4,1



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lak na úpravu vlasov L'Oreal Paris Tecni Art Pli, 190ml48 333,33 €/1kg
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Bedroom.Hair Flexibilný lak na vlasy 100 ml187,50 €/1l
18,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell StyleSign Perfect Hold Magic Finish sprej pre žiarivý lesk vlasov 500 ml29,50 €/1l
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lak na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 200 ml, Zväčšenie objemu, 1 kusov63,75 €/1l
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - Stylesign Texture Dry Spray Wax 150ml
194,47 €/1l
29,17 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Goldwell Goldwell Stylesign lak na vlasy Flexibilný lak na vlasy 300 ml
53,87 €/1l
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lak na vlasy pre silnú fixáciu Stylesign Hairspray (lak na silné vlasy), 500 ml
40,40 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
36,64 €/1l
9,16 €
Predajca: MANADA

Goldwell StyleSign Texture Dry Texture Spray vosk na vlasy v spreji 200 ml
95,39 €/1kg
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Lak na vlasy Wella Performance Extra Strong 500 ml
25,12 €/1l
12,56 €
Predajca: PerfumTraders

Inebrya Up To You Curl Boost Primer 200 ml
75,65 €/1l
15,13 €
Predajca: Tersorte

Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
60,85 €/1l
12,17 €
Predajca: MANADA

Montibello Decode Volume Miracle 250 ml
60,36 €/1l
15,09 €
Predajca: Tersorte

Montibello Decode Finish Radiance 200 ml
79,15 €/1l
15,83 €
Predajca: Tersorte

Wella Sensitívny Lak na Vlasy 3, 250 ml
55,48 €/1l
13,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Kallos Vyhladzujúci Vlasový Spray 200ml
17,90 €/1l
3,58 €
Predajca: Glamperfeu

ELNETT lak na vlasy s normálnou fixáciou 400 ml
40,32 €/1l
16,13 €
Predajca: Parfumtoi

Montibello Decode Zero Perfect Clean Texturising Spray 300ml
52,67 €/1l
15,80 €
Predajca: Tersorte

