5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Polleo Sport mandľové maslo, 350 g28,54 €/1kg
9,99 €
Predajca: PolleoSport

Ďalšie informácie o reklame
Jif Krémové arašidové maslo 454 g48,11 €/1kg
21,84 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Bill&John Crunch.Arašidové maslo 350 g40,60 €/1kg
15,10 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,21 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
arašidová pasta ako základ pre arašidovú omáčku a sate 500g14,76 €/1kg
7,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Calve – arašidová omáčka jemná – 350 g
22,31 €/1kg
7,81 €
Predajca: Pantry_Intl

Calvé Pindakaas 350g – krémová arašidová nátierka s chrumkavými kúskami
21,94 €/1kg
7,68 €
Predajca: Pantry_Intl

Calvé Pindakaas Arašidové maslo nátierka, arašidy, arašidová nátierka, sklenená nádoba, 350 g
21,94 €/1kg
7,68 €
Predajca: Pantry_Intl

Pomazánka - Chrumkavé arašidové maslo 250g
8,32 €/1kg
4,16 €
Predajca: taleoo

Arašidové maslo – s kúskami arašidov, 250 g | TERRASANA
14,32 €/1kg
3,58 €
Predajca: taleoo

Calvé – Arašidové maslo Light – 350 g
30,20 €/1kg
12,08 €
Predajca: Pantry_Intl

pre vás arašidové maslo chrumkavé
13,80 €/1l
6,90 €
Predajca: foryou_eHealth

Krémový arašidový krém s kúskami
9,66 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lieskovoorieškové maslo - pražené 330g
43,27 €/1kg
14,28 €
Predajca: taleoo

Nátierka - Čokoládová arašidová 250g
29,32 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Arašidové maslo – chrumkavé, 500 g | TERRASANA
12,14 €/1kg
6,07 €
Predajca: taleoo

Calvé Pindakaas Krémové arašidové maslo 350 g - krémové, prírodné, bez cukru a palmového oleja
38,91 €/1kg
13,62 €
Predajca: Pantry_Intl

Pomazánka - Čokoládový krém arašidové maslo 250g
16,72 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Arašidové maslo - krémové 340g
14,97 €/1kg
5,09 €
Predajca: taleoo

pre vás arašidové maslo krémové
13,80 €/1l
6,90 €
Predajca: foryou_eHealth

Jif Arašidové maslo Extra Crunchy 454 g
42,47 €/1kg
19,78 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,28 €
Predajca: AllYouNeed
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
* Calvé
* Arašidové maslo s kúskami orechov
* 650 g
- Zloženie
- Zloženie: ARAŠÍDY 81 %, rastlinný olej (repka, sója, úplne hydrogenizovaný palmový olej¹), dextróza, soľ. ¹Palmový olej vypestovaný udržateľným spôsobom.
- Výživové údaje
- DruhNa 100 gramovRI*Energia651kcal (2 721 kJ)Tuk 55 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 7,5 g, z toho mononenasýtené mastné kyseliny 36 g, z toho polynenasýtené mastné kyseliny 11 g, sacharidy 15 g, z toho cukry 10 g, vláknina 7,9 g, bielkoviny 20 g, soľ 0,55 g, vitamín E 8,8 mg 73 %, vitamín B3 / Niacín 3,1 mg 19 % Fosfor 253 mg 36 % Horčík 98 mg 26 % Zinok 2,1 mg 21 %
- Hmotnosť
- 650 g
- Potravinársky podnik
- Foodworld
- Obchodný názov
- Korenie
- Výrobca
- Calve
- EAN kód
- 8711200431571
- Zloženie
- Zloženie: ARAŠÍDY 81 %, rastlinný olej (repka, sója, úplne hydrogenizovaný palmový olej¹), dextróza, soľ. ¹Palmový olej vypestovaný udržateľným spôsobom.
- Výživové údaje
- DruhNa 100 gramovRI*Energia651kcal (2 721 kJ)Tuk 55 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 7,5 g, z toho mononenasýtené mastné kyseliny 36 g, z toho polynenasýtené mastné kyseliny 11 g, sacharidy 15 g, z toho cukry 10 g, vláknina 7,9 g, bielkoviny 20 g, soľ 0,55 g, vitamín E 8,8 mg 73 %, vitamín B3 / Niacín 3,1 mg 19 % Fosfor 253 mg 36 % Horčík 98 mg 26 % Zinok 2,1 mg 21 %
- Hmotnosť
- 650 g
- Potravinársky podnik
- Foodworld
- Obchodný názov
- Korenie
- Výrobca
- Calve
- EAN kód
- 8711200431571
Hodí sa k tomu

