Elektrická zubná kefka Braun Oral-B Pro Series 1 Elektrická zubná kefka Dvojité balenie 2 kefky 3 režimy čistenia Tlakový senzor Dentálna starostlivosť Ružová čierna

82,51 €

307,87 € / 1kg

plus 3,45 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – ut 6. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Elektrické zubné kefky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Oral-B Pro 1 8700216012935, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, Čierna, 2 min, Kolo
Oral-B Pro 1 8700216012935, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, Čierna, 2 min, Kolo
171,27 €/1kg
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 10
45,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Oral-B Pro 3 3900N Gift Edition, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, Čierna, Ružová, Batérie, Zabudovaná batéria
Oral-B Pro 3 3900N Gift Edition, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, Čierna, Ružová, Batérie, Zabudovaná batéria
320,84 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 221
214,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 226
24,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Oral-B Pro Series 1 Elektrická Zubná Kefka Ružová 3 Režimy + Puzdro
Oral-B Pro Series 1 Elektrická Zubná Kefka Ružová 3 Režimy + Puzdro
34,99 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
37,49 €
-6%
34,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Oral-B Vitality Pro Duo, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Super sensitive, Čierna, Modrá, Biela, 7800 pohybov za minútu, 4 x 30 sec
Oral-B Vitality Pro Duo, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Super sensitive, Čierna, Modrá, Biela, 7800 pohybov za minútu, 4 x 30 sec
46,38 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
46,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elektrická zubná kefka Oral-B Pro 1 s rukoväťou v karibskej modrej farbe
Elektrická zubná kefka Oral-B Pro 1 s rukoväťou v karibskej modrej farbe
2,9Priemerné hodnotenie: 2,9 z 5Počet hodnotení: 47
19,69 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Braun Oral-B iO Series 2 Night Black/Calm Pink mit 2. Handstück
Braun Oral-B iO Series 2 Night Black/Calm Pink mit 2. Handstück
21,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
92,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elektrická zubná kefka ORAL-B VITALITY PRO D103 PRECISION 100 TIPS
Elektrická zubná kefka ORAL-B VITALITY PRO D103 PRECISION 100 TIPS
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 139
28,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Oral-B Pro 1 Cross Action, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, Modrá, Biela, 2 min, Modrá
Oral-B Pro 1 Cross Action, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, Modrá, Biela, 2 min, Modrá
183,47 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
49,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Oral-B Vitality Pro D103 Duo Black/Lilac Violet
Oral-B Vitality Pro D103 Duo Black/Lilac Violet
41,99 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 25
43,99 €
-4%
41,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Oral-B Pro 1 PRO1CRSDUO, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, 20000 pohybov za minútu, Čierna, Tyrkysová, Biela, 8800 pohybov za minútu
Oral-B Pro 1 PRO1CRSDUO, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, 20000 pohybov za minútu, Čierna, Tyrkysová, Biela, 8800 pohybov za minútu
121,75 €/1kg
75,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elektrická zubná kefka Oral-B Pro 1 ružová + 4 náhradné hlavice kefky + biele puzdro
Elektrická zubná kefka Oral-B Pro 1 ružová + 4 náhradné hlavice kefky + biele puzdro
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
42,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Oral-B Pro 3 3000 White + Oral-B Junior Frozen 6+ Set of rotating toothbrushes
Oral-B Pro 3 3000 White + Oral-B Junior Frozen 6+ Set of rotating toothbrushes
60,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
180,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Oral-B 759790 Oral-B PRO 3 3000 Cross Action Black Edition  JAS 22
Oral-B 759790 Oral-B PRO 3 3000 Cross Action Black Edition JAS 22
232,54 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 29
62,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elektrická zubná kefka Oral-B Pro 1 Series Black + 4 náhradné hlavice kefky + puzdro
Elektrická zubná kefka Oral-B Pro 1 Series Black + 4 náhradné hlavice kefky + puzdro
229,95 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
45,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Oral-B Pro Clean, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Hlboké čistenie, Gum starostlivosť, Pulz, Modrá, Biela, 2 min, Biela
Oral-B Pro Clean, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Hlboké čistenie, Gum starostlivosť, Pulz, Modrá, Biela, 2 min, Biela
106,15 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 42
138,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre Oral-B Pro 1 Cross Action, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, Čierna, 4 x 30 sec, Black Onyx
Oral-B Pro 1 Cross Action, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, Čierna, 4 x 30 sec, Black Onyx
130,23 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
56,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_
Obrázok produktu pre Oral-B Pro 1 Cross Action Caribbean Blue mit Reiseetui
Oral-B Pro 1 Cross Action Caribbean Blue mit Reiseetui
43 990,00 €/1kg
52,55 €
-16%
43,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Elektrická zubná kefka Oral-B Vitality Pro D103 Duo, 3 režimy, čierna/fialová
Elektrická zubná kefka Oral-B Vitality Pro D103 Duo, 3 režimy, čierna/fialová
78,54 €
Doprava zdarma
Predajca: QualiFind
Obrázok produktu pre Elektrická zubná kefka ORAL-B Pro Series 1 Duo Pack
Elektrická zubná kefka ORAL-B Pro Series 1 Duo Pack
110,56 €/1kg
98,40 €
Predajca: Warehouse

