4,6



Na základe 13 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml40,17 €/1l
19,00 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml203,80 €/1l
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Medicube Zero Pore Blackhead Deep Cleansing Oil 205 ml14,83 €
Predajca: Azjasklep

ANUA - Heartleaf Pore Control Cleansing Oil, 200ml - Čistiaci olej na tvár
20,66 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Anua Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
12,33 €
Predajca: Azjasklep

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser 150 ml
55,27 €/1l
8,29 €
Predajca: medpak_shop

Anua - Rozjasujci istiaci prok s ryovm enzmom - 40 G
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

SKIN1004 Madagaskar Centella ľahký čistiaci olej 200 ml
13,67 €
Predajca: Pharmacygreek

Arencia Fresh Green Rice Mochi Cleanser 120 g
81,10 €/1kg
16,22 €
Predajca: Glamperfeu

Anua Peach 77 niacín Kondicionovanie mlieka
126,27 €/1l
18,94 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX Čistiaca pena s kyselinou salicylovou Denná jemná čistiaca pena 150 ml
8,59 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 ahk istiaci olej Centella
7,41 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,25 €
Predajca: Azjasklep

Okrúhly čistiaci prípravok Lab Birch Juice Moisturizing Cleanser
10,79 €
Predajca: medpak_shop

ANUA Heartleaf Pore Control Cleansing Oil Jemný čistiaci olej 200ml
29,94 €
Predajca: somnia24

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
23,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

CeraVe - Čistiaci penivý gél pre normálnu až mastnú pleť (penivý čistiaci prípravok) 1000ml
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Anua 8 Hyalurónový kyselina hydratačný jemný gélový čistiaci gél 150 ml
16,90 €
Predajca: somnia24

BY Wishtrend Zelený čaj a enzýmový prášok 110 gr
26,69 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule Foam
11,45 €
Predajca: Pharmacygreek
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam, 150 ml je jemná, ale účinná čistiaca pena určená na hĺbkové čistenie pórov a odstraňovanie nečistôt z povrchu pleti. Obsahuje výťažok z listov Houttuynia cordata (srdcovník) a kvercetinol, ktoré pomáhajú upokojovať pokožku, redukovať začervenanie a regulovať tvorbu kožného mazu. Pena je vhodná pre všetky typy pleti, najmä pre mastnú, zmiešanú a problematickú pleť.
Prínosy pre pleť:
Hĺbkové čistenie pórov a odstránenie prebytočného kožného mazu.
Redukcia nečistôt, ktoré môžu viesť k vzniku pupienkov a čiernych bodiek.
Upokojenie podráždenia a začervenania vďaka protizápalovým vlastnostiam.
Zmatnenie pleti, ktoré ju zanecháva sviežu a čistú.
Udržiavanie rovnováhy vlhkosti bez pocitu suchosti alebo napätia.
Ako používať:
Navlhčite tvár vlažnou vodou.
Naneste malé množstvo peny na ruky, napenujte a jemne vmasírujte do tváre, pričom sa sústreďte na T-zónu a oblasti s viditeľnými pórmi.
Dôkladne opláchnite teplou vodou.
Používajte ráno a večer na udržanie čistej a sviežej pleti.
VÝHODY:
1. Špeciálne vyvinutý prášok Houttuynia Cordata jemne, ale účinne čistí póry a odstraňuje nečistoty a odumreté kožné bunky.
2. Upokojenie podráždenia: Obsiahnutý extrakt z Houttuynia Cordata a kvercetín sa postarajú o to, aby vaša pleť zostala po čistení pokojná a bez podráždenia.
3. Kontrola tvorby mazu: patentovaná zmes Anti-Sebum P zbavuje vašu pleť nadbytočného mazu, čím predchádza vzniku akné a udržuje vašu pleť hladkú a čistú.
4. Ideálny pre pleť so sklonom k akné: tento čistiaci prípravok je špeciálne vyvinutý pre potreby mastnej a aknóznej pleti a poskytuje cielenú starostlivosť.
5. Šetrný k pleti: bez ohľadu na to, aká citlivá je vaša pleť, tento výrobok je navrhnutý tak, aby bol šetrný a rešpektoval potreby aj tých najcitlivejších typov pleti.
KĽÚČOVÉ ZLOŽKY:
- výťažok z Houttuynia Cordata
POUŽITIE:
Naneste požadované množstvo prípravku na navlhčenú tvár. Naneste požadované množstvo prípravku na tvár. Opláchnite vlažnou vodou.
VHODNÝ PRE:
Vhodné najmä pre mastnú, aknóznu a problematickú pleť.
Anua Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam je inovatívny čistiaci prípravok na tvár špeciálne vyvinutý pre mastnú, zmiešanú a aknóznu pleť. Táto jemná, ale účinná čistiaca pena využíva silu prášku Houttuynia Cordata a kvercetinolu na hĺbkové čistenie pleti a zároveň upokojuje podráždenie. Benefits: Contains finely milled Heartleaf Powder (3,000ppm) for gentle exfoliation and pore cleansing Soothes redness and blemishes Quercetinol works to reduce inflammation and protect sensitive skin even after cleansing Anti-Sebum P Complex and Salicylic Acid help to remove excess sebum and impurities Moisturising with Glycerin and Triple Hyaluronic Acid Ideal for acne-prone skin Key ingredients: Výťažok z Houttuynia Cordata: Poskytuje protizápalové a antibakteriálne vlastnosti, ideálne na akné Quercetin: Silný antioxidant s protizápalovými vlastnosťami Kyselina salicylová: Exfoliuje..
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Výrobky tejto značky sú zaradené do kategórie čistiacich gélov, pien a boli vytvorené špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 150 ml vami vybraného výrobku. Čistenie a peeling vašej pokožky je o krok jednoduchšie!
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Anua sa radí pod čistiace gély, peny a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 150 ml vámi vybraného produktu.
Pena na hĺbkové čistenie pórov Anua Heart Leaf Quercetinol jemne odstraňuje odumreté kožné bunky, prebytočný kožný maz, uvoľňuje póry a zároveň hydratuje pokožku. Obsahuje kvercetinol získaný z listov listu srdcovníka (Houttuynia Cordata). Kvercetinol účinne lieči zápaly a upokojuje pokožku. Ľahká konzistencia zanecháva pokožku sviežu a hladkú bez pocitu pnutia.
- Hmotnosť
- 180 g
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8809640734427
- Číslo od výrobcu
- 2071826
- Hmotnosť
- 180 g
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8809640734427
- Číslo od výrobcu
- 2071826
Hodí sa k tomu

