5,0



Na základe 2 hodnotení
Ahava Osmoter Nočný krém reagujúci na pokožku 50ml
56,56 €
1 131,20 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Nočné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Omladzujúci nočný krém5 890,33 €/1l
176,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Farmasi Dr. C. Tuna – Nočný krém na omladzovanie, 50 ml1 027,80 €/1l
51,39 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračný nočný krém s prebiotikami759,80 €/1l
40,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)2 504,80 €/1l
125,24 €
Predajca: PerfumTraders

Spevňujúci nočný krém Sensitive 50 ml
143,00 €/1l
7,15 €
Predajca: VISO

Nočný krém Isdin Eryfotona 50 ml
376,53 €/1kg
28,24 €
Predajca: AbisZ-Markt

Eucerin Hyaluron Filler nočný krém 50ml
868,80 €/1l
43,44 €
Predajca: Parfumtoi

Arganový nočný krém 50 ml | BENECOS
125,60 €/1l
6,28 €
Predajca: taleoo

Omorovicza Omladzujúci nočný krém
2 060,60 €/1l
103,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

Juvena Juvenance Epigen nočný krém 50ml
974,20 €/1l
48,71 €
Predajca: PerfumTraders

Murad Retinol Youth Renewal nočný krém
1 516,20 €/1l
75,81 €
Predajca: MANADA

Normálna/suchá pleť Ahava T.T.H. nočný regeneračný krém
686,80 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Missha Nočný regeneračný krém 50ml
708,00 €/1l
35,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Tvár - Nočný krém 50ml
272,60 €/1l
13,63 €
Predajca: taleoo

Luminous630® regeneračný nočný krém proti hyperpigmentácii 50ml
379,80 €/1l
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Declare Stressbalance 5 Secrets Nočný krém
989,80 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Spevňujúci nočný krém
400,00 €/1l
24,99 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,00 €
Predajca: ADONIS

44QE01 La Mer Omladzujúci nočný krém
6 874,00 €/1l
103,11 €
Predajca: PerfumTraders

Spevňujúci a vyživujúci nočný krém
479,80 €/1l
29,68 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

DENSITIUM Nočný krém 50 ml
709,80 €/1l
35,49 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nočný krém Ahava Osmoter Skin Responsive 50 ml
Objavte sofistikovaný svet značky Ahava s týmto prvotriednym produktom, ktorý je stvorený pre modernú eleganciu. Vytvorený tak, aby vylepšoval každodenné rituály s nadčasovou sofistikovanosťou.
- Originálny produkt značky Ahava
- Prvotriedna kvalita
- Produkt: Nočný krém Ahava Osmoter Skin Responsive 50 ml
- Ideálny ako darček alebo pre osobnú radosť
- Hmotnosť
- 227 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), glycerín, propyléndiok, cetearylalkohol, triglycerid kaprylový/kaprýnový, maslo bambucké (Butyrospermum Parkii), dimetikon, ceteareth-20, cetylpalmitát, skvalán, hyaluronát sodný, tokoferylacetát, alantoín, levanduša lekárska (Lavandula Angustifolia)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6970451638610697045163861
- Číslo od výrobcu
- 56289
- Hmotnosť
- 227 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aqua (voda), glycerín, propyléndiok, cetearylalkohol, triglycerid kaprylový/kaprýnový, maslo bambucké (Butyrospermum Parkii), dimetikon, ceteareth-20, cetylpalmitát, skvalán, hyaluronát sodný, tokoferylacetát, alantoín, levanduša lekárska (Lavandula Angustifolia)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6970451638610697045163861
- Číslo od výrobcu
- 56289
Hodí sa k tomu

Ahava Dead Sea Osmoter Concentrate omladzujúci pleťový krém Supreme Hydration Cream 50 ml
723,20 €/1kg
36,16 €
Predajca: PerfumTraders

Minerálne telové mlieko Ahava Deadsea Water
129,06 €/1kg
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ahava Crystal Osmoter X6 krém proti vráskam 50 ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

AHAVA ρRetinol Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
1 761,67 €/1l
52,85 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Ahava Hyaluronic Acid intenzívne hydratačné sérum Serum 30 ml
1 111,00 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Ahava Dead Sea Osmoter Skin-Responsive nočný krém Eye Night Cream 15 ml
2 289,33 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Ostatné - starostlivosť o tvár Ahava T.T.S. Age Control Even Tone Sleeping Cream
989,80 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Musa Basjoo – mrazuvzdorný banán, 100–140 cm mrazuvzdorný rýchlo rastúci exotická záhradná rastlina odolná banánovníková rastlina
39,90 €
Predajca: Blumen-Senf

AHAVA AHAMSG200, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Normálna pleť
86,05 €/1l
17,21 €
Predajca: NutraBestBG

