4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok168,23 €/1kg
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE

Ďalšie informácie o reklame
Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek451,00 €/1kg
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Horeca Loyd čierny čaj Cejlón 500 vrecúšok74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Ovocný čaj Loyd ananás a hruška 20 vrecúšok20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Loyd malinový čaj so škoricou a čiernym korením 20 vrecúšok
123,33 €/1kg
7,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Loyd Grzaniec Grzeszny Malinový zimný hrejivý čaj Vianočné víno Malina 10 čajových vrecúšok 30 g
142,80 €/1kg
7,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Loyd Ice Tea - Ľadový ovocný čaj s príchuťou jahôd a malín Voda nie je pridaná
0,19 €/1kg
7,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Loyd Med a vanilka Rooibos čaj 20 vreciek
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Twinings Harmančekový med Vanilkový čaj, 20 vrecúšok, 40 g - Aromatický bylinný čaj
258,00 €/1kg
10,32 €
Predajca: Pantry_Intl

Ovocný čaj Loyd malina a citrón 20 vrecúšok
7,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Loyd Horúci zimný ovocný a bylinkový čaj s príchuťou citróna a medu 15 vrecúšok
7,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ovocný čaj Loyd s brusnicami a zázvorom 20 vrecúšok
7,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Loyd Horúci zimný ovocný a bylinný čaj s jablkom a škoricou 15 vrecúšok
7,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Loyd Horúci zimný pomarančovo-zázvorový ovocný a bylinný čaj 15 vrecúšok
7,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zázvorovo-citrónová čajová zmes, 30,6 g
93,14 €/1kg
2,85 €
Predajca: taleoo

Bylinný čaj Loyd Mäta so zázvorom, 20 vrecúšok
7,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Clipper –čaj s citrónom a zázvorom – 20 vrecúšok
180,44 €/1kg
8,12 €
Predajca: Pantry_Intl

Čierny čaj Loyd s citrónovou príchuťou 20 vrecúšok
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Vitax Marhuľový čaj s rakytníkom a zázvorom 15 vrecúšok
160,40 €/1kg
8,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dilmah ovocný čaj s príchuťou pomaranča a citróna, 20 vrecúšok
11,80 €/1kg
3,25 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,95 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Loyd hrejivý čaj zázvor citrón med LOYD
Kombinácia čaju s citrónom a medom sa po celé generácie spája s chladnými dňami.
Hrejivý čaj Hrejivý citrón je však ešte účinnejší spôsob, ako sa zahriať počas chladných zimných dní. Umožnilo to zaradenie koreňa zázvoru do tohto tria, ktorý ešte viac podnecuje pocit vnútorného tepla.
Každá šálka tohto čaju je jedinečným pôžitkom, ktorý je ideálny na večerné uvoľnenie, ako aj na stretnutia s blízkymi.
Ako chutí čaj Loyd Ginger Lemon & Honey Warming Tea
Sviežosť citróna: Čaj so zázvorom, citrónom a medom ponúka intenzívnu, osviežujúcu kyslosť citróna, ktorá dodáva nápoju ľahkosť a príjemnú sviežosť, ktorá dokonale prebudí zmysly.
Pikantný tón zázvoru: Zázvor dodáva čaju výrazný korenistý nádych, ktorý príjemne zahreje chuť a dodá mu charakter. Jeho štipľavá chuť harmonizuje s citrónom a vytvára vyváženú, povzbudzujúcu kompozíciu.
Sladkosť medu: Prirodzená, jemná sladkosť medu zmierňuje intenzitu zázvoru a citrónu a vytvára zamatový, upokojujúci záver, ktorý vás zahreje a zanechá dlhotrvajúci pocit pohody.
Rýchla príprava na dlhú chvíľu potešenia
Na to, aby ste si naplno vychutnali chuť a vôňu čaju Loyd, stačí krátka chvíľa. Stačí len niekoľko minút lúhovania a môžete uvoľniť hlbokú, výraznú chuť, jemne pretkanú charakteristickou vôňou starostlivo vybraných ingrediencií.
Každý dúšok tohto starostlivo komponovaného čaju prináša chvíľu uvoľnenia, ktorá vám umožní odpútať sa od každodenného života a ponoriť sa do pôžitku zo šálky dokonalého nápoja.
Je to malý okamih, ktorý prináša veľké uspokojenie.
Takto vás zahreje zázvorovo-citrónový čaj Loyd s medom!
Hrejivý zázvor: Zázvor intenzívne zahrieva telo, stimuluje krvný obeh a dodáva teplo, najmä počas chladných dní. Vďaka jeho výraznej, korenistej chuti vás čaj okamžite povzbudí a zohreje zvnútra.
Citrusová sviežosť s hrejivosťou: Kyslosť citróna v kombinácii so zázvorom vytvára harmonickú zmes, ktorá najprv osvieži a potom postupne zahreje, čím prináša pocit tepla a sviežosti zároveň.
Upokojujúci med: Med dodáva jemnú sladkosť, ktorá zahalí chuť a jemne vyvažuje pikantnosť zázvoru. Výsledkom je, že čaj vás nielen zahreje, ale vnesie do vás aj pocit útulnosti a pohodlia, ideálny na zimné večery.
LOYD Hrejivý čaj na chladné dni
Čaj Loyd Grzaniec Zázvor, citrón a med je ideálnou voľbou na zimné večery, keď potrebujete zahriať svoje telo a uvoľniť sa po dlhom chladnom dni. Pikantný tón zázvoru v kombinácii s citrónom a medom poskytuje jedinečný pocit tepla a pohodlia.
Výborne sa bude hodiť aj počas prechladnutia alebo únavy, pomôže zahriať telo a zmierniť zlú náladu. Šálka tohto čaju vám dodá energiu, keď ste prechladnutí, a prinesie úľavu svojou upokojujúcou vôňou.
Vďaka intenzívnej, vyváženej chuti zázvoru a citrónu s jemným medovým záverom vytvára čaj Loyd Warming Tea hrejivú, príjemnú atmosféru bez ohľadu na počasie alebo vašu náladu.
Objavte ďalšie čaje Loyd na chladnejšie dni a večery
Zohriate čaje Loyd
Hrejivé čaje Loyd
Čaje na zimné obdobie so zvoleným vínom
Loyd teplé zimné čaje
- Zloženie
- in der Beschreibung angegeben
- Hmotnosť
- 80 g
- Potravinársky podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Obchodný názov
- Názov
- Výrobca
- loyd
- Počet kusov
- 640
- EAN kód
- 5900396018601
- Zloženie
- in der Beschreibung angegeben
- Hmotnosť
- 80 g
- Potravinársky podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Obchodný názov
- Názov
- Výrobca
- loyd
- Počet kusov
- 640
- EAN kód
- 5900396018601
Hodí sa k tomu

