Oliwa z oliwek extra virgin z czosnkiem i chili 250 ml

9,10 €

19,36 € / 1kg

plus 15,00 € poštovné

Naše najlepšieponuky
Olivové oleje a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá farba – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá farba – olivy z Pelionu a Amfissy
12,90 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 9
64,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
13,28 €/1l
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 6
66,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Prírodný olivový olej z gréckeho ostrova Kréta, 3 litre, lisovaný za studena Extra panenský, extra panenský olivový olej, prémiová kvalita Zeytinyagi kanister
Prírodný olivový olej z gréckeho ostrova Kréta, 3 litre, lisovaný za studena Extra panenský, extra panenský olivový olej, prémiová kvalita Zeytinyagi kanister
13,34 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 29
40,01 €
Doprava zdarma
Predajca: sympathischerladen
Obrázok produktu pre Extra panenský olivový olej Koroneiki z Kréty, lisovaný za studena, 500 ml
Extra panenský olivový olej Koroneiki z Kréty, lisovaný za studena, 500 ml
30,28 €/1l
15,14 €
Predajca: EDANTI
Obrázok produktu pre Wiberg Chilli Oil Extra panenský olivový olej intenzívna príchuť chilli 500ml
Wiberg Chilli Oil Extra panenský olivový olej intenzívna príchuť chilli 500ml
38,06 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Monini extra panenský olivový olej s citrónovou príchuťou 250 ml
Monini extra panenský olivový olej s citrónovou príchuťou 250 ml
34,92 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,73 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Extra panenský olivový olej s chilli papričkami 250 ml - Levante
Extra panenský olivový olej s chilli papričkami 250 ml - Levante
59,72 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Extra panenský olivový olej Monini s príchuťou bielej hľuzovky 250 ml.
Extra panenský olivový olej Monini s príchuťou bielej hľuzovky 250 ml.
19,36 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,10 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Šalát, Grécko, 900 kcal
Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Šalát, Grécko, 900 kcal
32,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 32
16,40 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Pomarančový olej 250ml - Monini
Pomarančový olej 250ml - Monini
41,68 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,42 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Open Food 8002470017702, Olivový olej, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
Open Food 8002470017702, Olivový olej, 200 ml, 100 g, D, 823 kcal, 91 g
30,20 €/1l
6,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 8000850210422, Olivový olej, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
Open Food 8000850210422, Olivový olej, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
21,82 €/1kg
10,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 8007153008060, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 824 kcal, 3389 kJ
Open Food 8007153008060, Olivový olej, 1000 ml, C, Palmový olej, 824 kcal, 3389 kJ
21,67 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 11
21,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Grécka Skorý zber Lisovaný za studena Nízka kyslosť Premium
Physis Of Crete Extra panenský olivový olej 0,2 1l z Grécka Skorý zber Lisovaný za studena Nízka kyslosť Premium
22,16 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
22,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Open Food 8007153001016, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 3450 kJ, 91,6 g
Open Food 8007153001016, Olivový olej, 1000 ml, D, 824 kcal, 3450 kJ, 91,6 g
17,11 €/1l
17,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Panenský citrónový olej extra 250 ml - Levante
Panenský citrónový olej extra 250 ml - Levante
55,12 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Extra panenský cesnakový olej 250ml - Levante
Extra panenský cesnakový olej 250ml - Levante
59,72 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre LAOGANMA Chrumkavé chilli v oleji 670g
LAOGANMA Chrumkavé chilli v oleji 670g
30,37 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
20,35 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Olivový olej extra panenský, nefiltrovaný, 500 ml.
Olivový olej extra panenský, nefiltrovaný, 500 ml.
51,48 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
25,74 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
Open Food 3445020222709, Olivový olej, 500 ml, B, 796 kcal, 3330 kJ, 90 g
21,08 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,54 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Olivový olej Monini s príchuťou cesnaku a pálivej papriky je ochutený extra panenský olivový olej obohatený o výraznú chuť cesnaku a pálivej papriky. Vyrába sa v Taliansku renomovanou značkou Monini a je perfektným doplnkom pre milovníkov intenzívnych chutí stredomorskej kuchyne. Tento olej kombinuje jemné, ovocné tóny prémiového olivového oleja s pikantnosťou čili papričky a arómou čerstvého cesnaku.

Skvele sa hodí k cestovinám, pizzi, šalátom, grilovanej zelenine, mäsu a morským plodom a dodáva jedlám hĺbku a intenzitu. Elegantná fľaša a vyvážená zmes chutí robia z tohto produktu vynikajúcu voľbu pre každodenné varenie aj sofistikované jedlá.