PCD – Arašidové maslo 100 % – 1 x 10 kg
10,30 €/1kg
111,21 €
-8,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

5 kg arašidového masla DIAMOND z Holandska v skladovacej nádobe | Vedro na arašidové maslo
8,40 €/1kg
41,98 €
Predajca: Store-Germany

Skippy Peanut Butter Super Chunk
31,00 €/1kg
10,54 €
Predajca: Pantry_Intl

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
31,20 €/1kg
12,48 €
Predajca: somnia24

La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
13,80 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Celá Zem Organic arašidové maslo Krémové arašidové maslo balenie 340g
14,79 €/1kg
5,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lieskovoorieškové maslo - pražené 330g
43,27 €/1kg
14,28 €
Predajca: taleoo

BILL & JOHN 4186379008 BILL & JOHN CREAMY Erdnussbutter, 350,0 g
32,26 €/1kg
11,29 €
Predajca: somnia24

arašidová pasta ako základ pre arašidovú omáčku a sate 500g
14,76 €/1kg
7,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Natural Peanut Butter - vysoký obsah bielkovín, vegánsky zdroj bielkovín a tukov, zdravé proteínové arašidové maslo bez cukru a palmového oleja (340 g, hladké)
15,12 €/1l
5,14 €
Predajca: LAVONIO

Jif Krémové arašidové maslo 454 g
48,11 €/1kg
21,84 €
Predajca: AllYouNeed

Jif Arašidové maslo Extra Crunchy 454 g
42,47 €/1kg
19,78 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,28 €
Predajca: AllYouNeed

Celá zem Organic Peanut Butter Crunchy Peanut Butter Pack 340g
18,62 €/1kg
6,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Skippy arašidové maslo krémové
31,00 €/1kg
10,54 €
Predajca: Pantry_Intl
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
arašidová láska
milujem to taký must-have pre každú kuchyňu :)
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Polleo Sport Arašídové máslo, 450 g - Hladké
5,99 €
Predajca: PolleoSport
13,31 €/1kg

Polleo Sport mandľové maslo, 350 g
9,99 €
Predajca: PolleoSport
28,54 €/1kg

Jif Krémové arašidové maslo 454 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
21,84 €
Predajca: AllYouNeed
48,11 €/1kg

Bill&John Crunch.Arašidové maslo 350 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,10 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,21 €
Predajca: AllYouNeed
40,60 €/1kg

Jif Arašidové maslo Extra Crunchy 454 g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
19,78 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,28 €
Predajca: AllYouNeed
42,47 €/1kg

arašidová pasta ako základ pre arašidovú omáčku a sate 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,76 €/1kg

Basia Basia Mandľové maslo 195 g Mandľový krém
9,69 €
Predajca: medpak_shop
38,76 €/1kg

Arašidové maslo - 100 %arašidové maslo - vegánske a bez prídavných látok - Nature's Finest - 250 g
5,19 €
Predajca: Nutrisslim

Orechová pasta 500g
3,39 €
Predajca: BRAT_PL
3 390,00 €/1l

Chrumkavá orechová pasta 500g
3,39 €
Predajca: BRAT_PL
6,78 €/1l

Celá Zem Organic arašidové maslo Krémové arašidové maslo balenie 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,79 €/1kg

Celá zem Organic Peanut Butter Crunchy Peanut Butter Pack 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,62 €/1kg

Krémový arašidový krém s kúskami



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,66 €/1kg

La Comtesse Peanut Butter Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg