Spa Master maska na vlasy s arganovým olejom 500 ml
11,21 €
22,42 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Masky na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
STAPIZ Maska na kučeravé vlasy WAVES&CURLS - 1000 ml13,48 €/1l
13,48 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml9,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Hydratačná maska na vlasy s arganovým olejom – INOAR92,00 €/1kg
25,00 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS

Ďalšie informácie o reklame
Maska na vlasy z arganového oleja91,96 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Spa Master maska na vlasy s keratínom 500 ml
12,00 €/1l
6,00 €
Predajca: Rosaimpex

Spa Master Intenzívna maska na farbenie vlasov 1000 ml
90,00 €/1kg
9,00 €
Predajca: Rosaimpex

Spa Master Laminujúca maska Laminujúca maska na vlasy s hroznom a chia 3,5pH 500 ml
12,00 €/1l
6,00 €
Predajca: Rosaimpex

Spa Master bond builder regeneračná maska na vlasy 500 ml
18,00 €/1l
9,00 €
Predajca: Rosaimpex

Spa Master maska proti lupinám a vypadávaniu vlasov 330 ml
15,15 €/1l
5,00 €
Predajca: Rosaimpex

Argánová maska na vlasy s arganovým olejom 250 ml
16,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

milmil maska na vlasy Argan 1000ml
14,59 €/1l
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Leganza krém na vlasy maska na vlasy s arganovým olejom 1000 ml
8,00 €/1l
8,00 €
Predajca: Rosaimpex

Maska na vlasy s ricínovým olejom, 500 ml
44,80 €/1l
22,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Herbolive Arganový olej na vlasy 200 ml
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: DutchBeautyHouse

MORFOSE Arganová maska na vlasy - 250 ml
30,76 €/1l
7,69 €
Predajca: GlossyShopDE

Stapiz Olejová Maska pre Vlasy v spreji bez oplachovania, 300ml
41,83 €/1l
12,55 €
Predajca: MANADA

Aliver maska na vlasy s batanovým olejom - 120 g
140,83 €/1l
16,90 €
Predajca: Aliver

Moroccanoil regeneračná maska na vlasy 75 ml
135,70 €/1kg
13,57 €
Predajca: Tersorte

ARGANICARE maska na vlasy s arganovým a kokosovým olejom, 500 ml
41,34 €/1l
20,67 €
Predajca: NutraBestBG

HERBATINT Regeneračná maska na vlasy 200 ml
89,60 €/1l
17,92 €
Predajca: Tersorte
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Spa Master Maska na vlasy s arganovým olejom 500 ml Uľahčuje rozčesávanie, úpravu účesu a dodáva okamžitý lesk. Použitie: Masážnymi pohybmi naneste rovnomerne na čisté a vlhké vlasy 5–10 g. Prejdite niekoľkokrát prstami alebo použite hrebeň, nechajte pôsobiť 5–7 minút. Potom dôkladne opláchnite teplou vodou. Pre intenzívnejší efekt používajte pri každom umývaní vlasov. Ak chcete, môžete predĺžiť dobu pôsobenia na 15 až 20 minút. Odporúčame použiť teplý uterák a tiež odporúčame použitie v kombinácii so šampónom. Určené pre všetky typy poškodených, poréznych a lámavých vlasov (tenké, normálne a tvrdé) a všetky druhy poškodenia: chemické ošetrenie alebo nepriaznivý vplyv faktorov (slnko, vlhkosť atď.). Účinky arganového oleja na vlasy obnovujú prirodzenú vitalitu a lesk vlasov, vyživujú vlasy od korienkov až po končeky, obnovujú a posilňujú štruktúru vlasov. Vyživujú vlasové korienky vďaka vysokému obsahu vitamínov a nenasýtených mastných kyselín. Hĺbková hydratácia, zamatovo hebké a pritom silné vlasy od korienkov až po končeky. Koniec s lámavými alebo rozštiepenými končekmi – vyživuje a zapečatí končeky vlasov. Liečivé účinky na vlasovú pokožku: ekzémy, akné, psoriáza, spáleniny od slnka, podráždenie a zápaly pokožky. Arganový olej Spa Master Arganic line posilňuje poškodenú štruktúru a zlepšuje kvalitu vlasového stvolu. Arganový olej dodá vlasom zamatový vzhľad a vráti im prirodzenú krásu. Nie nadarmo sa arganový olej označuje ako „tekuté zlato púšte“. Poškodeným, poréznim a bez života vlasom vráti oslnivý lesk, jemnosť a vitalitu. Arganový olej sa ihneď po kontakte s vlasovým vláknom vstrebáva a nezanecháva mastný film. Odporúčané pre: Poškodené, porézne alebo dehydratované vlasy bez lesku a vitality budú vďaka arganovému oleju opäť plné vitality, sily, lesku a jemnosti. Dodá vlasom zamatovú štruktúru a prirodzenú krásu. Zloženie: Obsahuje vitamíny, ktoré sú v arganovom oleji zastúpené vo veľkom množstve, má
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- INCI: ARGANIA SPINOSA, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETEARETH-25, AMODIMETIKÓN, TRIDECETH-12, CETRIMONUIM CHLORID, HYDROLYZOVANÉ HODVÁB, HYDROLYZOVANÝ KERATÍN, IMIDAZOLIDINYLMOČOVINA, SORBAN DRASELNÝ, METYLCHLOROIZOTIAZOLINÓN, METYLIZOTIAZOLINÓN, KYSELINA CITRÓNOVÁ, PARFUM, BENZYLSALICYLÁT, KUMARÍN, HEXYLCINNAMAL, LINALOOL
- Výrobca
- ROSAIMPEX
- EAN kód
- 3800010521338
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- INCI: ARGANIA SPINOSA, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETEARETH-25, AMODIMETIKÓN, TRIDECETH-12, CETRIMONUIM CHLORID, HYDROLYZOVANÉ HODVÁB, HYDROLYZOVANÝ KERATÍN, IMIDAZOLIDINYLMOČOVINA, SORBAN DRASELNÝ, METYLCHLOROIZOTIAZOLINÓN, METYLIZOTIAZOLINÓN, KYSELINA CITRÓNOVÁ, PARFUM, BENZYLSALICYLÁT, KUMARÍN, HEXYLCINNAMAL, LINALOOL
- Výrobca
- ROSAIMPEX
- EAN kód
- 3800010521338
Hodí sa k tomu