Zamów teraz i dodaj pikantny smak do swoich potraw! Nie czekaj, poczuj różnicę!



Monini Garlic & Chilli Oil je vzrušujúca kombinácia kvalitného olivového oleja, aromatického cesnaku a pikantného chilli. Táto 250ml fľaša obsahuje pravý olivový olej, ktorý bol jemne obohatený o prírodný cesnakový a chilli extrakt, čím vznikla výnimočná kombinácia chuti a vône.

Olivový olej Monini Garlic & Chilli sa starostlivo vyrába zo zrelých olív, ktoré sa zbierajú a lisujú tradičnými metódami, aby sa zachovala ich prirodzená chuť a kvalita. Prídavok cesnaku a chilli mu dodáva výrazný a pikantný charakter, ktorý sa dokonale hodí k rôznym pokrmom.

Tento olej je ideálny do kuchyne na zvýraznenie chuti a vône jedál. Intenzívna cesnaková chuť a štipľavosť chilli zvýraznia jedlá, ako sú cestoviny, šaláty, grilované mäso, ryby alebo zelenina. Môže sa použiť aj ako prísada do omáčok a marinád alebo sa jednoducho naleje na pizzu a sendviče, aby im dodal jedinečnú chuť a pikantný nádych.

Olej Monini Garlic & Chilli Oil je balený v elegantnej 250 ml fľaši, ktorá chráni obsah pred svetlom a udržiava výrobok čerstvý. Vďaka tomu si môžete dlho vychutnávať vynikajúcu chuť a vôňu oleja.

Ak hľadáte výrobok, ktorý dodá vašim pokrmom výraznosť a pálivosť, Monini Garlic & Chilli Oil je vynikajúcou voľbou. Jeho jedinečná kombinácia cesnaku a chilli oživí vaše kulinárske experimenty a dodá im nezabudnuteľný charakter.

Objem
0.25 l
Zloženie
Zloženie: (97%), ČILI (1%), PRÍRODNÝ ČILI AROMÁT (1%), PRÍRODNÝ ČESNEK AROMÁT (1%)Výživová hodnota na 100 ml:Sacharidy 0g vrátane cukrov 0gBielkoviny 0gSoľ 0gČistý obsah: 250mlKrajina pôvodu: Spôsob skladovania: Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiareniaObdobie spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
470 g
Potravinársky podnik
Monini
Obchodný názov
Cesnakový a chilli olej 250ml - Monini
Výrobca
CARUNO
Pôvod
Taliansko
EAN kód
80481522