Anua Heartleaf Pore Control čistiaci olej 200 ml
89,75 €/1l
17,95 €
Predajca: Juui

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml
0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA Heartleaf 77% Toner Pad tonizačné vankúšiky 70ks
0,18 €/1kg
28,92 €
Predajca: somnia24

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA - Heartleaf Pore Control Cleansing Oil, 200ml - Čistiaci olej na tvár
20,66 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
195,90 €/1l
19,59 €
Predajca: medpak_shop

Anua Heartleaf 77% tonizačné tampóny 160 ml
146,19 €/1l
23,39 €
Predajca: medpak_shop

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Niacinamide 10% + TXA 4% Dark Spot Correcting Serum rozjasňujúce sérum na pigmentové škvrny
726,00 €/1l
21,78 €
Predajca: Azjasklep

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA Peach 70% Niacinamide Serum hydratačné a rozjasňujúce sérum 30 ml
687,00 €/1l
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

TIRTIR Mliečna pleťová voda - mliečna pleťová voda, 150ml
133,27 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Heartleaf Daily Lotion 200 ml
109,95 €/1l
21,99 €
Predajca: LaRoseCare

Anua Heartleaf 80 % hydratačná upokojujúca ampulka 30 ml
786,00 €/1l
23,58 €
Predajca: LaRoseCare

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Madagaskar Centella ľahký čistiaci olej 200 ml
63,85 €/1l
12,77 €
Predajca: Visage

Krása Joseon Relief Sun Aqua-fresh : ryža + B5 SPF50+ PA++++ 50 ml - hydratačný krém na opaľovanie
356,38 €/1kg
16,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Anua Heartleaf LHA hydratačný peelingový gél 120 ml
139,08 €/1l
16,69 €
Predajca: medpak_shop

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
77% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
77%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%8% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
8%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
dobré
dobré
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
5% od 2 ks

2% od 2 ks



2% od 2 ks

2% od 2 ks
3% od 2 ks


Doprava zdarma
4% od 2 ks

Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR
132,50 €/1l

Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

TimeWise Repair Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok 127g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,88 €
Predajca: lithuaniashop

Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mary Kay Čistiace mlieko TimeWise 4 v 1 127g Normálna/suchá pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,70 €
Predajca: lithuaniashop

MARY KAY Čistiaca pena na tvár Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok Čistiaca pena 127g
33,88 €
Predajca: lithuaniashop
266,77 €/1kg

La Mer Chladivý micelárny čistiaci prípravok



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
479,75 €/1l

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: Azjasklep
40,17 €/1l

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR
203,80 €/1l

Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml
91,87 €
Predajca: PerfumTraders
459,35 €/1l

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
145,44 €/1kg

MARY KAY Matujúca čistiaca pena na tvár 127g
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
313,76 €/1kg

Elemis Pro-Collagen čistiaci balzam



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,94 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
158,88 €/1kg

Anua 8 Hydratačný jemný čistiaci gél s kyselinou hyalurónovou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep
91,13 €/1l

Čistiaci prípravok Blemish Control 473 ml
29,30 €
Predajca: Serica

Medicube ZERO Foam Cleanser - jemná čistiaca pena, 120g
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Dermalogica, Precleanse, Eliminates Impurities, Oil, For Face, 150 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Kiehl's Calendula Hĺbkovo čistiaca pena na tvár 500 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders