4,5



Na základe 338 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml379,10 €/1l
37,91 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
562,00 €/1l
42,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Aswad Woda perfumowana, 75 ml
456,53 €/1l
34,24 €
Predajca: somnia24

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,50 €/1l
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Swiss Arabian Shaghaf Tonka Eau De Parfum Edicion Limitada 75ml – 75 ml
Shaghaf Oud Tonka od spoločnosti Swiss Arabian je ná vôňa, ktorá spája teplé, sladké a korenisté tóny. Kompozíciu otvára príjemná sladkosť mandlí, po ktorej nasleduje srdce pozostávajúce z škorice, tuniského pomarančovníka a tureckej ruže. Vôňu dopĺňajú základné tóny tonkových bôbov, vanilky a ambrového dreva, ktoré dodávajú hĺbku a teplo.
Vôňové tóny sú:
- Vrchné tóny: Mandle
- Stredné tóny: Škorica, tuniský pomarančovník, turecká ruža
- Základné tóny: Tonkové bôby, vanilka, ambrové drevo
Charakter vône tohto parfumu je teplý, sladký a korenistý.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Swiss Arabian
- Produkt: Swiss Arabian Shaghaf Tonka Eau De Parfum Edicion Limitada 75ml
- Objem: 75 ml
- EAN: 6295124045578
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka Eau de Parfum (75ml)
Ponorte sa do sveta zvodnej elegancie s vôňou Shaghaf Oud Tonka - vôňou, ktorá vás prenesie do jedinečnej čuchovej kompozície. Úvod charakterizujú živé mandle a otvárajú zmyselný zážitok. V srdci sa spájajú hrejivé tóny škoricovej kôry, tuniského pomarančového kvetu a tureckej ruže, ktoré vytvárajú harmonickú symfóniu zvádzania. Základ z tonky, vanilky a jantárového dreva dodáva vôni hĺbku a prítomnosť: tonka poskytuje upokojujúce teplo, vanilka jemnú sladkosť, zatiaľ čo jantárové drevo zakončuje vôňu zemitým a drevitým charakterom. Shaghaf Oud Tonka vás pozýva vychutnať si túto fascinujúcu eleganciu a štýlovo podčiarknuť svoju osobnosť. Nechajte očarujúcu vonnú kompozíciu odrážať váš exkluzívny vkus a zažite trvalé kúzlo tejto zvodnej kytice.
- Značka: SA SWISS ARABIAN
- Cieľové skupiny: 1: Unisex
- Zloženie: ALCOHOL DENAT , PARFUM (VÔŇA), AQUA (DM VODA), CITRONELLOL, EUGENOL, ALPHA ISOMETHYL IONONE
- Obsah: 75 ml
Parfémovaná voda od značky Swiss Arabian bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
Ponorte sa do sveta podmanivej elegancie s parfumovanou vodou Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka, ktorá odhaľuje fascinujúcu zmes aromatických tónov. Cesta sa začína povzbudzujúcim vrchným tónom mandlí, ktorý pripravuje pôdu pre očarujúci zážitok. V srdcovej nóte sa spája škoricová kôra, tuniský pomarančový kvet a turecká ruža, ktoré vytvárajú symfóniu zmyselnosti a zvodnosti. Základné tóny fazule tonka, vanilky a jantárového dreva dodávajú vôni hĺbku a bohatosť a zanechávajú stopu zvodnej elegancie. Fazuľa tonka poskytuje hrejivé a návykové objatie, zatiaľ čo vanilka dodáva nádych sladkosti. Ambrové drevo prináša zemité a drevité čaro, ktoré završuje podmanivú kompozíciu.
- Rozmery
- 500
- Hmotnosť
- 0.4 kg
- Druh vône
- EAU DE PARFUM
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- parfumovaná voda
- Výrobca
- Swiss Arabian
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295124045578
- Číslo od výrobcu
- SWA-SOTO098501
- Rozmery
- 500
- Hmotnosť
- 0.4 kg
- Druh vône
- EAU DE PARFUM
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- parfumovaná voda
- Výrobca
- Swiss Arabian
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6295124045578
- Číslo od výrobcu
- SWA-SOTO098501
Hodí sa k tomu

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar parfémovaná voda unisex 75 ml
562,00 €/1l
42,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq parfémovaná voda unisex 75 ml
633,73 €/1l
47,53 €
Predajca: somnia24

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee parfémovaná voda unisex 75 ml
406,10 €/1l
40,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,50 €/1l
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
361,50 €/1l
36,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%12% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
12%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%3% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
3%6% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
6%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ideálny pre mužov: príjemný, sexy a dlhotrvajúci"
Objem 0,075 l
Tento parfém rozhodne patrí medzi moje absolútne obľúbené. Vôňa je jednoducho neuveriteľná - hrejivá, príjemná a zároveň veľmi sexy. Najmä tón tonky sa skutočne vyníma a dodáva celku elegantnú hĺbku. Túto vôňu naozaj milujem a stále si ju opakovane objednávam, len čo sa vyprázdni. Na pokožke dlho vydrží a v priebehu dňa sa ešte lepšie rozvíja. Pre mňa je to skôr vôňa pre mužov, pretože má výraznú, mužnú auru - ale práve to ju robí takou výnimočnou. Každý, kto má rád intenzívne, zmyselné parfémy, tu rozhodne nebude sklamaný.
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tonka a mandľový sen
Objem 0,075 l
Vôňa sa otvára intenzívnou mandľovou nótou, po ktorej nasleduje nádherná zmes veľmi jemnej ruže, kvetu pomarančovníka a korenín. Tonka a vanilka dodávajú vôni mimoriadnu krémovosť. Ambra v závere dodáva vôni ešte drevitú a tmavšiu nótu. Jasná 10 z 10. Dostanete všetko, čo si od parfumu môžete želať – príjemnú vôňu a nadpriemernú výdrž a intenzitu.
Hodnotenie z 29. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý výkon za túto cenu
Objem 0,075 l
Odporúčam všetkým, ktorí majú radi orientálne vône s drevitými tónmi. Vôňa sa hodí skôr do chladnejších ročných období, je sladká a drevitá, s jemným náznakom čokolády a vydrží minimálne 8–10 hodín. Pre mňa je to skvelé obohatenie mojej kolekcie.
Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vanilkový sen Tonka
Objem 0,075 l
Keď som ju vyskúšala prvýkrát, hneď ma rozbolela hlava, potom som ju na týždeň odložila, potom som ju vyskúšala znova a zamilovala som si ju. Pre niektorých mužov je možno spočiatku príliš sladká, ale pomerne rýchlo vyprchá.
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho geniálne
Objem 0,075 l
Tí, ktorí milujú marcipán si túto vôňu jednoducho zamilujú Sladká a ťažká Vydrží navždy Na tele ľahko vydrží 12 hodín Na oblečení tri dni a dlhšie Na šatke bunde a tak jednoducho skvelá vôňa
Hodnotenie z 16. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Shagaf Oud Tonka = prémiová vôňa
Objem 0,075 l
Zloženie vône je jednoducho geniálne. Teplá mandľová vôňa. V úvode je tiež cítiť kvet pomarančovníka. Ruža a škorica skôr podprahovo. Vynikajúce je aj zaokrúhlenie základných tónov tonky/vanilky/ambrového dreva, v ktorom pre mňa vyniká vanilka. Dlhá výdrž je vynikajúca. Vôňa je nositeľná od jesene do jari. Kto má rád aj v lete počas chladnejších dní.
Hodnotenie z 2. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vôňa pre všetky situácie
Objem 0,075 l
Vôňa sa vždy hodí. Vanilka, čerešňa a mandle, to je to, čo dostanete priamo z vône. Ráno, napoludnie alebo večer, vôňa sa vždy hodí.
Hodnotenie z 18. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemná vôňa
Objem 0,075 l
Veľmi príjemná vôňa Vôňa je veľmi príjemná, kvalita je vynikajúca, cena je skvelá a doručenie ešte lepšie… ďakujem
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l