5,0



Na základe 2 hodnotení
Tuńczyk kawałki w oleju roślinnym 170g Lisner
4,71 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,43 €-27%
20,18 € / 1l
plus 14,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Konzervy s mäsom, párkami a rybami a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Filety zo sleďa Appel v pikantnom koreniacom kréme 200g10,10 €/1l
2,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Smažené filety zo sleďa Appel vyprážané dozlatista v pikantnom náleve 325g13,88 €/1l
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Profi Pasztet z Papryką 250g23,96 €/1kg
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Saupiquet tuniak naturale bez oleja tuniak v kusoch konzerva 185g24,38 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
32,81 €/1kg
6,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Beef Dripping Premium 320g Agro-Top
6,84 €/1kg
4,58 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,76 €
Predajca: Katomix

Filety zo sardely z Kantábrijského mora, 50 g
130,00 €/1kg
6,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Szproty Wędzone w Oleju 250 g
18,16 €/1kg
5,89 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,54 €
Predajca: Katomix

Tops Tuńczyk w oleju roślinnym 170 g
8,95 €/1kg
3,40 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,88 €
Predajca: Megasam24PL

Pasztet drobiowy z pomidorami Rolnik 130 g
3,50 €/1kg
0,49 €
Predajca: Megasam24PL

Tuńczyk kawałki w oleju Giana 1 kg
11,74 €/1kg
16,26 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,33 €
Predajca: Megasam24PL

Makrela w sosie pomidorowym Graal 300 g
11,13 €/1kg
4,34 €
Predajca: Katomix

Filety z makreli w oleju roślinnym 170 g
12,65 €/1kg
2,53 €
Predajca: Megasam24PL

Przysmak Staropolski bezglutenowy Olewnik 260g
6,78 €/1kg
5,48 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,46 €
Predajca: Megasam24PL

Spichlerz Rusiecki Mięso z nutą cebuli 280g
8,35 €/1kg
4,34 €
Predajca: Katomix

Filety z sardeli Graal w oliwie z oliwek 50 g
59,83 €/1kg
4,86 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,59 €
Predajca: Katomix

Filet z makreli w sosie leczo Evra 170g
13,15 €/1kg
2,63 €
Predajca: Megasam24PL

Pasztet drobiowo-pieczarkowy Rolnik - 130g - Smakowity posiłek
3,50 €/1kg
1,61 €
-69%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,49 €
Predajca: Megasam24PL

Szproty wędzone w sosie pomidorowym 250 g
19,00 €/1kg
4,92 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,75 €
Predajca: Katomix

Sokolik parówki drobiowe z cielęciną i serem cheddar Sokołów 130 g
12,43 €/1kg
3,08 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,74 €
Predajca: Megasam24PL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zamów teraz Lisner Tuńczyk w oleju i ciesz się smakiem! Idealny wybór dla zdrowej diety!
Zloženie: kúsky tuniaka [Euthynnus (Katsuwonus) pelamis L.]*, slnečnicový olej, voda, kuchynská soľ
Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
- Energia 858 kcal / 205 kJ
- Tuk: 11,7 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,3 g
- Sacharidy: 0 g
- z toho cukor: 0 g
- Bielkoviny: 25 g
- Soľ: 1,42 g
- Objem
- 0.17 l
- Zloženie
- Kúsky tuniaka [Euthynnus (Katsuwonus) pelamis L.]*, slnečnicový olej, voda, kuchynská soľ
- Výživové údaje
- V popise
- Hmotnosť
- 210 g
- Potravinársky podnik
- Lisner
- Obchodný názov
- Tuniak v rastlinnom oleji
- Výrobca
- Lisner
- EAN kód
- 5900344201406
- Objem
- 0.17 l
- Zloženie
- Kúsky tuniaka [Euthynnus (Katsuwonus) pelamis L.]*, slnečnicový olej, voda, kuchynská soľ
- Výživové údaje
- V popise
- Hmotnosť
- 210 g
- Potravinársky podnik
- Lisner
- Obchodný názov
- Tuniak v rastlinnom oleji
- Výrobca
- Lisner
- EAN kód
- 5900344201406
Hodí sa k tomu

Prémiový kačací masť 1 kg Fat Chef
11,29 €/1kg
12,88 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,19 €
Predajca: Katomix

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

KRÉMOVÝ SYR 150 g - OMA
23,93 €/1kg
3,59 €
Predajca: Biogo

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
23,42 €/1kg
8,09 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,73 €
Predajca: Megasam24PL

Indukn sprava hrncov a panvc indukcia s pokrievkou 15-dielna - Sprava hrncov - Sprava hrncov na varenie hlinkov s neprinavm povrchom
136,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Lebula

EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,32 €
Predajca: Biogo

Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,54 €/1kg
14,54 €
Predajca: AllYouNeed

