4,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Keratin Therapy Lisse Design Vyhladzujúci krém 1000 ml236,97 €/1kg
270,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Obnovujúci kondicionér Shea Moisture 384ml49,45 €/1l
18,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Color Me Cream Activator 40 Volume 12 % - 1000 ml76,65 €/1l
76,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Mielle Rozmarínová mäta Posilňujúci kondicionér 355ml36,59 €/1l
12,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Herbal Time Prírodná henna Naturalny Brąz 75 ml
53,33 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Henna Herbal Time prírodná farba na vlasy 9 Aubergine 75 ml
50,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Herbal Time Prírodná hena KASZTAN 75 ml
53,33 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Herbal Time Prírodná hena Ognista Czerwień 75 ml
53,33 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Prírodná farba Herbal Time 5WN CHOCOLATE
23,08 €/1l
3,00 €
Predajca: Rosaimpex

Herbal Time Prírodná farba 6WN MOKACCINO
23,08 €/1l
3,00 €
Predajca: Rosaimpex

Herbal Time Prírodná hena na vlasy 0 Neutrálne 75 ml
27,27 €/1kg
3,00 €
Predajca: Rosaimpex

Leganza Farbbalsam Honey Tician 40, 150 ml
26,67 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Venita Henna Color prírodná farba na vlasy 13 - orieškovo hnedá (75 ml), 13222
54,27 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO

ACTIVILONG Leave-In Actikids Ti Milk Shake – mango a mandle – 240 ml
16,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

HENNA 10 Creme Granatapfel 75 ml
54,27 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Kondicionér As I Am Rosemary 237 ml
45,95 €/1l
10,89 €
Predajca: medpak_shop

Herbal Time Phytocare permanentná farba na vlasy natural Vegan 4N tmavo hnedá 130 ml
23,08 €/1l
3,00 €
Predajca: Rosaimpex

