Mogli 42985201, Vegetable snacks, 30 g
2,33 €
77,67 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Nenechajte si ujsť!
Čipsy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pringles Classic Paprika Chipsy 165 g16,71 €/1kg
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Kukuričné lupienky Crunchips s príchuťou syra Nachos 100 g59,90 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
XOX Party Flips Peanut Style chrumkavý arašidový snack zo sladkej kukurice 450g8,71 €/1kg
3,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Zemiakové lupienky s príchuťou syra 100 g58,25 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Petales - pufované lupienky z cíceru 75g
27,73 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Chipsy jabłkowe Kresto 40 g
62,00 €/1kg
4,33 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,48 €
Predajca: Megasam24PL

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanych warzyw 110 g
26,36 €/1kg
3,76 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,90 €
Predajca: Katomix

BEZLEPKOVÉKUKURIČNÉ DRVE 150 g - BIOMINKI
20,53 €/1kg
3,08 €
Predajca: Biogo

Sezamový praclík - špaldový 125g
17,28 €/1kg
2,16 €
Predajca: taleoo

Taralli – sezam a fenikel, 100 g | SOMMER
29,90 €/1kg
5,56 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,99 €
Predajca: taleoo

Przysnacki slané zemiakové lupienky 130 g
53 769,23 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Schär Crispies Paprika 100g
31,30 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Tortilla chips kukurydziane naturalne 450 g
10,06 €/1kg
7,17 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,73 €
Predajca: Megasam24PL

Lay's Chipsy ziemniaczane Fromage 200g
19,25 €/1kg
3,85 €
Predajca: LAVONIO

SOLENÉ KUKURIČNÉ TORTILOVÉ ČIPESKY, BEZLEPKOVÉ,250 g - AMAIZIN
0,02 €/1kg
4,51 €
Predajca: Biogo

BEZLEPKOVÉPAPRINOVÉ TYČINKY 45 g - BIOPONT
0,05 €/1kg
2,23 €
Predajca: Biogo

Tortilla čipsy - syrové 75g
47,47 €/1kg
3,56 €
Predajca: taleoo

Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
53 769,23 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Chips, 165 g, PRINGLES, paprika
28,94 €/1kg
4,92 €
Predajca: LAVONIO

Werz Kukuričné hráškové lupienky70g
62,60 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Vegetable snacks
- Hmotnosť:
- 30 g
- Množstvo:
- 1
Ekologický extrudát z ryže a cícera určený na priamu spotrebu.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie
Skladujte na suchom mieste, chráňte pred svetlom a teplom.
- Zloženie
- Ryža* 57 %, slnečnicový olej*, cícerová múka* 14 %, arašidy* 12 %, soľ. Obsahuje tieto alergénne zložky: Arašidy *z ekologického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1947 kJ / 465 kcalTuk: 20 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 3,1 gSacharidy: 58 gz toho cukor: 3,7 gVláknina: 4,3 gBielkoviny: 11 gVýživové hodnoty stanovené podľa: AnalýzaSoľ: 0,91 g
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- MOGLI NATURKOST GMBH, KARL - MARX - STRASSE 88, 12043 BERLIN
- Obchodný názov
- Arašidové lupienky - ryža a cícer 30g
- Výrobca
- Mogli
- Číslo od výrobcu
- 42985201
- EAN kód
- 4260311984536
- Zloženie
- Ryža* 57 %, slnečnicový olej*, cícerová múka* 14 %, arašidy* 12 %, soľ. Obsahuje tieto alergénne zložky: Arašidy *z ekologického poľnohospodárstva
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1947 kJ / 465 kcalTuk: 20 gz toho nasýtené mastné kyseliny: 3,1 gSacharidy: 58 gz toho cukor: 3,7 gVláknina: 4,3 gBielkoviny: 11 gVýživové hodnoty stanovené podľa: AnalýzaSoľ: 0,91 g
- Hmotnosť
- 30 g
- Potravinársky podnik
- MOGLI NATURKOST GMBH, KARL - MARX - STRASSE 88, 12043 BERLIN
- Obchodný názov
- Arašidové lupienky - ryža a cícer 30g
- Výrobca
- Mogli
- Číslo od výrobcu
- 42985201
- EAN kód
- 4260311984536
Hodí sa k tomu

XOX Party Flips Peanut Style chrumkavý arašidový snack zo sladkej kukurice 450g
8,71 €/1kg
3,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 28g ] DONGWON Korenené morské riasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Kórey](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/710e27377f6d7ed3c07d6391ff857f5b.webp)
[ 28g ] DONGWON Korenené morské riasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Kórey
141,00 €/1kg
1,41 €
Predajca: Katomix

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VOLIVOVOM OLEJI 100 g - TRAFO
0,05 €/1kg
5,29 €
Predajca: Biogo

XOX Pommes Snack Kečup Chrumkavý zemiakový snack s paradajkovou príchuťou 125g
20,08 €/1kg
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

XOX American Fries Curry BBQ Mais Kartoffel Snack Beutel 125g
19,60 €/1kg
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

zábavné čerstvé Goldfischli sezamové chrumkavé zlatohnedé pečené 100g
19,90 €/1kg
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 1kg ] SA GIANG Garnelencracker, nicht gebacken / Shrimp Krupuk / Kroepoek](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ce2c9104df73b1334f23987f38dec1d0.webp)
[ 1kg ] SA GIANG Garnelencracker, nicht gebacken / Shrimp Krupuk / Kroepoek
14,00 €/1kg
14,28 €
Predajca: Pantry_Intl