Wellaflex, Farbbrillanz Lakier do włosów, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
63,88 €/1l
15,97 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Goldwell StyleSign Root Boost Spray 200 ml
Dodáva okamžitý objem jemným a ochabnutým korienkom až na 48 hodín
VÝHODY:
"Dodáva jemným a ochabnutým korienkom vlasov okamžitý objem až na 48 hodín
" Kontrolovaná, presná aplikácia pre cielený objem
IDEÁLNY PRE JEMNÉ AŽ STREDNE DLHÉ VLASY
ZVÝRAZNENIA NA OBALE:
" Použitie 50 % PCR hliníka
" Obal so zníženou hmotnosťou - znížené používanie surovín
" Zníženie množstva plastu v uzávere
" Rozlíšenie udržiavacieho faktora prostredníctvom rôznych farebných rozprašovacích hlavíc
NAJDÔLEŽITEJŠIE PRVKY UDRŽATEĽNOSTI
" Dermatologicky testované
" Žiadne zložky živočíšneho pôvodu
" Bez obsahu sulfátov
" Bez minerálnych olejov
" Bez alkoholu
" Výrobný proces za studena
OBSAH SEGMENTU
Okamžite dodá vlasom väčší objem s väčším telom a pružnosťou.
Až o 100 % väčší objem a až 72-hodinová ochrana proti vlhkosti a krepovateniu.
Použitie:
- Nastriekajte na uterákom vysušené korienky vlasov.
Voda/Aqua/Eau, dimetyléter, bután, oktylakrylamid/akryláty/butilaminoetyl
Metakrylátový kopolymér, Aminometylpropanol, C12-13 Pareth-9, VP/VA kopolymér, Fenyl
Trimethicone, Cetrimonium Chloride, Laureth-23, Ethylhexylglycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Himanthalia
Elongata Extract, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Fragrance/Parfum, Limonene.
Chcete zlepšiť svoj vzhľad a zvýrazniť svoju krásu? Potom vám stimulátor koreňov Goldwell STYLESIGN VOLUME 200 ml pomôže dosiahnuť vaše ciele! Využívajte výhody a prednosti výrobkov Goldwell a ďalších kaderníckych doplnkov od 100 % originálnych značiek.
- Typ: Stimulátor korienkov
- Pohlavie: Unisex
- Textúrovanie: Sprej
- Odporúčané použitie: Na úpravu vlasov a vlasov: Vlasy bez objemu
- Zloženie: - vlasy s dlhým vlasom, - vlasy s dlhým vlasom:
- Kopolymér Vp/va
- Voda (Aqua)
- Aminometylpropanol
- Bután
- Cetrimoniumchlorid
- Etylhexylglycerol
- Parfum (parfum)
- Laureth-23
- Limonén
- Fenoxyetanol
- Fenyltrimethicon
- Kyselina benzoová
- Dimetyléter
- Triglycerid kaprylový/kapricový
- Objem: 200 ml
Goldwell StyleSign Volume sprej na objem 200 ml
Nahrádza Ultra Volume Double Boost 4
Ideálny pre jemné až stredne dlhé vlasy.
Pevnosť: 4/5
Lesk: 0/3
Dodáva jemným a ochabnutým korienkom okamžitý objem až na 48 hodín. Kontrolovaná, presná aplikácia pre cielený objem.
Použitie: Nastriekajte na uterákom vysušené vlasy.
Zloženie: Zloženie na vlasy: Voda/Aqua/Eau, dimetyléter, bután, kopolymér oktylakrylamidu/akrylátov/butilaminoetylmetakrylátu, aminometylpropanol, C12-13 pareth-9, kopolymér VP/VA, fenyltrimetykon, Cetrimonium chlorid, Laureth-23, Ethylhexylglycerín, Caprylic/Capric Triglyceride, Himanthalia Elongata Extract, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Fragrance/Parfum, Limonene.
- Použitie 50% PCR hliníka
- Obal so zníženou hmotnosťou - znížené používanie surovín
- Zníženie množstva plastu v uzávere viečka
- Rozlíšenie faktora držania prostredníctvom rôznych farebných rozprašovacích hláv VÝZNAMNÉ UDRŽATEĽNOSTI
- Dermatologicky testované
- Žiadne zložky živočíšneho pôvodu
- Bez sulfátov
- Bez minerálnych olejov
- Bez alkoholu
- Výrobný proces za studena
Sprej na objem korienkov Goldwell Stylesign Volume dodáva jemným a ochabnutým korienkom vlasov okamžitý objem a chráni vlasy pred vlhkosťou a krepatením až 72 hodín. Ideálny pre jemné až stredne dlhé vlasy.
- Objem až na 48 hodín
- bez zložiek živočíšneho pôvodu
- bez sulfátov
- bez minerálnych olejov
- bez alkoholu
[Použitie]
Nastriekajte na uterákom vysušené korienky vlasov.
Zloženie
Voda/Aqua/Eau, dimetyléter, bután, kopolymér oktylakrylamidu/akrylátov/butilaminoetylmetakrylátu, aminometylpropanol, C12-13 pareth-9, kopolymér VP/VA, fenyltrimetykon, cetrimoniumchlorid, laureth-23, etylhexylglycerín, kaprylový/kaprový triglycerid, extrakt z Himanthalia Elongata, fenoxyetanol, kyselina benzoová, parfum, limonén
Sprej okamžite dodáva vlasom objem a účinne ich nadvihuje od korienkov pre dokonalý účes, ktorý vydrží celý deň. Rýchlo sa vstrebávajúca forma spreja umožňuje jednoduchú a presnú aplikáciu do požadovaných sekcií.
Goldwell StyleSign Volume Sprej na objemu ku korienom vlasov, 75 ml. Okamžite dodáva objem jemným a bez života vlasom až na 48 hodín. Kontrolované a presné použitie pre cílené zvýšenie objemu. Ideálne pre jemné až stredne husté vlasy.
Použitie:
Nastriekajte na uterákom vysušené vlasy pri korienkoch.
Goldwell Stylesign Volume sprej na objem koreňov 200 ml
Dosiahnite maximálny objem priamo pri korienkoch pomocou spreja na objem koreňov Goldwell Stylesign Volume 200 ml. Tento špeciálne vyvinutý sprej je ideálny pre jemné vlasy a poskytuje dlhotrvajúci objem bez zaťaženia.
Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu tento sprej na objem korienkov nadvihuje korienky vlasov a dodáva im objemný vzhľad, ktorý vydrží po celý deň. Poskytuje prirodzenú plnosť a vaše vlasy vyzerajú plnšie a ľahšie sa upravujú bez toho, aby ich zaťažoval alebo lepil.
Sprej na objem koreňov Goldwell Stylesign Volume 200 ml sa ľahko používa a nezanecháva zvyšky. Dodáva vlasom prirodzený lesk a dlhotrvajúci objem, ktorý dodáva plnosť aj jemným vlasom.
Kúpte si teraz sprej Goldwell Stylesign Volume 200 ml a premeňte svoje vlasy na objemný pútač, ktorý upúta pozornosť!
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Štylingové spreje značky Goldwell z kolekcie StyleSign boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce jemné vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 200 ml.
Goldwell - Stylesign Volume Root Boost Spray 200ml Cosmetics. For women.
- Rozmery
- n/a
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Model
- StyleSign
- Verzia
- Unisex
- Hmotnosť
- 0.226 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4021609520023
- Číslo od výrobcu
- 252002
- Rozmery
- n/a
- Materiálové zloženie
- Nevyžadujú sa žiadne informácie
- Model
- StyleSign
- Verzia
- Unisex
- Hmotnosť
- 0.226 kg
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4021609520023
- Číslo od výrobcu
- 252002
Varovanie
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Nie je potrebný žiadny údaj
P103 Pozorne si prečítajte všetky pokyny a dodržiavajte ich.
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Výstražné upozornenia
H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.EUH210 Na požiadanie možno poskytnúť kartu bezpečnostných údajov.
Hodí sa k tomu