Venita Trichologisches Peeling Ficin 100 ml
89,90 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sulfur8 Ošetrujúci kondicionér Haar & Kopfhaut 200 ml
62,20 €/1kg
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Olaplex No. 6 Bond Smoother 100 ml
236,20 €/1l
23,62 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
HERBAL TIME je inovatívna krémová henna, ktorá spája výhody modernej technológie a starobylých prírodných tradícií farbenia vlasov. Jej jedinečné zloženie je šetrné k vlasom a pokožke a neobsahuje amoniak, oxidačné činidlá ani škodlivé chemikálie, preto vlasy jemne farbí a zároveň ošetruje. Krémová henna udržiava vlasy zdravé a dodáva im lesk, hladkosť a pružnosť.
Účinok účinných látok:
Výťažok zo žihľavy: Posilňuje vlasové cibuľky a zlepšuje štruktúru kvality vlasov, dodáva im objem a lesk. Má proti lupinám a protizápalové vlastnosti, takže je ideálny pre ľudí s citlivou pokožkou hlavy.
Vitamín F: Je zmesou mastných kyselín Vyživuje vlasy, dodáva im pružnosť a zabraňuje lámavosti vlasov. Vďaka Tomu sú vlasy odolnejšie voči mechanickému poškodeniu.
Olivový olej: Hĺbkovo hydratuje a regeneruje vlasy, dodáva im prirodzený lesk a pružnosť. Antioxidanty, ktoré obsahuje, chránia vlasy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.
Bezfarebný a prírodný výťažok z henny (Cassia Fistula, Cassia Italica): Jemne farbí vlasy, posilňuje ich, zlepšuje ich pružnosť a zdravý vzhľad bez narušenia ich prirodzenej štruktúry.
Ricínový olej: Vyživuje a posilňuje vlasy a zabraňuje ich nadmernému vypadávaniu. Zároveň hydratuje pokožku hlavy.
Použitie:
Umyte si vlasy šampónom z radu HERBAL TIME a potom ich starostlivo osušte uterákom a nechajte ich mierne vlhké. Na farbenie sa pripravte v ochranných rukaviciach a s pláštenkou, aby ste sa vyhli znečisteniu.
Vytlačte krémovú hennu z tuby na hrebeň alebo kefu Dye a rovnomerne naneste na vlasy. Nechajte prípravok na vlasoch pôsobiť 30-90 minút v závislosti od požadovaného efektu. Vlasy dôkladne opláchnite vodou, kým voda nepotečie.
INCI: Obsahuje: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Ricinus Communis Seed Oil, Ceteareth-25, Amodimethicone, C 11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glycerin, Trideceth-12, Polyquaternium -22, Silicone Quaternium 20, Močovina, Urtica Dioica, lanolín, extrakt z plodov Cassia Fistula, Lawsonia Inermis, parfum, glyceryl linoleát, olej z plodov Olea Europaea, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, diazolidinylmočovina, Hc Red 3, Basic Orange 31
Najdôležitejšie výhody pre používateľa:
Prírodná starostlivosť: Henna HERBAL TIMENeobsahuje amoniak ani oxidačné činidlá, takže je šetrná k vlasom a pokožke hlavy.
Účinok pre zdravé vlasy: Henna a výťažky zo žihľavyposilňujú štruktúru vlasov a dodávajú im lesk a pružnosť.
Jednoduché používanie: Pripravené zloženie krémovej henny umožňuje rýchle a pohodlné farbenie vlasov bez dlhej prípravy.
Multifunkčnosť: Ideálna na kompletné farbenie, udržiavanie farby medzi farbeniami a melírovanie.
Bezpečné pre pokožku: Výrobok je vhodný pre ľudí s: Citlivou pokožkou a alergikov, čím sa minimalizuje riziko alergických reakcií.
Priemerná trvanlivosť farby: Farba vydrží až 3-6 praní, čo vám umožní pravidelne osviežovať svoj vzhľad bez dlhodobého záväzku.
Objem: 75 ml
Krajina pôvodu: Bulharsko Distribútor: E-Dystrybucja Jarosław Brzozowski ul. Lisia 19 05-270 Marki
Zažite chuť u a obdarujte svoje telo.
- Hmotnosť
- 0.08 kg
- Objem
- 0.075 l
- Zloženie
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Ricinus Communis Seed Oil, Ceteareth-25, Amodimethicone, C 11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glycerin, Trideceth-12, Polyquaternium-22, Silicone Quaternium 20, Močovina, Urtica Dioica, lanolín, extrakt z plodov Cassia Fistula, Lawsonia Inermis, parfum, glyceryl linoleát, olej z plodov Olea Europaea, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, diazolidinylmočovina, Hc Red 3, Basic Orange 31
- Výrobca
- HERBAL TIME
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3800010501057
- Číslo od výrobcu
- ED1057
- Hmotnosť
- 0.08 kg
- Objem
- 0.075 l
- Zloženie
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Ricinus Communis Seed Oil, Ceteareth-25, Amodimethicone, C 11-15 Pareth-7, Laureth-9, Glycerin, Trideceth-12, Polyquaternium-22, Silicone Quaternium 20, Močovina, Urtica Dioica, lanolín, extrakt z plodov Cassia Fistula, Lawsonia Inermis, parfum, glyceryl linoleát, olej z plodov Olea Europaea, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, diazolidinylmočovina, Hc Red 3, Basic Orange 31
- Výrobca
- HERBAL TIME
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3800010501057
- Číslo od výrobcu
- ED1057
Hodí sa k tomu

Herbal Time Prírodná hena KASZTAN 75 ml
53,33 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Herbal Time Prírodná henna Naturalny Brąz 75 ml
53,33 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Henna Herbal Time prírodná farba na vlasy 9 Aubergine 75 ml
50,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Herbal Time Prírodná hena Ognista Czerwień 75 ml
53,33 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Orientana Bio Henna Hazel Brown 100 g - Bio henna lieskový orech
95,40 €/1l
9,54 €
Predajca: LaRoseCare

Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Venita Henna Color Szampon Koloryzujący do Włosów Brązowy 300 ml
8,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Rozkladacia pohovka HWC-K22, rohová pohovka, funkcia spánku vľavo/vpravo 236 cm ~ zamatová čierna
754,98 €
Doprava zdarma
Predajca: heute-wohnen

