4,8



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Thomy horčica ostrá extra pikantná klasická v tube 200 ml balenie 12 ks12,31 €/1l
29,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml8,67 €/1l
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Löwensen horčica stredne pikantná vedro 5000g5,96 €/1l
29,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Clovis Dijonská horčica, biela, pikantná16,05 €/1l
12,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maille Dijon Mustard Original jedinečná silná príchuť 200ml
16,71 €/1kg
3,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rolnik Musztarda Biesiadna Dijon 250 g
5,06 €/1kg
4,16 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,53 €
Predajca: Megasam24PL

Bautzen horčica stredne ostrá krémová pikantná vyvážená jemná 1000ml
3,61 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne horčica stredne ostrá 875ml
5,63 €/1l
4,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Löwensen horčica stredne ostrá jemná250ml
10,04 €/1l
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horčica Löwensen stredne ostrá horčica (100 ml tuba)
11,85 €/1kg
1,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier klobásová horčica stredne ostrá aromatická pikantná v tube 200ml
10,70 €/1l
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen horčica stredne ostrá klasika v modrej tubičke 200 ml balenie po 20 ks
4,65 €/1l
18,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Löwensenf stredne ostrá horčica krémová jemne pikantná v tube 200ml
9,56 €/1kg
1,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Löwensenf stredne ostrá horčica 10 balení (10 x 100 ml) 1000 ml
15,40 €/1l
15,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Der Pikant Sladká horčica stredne ostrá bavorská sladká 225ml
11,20 €/1l
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CateringLine – Stredne pikantný horčica, 1 kg | BYODO
7,33 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Stredne ostrá horčica 175 ml
17,89 €/1l
3,13 €
Predajca: taleoo

Horčica - dijonská 200ml
26,15 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo

Develey Sarepska horčica 270 g
4,88 €/1kg
3,69 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,34 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Thomy Delikatess stredne ostrá horčica klasika v pohári 250ml
Záves na skvelú THOMY klasiku! Každý ju pozná, každý ju miluje: THOMY stredne ostrá delikatesná horčica je dvakrát mletá, čo jej dodáva neporovnateľne krémovú chuť. Svoju stredne pálivú chuť získava vďaka čerstvému mletiu semienok horčice kvality A z Kanady. THOMY stredne pálivá lahôdková horčica sa hodí ku všetkým jedlám, ktoré radi okoreníte trochou pálivosti a chuti. Prirodzene bez konzervačných látok.
Od občerstvenia až po grilovanie: S THOMY stredne ostrou delikatesnou horčicou môžete dodať tú správnu chuť mnohým receptom
Nestlé Deutschland AGLyoner Straße 23
60528 Frankfurt / Main
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Zloženie
- Voda, horčicový zápražok, liehový ocot, jodizovaná soľ, korenie (kurkuma, koriander, paprika, nové korenie), cukor. Môže obsahovať MLIEKO.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 495 kJ Kalorická hodnota v kcal 119 kcal Tuky 7,3 g Nasýtené mastné kyseliny 1,5 g Sacharidy 3,8 g Cukor 1,9 g Bielkoviny 6,7 g Soľ 3,9 g Vláknina 3,1 g
- Potravinársky podnik
- Nestlé Deutschland AGLyoner Straße 23 60528 Frankfurt / Main
- Obchodný názov
- Delikátna horčica
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- s28835
- EAN kód
- 4251753781715
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Zloženie
- Voda, horčicový zápražok, liehový ocot, jodizovaná soľ, korenie (kurkuma, koriander, paprika, nové korenie), cukor. Môže obsahovať MLIEKO.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 495 kJ Kalorická hodnota v kcal 119 kcal Tuky 7,3 g Nasýtené mastné kyseliny 1,5 g Sacharidy 3,8 g Cukor 1,9 g Bielkoviny 6,7 g Soľ 3,9 g Vláknina 3,1 g
- Potravinársky podnik
- Nestlé Deutschland AGLyoner Straße 23 60528 Frankfurt / Main
- Obchodný názov
- Delikátna horčica
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- s28835
- EAN kód
- 4251753781715
Hodí sa k tomu

Thomy Delikatess horčica stredne ostrá pikantná tuba 200 ml 12 balení
12,31 €/1l
29,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi číry zeleninový vývar na 18 litrov
18,00 €/1kg
5,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi lahôdková omáčka na pečienky tmavá omáčka na mäso 277g
41,17 €/1kg
9,88 €
Predajca: AllYouNeed

Maggi omáčka na hydinu ideálna na kačicu a morku 2er za 2x 250ml
33,67 €/1kg
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Maille Dijon Mustard Original jedinečná silná príchuť 200ml
16,71 €/1kg
3,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen horčica stredne ostrá krémová pikantná vyvážená jemná 1000ml
3,61 €/1kg
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rolnik Musztarda Biesiadna Dijon 250 g
5,06 €/1kg
4,16 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,53 €
Predajca: Megasam24PL

