5,0



Na základe 2 hodnotení
Zupa instant Vifon Złota o smaku kurczaka 70 g
1,90 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,81 €-57%
10,13 € / 1kg
plus 14,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Hotové polievky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jemyjemy Uhorkový koláč s bravčovým mäsom 450 G38,76 €/1kg
17,44 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Vermicelli Suppe8,45 €/1l
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Zupa tajska JemyJemy 400 g44,45 €/1kg
17,78 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Instantná gulášová polievka Amino 59 g99,83 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Zupa instant Vifon Curry 70 g
15,86 €/1kg
1,90 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,11 €
Predajca: Katomix

Zupa instant Vifon serowa 65 g
3,40 €/1kg
2,03 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,85 €
Predajca: Katomix

Amino Instantná paradajková polievka s kúskami paradajok a petržlenom 61 g x 6 kusov
99,83 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Zupa instant Vifon Tom Yum krewetkowa 70 g
12,43 €/1kg
1,90 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,87 €
Predajca: Katomix

Zupa instant rosół Vifon 65 g
12,14 €/1kg
2,03 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,85 €
Predajca: Katomix

Amino Rosol instantná rezancová polievka s kuracou príchuťou 59 g
16,95 €/1kg
1,00 €
Predajca: Katomix

VIFON Pomidorowa Instantná polievka s príchuťou paradajok 65 g
12,14 €/1kg
2,03 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,85 €
Predajca: Katomix

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,02 €/1kg
1,87 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,72 €
Predajca: Katomix

Amino Zupa błyskawiczna barszcz czerwony z majerankiem 66 g x 6 ks
15,00 €/1kg
0,99 €
Predajca: Katomix

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
38,83 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

WINIARY Zupa instant pieczarkowa 44 g
28,20 €/1kg
2,68 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,41 €
Predajca: Katomix

Rosół złoty Amino - esencja smaku w wygodnej porcji 57g
16,50 €/1kg
1,82 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,99 €
Predajca: Katomix

Zupa rosół z kurczaka z warzywami i ryżem JemyJemy 450 g
5,67 €/1kg
3,10 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,55 €
Predajca: Katomix

Knorr Zupa Pomidorowa Instant Łagodna 63 g
16,71 €/1kg
1,17 €
Predajca: Katomix

Winiary Zupa Fasolowa 63 g
18,00 €/1kg
2,28 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,08 €
Predajca: Katomix

Winiary - Žurek 49g
21,20 €/1kg
1,06 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zamów Vifon Złota Zupa już teraz i poczuj orientalny smak w swoim domu! Idealna na szybki obiad.
Instantná polievka Vifon Zloty s príchuťou kuracieho mäsa je ideálnou voľbou pre milovníkov autentické ázijskej kuchyne. Vyrobená z starostlivo vybraných, vysoko kvalitných surovín, táto polievka kombinuje jemné rezance s delikátnou zmesou korenín, ktorá majstrovsky zachytáva bohatú a prirodzenú chuť kuracieho mäsa. Táto instantná polievka s rezancami, ktorú pripravíte za pár minút, ponúka plnú chuť, ktorá očarí vaše zmysly. Či už ako výdatná desiata alebo rýchle, plnohodnotné jedlo – praktické balenie a rýchla príprava z nej robia ideálny spoločník do kancelárie, na cesty alebo domov. Instantná polievka Vifon Zloty vás vyzýva k kreativite: dochuťte ju čerstvou zeleninou, aromatickými bylinkami alebo pikantným korením a vychutnajte si tak svoju osobnú ázijskú lahôdku. Doprajte si oddych od každodenného života a ponorte sa do harmónie jemných aróm a príjemnej textúry tejto autentickej špeciality. Zažite chuť Ďalekého východu – rýchlo, jednoducho a vždy lahodne. Príprava: Obsah vrecka zalejte v miske 400 ml vriacej vody, dobre premiešajte a prikryte. Po 3 minútach je polievka pripravená na servírovanie.
- Zloženie
- zemiakové halušky (92,8 %): pšeničná múka, palmový tuk, tapioka, soľ, modifikovaný škrob, cukor, stabilizátory: trifosfáty, guma guar; kypriace látky: uhličitany draslíka, uhličitany sodné; kurkuma; aróma (7,2 %): rafinovaný palmový olej, soľ, cukor, zvýrazňovače chuti: glutamát sodný, guanylát disodný, inozinát disodný; maltodextrín, paprika, aróma (arašidy), cesnak (1 %), sušená pór (1 %), červená šalátka (0,5 %), hydrolyzovaný sójový proteín, farbivo: karamel; protihrúdkové činidlo: E 551; antioxidant: E 306.
- Výživové údaje
- nájdete v popise
- Hmotnosť
- 80 g
- Potravinársky podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Obchodný názov
- VIFON
- Výrobca
- EAN kód
- 5901882110014
- Zloženie
- zemiakové halušky (92,8 %): pšeničná múka, palmový tuk, tapioka, soľ, modifikovaný škrob, cukor, stabilizátory: trifosfáty, guma guar; kypriace látky: uhličitany draslíka, uhličitany sodné; kurkuma; aróma (7,2 %): rafinovaný palmový olej, soľ, cukor, zvýrazňovače chuti: glutamát sodný, guanylát disodný, inozinát disodný; maltodextrín, paprika, aróma (arašidy), cesnak (1 %), sušená pór (1 %), červená šalátka (0,5 %), hydrolyzovaný sójový proteín, farbivo: karamel; protihrúdkové činidlo: E 551; antioxidant: E 306.
- Výživové údaje
- nájdete v popise
- Hmotnosť
- 80 g
- Potravinársky podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Obchodný názov
- VIFON
- Výrobca
- EAN kód
- 5901882110014
Hodí sa k tomu