Objem
0.25 l
Zloženie
Zloženie: (97%), ČILI (1%), PRÍRODNÝ ČILI AROMÁT (1%), PRÍRODNÝ ČESNEK AROMÁT (1%)Výživová hodnota na 100 ml:Sacharidy 0g vrátane cukrov 0gBielkoviny 0gSoľ 0gČistý obsah: 250mlKrajina pôvodu: Spôsob skladovania: Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiareniaObdobie spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
470 g
Potravinársky podnik
Monini
Obchodný názov
Cesnakový a chilli olej 250ml - Monini
Výrobca
CARUNO
Pôvod
Taliansko
EAN kód
80481522
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Oliwa z oliwek extra vergine Monini z bazylią 250 ml
Oliwa z oliwek extra vergine Monini z bazylią 250 ml
33,52 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
8,38 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Extra panenský olivový olej Monini s príchuťou bielej hľuzovky 250 ml.
Extra panenský olivový olej Monini s príchuťou bielej hľuzovky 250 ml.
19,36 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,10 €
Predajca: SanmartiniStore
Obrázok produktu pre Monini extra panenský olivový olej s citrónovou príchuťou 250 ml
Monini extra panenský olivový olej s citrónovou príchuťou 250 ml
34,92 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,73 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Olivový olej s rozmarínom 250ml - Monini
Olivový olej s rozmarínom 250ml - Monini
31,16 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
7,79 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml
Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml
14,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre ANSMANN 1522-0043 Alkalická batéria ANSMANN, AA, balenie 100 ks
ANSMANN 1522-0043 Alkalická batéria ANSMANN, AA, balenie 100 ks
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 37
33,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Sada 10 solárnych svietidiel Relaxdays, vodotesné LED solárne lampy, do záhrady a na terasu, meniace farby, nerezová oceľ, strieborná
Sada 10 solárnych svietidiel Relaxdays, vodotesné LED solárne lampy, do záhrady a na terasu, meniace farby, nerezová oceľ, strieborná
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 16
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Obrázok produktu pre Pomarančový olej 250ml - Monini
Pomarančový olej 250ml - Monini
41,68 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,42 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 39
7,04 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
23,00 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 12
18,99 €
-75%
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
2,07 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Šalát, Grécko, 900 kcal
Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Sklenená fľaša, Šalát, Grécko, 900 kcal
32,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 32
16,40 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
LAO GAN MA Chrumkavé chilli v oleji 210g | Chrumkavé chilli v oleji | Chilli v oleji so smaženou cibuľkou
20,43 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 49
4,29 €
Predajca: UJiaAsienmarkt
Obrázok produktu pre Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
18,23 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 21
18,23 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,32 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Dr. Oetker citrónový oblak zmes na piškótový koláč 430g
Dr. Oetker citrónový oblak zmes na piškótový koláč 430g
12,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
5,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ príchuť | pikantný Fish Snack
TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ príchuť | pikantný Fish Snack
96,73 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
5,46 €
-7%
5,03 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Alpen Jodsalz 500g
Alpen Jodsalz 500g
1,50 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
0,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ovčí syr Pecorino Romano TEM 150 g
Ovčí syr Pecorino Romano TEM 150 g
47,00 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
8,79 €
-19%
7,05 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
DONGWON Kórejské kimči 160g | nakladaná čínska kapusta, fermentovaná | YangBan
28,38 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 13
5,93 €
-23%
4,54 €
Predajca: Katomix
Bestseller
Obrázok produktu pre Bens Original Basmati ryža 10 minút praktické vrecko na varenie 500g
Bens Original Basmati ryža 10 minút praktické vrecko na varenie 500g
10,42 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Einzelbild von Salomon Chili Cheese Burger Sauce Pikante Würzsauce mit Chili 2000ml
Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml
10,13 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 12
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Brettlspeck, brušná šunka, cca 1 kg. - Mäsiarstvo Hell
Brettlspeck, brušná šunka, cca 1 kg. - Mäsiarstvo Hell
32,61 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
32,61 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,96 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre GREE PARMEZÁN, 40 g -VERDE
GREE PARMEZÁN, 40 g -VERDE
98,25 €/1kg
3,93 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
22,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
2,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 120
30,35 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Barilla Girandole No. 34 krátke semolinové cestoviny z tvrdej pšenice 500g
Barilla Girandole No. 34 krátke semolinové cestoviny z tvrdej pšenice 500g
3,78 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 6 hodnotení
Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super chutné, môžem vrelo odporučiť.
Hodnotenie z 28. júla 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobrý olej
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 12. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 15. marca 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Voliotis Panenské olivové olej „Green“ 5 l – z Grécka