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Elektrická zubná kefka Oral-B Pro Series 1 vám pomôže čistiť si zuby spôsobom, ktorý odporúča váš zubný lekár. Časovač vám pomôže čistiť si zuby 2 minúty a každých 30 sekúnd vás upozorní na zmenu oblasti čistenia. Okrúhla hlavica kefky odstraňuje až o 100 % viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka, a to aj v ťažko dostupných oblastiach, pre zdravšie ďasná.Integrovaný snímač tlaku automaticky zníži rýchlosť čistenia, ak vyvíjate príliš veľký tlak. Výhody produktu Elektrická zubná kefka Oral-B - Pro 1 + 2. nástavec - čierna/ružová:

KRUHOVÉ ČISTENIE ZUBOV Lepšie čistí zuby a predchádza problémom so zubami skôr, ako sa začnúODSTRAŇUJE AŽ O 100 % VÄČŠÍ OBLAKY pri línii ďasien a OCHRÁŇA ZUBNÉ DUTINY v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou - vďaka okrúhlej technológii Oral-B 3v1OCHRÁNI DÁMY vďaka citlivému režimu a SNÍMAČU TLAKU, ktorý automaticky zastaví pulzácie pri príliš silnom čistení zubovDOKONALÉ ČISTENIE s 3 programami čistenia a integrovaným 4-zónovým časovačom na dodržanie 2-minútového času čistenia odporúčaného zubnými lekármiSPRÁVNY PRE KAŽDÚ POTREBU: Personalizované čistenie zubov s príslušnými hlavicami kefiek Oral-B, napr. Deep Clean, Sensitive Clean alebo 3DWhiteOkrúhle hlavice zubných kefiek Oral-B dosiahnu na miesta, na ktoré sa predĺžené manuálne zubné kefky nedostanú - značka zubných kefiek č. 1, ktorú zubári na celom svete sami najviac používajúSPÔSOBILÁ, DLHODOBÁ BATÉRIA s LED indikátorom nabitia pre optimálne čistenie zubov zakaždým

Elektrická zubná kefka Oral-B PRO Series 1 duo pack ružová a čierna

Elektrická zubná kefka Oral-B Pro Series 1 vám pomôže čistiť si zuby tak, ako odporúčajú zubní lekári. Časovač vám pomôže čistiť si zuby 2 minúty a každých 30 sekúnd vás upozorní, aby ste zmenili oblasť čistenia.

Prečo si vybrať Oral-B Pro Series 1?

  • 3 režimy čistenia: Denný, jemný, bieliaci
  • Čistenie, ktoré poteší - čistí do hĺbky so 100 % účinnejším odstraňovaním zubného povlaku ako manuálna zubná kefka
  • Senzor tlaku na ďasná: ak si zuby čistíte príliš silno, zubná kefka prestane pulzovať, aby chránila vaše ďasná.
  • Časovač PRO v rukoväti pulzuje každých 30 sekúnd, aby vás informoval, kedy je potrebné zmeniť oblasť ústnej dutiny, a po 2 minútach signalizuje koniec čistenia.

PODROBNOSTI

  • ďalšie pulzujúce pohyby
  • 3-stupňové ovládanie
  • indikátor času čistenia
  • indikátor nabíjania
  • prevádzka batérie

SÚPRAVA OBSAHUJE

  • čierna zubná kefka Oral-B Pro Series 1
  • oral-B Pro Series 1 ružová zubná kefka
  • 2x štetiny Oral-B Cross Action
  • nabíjačka Oral-B




EBPP800, SZPZ

Typ výrobkuElektrická zubná kefka
Všeobecné informácie
SériaOral-B Pro 1
Farbyčierna, ružová
Počet kefkových nástavcov2 kusy
Vlastnostis časovačom, s indikátorom úrovne nabitia, s druhým nástavcom, s reguláciou tlaku, s technológiou 3D čistenia
Špeciálna funkciaŠtetiny s indikátorom
Rozsah dodávkyNabíjacia stanica
Výkon
Techniky čisteniaoscilačné, rotačné, pulzačné
Stupne čistenia3
Programy čisteniaClean, Brighten, Sensitive
Technické údaje
NapájanieNabíjateľná batéria
Typ batérieNi-MH


Elektrická zubná kefka OralB Double Pack 2 Series 1 je dokonalá sada na starostlivosť o zuby pre celú rodinu. Vďaka elektrickej zubnej kefke je čistenie zubov účinnejšie a dôkladnejšie, zatiaľ čo dvojité balenie zaručuje dlhotrvajúcu starostlivosť. Séria 2 1 ponúka profesionálnu technológiu čistenia s 3D pohybmi a časovač, ktorý dodržiava odporúčaný čas čistenia 2 minúty. Zubná kefka je šetrná k zubom a ďasnám a zaručuje žiarivý úsmev a dlhotrvajúcu ústnu hygienu. Užite si profesionálne čistenie zubov doma s touto vysokokvalitnou súpravou! Obsahuje dve elektrické zubné kefky, nabíjaciu stanicu a pripojiteľné kefky.

Zažite profesionálne čistenie zubov doma s elektrickou zubnou kefkou OralB Twin Pack. Táto zubná kefka s osvedčenou technológiou 2 Series 1 zaručuje dôkladné čistenie a zdravšie ďasná. Vďaka dvojitému baleniu máte vždy po ruke náhradnú zubnú kefku. Elektrická zubná kefka sa ľahko používa a má časovač na odporúčaný čas čistenia zubov. Investujte do zdravia svojich zubov a užívajte si žiarivo čisté zuby každý deň. Obsahuje 2 elektrické zubné kefky série 1, funkciu časovača, vymeniteľné kefkové nástavce na účinné a šetrné čistenie

Elektrická zubná kefka Oral-B Pro Series 1Elektrická zubná kefka Twin Pack 2
Rozmery
25 x 18 x 10 cm
Farba
Čierna
Hmotnosť
268 g
Bluetooth
Nie
Technológie čistenia
Rotačná
Obsahuje batérie
Áno
Zloženie
Dodatok pre krásu a zdravie
Výrobca
Braun Oral-B
Rozsah dodávky
1
Senzor tlaku
Áno
Počet kusov
1
Stupne rýchlosti
5
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
8001090915191
Číslo od výrobcu
8120822

Rozmery
25 x 18 x 10 cm
Farba
Čierna
Hmotnosť
268 g
Bluetooth
Nie
Technológie čistenia
Rotačná
Obsahuje batérie
Áno
Zloženie
Dodatok pre krásu a zdravie
Výrobca
Braun Oral-B
Rozsah dodávky
1
Senzor tlaku
Áno
Počet kusov
1
Stupne rýchlosti
5
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
8001090915191
Číslo od výrobcu
8120822
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Faber-Castell 4005402015405, papierová škatuľa
Faber-Castell 4005402015405, papierová škatuľa
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
20,15 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Nôž Victorinox na paradajky / klobásy Swiss Classic - čierny - 6 kusov
Nôž Victorinox na paradajky / klobásy Swiss Classic - čierny - 6 kusov
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 71
41,82 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Milka lieskovoorieškový krém s plnou chuťou lieskových orieškov 350g
Milka lieskovoorieškový krém s plnou chuťou lieskových orieškov 350g
24,49 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
8,57 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Nivea Gympack – 5-dielna sada
Nivea Gympack – 5-dielna sada
4 478,00 €/1l
22,39 €
Predajca: somnia24
Bestseller
Obrázok produktu pre Haribo 4001686003039, Mäkké cukríky, 230 g, Dary, Viacfarebný, 1525 kJ, 360 kcal
Haribo 4001686003039, Mäkké cukríky, 230 g, Dary, Viacfarebný, 1525 kJ, 360 kcal
15,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ahmad Tea - Špeciálna zmes Loser Schwarz Tee 500gr
Ahmad Tea - Špeciálna zmes Loser Schwarz Tee 500gr
21,98 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
10,99 €
Predajca: orientbazar24
Obrázok produktu pre Victoria's Secret Bare Vanilla Body Mist telový sprej 250 ml
Victoria's Secret Bare Vanilla Body Mist telový sprej 250 ml
79,16 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 30
19,79 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Milka 517828 Milka I Love Milka čokoláda 110,0 g
Milka 517828 Milka I Love Milka čokoláda 110,0 g
114,55 €/1kg
12,60 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
47,16 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 24
11,79 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Barbie Signature JBJ07, Modelka, Žena, 6 rok / roky, Chlapec / dievča, 330,2 mm, 198 g
Barbie Signature JBJ07, Modelka, Žena, 6 rok / roky, Chlapec / dievča, 330,2 mm, 198 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
43,79 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 154
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Oral-B Pro 1 8700216012935, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, Čierna, 2 min, Kolo
Oral-B Pro 1 8700216012935, Dospelý, Rotujúco-oscilačná zubná kefka, Denná starostlivosť, Jemný, Bielenie, Čierna, 2 min, Kolo
171,27 €/1kg
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 10
45,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
83,53 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
12,53 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 332
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW
Obrázok produktu pre Ferrero Raffaello, 230 g, Kokos, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 628 kcal
Ferrero Raffaello, 230 g, Kokos, 1 kusov, CE, Švajčiarsko, 628 kcal
49,30 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
11,34 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ritter SPORT 4013 Ritter SPORT EDEL-VOLLMILCH Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 4013 Ritter SPORT EDEL-VOLLMILCH Schokolade 100,0 g
24,60 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 7
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Elektrická zubná kefka Oral-B Pro 1 s rukoväťou v karibskej modrej farbe
Elektrická zubná kefka Oral-B Pro 1 s rukoväťou v karibskej modrej farbe
2,9Priemerné hodnotenie: 2,9 z 5Počet hodnotení: 47
19,69 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre L'Oréal Paris, mini adventný kalendár 2026 – 12 krásnych prekvapení
L'Oréal Paris, mini adventný kalendár 2026 – 12 krásnych prekvapení
35,96 €
Predajca: SupportGroup
Obrázok produktu pre Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
23,10 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 181
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Barbie Fashionistas HYV27, Modelka, Žena, 4 rok / roky, Dievča, 310 mm, 225 g
Barbie Fashionistas HYV27, Modelka, Žena, 4 rok / roky, Dievča, 310 mm, 225 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,83 €
Predajca: Humbi
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder, Mliečna čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mlieko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
Ferrero Kinder, Mliečna čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mlieko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
18,17 €/1kg
2,67 €
-21%
2,09 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,54 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 7
14,54 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Chloe Signature parfumovaná voda 50ml + telové mlieko 100ml
Chloe Signature parfumovaná voda 50ml + telové mlieko 100ml
33 835,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
67,67 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lindt Lindor guľôčky z mliečnej čokolády s pistáciovou náplňou 137g
Lindt Lindor guľôčky z mliečnej čokolády s pistáciovou náplňou 137g
47,23 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nutella Creme 950g - Ferrero
Nutella Creme 950g - Ferrero
12,09 €/1l
11,95 €
-3%
11,49 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Juskys Pelech pre psa Milow ortopedicky tvarovaný 112x81 cm, sivá
Juskys Pelech pre psa Milow ortopedicky tvarovaný 112x81 cm, sivá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 161
47,49 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Real Techniques Au Naturel Complete sada štetcov
Real Techniques Au Naturel Complete sada štetcov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
30,09 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Disney Minnie toaletná voda v spreji 100 ml
Disney Minnie toaletná voda v spreji 100 ml
120,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
12,03 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Philips AVENT SCF798/02, Fľaša na pitie, 1 mesiace, Ružová, Žltá, Indonézia, 300 ml, 1 kusov
Philips AVENT SCF798/02, Fľaša na pitie, 1 mesiace, Ružová, Žltá, Indonézia, 300 ml, 1 kusov
18,03 €
Predajca: M_plus_L