AHAVA AHADNBC200, Krémová, Hydratačný, Vyhladenie, 200 ml, Rúra, Paraben, Aqua (Mineral Spring Water), Ethylhexyl Palmitate, Ceteareth-30 & Cetearyl Alcohol, Glycerin,...
120,05 €/1l
24,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ahava MultiVitamínový spevňujúci denný krém SPF30 50 ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Star Trading 726-92, Svetelný dekoračný pás, Čierna, Polyvinylchlorid (PVC), Čierna, 5 žiaroviek, LED
26,70 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

AHAVA 87415065, Sprchovací gél, 200 ml, Ženy, Telo, Normálna pleť, Hydratačný
82,90 €/1l
16,58 €
Predajca: NutraBestBG

Ahava Dámsky krém s kyselinou hyalurónovou 24/7
666,60 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Liatinová panvica BBQ-Toro | Ø 34 cm | S rukoväťou, držadlom a dvoma výlevkami, rebrovaná - pred sezónou
39,95 €
Predajca: CS-Trading

Kancelárske kreslo - Ergonomické sedadlo - Kreslo s 90° sklopnou podrúčkou - Bedrová opierka - Výškovo nastaviteľné - Ružová
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

AHAVA AHAEEC15, Očný krém, Ženy, Spevňujúce, Hydratačné, Zúženie pórov, Hrniec, Paraben, 15 ml
2 693,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Kúpeľňa/kuchynská drez – drez – čierny s bodkami – 76 x 43 cm – vstavaný drez – odolný proti poškriabaniu, elegantný, úsporný, s sifónom, Lagoon 160
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: moderno-kitchen

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
437,80 €/1l
21,89 €
Predajca: VISO

550W(špičkový výkon 1100W) Prenosná elektráreň napájacia stanica 555Wh Solárny generátor Nabíjačka batérií Powerbanka so solárnym panelom 100W
379,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
359,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

Jean Paul Gaultier Scandal Woda perfumowana, 80 ml + Woda perfumowana, 20 ml
1 249,00 €/1l
124,90 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Ortopedický matrac zo studenej peny so 7 zónami | 140x200 H2 a H3 - optimálny zážitok zo spánku vďaka vynikajúcemu rozloženiu tlaku
134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

18AH 28 palcov E-Bike hliník Vodotesný 7 rýchlostí LCD E Bike pre pánov a dámy, Elektrický bicykel Mestské E-Bikes & E-Hollandräder
899,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
AHAVA Osmoter Skin Responsive Night Cream
Tento krém používam už nejaký čas a som s ním veľmi spokojná. Pleť vyzerá uvoľnene a má menej vrások. Mám 88 rokov.
Hodnotenie z 22. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Pure Gold La Prairie 60ml
845,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
14 086,67 €/1l

MARY KAY Nočný krém TimeWise Nighttime Recovery Night Care 29 ml
44,18 €
Predajca: lithuaniashop
1 523,45 €/1l

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
324,13 €
Predajca: PerfumTraders
5 402,17 €/1l

Helena Rubinstein Prodigy Cell Glow Nočný krém
255,09 €
Predajca: PerfumTraders
5 101,80 €/1l

La Mer Omladzujúci nočný krém



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
176,71 €
Predajca: PerfumTraders
5 890,33 €/1l

KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Resurface Nachtcreme - 50 ml
64,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,14 €
Predajca: lithuaniashop
1 102,80 €/1l

Farmasi Dr. C. Tuna – Nočný krém na omladzovanie, 50 ml
51,39 €
Predajca: lithuaniashop
1 027,80 €/1l

ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
2 504,80 €/1l

Oriflame Novage+ Multi-Active Rich Anti-Aging Night Cream 50 ml
55,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 119,80 €/1l

Oriflame Novage+ Multiactive Light Anti-Aging Nachtcreme 50 ml
55,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 119,80 €/1l

Balmain Overnight Repair Serum intenzívne nočné sérum pre veľmi suché a poškodené vlasy 30 ml
103,74 €
Predajca: PerfumTraders
3 458,00 €/1l

Mary Kay Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
30,79 €
Predajca: lithuaniashop
513,17 €/1l

Nočný krém Lancaster Golden Lift (50 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
84,84 €
Predajca: PerfumTraders
1 696,80 €/1l

Lierac Lift Integral Regenerujący krem na noc, 50ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
528 428,56 €/1kg

44QE01 La Mer Omladzujúci nočný krém
103,11 €
Predajca: PerfumTraders
6 874,00 €/1l

Regeneračný nočný krém s prebiotikami
40,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Predajca: SuperMerchant
759,80 €/1l

MARY KAY Nočný krém Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
496,00 €/1kg

StriVectin Advanced Retinol Nightly Renewal Moisturizer 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 178,00 €/1l

Ahava Osmoter Nočný krém reagujúci na pokožku 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
56,56 €
Predajca: PerfumTraders
1 131,20 €/1l