Voliotis Panenské olivové olej „Green“ 5 l – z Grécka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
77,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
15,40 €/1l
Obrázok produktu pre Elea minon 5-litrový prírodný olivový olej z gréckeho ostrova Kréta, extra panenský olivový olej lisovaný za studena, Zeytinyagi
Elea minon 5-litrový prírodný olivový olej z gréckeho ostrova Kréta, extra panenský olivový olej lisovaný za studena, Zeytinyagi
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 29
62,29 €
Doprava zdarma
Predajca: sympathischerladen
12,46 €/1l
Obrázok produktu pre Olivový olej z olivových výliskov Pomace Secchi, taliansky, plechovka 5 l, na vyprážanie hranoliek
Olivový olej z olivových výliskov Pomace Secchi, taliansky, plechovka 5 l, na vyprážanie hranoliek
44,12 €
Predajca: EDANTI
8,82 €/1l
Obrázok produktu pre Taliansky olivový olej Extra Virgin Secchi Blend lisovaný za studena, 1 l
Taliansky olivový olej Extra Virgin Secchi Blend lisovaný za studena, 1 l
21,96 €
Predajca: EDANTI
21,96 €/1l
Obrázok produktu pre Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá farba – olivy z Pelionu a Amfissy
Olivový olej 5 l – nefiltrovaný – ovocná chuť – lisovaný za studena – EV BLACK – extra panenský olivový olej – zlatá farba – olivy z Pelionu a Amfissy
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 9
64,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
12,90 €/1l
Obrázok produktu pre Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% taliansky - 5 litrov
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% taliansky - 5 litrov
129,00 €
-39,10 €
89,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: YESEATIS
17,98 €/1l
Obrázok produktu pre Extra panenský olivový olej Koroneiki z Kréty, lisovaný za studena, 750 ml
Extra panenský olivový olej Koroneiki z Kréty, lisovaný za studena, 750 ml
19,41 €
Predajca: EDANTI
258,80 €/1l
Obrázok produktu pre Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
Olivový olej 0,2 % extra panenský 5 l Cretan Olive Mill
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 6
66,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
13,28 €/1l
Obrázok produktu pre Taliansky olivový olej z olivových výliskov Pomace Secchi na vyprážanie a pečenie, 1 l
Taliansky olivový olej z olivových výliskov Pomace Secchi na vyprážanie a pečenie, 1 l
14,29 €
Predajca: EDANTI
14,29 €/1l
Obrázok produktu pre Extra panenský olivový olej Koroneiki z Kréty, lisovaný za studena, 500 ml
Extra panenský olivový olej Koroneiki z Kréty, lisovaný za studena, 500 ml
15,14 €
Predajca: EDANTI
30,28 €/1l
Obrázok produktu pre Olivový olej Plakias Extra Virgin z Kréty, Mariou, Rethymno, odroda Koroneiki, lisovaný za studena, 250 ml
Olivový olej Plakias Extra Virgin z Kréty, Mariou, Rethymno, odroda Koroneiki, lisovaný za studena, 250 ml
12,59 €
Predajca: EDANTI
50,36 €/1l
Obrázok produktu pre Open Food 8009923200407, Olivový olej, E, 822 kcal, 91,6 g, 14 g
Open Food 8009923200407, Olivový olej, E, 822 kcal, 91,6 g, 14 g
62,03 €
Predajca: EDANTI
12,41 €/1l
Obrázok produktu pre Extra panenský olivový olej Physis of Crete 5 l so zeleným silikónovým štetcom - prémiový olivový olej z Kréty, lisovaný za studena, darčeková sada
Extra panenský olivový olej Physis of Crete 5 l so zeleným silikónovým štetcom - prémiový olivový olej z Kréty, lisovaný za studena, darčeková sada
68,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
13,76 €/1l
Obrázok produktu pre Prírodný olivový olej z gréckeho ostrova Kréta, 3 litre, lisovaný za studena Extra panenský, extra panenský olivový olej, prémiová kvalita Zeytinyagi kanister
Prírodný olivový olej z gréckeho ostrova Kréta, 3 litre, lisovaný za studena Extra panenský, extra panenský olivový olej, prémiová kvalita Zeytinyagi kanister
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 29
40,01 €
Doprava zdarma
Predajca: sympathischerladen
13,34 €/1l
Obrázok produktu pre Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% taliansky - Darčeková krabička so 750 ml fľašou a Parmigiano Reggiano DOP Cantarelli 30 mesiacov
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% taliansky - Darčeková krabička so 750 ml fľašou a Parmigiano Reggiano DOP Cantarelli 30 mesiacov
64,90 €
-7%
59,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: YESEATIS
79,87 €/1l
Obrázok produktu pre Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% taliansky - 3 litre
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% taliansky - 3 litre
89,90 €
-33%
59,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: YESEATIS
19,97 €/1l
Obrázok produktu pre Green Amour Extra panenský olivový olej 500 ml, lisovaný za studena, kyslosť 0,3 %
Green Amour Extra panenský olivový olej 500 ml, lisovaný za studena, kyslosť 0,3 %
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
22,00 €
30% poukaz
Predajca: Exporgin
44,00 €/1l
Obrázok produktu pre Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% taliansky - darčeková krabička s 2 fľašami s objemom 750 ml
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% taliansky - darčeková krabička s 2 fľašami s objemom 750 ml
74,90 €
-33%
49,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: YESEATIS
33,27 €/1l
Obrázok produktu pre Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% taliansky - Darčeková krabička s 2 x 500 ml fľašami a Parmigiano Reggiano DOP Vacche Rosse 30 mesiacov
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% taliansky - Darčeková krabička s 2 x 500 ml fľašami a Parmigiano Reggiano DOP Vacche Rosse 30 mesiacov
54,90 €
-9%
49,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: YESEATIS
49,90 €/1l
Obrázok produktu pre Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% taliansky - Darčeková krabička s 2 x 500 ml fľašami a Parmigiano Reggiano DOP Vacche Rosse 40 mesiacov
Oleum Comitis - Extra panenský olivový olej 100% taliansky - Darčeková krabička s 2 x 500 ml fľašami a Parmigiano Reggiano DOP Vacche Rosse 40 mesiacov
59,90 €
-8%
54,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: YESEATIS
54,90 €/1l