Herbata zielona Big-Active Limonka i Mandarynka 20 torebek
56,86 €/1kg
1,99 €
Predajca: BRAT_PL

Každý deň citrónový čaj instantný nápoj v prášku 400g 6-pack
15,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lipton Black Tea GOLD 92x138g
48,77 €/1kg
10,73 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Lipton Zelený čaj malina a granátové jablko, balenie po 20 ks
212,50 €/1kg
5,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Twinings Selection Black Tea 20 vrecúšok 40g
178,00 €/1kg
7,49 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,12 €
Predajca: Katomix

Loyd malinový čaj so škoricou a čiernym korením 20 vrecúšok
123,33 €/1kg
7,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zioła mnicha na odchudzanie - wsparcie procesu redukcji wagi, 20 torebek
57,25 €/1kg
2,29 €
Predajca: BRAT_PL

Dilmah Earl Grey 100 torebiek
38,79 €/1kg
11,63 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,86 €
Predajca: Katomix

Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
5,23 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,97 €
Predajca: Katomix

Herbata zielona z maliną Big Active 100 g
22,17 €/1kg
3,09 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,66 €
Predajca: Katomix

Teekanne 15309, Ovocný čaj, 50 g, Jablko, Ibištek, Citrón, Šípka, Med, Laktóza, Apples, white hibiscus, lemon flavouring (10%), rose hips, sweet leaves, honey flavouring, lemons,..., 2 kcal
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Bifix Herbata Ziołowa Morwa Biała 20 Torebek
26,17 €/1kg
2,87 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,57 €
Predajca: Katomix

Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g
86,67 €/1kg
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata owocowo-ziołowa Malina Herbapol 108 g
22,31 €/1kg
5,02 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,57 €
Predajca: Katomix

Čajová kanvica Origins Earl Grey s bergamotom a citrónom čierny čaj 35g
58,29 €/1kg
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čaj Big-ActivePolyuretánErh s citrónom, 40 čajových vrecúšok
38,70 €/1kg
4,32 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,87 €
Predajca: Katomix

Ahmad Tea Anglický čaj č. 1 200g
64,00 €/1kg
12,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Organická zmes čierneho čaju Chai, 37,4 g
7,98 €/1kg
2,85 €
Predajca: taleoo

Zelený čaj Lipton Mandarinka a pomaranč, balenie po 20 ks
216,39 €/1kg
7,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
362,50 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

ETS - Oolong aj, 20 ajovch vrecok
196,50 €/1kg
7,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Čajová kanvica Cheeky Flirt ovocné granátové jablko s ostružinovou príchuťou 45g
77,82 €/1kg
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Herbata czarna Earl Grey intensywna 100 torebek
30,00 €/1kg
8,64 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Loyd Grzaniec Grzeszny Malinový zimný hrejivý čaj Vianočné víno Malina 10 čajových vrecúšok 30 g
142,80 €/1kg
7,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Herbata Big-Active Ziołowa z pigwą 100 g
21,58 €/1kg
3,63 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,59 €
Predajca: Katomix

Čajová kanvica Biely čaj Jasmín jemná príchuť s prírodnou arómou 25g
99,20 €/1kg
2,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Płatki śniadaniowe miodowe Nestlé Cheerios 450 g
12,41 €/1kg
6,70 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,71 €
Predajca: Katomix

Herbata zielona Big-Active Mango 100 g
21,58 €/1kg
3,62 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,59 €
Predajca: Katomix

TEEKANNE 073635 Ingwer Orange Tee 18 Portionen
358,02 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,50 €/1kg

Čajník Glühfix



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
106,00 €/1kg

Čajová kanvica 7593 frio® - rebarbora-višňa - 18 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,10 €/1kg

Open Food 4009300012733, 3 kcal, 1 g, 1 g, 1 g, 0,004 g, 1 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
122,29 €/1kg

HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,33 €/1kg

Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
86,67 €/1kg