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Londa Professional Maska na obnovu vlasových vlákien, 750 ml
20,00 €/1l
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex 4 v 1 hydratačná maska 370 ml
142,59 €/1l
52,76 €
Predajca: Glamperfeu

Restrukturalizačná maska s ovsem, 1000ml.
21,69 €/1l
21,69 €
Predajca: MANADA

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov
555,25 €/1l
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

OLORCHEE Hydro Spa Hĺbková starostlivosť o vlasy 500 ml (BEZ OBALU)
63,98 €/1l
42,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kevin Murphy - Full Again Thickening Lotion 150ml
239,47 €/1l
35,92 €
Predajca: Glamperfeu

Hydratačná maska Shea Moisture s medom Manuka a olejom Mafura, 355 ml
33,66 €/1l
11,95 €
Predajca: Friseurtotal

Matrix Intensywnie nawilżająca maska do włosów suchych, 500ml
73,84 €/1l
36,92 €
Predajca: Glamperfeu

Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask vyživujúca maska pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
41,61 €/1l
41,61 €
Predajca: Tersorte

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
8,92 €/1l
10,13 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,92 €
Predajca: AllYour

Alfaparf Milano - Semi di Lino Moisture Nutritive Mask (dry hair) 500ml
45,12 €/1l
22,56 €
Predajca: Tersorte

Alterego ScalpEgo Densifying Lotion 150ml - zahusťujúca starostlivosť
123,53 €/1l
18,53 €
Predajca: Tersorte

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov
51,00 €/1l
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella maska Wella Professionals Ultimate Smooth Mask 500 ml
78,90 €/1l
39,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Alterna Caviar Anti Aging Replenishing Moisturising Mask
135,17 €/1kg
40,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Redken Extreme Strength Builder Plus Mask 250 ml
133,00 €/1l
33,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vichy Dercos Kera-Solutions Restoring 2min Mask maska pre veľmi poškodené vlasy 200 ml
103,10 €/1kg
20,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Elizavecca Cer-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment 100 ml
85,90 €/1l
8,59 €
Predajca: medpak_shop

Revlon Professional Intercosmo Il Magnifico 10 Multibenefits Intense Mask Spray Care bez oplachovania pre všetky typy vlasov 150 ml
59,80 €/1l
8,97 €
Predajca: Tersorte

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml
42,50 €/1l
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
130,96 €/1l
32,74 €
Predajca: Scentist

Fanola Wonder No Red Extra Care Mask neutralizačná maska na tmavé vlasy 350 ml
57,71 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Artègo Good Society 46 Nourishing Boost Vyživujúca maska pre tenké, slabé a lámavé vlasy 500 ml
51,40 €/1l
25,70 €
Predajca: Tersorte

Osmo maska Osmo Intenzívna regeneračná maska 1200ml
17,65 €/1kg
22,95 €
Predajca: Friseurtotal
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg