5,0



Na základe 1 hodnotenia
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Light Gel Cream ľahký gélový krém na rozšírené pory 75 ml
15,46 €
206,13 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream intenzívny hydratačný krém na upokojenie pleti 50 ml0,40 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Helena Rubinstein Prodigy Cellglow Oilglow Oilixir 30 ml4 303,33 €/1l
129,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

Ďalšie informácie o reklame
COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém13,99 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

SKIN1004 Madagaskarský upokojujúci krém Centella 75 ml
198,00 €/1l
15,18 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,85 €
Predajca: Pharmacygreek

Skin1004 Madagascar Centella upokojujúci krém Soothing Cream 75 ml
192,11 €/1kg
17,29 €
Predajca: medpak_shop

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

SKIN1004 Madagaskarsk hydratan krm Centella Hyalu-Cica 75ml
266,53 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagaskarský krém Centella
258,53 €/1l
19,39 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

iUnik Centella Calming Gel Cream ľahký gélový krém na upokojenie pleti 60 ml
231,83 €/1l
13,91 €
Predajca: BYSARAH

Purito Seoul Oat In Calming Gel Cream 100 ml
0,14 €/1l
15,87 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,27 €
Predajca: MANADA

Mizon Snail Recovery Gel Cream 45 ml
421,78 €/1l
18,98 €
Predajca: VISO

Jurlique Nutri-Define Supreme regeneračný ľahký krém
1 717,00 €/1l
85,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

COSRX Propolis Light Cream 65ml - Ľahký výživný krém s propolisom
342,77 €/1l
22,28 €
Predajca: NutraBestBG

Murad Ľahký hydratačný vodný gélový krém, 50 ml
1 119,60 €/1l
55,98 €
Predajca: MANADA

Krém Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica, hydratačný
293,60 €/1l
22,02 €
Predajca: somnia24

Isntree Gélový krém na problematickú pleť, 50 ml
534,80 €/1l
26,74 €
Predajca: somnia24

Skin1004 Madagascar Centella Nawilajcy krem z wkrot azjatyck, 30ml
308,33 €/1l
9,25 €
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
VÝHODY:
1. Hydratuje a upokojuje: Vďaka bohatej kombinácii hydratačných a upokojujúcich zložiek tento krém hĺbkovo hydratuje a upokojuje podráždenie.
2. viditeľnosť rozšírených pórov.
3. Zvyšuje pružnosť pokožky: Kyselina hyalurónová a panthenol pomáhajú zlepšiť pružnosť a zjemniť pokožku.
4. Osviežuje a chladí: Je ideálny na každodenné použitie, pretože okamžite osviežuje a chladí pleť.
5. Vhodný pre všetky typy pleti: Jeho ľahká a nemastná textúra je vhodná pre všetky typy pleti vrátane citlivej a problematickej.
2. viditeľnosť rozšírených pórov.
3. Zvyšuje pružnosť pokožky: Kyselina hyalurónová a panthenol pomáhajú zlepšiť pružnosť a zjemniť pokožku.
4. Osviežuje a chladí: Je ideálny na každodenné použitie, pretože okamžite osviežuje a chladí pleť.
5. Vhodný pre všetky typy pleti: Jeho ľahká a nemastná textúra je vhodná pre všetky typy pleti vrátane citlivej a problematickej.
KEY INGREDIENTS:
- centella asiatica
- ružová himalájska soľ
- adenozín
- niacínamid
POUŽITIE:
Po očistení a tonizácii pleti naneste malé množstvo krému na tvár, vyhnite sa oblasti okolo pier a očí, počkajte, kým sa úplne nevstrebe.
VHODNÝ PRE:
Vhodné najmä pre pleť s rozšírenými pórmi alebo mastnou T-zónou, ako aj pre mastnejšiu, zmiešanú a normálnu pleť.
Ľahký gélový krém, ktorý okamžite upokojuje a hĺbkovo hydratuje pokožku. Má jemnú, osviežujúcu textúru, ktorá zanecháva pleť hladkú a žiarivú.
Kľúčové zameranie krému "poremizing" podporuje špeciálny komplex zložiek, vrátane Himalájskej ružovej soli a Peptide-9 Complex, ktoré synergicky pôsobia na prečistenie, zjemnenie a zmenšenie viditeľnosti pórov, pričom dodávajú pokožke vyrovnanejší a hladší vzhľad. Vďaka svojej nemastnej, gélovej textúre sa krém bleskovo vstrebáva, nezanecháva pocit ťažkosti ani lepivosti a poskytuje pleti dostatočnú hydratáciu bez preťaženia. Použitie: Používaj ráno aj večer po sére ako ľahký hydratačný krok, najmä ak preferuješ nemastné, rýchlo sa vstrebávajúce krémy. Cez deň je vhodné kombinovať ho s SPF SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Light Gel Cream zloženie a vlastnosti: Upokojenie a rovnováha pleti Centella Asiatica Extract – upokojuje pleť a pomáha udržiavať jej rovnováhu Aloe Vera – osviežuje a zmierňuje podráždenie Panthenol & Allantoin – podporujú komfort a regeneráciu pleti Hydratácia bez zaťaženia Kyselina hyalurónová (viac foriem) – hydratuje pleť bez pocitu mastnoty Glycerin, Xylitol – pomáhajú udržať vlhkosť v pleti Starostlivosť o póry a textúru Niacinamide – pomáha zlepšiť vzhľad pórov a zjednocuje tón pleti Hamamelis & minerálne soli – podporujú svieži a vyvážený vzhľad pleti Výsledok Pleť je hydratovaná, upokojená a svieža Ľahká gélová textúra, rýchle vstrebávanie Bez pocitu zaťaženia Vhodné pre Zmiešanú až mastnú pleť Pleť s viditeľnými pórmi Každodenné použitie Tip na kombinovanie v rutine Olejové čistenie pred gélom → SKIN1004 Madagascar Centella Light Cleansing Oil Jemné čistenie ako druhý krok → SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule Foam Sérum na póry pred krémom → SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule Maska na hĺbkové čistenie pórov 1–2× týždenne → SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask Očný krém pred gélom na noc → Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Eye Cream
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Skin1004 sa radí pod pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vámi vybraného produktu.
Krém, krém, gél, krém, Poremizing, skin1004.
- Model
- Madagaskar Centella Poremizing
- Hmotnosť
- 114 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Water, Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Glycerin, Xylitol, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract (5,200 ppm), Carbomer, Tromethamine, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Blosaccharide Gum-I, Betaine, PVP, Sedurn Sarmentosum Extract, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Hydroxyethylcellulose, Coccinia Indica Fruit Extract, Eclipta Prostrata Extract, Hydrolyzed Gardenia Florida Extract, Hydrolyzed Malt Extract, Disodium EDTA, Hydrolyzed Viola Tricolor Extract, Trideceth-10, Sea Water, Panthenol, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Melia Azadirachta Flower Extract, Xylitylglucoside, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Anhydroxylitol, Melia Azadirachta Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Chamaecyparis Obtusa Water, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Allantoin, Kaolin (CI 77004), Mineral Salts .
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8809576261646
- Číslo od výrobcu
- SK4-0043
- Model
- Madagaskar Centella Poremizing
- Hmotnosť
- 114 g
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Water, Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Glycerin, Xylitol, Butylene Glycol, Centella Asiatica Extract (5,200 ppm), Carbomer, Tromethamine, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Blosaccharide Gum-I, Betaine, PVP, Sedurn Sarmentosum Extract, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Hydroxyethylcellulose, Coccinia Indica Fruit Extract, Eclipta Prostrata Extract, Hydrolyzed Gardenia Florida Extract, Hydrolyzed Malt Extract, Disodium EDTA, Hydrolyzed Viola Tricolor Extract, Trideceth-10, Sea Water, Panthenol, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Melia Azadirachta Flower Extract, Xylitylglucoside, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Anhydroxylitol, Melia Azadirachta Leaf Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Chamaecyparis Obtusa Water, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Allantoin, Kaolin (CI 77004), Mineral Salts .
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8809576261646
- Číslo od výrobcu
- SK4-0043
Hodí sa k tomu

