5,0



Na základe 1 hodnotenia
JFenzi Victorius Homme Eau de Parfum 100 ml - Sila, sviežosť a mužná elegancia
25,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €-38%
159,90 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie159,90 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Extrait de Parfum Assoluto Alioth Extrait de Parfum4 848,00 €/1l
484,80 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Intense Eau de Parfum 100ml1 629,50 €/1l
162,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 747,10 €/1l
374,71 €
Predajca: PerfumTraders

J' Fenzi Victorius Impulse Homme eau de parfém - Parfumovaná voda 100ml
159,90 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

JFenzi Gossi Silver Men Eau de Parfum 100 ml - Sviežosť, elegancia a mužná sila
149,90 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Jfenzi Marine Eau de Parfum pre mužov 100ml - sila, elegancia a moderná sviežosť
109,50 €/1l
10,95 €
Predajca: BeautyOK

Jfenzi MySoul Homme Eau de Darfum Men 100 ml - Svieža, elegantná a dlhotrvajúca
109,50 €/1l
10,95 €
Predajca: BeautyOK

Dusita Splendiris Eau de Parfum 50ml
3 692,20 €/1l
184,61 €
Predajca: somnia24

Blumarine Innamorata Eau de Parfum v spreji 50 ml
1 980,00 €/1l
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Franck Boclet Patchouli EDP 100 ml M
719,70 €/1l
71,97 €
Predajca: somnia24

Franck Boclet Vanilla Eau De Parfum 100 ml
800,70 €/1l
80,07 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Affinessence Patchouli-Oud Eau de Parfum 100ml
1 746,90 €/1l
174,69 €
Predajca: Katomix

Verset Parfums Ikal Pnsky parfum 15ml
468,67 €/1l
7,81 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,03 €
Predajca: Pharmacygreek

Dusita Cavatina Eau de Parfum 100 ml
2 669,30 €/1l
266,93 €
Predajca: somnia24

Rêve De Varens - EDP, 50 ml
998,00 €/1l
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Franck Boclet Tonka Eau De Parfum 50 ml (unisex)
846,00 €/1l
42,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml
1 953,60 €/1l
195,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dusita Issara Extrait de Parfum 50ml
7 102,60 €/1l
355,13 €
Predajca: somnia24

Affinessence Patchouli Oud Eau de Parfum 50ml
2 560,60 €/1l
128,03 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
JFenzi Victorius Homme Eau de Parfum 100 ml - Sila, sviežosť a mužná elegancia
JFenzi Victorius Homme je drevito-akvatická vôňa vytvorená pre silných, športovo založených a sebavedomých mužov. Kompozícia spája energickú sviežosť citrusových plodov s jemným kvetinovým akcentom a dlhotrvajúcim elegantným drevitým základom. Výsledkom je dynamická, moderná a zmyselná vôňa.
Kompozícia vône - od sviežej energie po elegantnú hĺbku
Vrchné tóny: grapefruit, morské tóny, mandarínka
Svieži, povzbudzujúci úvod dodáva kompozícii športový charakter a poskytuje energiu a ľahkosť.
Srdcové tóny: bobkový list, jazmín
Srdce vône predstavuje jemný kvetinový akcent, ktorý sa harmonicky spája s výraznými drevitými tónmi a zdôrazňuje mužnú eleganciu.
Základné tóny: guajakové drevo, dubový mach, pačuli, sivá ambra
Základ dodáva intenzitu a dlhú výdrž. Kombinácia vzácnych drevín, pačuli a jantáru zanecháva dlhotrvajúcu zvodnú stopu.
Pre koho je Victorius Homme vhodný?
Pre aktívnych, sebavedomých mužov, ktorí chcú spojiť športový charakter s rafinovanou eleganciou. Ideálna na denné, večerné a špeciálne príležitosti.
Prečo si vybrať parfumovanú vodu JFenzi Victorius Homme?
drevito-akvatická kompozícia pre mužov
energický úvod z grapefruitu, morských tónov a mandarínky
jemné kvetinové srdce s bobkovým listom a jazmínom
dlhotrvajúci elegantný základ z guajakového dreva, dubového machu, pačuli a sivého jantáru
ideálny pre mužov, ktorí oceňujú sviežosť, silu a zmyselnú mužnosť
- Model
- Victorius Homme
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denat., parfum, voda, limonén, benzyl salicylát, linalool, kumarín, citronellol, hydroxycitronellal, geraniol, citral, benzyl benzoát, benzyl cinnamát, izoeugenol, anízový alkohol, benzylalkohol.
- Výrobca
- JFenzi
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 5902539681284
- Model
- Victorius Homme
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denat., parfum, voda, limonén, benzyl salicylát, linalool, kumarín, citronellol, hydroxycitronellal, geraniol, citral, benzyl benzoát, benzyl cinnamát, izoeugenol, anízový alkohol, benzylalkohol.
- Výrobca
- JFenzi
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 5902539681284
Hodí sa k tomu

