odolný vodeodolný make-up šetrne a dôkladne.
- Hydratácia: Dodáva pleti cennú vlhkosť bez toho, aby ju vysušoval.
- Šetrný k pleti: Dermatologicky testovaný a vhodný pre všetky typy pleti.
Výhody a použitie
Využite výhody POND'S Cold Cream Make-up Remover pri každodennej starostlivosti o pleť. Je ideálny na ľahké odstránenie make-upu po dlhom dni a zaručuje osvieženie a vyčistenie pleti. Kombinácia výživných zložiek a jemného čistenia z neho robí nepostrádateľnú súčasť vašej kozmetickej rutiny.
Výhody produktu: - Odličovací prípravok je vhodný na odlíčenie pleti a odfarbenie pleti:
- Účinné čistenie: Odstraňuje aj odolné zvyšky make-upu bez námahy.
- Starostlivosť o pleť: Stará sa o pleť a zanecháva na nej príjemný pocit.
- Neupcháva póry: Ideálny pre citlivú pleť a na prevenciu nečistôt.
- Praktické použitie: Jednoduché použitie na každodenné použitie.
- Prírodné zložky: Podporujú regeneráciu pleti a sú šetrné k pokožke.
Prečo si vybrať tento výrobok
Zvoľte si POND'S Cold Cream Make-up Remover, ktorý vašu pleť nielen vyčistí, ale sa o ňu aj postará. Šetrné zloženie s prírodnými zložkami zaručuje, že sa po odlíčení budete cítiť sviežo a hydratovane. S týmto výrobkom sa spoliehate na kvalitnú starostlivosť o pleť, ktorá je dermatologicky testovaná a rozmaznáva vašu pleť.
- Hmotnosť
- 99 g
- Objem
- 99 ml
- Zloženie
- Minerálny olej, voda (Aqua), cerezín, včelí vosk, trietanolamín, kyselina behenová, fenoxyetanol, etylalkohol, ceteth-20, vôňa, karbomér, edta disodná, metylparabén, jodopropylbutylkarbamát.
- Výrobca
- Ponds
- EAN kód
- 0305210013001305210013001
- Hmotnosť
- 99 g
- Objem
- 99 ml
- Zloženie
- Minerálny olej, voda (Aqua), cerezín, včelí vosk, trietanolamín, kyselina behenová, fenoxyetanol, etylalkohol, ceteth-20, vôňa, karbomér, edta disodná, metylparabén, jodopropylbutylkarbamát.
- Výrobca
- Ponds
- EAN kód
- 0305210013001305210013001
Hodí sa k tomu

POND'S | Rejuveness - krém proti vráskam - krém na tvár - s AHA kyselinami a kolagénom - 200 g
94,95 €/1l
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Pond's Essential Care H Revitalizačný hydratačný krém 50ml
180,20 €/1l
9,01 €
Predajca: Parfumtoi

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g
70,60 €/1l
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g
908,18 €/1l
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite

Vaseline Protecting Jelly, Mlieko, Ženy, Suchá koža, Hrubá pokožka, 50 ml, Box, White Petrolatum Usp (100%)
127,80 €/1l
6,39 €
Predajca: Bugelo

Výživný krém proti vráskam Pond's 50ml
240,80 €/1l
12,04 €
Predajca: somnia24

PONDS | Odličovací krém - 172 g - Čistiaci krém na tvár - jemné čistenie - na každodennú starostlivosť
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Pine Sol | Univerzálny čistiaci prostriedok Citrón - 709 ml - Svieža vôňa - Univerzálny čistiaci prostriedok - Čistiaci prostriedok pre domácnosť
12,68 €/1l
10,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Lemonbite

Vaseline | Original Healing Jelly 49g - Hydratačný krém na starostlivosť o pokožku, ideálny na zimu, balzam na pery
71,22 €/1kg
4,19 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite

Pond's Clarant B3 krém 200g | Krém na pigmentové škvrny | Pre suchú pokožku
90,95 €/1l
18,19 €
Predajca: Lemonbite

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g
102,31 €/1l
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.
61,38 €/1l
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce
64,95 €/1l
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Vrchná práčka Midea Europe MF100T70B-12A
452,38 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White
19,90 €/1l
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Stôl VASAGLE Počítačový stôl v tvare L Rohový stôl s 2 policami LWD72X
103,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Houseland

Rozkladacia pohovka COSTWAY s 2 vankúšmi, rozkladacia pohovka so 6-stupňovým nastaviteľným operadlom, rozkladacia pohovka, podlahová pohovka do spálne, obývačky a na balkón sivá
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Ortopedický vankúš z pamäťovej peny – profilovaný vankúš – vankúš s výrezom na krk – ergonomický vankúš pre lepší spánok
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

VASAGLE toaletná skrinka, kúpeľňová skrinka s 2 dvierkami, nastaviteľná polica, veľa úložného priestoru, vidiecky štýl, 30 x 60 x 60 cm
65,89 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,65 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g
94,58 €/1l
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite

CURVER Curver Odkvapkávač S Podnosom Veľký - Luna 13401-119
6,09 €
Predajca: Eoshop

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Gimi Glory Sušiak Na Bielizeň 18 M 167722
25,67 €
Predajca: Di-Life

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Samonastavovacie okuliare s tekutým zaostrením
6,92 €
Predajca: Przydasie
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller

3% od 2 ks
3% od 2 ks
Doprava zdarma











2% od 2 ks


MARY KAY Denný krém TimeWise Daytime Defender UVA Protection SPF 30 Day Care 29 ml
44,18 €
Predajca: lithuaniashop
1 523,45 €/1l

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(336)Počet hodnotení: 336
92,69 €
Predajca: LOGNOW
926,90 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
79,73 €
Predajca: MAGUHAAR
26 576,67 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
40,02 €
Predajca: MAGUHAAR
200,10 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

La Mer Hydratačný jemný krém 30ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
150,11 €
Predajca: PerfumTraders
5 003,67 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(57)Počet hodnotení: 57
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
216,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,88 €
Predajca: MAGUHAAR
112,53 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide SPF15, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Pružnosť, Spevňujúce, Hydratačné, Lifting, Hydratačný,..., 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
86,60 €
Predajca: PerfumTraders
1 732,00 €/1l

Guam krém na zníženie tuku na stehnách a zadku s minerálom turmalínom 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,65 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
33 650,00 €/1l

Sisley Mattifying Moisturising Skin Care With Tropical Resins, Denný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Tvár, Zmatňujúci, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, 50 ml
84,84 €
Predajca: PerfumTraders
1 696,80 €/1l