Ovocné plátky manga Diamond ľahko pocukrované 425g
7,92 €/1kg
3,96 €
Predajca: LAVONIO

Slnečnicový olej Bartek, 1 liter, na vyprážanie
4,68 €/1l
4,68 €
Predajca: Katomix

EURÓPSKE SARDINKY VEXTRA PANENSKOM OLIVOVOM OLEJI 120 g (90 g) - PAN DO MAR
110,00 €/1kg
13,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Persil Universal-Pulver 90WL 5400g
5,91 €/1kg
31,93 €
Predajca: Katomix

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
163,00 €/1kg
17,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusov, 233 kcal, 975 kJ
3 360,00 €/1kg
5,26 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,36 €
Predajca: taleoo

GRÉCKY KOZÍ SYR 150 g -VERDE
0,04 €/1kg
5,92 €
Predajca: Biogo

Ovčí syr Pecorino Romano TEM 150 g
47,00 €/1kg
8,79 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,05 €
Predajca: Megasam24PL

Podlahová lampa COSTWAY 156 cm, stojacia lampa z dreva, stojacia lampa E27, moderné interiérové osvetlenie s 3 úrovňami, stojacia lampa na polici s reťazou a nožným spínačom, stojacia lampa do spálne a obývačky
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Barilla Spaghetti Al Bronzo 400g
5,77 €/1kg
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
29,90 €
Predajca: Enstore

Tuniak vo vlastnej šťave Lisner 170g
16,76 €/1kg
4,71 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,52 €
Predajca: Katomix

Saupiquet Rio Mare Thunfisch Filets in Olive Oil Preserve 185g
32,81 €/1kg
6,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Brettlspeck, brušná šunka, cca 1 kg. - Mäsiarstvo Hell
32,61 €/1kg
32,61 €
Predajca: italia-genuss

Saupiquet tuniak naturale bez oleja tuniak v kusoch konzerva 185g
24,38 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Beef Dripping Premium 320g Agro-Top
6,84 €/1kg
4,58 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,76 €
Predajca: Katomix

Filety z makreli w oleju roślinnym Lisner 170g
21,41 €/1kg
3,64 €
Predajca: Katomix

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

JH Foods Yaki Nori morské riasy zelené pražené 10 listov morských rias 25g
226,80 €/1kg
5,67 €
Predajca: LAVONIO

Krakus bravčové mleté mäso 300 g
10,77 €/1kg
3,23 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Filé z tuniaka
Dobre dodané, chutné. Vždy sa rád vrátim.
Hodnotenie z 18. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nuri – Pikantné sardinky v olivovom oleji, 125 g, dóza
17,67 €
Predajca: Fuduu-Shop
141,36 €/1kg

Filety z ančovičiek v oleji 45 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
155,33 €/1kg

Nuri – Srdiečka v pikantnej paradajkovej omáčke, 125 g, konzerva
17,68 €
Predajca: Fuduu-Shop
141,44 €/1kg

TULIP, balík na raňajky, bravčové mäso, šunka, kvalitné, konzervované, 12 ks, 340 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
57,59 €
Predajca: AllYouNeed
14,12 €/1kg

Ramirez sardinky v olivovom oleji - 125g plechovka, prvotriedna kvalita z Portugalska



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
16,07 €
Predajca: Serica
128,56 €/1kg

Ramirez sardinky v paradajkovej omáčke - 125g plechovka, portugalská rybia špecialita
14,34 €
Predajca: Serica
114,72 €/1kg

Ramirez sardinky v pikantnej zeleninovej omáčke - 125g plechovka, portugalská špecialita
14,30 €
Predajca: Serica
114,40 €/1kg

Jack Links Beef Jerky Sweet&Hot 25g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
100,80 €/1kg

Appel jemné sleďové filé v koprovo-bylinkovej smotane (200g plechovka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1l

Appel filety zo sleďa na raňajky v pikantnej horčicovej omáčke 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,68 €/1kg

Saupiquet Tuna Spread Classic Resealable 115g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
40,61 €/1kg

Jablkové raňajky v paradajkovej omáčke s uhorkami a cibuľou 200g



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

Appel jemné sleďové filety harmonické mangové kari (200g plechovka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

PORTUGALSKÉ SARDINKY V PIKNUTEJ PARADAJKOVEJ OMÁČKE 120 g (78 g) - DOBRÚ CHUŤ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,34 €
Predajca: Biogo
27,83 €/1kg

Hovädzie Jerky Teriyaki pikantná ovocná ázijská príchuť 60g
5,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,29 €/1kg

Spiechlerz Rusiecki Sádlo s mäsom a slaninou 160 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
43,69 €/1kg

Spichlerz Ruski Mäso vo vlastnej šťave 300 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,30 €/1kg

Profi Pasztet z Papryką 250g
5,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,96 €/1kg

Údená pečeň z tresky Probare



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,67 €/1kg