Zupa instant Vifon Curry 70 g
15,86 €/1kg
1,90 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,11 €
Predajca: Katomix

Zupa instant Vifon pikantna 70g
10,88 €/1kg
1,90 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,87 €
Predajca: Katomix

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,02 €/1kg
1,87 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,72 €
Predajca: Katomix

Zupa instant Vifon serowa 65 g
3,40 €/1kg
2,03 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,85 €
Predajca: Katomix

Amino Instantná paradajková polievka s kúskami paradajok a petržlenom 61 g x 6 kusov
99,83 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Krakus bravčové mleté mäso 300 g
10,77 €/1kg
3,23 €
Predajca: Katomix

Zupa instant Vifon chińska 70 g
12,71 €/1kg
1,90 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,89 €
Predajca: Katomix

Bravčové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
11,03 €/1kg
3,31 €
Predajca: Katomix

Vifon instantná pikantná polievka 70 g
12,43 €/1kg
1,65 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,87 €
Predajca: Katomix

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
20,21 €/1kg
4,85 €
Predajca: Katomix

Zupa instant rosół Vifon 65 g
12,14 €/1kg
2,03 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,85 €
Predajca: Katomix

Vodovodná batéria Wiltec pre kuchynskú batériu otočná o 360°, pochrómovaná, s prípojkou 16,41 mm (3/8")
18,47 €/1kg
16,99 €
Predajca: WilTec

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
2,50 €
Predajca: Blumen-Senf

GroßhandelEN Sokolow Konserwe "Turystyczna" Fleischkonserve 12x300g
6,37 €/1kg
3,39 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,91 €
Predajca: Megasam24PL

Kiwi Jenny 30 cm - Actinidia chinensis Jenny - samoopelivá/samoplodná
3,90 €
Predajca: Blumen-Senf

Winiary Dekoratívna majonéza 400 ml
9,85 €/1l
4,45 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,94 €
Predajca: Katomix

Pamapol „Bigos“ kapustový guláš zo dusenej kyslej kapusty s klobásou 500 g
7,42 €/1kg
3,82 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,71 €
Predajca: Katomix

Wawel Trufle z wawelu cukrovinky s rumovou príchuťou 245g
21,22 €/1kg
5,47 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,20 €
Predajca: Katomix

Lay's zemiakové lupienky Crinkle Cut Green Onion 190 g
18,15 €/1kg
3,63 €
Predajca: Megasam24PL

Knorr Ser w Ziołach - aromatyczna mieszanka przypraw 61g
18,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Katomix

VIFON Polievka s jemnou kuracou príchuťou 70 g
9,88 €/1kg
0,79 €
Predajca: Katomix

Pasztet drobiowy Drosed 100 g
7,55 €/1kg
0,83 €
Predajca: Katomix

Krakus Bravčové mäso vo vlastnej omáčke 300 g
11,30 €/1l
3,39 €
Predajca: Katomix

VIFON Pomidorowa Instantná polievka s príchuťou paradajok 65 g
12,14 €/1kg
2,03 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,85 €
Predajca: Katomix

Vifon jemná kuracia instantná polievka 60 g
21,13 €/1kg
2,97 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,69 €
Predajca: Katomix

Amino Rosol instantná rezancová polievka s kuracou príchuťou 59 g
16,95 €/1kg
1,00 €
Predajca: Katomix

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantné rezance ramen, 100 g, sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ
138,40 €/1kg
13,84 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Amino Zupa błyskawiczna barszcz czerwony z majerankiem 66 g x 6 ks
15,00 €/1kg
0,99 €
Predajca: Katomix

Zupa instant Vifon Tom Yum krewetkowa 70 g
12,43 €/1kg
1,90 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,87 €
Predajca: Katomix

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
10,99 €
Predajca: Heartforcards
16,91 €/1l

Hrniec s hrachovou polievkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,71 €/1kg

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,36 €/1kg

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,95 €/1kg

Gulášová polievka Menzi pripravená na podávanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,29 €/1kg

Jemyjemy Uhorkový koláč s bravčovým mäsom 450 G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,44 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
38,76 €/1kg

Unif Instantné rezance s príchuťou praženého hovädzieho mäsa 110 g BOWL
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
181,73 €/1kg

Maggi Magic Asia Noodle Cup Chicken Snack mit Huhngeschmack 63g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,50 €/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
38,83 €/1kg

Žitný kvások 480ml GorWit
2,89 €
Predajca: BRAT_PL
3,61 €/1kg

Samyang | Yangnyeom Buldak – 5 x 140 g – pikantná kuracia príchuť – instantné rezance – ázijská kuchyňa
21,99 €
Predajca: AllYouNeed
31,41 €/1kg

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen (5 x 140g) 700g
17,87 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,98 €
Predajca: AllYouNeed
22,83 €/1kg

Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
85,57 €/1kg

Amino Instantná paradajková polievka s kúskami paradajok a petržlenom 61 g x 6 kusov
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,83 €/1kg

Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,63 €/1kg

Nissin Soba Chili, Instantná rezancová polievka, 111 g, Chili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,09 €/1kg

Zimmermann polievka so slaninovými knedličkami pripravená na konzumáciu mäsový vývar 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,00 €/1l

Instantná gulášová polievka Amino 59 g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,83 €/1kg

Zimmermann Originálna švábska polievka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

Polievkové kocky z homára Langbein



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
1,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,40 €/1kg