Zemiakové lupienky Lorenz Crunchips s paprikovým korením 50g
31,80 €/1kg
1,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Palapa Cheese Chips chrumkavý kukuričný snack s príchuťou syra 450g
9,65 €/1kg
4,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Syr Flips - Syr Flips 75g
24,93 €/1kg
1,87 €
Predajca: taleoo

XOX Bacon Snack pikantná chrumkavá s dymovým nádychom na desiatu 100g
17,60 €/1kg
1,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramov | tuba 1 kus
16,79 €/1kg
8,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Lorenz Saltletts praclík s morskou soľou a menším množstvom tuku, zlatohnedý 200g
15,55 €/1kg
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style bag 150g
22,80 €/1kg
3,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Crunchips WOW Jalapeno & Cream Cheese
28,64 €/1kg
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh šošovicové lupienky Sour Cream Style bezlepkové vegetariánske 90g
34,33 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny-frisch Chipsfrisch zemiakové lupienky maďarské 12er VPE (balenie 12x40g)
34,96 €/1kg
16,78 €
Predajca: Store-Germany

Pringles Super Hot Chili Lemon Crab 110g
49,82 €/1kg
5,48 €
Predajca: Unicat-Candy

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
54,20 €/1kg
8,13 €
Predajca: M_plus_L

Chio Ready Solené čipsy solené bezlepkové vegetariánske vegánske 150g
15,13 €/1kg
2,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Texas BBQ (19 x 165 g)
15,15 €/1kg
63,49 €
Predajca: Candyspot

Bibigo Snack z morských rias Original SESAM 15 g
321,33 €/1kg
4,82 €
Predajca: LAVONIO

Herr's Carolina Reaper cheese flips (veľmi pikantný) 113g
24,96 €/1kg
2,82 €
Predajca: Store-Germany

XOX Fusilli Paprika chrumkavý snack rafinovaný s pikantným korením 125g
15,68 €/1kg
1,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh popchips zemiakový snack s červenou paprikou 80g
38,63 €/1kg
3,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Takis Fuego Maestro-Corn Snacks s príchuťou chilli a limetky, 18 balení (18 x 100g)
32,77 €/1kg
58,99 €
Predajca: Candyspot

Bamboo House Dvojitá náplň Mochi Mango Milk 180g
30,89 €/1kg
5,56 €
Predajca: LAVONIO

Superbon Chips Sel zemiakové lupienky so soľou chrumkavé pikantné 135g
21,71 €/1kg
3,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz surové plátky zemiakových lupienkov kamenná soľ pražené v kotlíku 120g
33,50 €/1kg
4,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz Naturals Balzamikové lupienky pečené v koži 95g
31,45 €/1kg
3,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Krabička s čipsami Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Horké čipsy v balení (balenie 4 kusov) - Blue Takis



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(51)Počet hodnotení: 51
21,41 €
Predajca: Heartforcards
58,18 €/1kg

Santa Maria Nacho chrumkavé kukuričné lupienky solené originál 475g
6,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,65 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos so syrovým dipom 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,28 €/1kg

MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modrej kukurice – bezlepkové a vegánske – 135 g
15,78 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
116,89 €/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipom zo salsy pripravené na podávanie 175g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,83 €/1kg

Groksi Classico syrový snack z Talianska bez lepku a laktózy 60g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
82,17 €/1kg

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,40 €/1kg

Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,13 €
Predajca: M_plus_L
54,20 €/1kg

Henderson and Sons Tortilla Chips Hot Chilli Taste Potato Chips 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,44 €/1kg

Przysnacki zemiakové lupienky s príchuťou syra, 130 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
53 769,23 €/1kg

PRÍRODNÉ ZEMIAKOVÉ ČIPESKY BEZ PRIDANEJ SOLI, 125 g - TRAFO
3,76 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

Want Want Original Got Rice Japonica Crisps knusprige Reiscracker 85g
2,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,41 €/1kg

Superbon Chips Zemiakové lupienky s príchuťou morských rias balenie 125g
3,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,31 €/1kg

BEZLEPKOVÉPAPRINOVÉ TYČINKY 45 g - BIOPONT
2,23 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY VYPRAŽENÉ VOLIVOVOM OLEJI 100 g - TRAFO
5,29 €
Predajca: Biogo
0,05 €/1kg

ZEMIAKOVÉ ČIPESKY S PRÍCHUŤOU ČIERNA HĽUFA100 g - TRAFO
5,69 €
Predajca: Biogo
0,06 €/1kg

Organické tortillové lupienky Paprika chrumkavé pikantné zlatožlté a lahodné 125g
2,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,84 €/1kg

XOX Pepper King Habanero Chips extra scharf mit Chiliaroma pur 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
3,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,12 €/1kg

XOX Asia Krupuk chrumky z kraba Ázijské krabie chrumky 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,50 €/1kg

XOX Pommes Snack Currywurst chrumkavý slaný s kari 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
2,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,60 €/1kg