J' Fenzi Victorius Impulse Homme eau de parfém - Parfumovaná voda 100ml
159,90 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Jfenzi Pure Aroma Eau de Parfum 100ml - svieža ovocná jantárová pižmová vanilková dlhotrvajúca
120,50 €/1l
12,05 €
Predajca: BeautyOK

J' Fenzi Firehomme eau de parfum for men - Parfumovaná voda 100 ml
149,90 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Jfenzi Uranos D'Homme Eau de Parfum 100ml - svieža korenistá drevitá dlhotrvajúca
120,00 €/1l
14,48 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,00 €
Predajca: BeautyOK

JFenzi Throne Eau de Parfum 100 ml - intenzívna sviežosť a mužná elegancia
110,00 €/1l
14,90 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,00 €
Predajca: BeautyOK

Vodovodná batéria Wiltec pre kuchynskú batériu otočná o 360°, pochrómovaná, s prípojkou 16,41 mm (3/8")
18,47 €/1kg
16,99 €
Predajca: WilTec

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
160,00 €/1l
16,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

J' Fenzi Phenomen parfum pour homme - Parfumovaná voda 100ml
149,90 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dashcam 70mai M310, 2K (1296P) WDR, 130° široký uhol, nočné videnie, G-senzor, ovládanie aplikácií, nahrávanie v slučke
55,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

JFenzi Goddess in the Garden Eau de Parfum 100 ml - Dámska vôňa s bergamotom a zeleným jablkom, srdce z cédrového dreva, koriandra a mučenky, základ s ambe
149,90 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

JFenzi Experience Eau de Parfum 100 ml - orientálno-drevitá unisex vôňa s mandľami, šafranom a jazmínom
159,90 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Jfenzi MySoul Homme Eau de Darfum Men 100 ml - Svieža, elegantná a dlhotrvajúca
109,50 €/1l
10,95 €
Predajca: BeautyOK

12426 Sexy červený UV lak na nechty Hybrid NeoNail 7,2 ml
1 375,00 €/1l
9,90 €
Predajca: BeautyOK

Jfenzi Millenium Gold Women Parfumovaná voda pre ženy - Elegantná kvetinovo-orientálna vôňa - 100 ml
159,90 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Riiffs Prive Noir parfumovaná voda pre mužov 100 ml
190,30 €/1l
19,03 €
Predajca: Glamperfeu

Neonail - hybridný lak 7,2 ml - zelená fľaštička
1 375,00 €/1l
9,90 €
Predajca: BeautyOK

Jfenzi Ardagio Aqua Eau de Parfum pre mužov 100 ml – svieža, akvatická, citrusová, drevitá a dlhotrvajúca vôňa
169,90 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
272,83 €/1l
16,37 €
Predajca: Glamperfeu

Jfenzi Charme Woman Eau de Parfum 100 ml - svieža kvetinová dámska vôňa s ružou, magnóliou a cédrovým drevom
110,50 €/1l
11,05 €
Predajca: BeautyOK

JFenzi C'est La Vie Bouquet Eau de Parfum 100 ml - Kvetinovo-ovocná dámska vôňa so zmyselnou eleganciou
139,90 €/1l
15,20 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Jfenzi Lili Ardagio Woman Eau de Parfum 100ml - kvetinovo-ovocno-drevitá dlhotrvajúca
159,90 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

JFenzi Paradise woman eau de parfum - Parfémovaná voda 100 ml
110,10 €/1l
11,01 €
Predajca: BeautyOK

J' Fenzi Debut eau de parfum for women - Parfumovaná voda 100 ml
120,70 €/1l
14,06 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,07 €
Predajca: BeautyOK

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
159,90 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

J' Fenzi Ardagio Imperial women eau de parfém - Parfumovaná voda 100 ml
149,90 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

JFenzi Savoir Nuit Eau de Parfum Damen 100 ml - Kvetinová orientálna vôňa s kokosom, gardéniou a pižmom
120,50 €/1l
12,05 €
Predajca: BeautyOK

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l