Detská autosedačka FableKids MIKA čierna | 76-150 cm | Od 15 mesiacov | ECE R129/03
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Čierna
1 099,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Viacmiestna pohovka LENKE - čierna
425,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Vysávač JONR ED12 na mokré/suché vysávanie, nádržka 850 ml, 35 min, 6 mm okrajová kefa, samočistiaci, na tvrdé podlahy a chlpy domácich zvierat
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 L, Mletá káva, 1350 W, Nerezová oceľ, Biela
166,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

2x moderné LED nástenné svietidlo čierne vnútorné nástenné svietidlá s diaľkovým ovládaním nástenné osvetlenie pre obývaciu izbu spálňu predsieň, farba svetla: RGB
29,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Rozkladacia pohovka s taburetom ELZA - svetlá šedá 1
417,24 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Z-LINE TT-EV35, 35 L, Čierna, Voľne stojaci, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová oceľ
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

LG MR20GA, TV, Ttlačidlá / koliesko, Nabíjateľný, Čierna
23,49 €
Predajca: BRANDS_39

Sedacia súprava Sivá obývacia súprava 3+2+1 miestna sedacka Zamat vysoké drevené nohy buk
943,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SOFELLO

Splachovacie WC Závesné WC bez ráfika - 360° jednootvorové závesné WC so superspinovým splachovaním a odnímateľným sedátkom s mäkkým zatváraním
159,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HOROWbathseller

Komoda LINA II biela vysoký lesk so systémom PUSHOPEN a LED
255,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

REV 0020330112, Šedá, Biela, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusov
18,90 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Xiaomi MDZ22AB Xiaomi Mi TV Box S 4K black
175,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(216)Počet hodnotení: 216
29,99 €
Predajca: MFETradeShop
299,90 €/1l

Sada nástrojov na predlžovanie vlasov V Light:
299,00 €
Predajca: FEROTRADE
14 950,00 €/1l

Keratínová terapia Lisse Design Vyhladzujúca kúra



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,25 €
Predajca: MAGUHAAR
277,03 €/1kg

Keratin Therapy Lisse Design Vyhladzujúci krém 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
270,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
236,97 €/1kg

Difuzér Bellissima PROFESIONAL XL
200,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
344,91 €/1kg

Cvičná hlava 80% ľudské vlasy so stolovou svorkou a stylingovými doplnkami - Kadernícka hlava - Cvičná hlava kaderník - Hnedá - 60 cm



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(19)Počet hodnotení: 19
59,95 €
Predajca: SassyGoods
73,11 €/1kg

Masážna pomôcka s červeným svetlom na podporu rastu vlasov a revitalizáciu pokožky hlavy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,99 €
Predajca: Mormark

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów męski płyn 21 ampułek x 6ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
58,63 €
Predajca: Serica
183 218,75 €/1kg

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
59,77 €
Predajca: Serica
200,57 €/1kg

Olivia Garden Finger Brush Szczotka do włosów Large



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,25 €
Predajca: MAGUHAAR
1 825 000,05 €/1kg

Tresemmé | Sprej na ochranu pred teplom - 236 ml - S keratínom a marulovým olejom - Starostlivosť o vlasy - Pre všetky typy vlasov
12,29 €
Predajca: Lemonbite
52,08 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
17,00 €
Predajca: MAGUHAAR
89,47 €/1l

Syntetické Vlasy Na Blond Vrkoče 120 Cm



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: HomeMarkt24

Aga Kadernícka hlava - školenia - prírodné vlasy hnedé
34,71 €
Predajca: Dareknaklik
3,65 €/1kg

Kevin Murphy Color Me Cream Activator 40 Volume 12 % - 1000 ml
76,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
76,65 €/1l

Obnovujúci kondicionér Shea Moisture 384ml
18,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
49,45 €/1l

Mramorová stolová hra Pôvodná veľkosť:39*33*1,5cm model hry
47,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,99 €
Predajca: Ladenza
62,49 €/1kg

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Dark Brown 55 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 046,73 €/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Light Brown 55 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
57,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 046,73 €/1l

Mielle Rozmarínová mäta Posilňujúci kondicionér 355ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
36,59 €/1l