5,0



Na základe 1 hodnotenia
Król Chałwa Bakaliowa Sezamowa z Orzechami i Rodzynkami 50 g
2,35 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,37 €-41%
27,40 € / 1kg
plus 14,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Iné sladkosti a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vangusto želé fazuľky 1000 g Maliny50,99 €/1kg
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Adventný kalendár– bezlepkové čokoládky 100 g62,05 €/1kg
11,79 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Iorgos Pistáciová halva 250 g s xylitolom, bez cukru43,96 €/1kg
18,66 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
UPSS2 Ovocné cukríky 200g39,95 €/1kg
19,29 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Wedel Sezamová halva s hrozienkami, arašidmi a kakaom 250 g
26,24 €/1kg
6,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,56 €
Predajca: Katomix

Wawel Mleczko do Kąpieli Waniliowe 300 g
25,32 €/1kg
8,61 €
Predajca: Katomix

Kandylas Halva Kakao 200 g – Grécky sezamový tahini, sladkosť
160,80 €/1kg
32,16 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mieszko Michaszki z Orzechami Cukierki 260 g
17,85 €/1kg
5,30 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,64 €
Predajca: Katomix

Jeżyki Kokos w mlecznej czekoladzie 140 g
42,88 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Jeżyki Czekolada Mleczna Classic 140 g
42,88 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Jabłkowe Suszone Chipsy Crispy Natural Ananasowy 18 g
1 470,00 €/1kg
2,39 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,47 €
Predajca: Katomix

Danio Serek homogenizowany o smaku banana 120 g
9,92 €/1kg
2,49 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,19 €
Predajca: Megasam24PL

Niederegger Marzipanerie belibte klassiker summarised 75g
63,87 €/1kg
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Odra vanilková halva 50 g
25,00 €/1kg
2,29 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,25 €
Predajca: Katomix

Zentis
Marcipánové vajíčka / veľkonočné vajíčka 100 g
20,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: Katomix

Placki pszenne tortilla z ziarnami 4 x 25 cm 250 g
9,50 €/1kg
4,29 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,47 €
Predajca: Megasam24PL

Mieszko Cherrissimo Classic 182 g
28,59 €/1kg
6,29 €
Predajca: Katomix

7Days Croissant s príchuťou kakaa 60 g
213,17 €/1kg
12,79 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

WEEKSY Butter Cookies 120g BOGUTTI
9,94 €/1kg
1,59 €
Predajca: BRAT_PL

Chipsy ryżowe Livity o smaku szczypiorku i śmietanki 60g
28,27 €/1kg
4,17 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,11 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nie czekaj, zamów już dziś i rozkoszuj się królewskim smakiem! Kup teraz!
Objavte neporovnateľnú chuť WEDEL Chalwa Krolewska Sesamhalva s chrumkavými arašidmi a šťavnatými hrozienkami! Táto tradičná sladká špecialita z kvalitného sezamu spája lahodnú chuť arašidov s prirodzenou sladkosťou hrozienok do dokonale vyváženej chuťovej kompozície. Každé sústo tejto jemnej sezamovej halvy odhaľuje harmonickú symfóniu orechovej arómy, ovocnej sviežosti a charakteristickej, jemne trpkej chuti sezamu. Autentický chuťový zážitok, ktorý vás unesie na malú cestu a poskytne vám príjemný moment ďaleko od každodenného života. Vychutnajte si túto delikátnu lahôdku samostatne alebo ako špeciálny doplnok k vašim obľúbeným dezertom. Skladovanie: Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- 45 % SESAMOVÁ HMOTA z pražených SESAMOVÝCH SEMIEN, glukózový sirup, cukor, 7 % hrozienka, 7 % ARAŠÍDY, palmový tuk, soľ, VAJČNÝ BIELOK V PRÁŠKU, aróma. Produkt môže obsahovať stopy sóje a orechov.
- Výživové údaje
- Živina: Hodnota
- Hmotnosť
- 50 g
- Potravinársky podnik
- Hersteller: LOTTE Wedel sp. z o.o. ul. Zamoyskiego 28/30 03-801 Warschau Polska / Polen
- Obchodný názov
- E. Wedel
- Výrobca
- CARUNO
- Číslo od výrobcu
- 2318
- EAN kód
- 5901588067025
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- 45 % SESAMOVÁ HMOTA z pražených SESAMOVÝCH SEMIEN, glukózový sirup, cukor, 7 % hrozienka, 7 % ARAŠÍDY, palmový tuk, soľ, VAJČNÝ BIELOK V PRÁŠKU, aróma. Produkt môže obsahovať stopy sóje a orechov.
- Výživové údaje
- Živina: Hodnota
- Hmotnosť
- 50 g
- Potravinársky podnik
- Hersteller: LOTTE Wedel sp. z o.o. ul. Zamoyskiego 28/30 03-801 Warschau Polska / Polen
- Obchodný názov
- E. Wedel
- Výrobca
- CARUNO
- Číslo od výrobcu
- 2318
- EAN kód
- 5901588067025
Hodí sa k tomu