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Nabíjačka pre elektrickú zubnú kefku, Philips Sonicare ProtectiveClean 4300/5100
Nabíjačka pre elektrickú zubnú kefku, Philips Sonicare ProtectiveClean 4300/5100
29,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
226,15 €/1kg
Obrázok produktu pre Philips Sonicare DiamondClean HX9914/69, Dospelý, Sonická zubná kefka, Hlboké čistenie, Gum starostlivosť, Bielenie, 62000 pohybov za minútu, Čierna, Zlato, Ruže, Oválny
Philips Sonicare DiamondClean HX9914/69, Dospelý, Sonická zubná kefka, Hlboké čistenie, Gum starostlivosť, Bielenie, 62000 pohybov za minútu, Čierna, Zlato, Ruže, Oválny
292,83 €
-21,56 €
271,27 €
Predajca: BalticVaris_DE
1 356,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Philips Sonicare DiamondClean 9000 series HX9911/29, Dospelý, Sonická zubná kefka, Normálny, Mäkké, Ružová, Oválny, Batérie
Philips Sonicare DiamondClean 9000 series HX9911/29, Dospelý, Sonická zubná kefka, Normálny, Mäkké, Ružová, Oválny, Batérie
240,51 €
Predajca: BalticVaris_DE
387,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Sonická elektrická zubná kefka K100, LCD, 4 režimy, IPX7, puzdro
Sonická elektrická zubná kefka K100, LCD, 4 režimy, IPX7, puzdro
36,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep
Obrázok produktu pre Sonická elektrická zubná kefka K100, LCD, 4 režimy, IPX7, puzdro
Sonická elektrická zubná kefka K100, LCD, 4 režimy, IPX7, puzdro
36,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep
Obrázok produktu pre U-SMILER Sonická zubná kefka Sonická elektrická zubná kefka 5 režimov 3 intenzity 4 nástavce Vodotesná IPX8 2000mAh batéria 90 dní prevádzky Cestovné puzdro
U-SMILER Sonická zubná kefka Sonická elektrická zubná kefka 5 režimov 3 intenzity 4 nástavce Vodotesná IPX8 2000mAh batéria 90 dní prevádzky Cestovné puzdro
34,98 €
-22%
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE
53,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Bezdrôtový Pulzačný Zubný Irigátor, Čierny, 4 Režimy, 5
Bezdrôtový Pulzačný Zubný Irigátor, Čierny, 4 Režimy, 5
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep
Obrázok produktu pre Bezdrôtový Pulzačný Zubný Irigátor 4 Režimy 5 Tryskov
Bezdrôtový Pulzačný Zubný Irigátor 4 Režimy 5 Tryskov
35,99 €
-2%
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep
Obrázok produktu pre Elektrická zubná kefka Braun Oral-B iO10 Stardust
Elektrická zubná kefka Braun Oral-B iO10 Stardust
344,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
386,52 €/1kg
Obrázok produktu pre Ultrasoundový Zubný Čistič – 5 Režimov Na Odstránenie Zubného Kamenia
Ultrasoundový Zubný Čistič – 5 Režimov Na Odstránenie Zubného Kamenia
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep
Obrázok produktu pre Ultrazvukový zubný čistič – 5 režimov na odstraňovanie zubného kameňa
Ultrazvukový zubný čistič – 5 režimov na odstraňovanie zubného kameňa
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep
Obrázok produktu pre Sonická Zubná Kefička + Puzdro + Držiak + 37 000 Vibrácií Medi Sleep
Sonická Zubná Kefička + Puzdro + Držiak + 37 000 Vibrácií Medi Sleep
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep
Obrázok produktu pre Neno Denti MINT  - ELECTRONIC TOOTHBRUSH FOR CHILDREN
Neno Denti MINT - ELECTRONIC TOOTHBRUSH FOR CHILDREN
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,64 €
15% poukaz
Predajca: Neno_Official
86,40 €/1kg
Obrázok produktu pre NENO Denti ružová elektrická zubná kefka pre deti
NENO Denti ružová elektrická zubná kefka pre deti
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
11,50 €
15% poukaz
Predajca: Neno_Official
383,33 €/1kg
Obrázok produktu pre U-SMILER Elektrická sonická zubná kefka, 3 režimy, 4 náhradné kefky, 60 000 vibrácií/min, vodotesnosť IPX7, 60-dňová výdrž batérie, pre dospelých a deti
U-SMILER Elektrická sonická zubná kefka, 3 režimy, 4 náhradné kefky, 60 000 vibrácií/min, vodotesnosť IPX7, 60-dňová výdrž batérie, pre dospelých a deti
19,50 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE
Obrázok produktu pre INF Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa a 4 čistiace hlavice zelená
INF Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa a 4 čistiace hlavice zelená
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 114
28,29 €
Doprava zdarma30% poukaz
Predajca: INFshop
137,33 €/1kg
Obrázok produktu pre INF Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa a 4 čistiace hlavice biely
INF Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa a 4 čistiace hlavice biely
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 114
28,29 €
Doprava zdarma30% poukaz
Predajca: INFshop
172,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Philips Sonicare 7100 series HX7420/01, Dospelý, Sonická zubná kefka, Jemný, Gum starostlivosť, Bielenie, 62000 pohybov za minútu, Biela, 2 min, 4 x 30 sec
Philips Sonicare 7100 series HX7420/01, Dospelý, Sonická zubná kefka, Jemný, Gum starostlivosť, Bielenie, 62000 pohybov za minútu, Biela, 2 min, 4 x 30 sec
152,79 €
Predajca: BalticVaris_DE
463,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Eta ETA770790000, Dospelý, Sonická zubná kefka, Intenzívne, Masáž, Jemný, Bielenie, Čierna, 40000 pohybov za minútu, Čierna
Eta ETA770790000, Dospelý, Sonická zubná kefka, Intenzívne, Masáž, Jemný, Bielenie, Čierna, 40000 pohybov za minútu, Čierna
192,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
428,33 €/1kg