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule 100 ml
168,90 €/1l
16,89 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask čistiaca ílová pleťová maska v tyčinke 27 g
595,93 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagaskar Centella Poremizing Hbkov istiaca pena
14,99 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

SKIN1004 Madagaskar Centella ľahký čistiaci olej 200 ml
63,85 €/1l
12,77 €
Predajca: Visage

SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, 100 ml
179,90 €/1l
17,99 €
Predajca: medpak_shop

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Čistiaca pena, Ženy, Normálna pleť, Citlivá pokožka, Hydratačné, Upokojujúci, Rúra, 125 ml
111,92 €/1l
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream intenzívny hydratačný krém na upokojenie pleti 50 ml
0,40 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule 30 ml
313,00 €/1l
9,39 €
Predajca: medpak_shop

Anua Heartleaf Quercetinol™ Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
14,90 €
Predajca: BYSARAH

SKIN1004 Hĺbková čistiaca pena Madagaskar Centella Poremizing (125 ml)
11,26 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,02 €
Predajca: Pharmacygreek

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule (100 ml)
130,80 €/1l
13,08 €
Predajca: Pharmacygreek

Skin1004 Madagaskarský krém Centella
258,53 €/1l
19,39 €
Predajca: medpak_shop

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

Skin1004 Madagaskar Centella Poremizing Clear Toner
18,57 €
Predajca: VISO

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
224,00 €/1l
22,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

SKIN1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 50 ml
240,40 €/1l
12,02 €
Predajca: Pharmacygreek

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cream 100 ml
0,18 €/1l
17,95 €
Predajca: Juui

Driclor antiperspirant Antiperspirant Roll-On 20 ml
720,00 €/1l
14,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Police na práčku Police na toaletu 160x47 cm Police do kúpeľne Stojan na WC Police do kúpeľne Otvorené police Ľahko montovateľné Multifunkčné Biela, Retoo
22,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

mixsoon Centella čistiaca pena
117,00 €/1l
17,55 €
Predajca: Juui

Homebyhome Koberec do obývacej izby, moderný abstraktný dizajn, krátky vlas, mäkký, pohodlný a ľahko udržiavateľný, rozmery: 80 x 150 cm
41,58 €/1m²
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HomebyHome

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(57)Počet hodnotení: 57
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(8)Počet hodnotení: 8
25,90 €
Predajca: Exporgin
518,00 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Predajca: Lemonbite
27,91 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
13,23 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,83 €
Predajca: Exporgin
855,33 €/1l