Pohánkové vločky 1000g TARGROCH
3 780,00 €/1kg
3,78 €
Predajca: Katomix

Pasta Ajvar łagodna z papryki i bakłażana 350 g
9,91 €/1kg
4,68 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,47 €
Predajca: Katomix

WED Chałwa sezamowa Waniliowa Król 250 g
22,54 €/1kg
6,56 €
Predajca: Katomix

Wedel Sezamová halva s hrozienkami, arašidmi a kakaom 250 g
26,24 €/1kg
6,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,56 €
Predajca: Katomix

Kokosové mlieko Aroy-D, 1 liter, na kari a dezertyJednorazový obal
8,11 €/1l
8,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 130376004 Dr. Oetker Paradies Creme Vanille 60,0 g, 1 St.
138,17 €/1kg
8,29 €
Predajca: somnia24

HEARTS Cappuccino viedenská zmes 1 kg instantnej kávy
7,07 €/1kg
7,07 €
Predajca: Katomix

De Beukelaer Premium Vanilla Wafers
34,40 €/1kg
1,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Pickerd Silver Magic sada 3 dekoračných posypov s trblietkami 89g
94,71 €/1kg
6,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
33,29 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Wawel Mleczko do Kąpieli Waniliowe 300 g
25,32 €/1kg
8,61 €
Predajca: Katomix

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusov
12,00 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

Wawel Trufle z wawelu cukrovinky s rumovou príchuťou 245g
21,22 €/1kg
5,47 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,20 €
Predajca: Katomix

UNI vanilková chalva 50 g
21,00 €/1kg
2,39 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,05 €
Predajca: Katomix

Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

COSTWAY Drevený domček pre bábiky, domček pre bábiky s nábytkom a príslušenstvom, vila pre bábiky 3 poschodia, domček pre bábiky pre dievčatá
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Nissin Demae Ramen Kačacia polievka s príchuťou ázijských instantných rezancov 100g
9,60 €/1kg
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wedel Vogelmilch Pralinky s vtáčím mliekom 340 g
20,97 €/1kg
9,35 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,13 €
Predajca: Katomix

Wawel Cukierki Michałki Zamkowe Orzechowe 245 g
55,62 €/1kg
14,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prunus serrulata 'Kanzan' 100–120 cm – japonská čerešňa, okrasná čerešňa, ružový kvitnúci strom, mrazuvzdorný okrasný strom do záhrady a predzáhradky
17,80 €
Predajca: Blumen-Senf

Kandylas Halva Kakao 200 g – Grécky sezamový tahini, sladkosť
160,80 €/1kg
32,16 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
11,95 €/1kg
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Lambertz Composition forma na sušienky 1000 g
28,10 €/1kg
28,10 €
Predajca: somnia24

18Ah 28-palcové elektrické kolo, elektrické mestské kolo Elektrické bicykle a holandské bicykle Pedelec Unisex 7-rýchlostné elektrické mestské kolo 25 km/h pre ženy a mužov Vodotesné IP54 2026
899,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Akumulátorový vŕtací skrutkovač PARKSIDE "PABS 20-Li G8"
58,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Preptique

Pamapol „Bigos“ kapustový guláš zo dusenej kyslej kapusty s klobásou 500 g
7,42 €/1kg
3,82 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,71 €
Predajca: Katomix

Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 90 g, Soba, 5 min, 219 kcal, 916 kJ
22,22 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Stroj na výrobu krémovej zmrzliny |
69,99 €
Predajca: Crownseller
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Pretzely Reese's Dipped 120g x 12 1,8kg
152,43 €
-9,03 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
143,40 €
Predajca: AllYouNeed
1 195,00 €/1kg

Ťahy na cesto Öz-yufka Kadayif - (10x 400g)
98,98 €
-14,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,66 €
Predajca: AllYouNeed
338,64 €/1kg

Vangusto želé fazuľky 1000 g Maliny
50,99 €
Predajca: SuperMerchant
50,99 €/1kg

BAKO Talianske zmrzlinové kornútky "Tulipán" | Polosladké zmrzlinové kornútky, tvarované ako tulipán, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusov | Chrumkavé zmrzlinové poháriky vhodné na mäkkú zmrzlinu a gelato



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
63,40 €
Predajca: Bazko
211,33 €/1kg

Marcipán z Mexika, De La Rosa 28x30g



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,73 €
Predajca: LaProve
38,96 €/1kg

České gumové medvedíky 1000g
29,00 €
Predajca: LaProve
29,00 €/1kg

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
5,40 €
Predajca: Heartforcards
60,00 €/1kg