Kühne horčica stredne ostrá 875ml
5,63 €/1l
4,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horčica Bautzen stredne horúce vedro 1000ml
2,97 €/1l
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stredne ostrá horčica Händlmaier v stláčacej fľaši Vegan 400 ml
8,87 €/1l
3,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Delikatess horčica stredne ostrá pikantná tuba 100 ml balenie 20 ks
17,60 €/1l
35,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frischli H šľahačka s dokonalým objemom na šľahanie s príchuťou 1000g
9,69 €/1kg
9,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne horčica pikantná-piquant
4,03 €/1kg
10,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Modrá
899,00 €
Predajca: G-Electronics

Hengstenberg Knax pikantné a ostré uhorky v pohári vegánske 670g
10,11 €/1kg
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horčica – Delikatesná, 100 ml | NATURATA
20,90 €/1l
2,09 €
Predajca: taleoo

Horčica – Dijon, 100 ml | NATURATA
22,90 €/1l
2,29 €
Predajca: taleoo

UISEBRT sieťka proti hmyzu sieťka proti hmyzu 120 x 240 cm hliníkový rám sieťka proti hmyzu sieťka proti hmyzu magnetické zatváranie
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Händlmaier Kôprová horčicová omáčka Vegan Mild Spiciness Fľaša 225ml
8,93 €/1l
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Longlife Rýchlo varené rezance Rýchlo pripravené bez vajec 500 g
7,50 €/1kg
3,75 €
Predajca: LAVONIO

Polohovacie lehátko tmavosivá látka
159,04 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Yorbay vianočný stromček Vianočný stromček so stojanom 120 cm, s umelým snehom
32,15 €/1kg
263,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Skye Decor, TV stolík/skrinka - Luxi (biela)
145,00 €
-9,34 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
135,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

WOLTU Sada 4 stoličiek do jedálne Kuchynská stolička Čalúnené kreslo Kreslo do obývačky Kreslo s podrúčkami Zamatové sedadlo Kovové nohy čierne
422,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

Kyslé uhorky – fermentované | vegánske, 370 ml | MARSCHLAND
14,27 €/1kg
4,71 €
Predajca: taleoo

Jedálenský stôl VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x V), okrúhly kuchynský stôl, priemyselný dizajn, vintage hnedá farba
70,00 €
Predajca: Kokiska
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá horčica, trochu na nose, ale v porovnaní s francúzskymi dijonskými horčicami je jemná. Skvelá.
Najlepšia horčica na svete, vyrobená mimo ČR, nechápem, prečo 35 nie je po revolúcii na trhu v ČR.
Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tovar dorazil rýchlo
Veľmi dobrá horčica, ktorá sa výborne hodí k zveri
Hodnotenie z 1. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko 100%
Fungovalo to skvele... ďakujem!
Hodnotenie z 3. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Horčica
100 g tuby sú skvelé. Keďže som rád otvoril čerstvú tubu znova .
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Musztarda 1000ml ROLESKI
5,29 €
Predajca: BRAT_PL
21,16 €/1kg

Löwensen horčica extra horúca vedro 5000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,36 €/1l

Löwensen horčica stredne pikantná vedro 5000g
29,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,96 €/1l

Händlmaier Stará bavorská horčica s jemným chrenom 200 ml balenie 12



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,35 €/1l

Händlmaiers domáca horčica sladký sáčok 15ml 200 balenie
30,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,31 €/1l

Händlmaier Stará bavorská horčica s jemným chrenom 335ml balenie 12
40,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,13 €/1l

Thomy Delikatess horčica stredne ostrá pikantná tuba 200 ml 12 balení



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
29,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,31 €/1l

Thomy horčica ostrá extra pikantná klasická v tube 200 ml balenie 12 ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,31 €/1l

Thomy Delikatess horčica stredne ostrá pikantná tuba 100 ml balenie 20 ks



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
35,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,60 €/1l

Maille Dijon Mustard Original jedinečná silná príchuť 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,71 €/1kg

Kühne 173017005 Kühne Mittelscharfer Senf 150x 10,0 g, 150 St.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
10,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,85 €/1kg

Block House Original jemne strúhaný chren prírodne pálivý 90g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
42,67 €/1kg

Horčica Bautzen stredne horúce vedro 1000ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,97 €/1l

Händlmaier 704431 Händlmaier Senf 250,0 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,67 €/1l

Grashoff červená figová horčicová omáčka na syrové a mäsové jedlá 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,91 €/1kg

Ruwisch & Zuck Original Ticino kdouľová horčica, sladká a pikantná 190g
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
60,27 €/1kg

Kühne horčica pikantná-piquant
10,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,03 €/1kg

Pommery Moutarde de Meaux Francúzska zrnitá horčica v hlinenej nádobe 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
14,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,58 €/1kg

Maille - dijonská horčica s medom - 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,80 €/1kg

Horčica Maille starého typu s bielym vínom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,62 €/1kg