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lak na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 200 ml, Zväčšenie objemu, 1 kusov
63,75 €/1l
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Style Sign Top Whip, Pena na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixačný, 1 kusov
56,67 €/1l
17,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba
35,00 €/1l
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell - StyleSign Volume Bodifying Brilliance Mousse 300ml
16,16 €/1kg
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Lak na vlasy Wella Performance Extra Strong 500 ml
25,12 €/1l
12,56 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell StyleSign Volume Bodifying Control Mousse 500 ml
36,73 €/1kg
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Goldwell - Stylesign Texture Dry Spray Wax 150ml
194,47 €/1l
29,17 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
165,00 €/1l
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Outtec® Turistické palice, Nordic Walking palice - 65-135cm - Ultraľahké trekingové palice pre mužov a ženy - na turistiku, treking - Anti-shock
17,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group

Goldwell Stylesign Volume Bodifying Control Mousse 300 ml
53,87 €/1l
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Lifetime Garden Santiago záhradné stoličky - záhradný set 2 ks - nastaviteľné v 7 polohách - skladacie - hliník - čierna
76,80 €
Predajca: Jurhan

De’Longhi EN 80.B, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna
93,34 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Goldwell StyleSign Perfect Hold Magic Finish sprej pre žiarivý lesk vlasov 500 ml
29,50 €/1l
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Salon Only Hair Lacquer Mega Hold lak na vlasy pre extra silnú fixáciu 600 ml
22,45 €/1l
13,47 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Goldwell Stylesign lak na vlasy Extra silný lak na vlasy 300 ml
40,00 €/1l
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Goldwell Stylesign lak na vlasy Flexibilný lak na vlasy 300 ml
53,87 €/1l
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
36,64 €/1l
9,16 €
Predajca: MANADA

Goldwell StyleSign Hairspray Compressed Working Hairspray lak na vlasy pre strednú fixáciu 150 ml
77,70 €/1kg
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Lak na vlasy pre silnú fixáciu Stylesign Hairspray (lak na silné vlasy), 500 ml
40,40 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell StyleSign High-Shine Gel Wax gélový vosk pre žiarivý lesk vlasov 100 ml
172,57 €/1kg
19,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixačný, Všetky farby
77,43 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos
150,00 €/1l
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Stylesign Volume Bodifying Control Mousse 500ml
134,67 €/1l
10,10 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell - Stylesing Smooth Shine Spray 150ml
15,72 €/1kg
15,72 €
Predajca: PerfumTraders

Wella Nutricurls Micelárny šampón na kučery 250 ml
64,64 €/1l
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
22,00 €/1kg
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella EIMI Extra Volume, Pena na vlasy, Ženy, 300 ml, Všetky typy vlasy, Zväčšenie objemu, Všetky farby
41,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%11% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
11%11% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
11%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bohužiaľ, časti plechovky sa už použili
Bohužiaľ, časti plechovky sú už použité
Hodnotenie z 8. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nepoužívať
Toto rozhodne nie je "vosk" Z trysky vychádza len prach. Poznám výrobok a viem, ako to má byť. Nikdy viac si od tohto dodávateľa neobjednám
Hodnotenie z 4. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sebastian Professional - Texture Maker - Mineral spray for matte hair look 150ml
21,23 €
Predajca: MAGUHAAR
141,53 €/1l

Kevin Murphy Bedroom.Hair Flexibilný lak na vlasy 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
18,75 €
Predajca: MAGUHAAR
187,50 €/1l

Goldwell - Stylesign Volume Root Boost Spray 200ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(9)Počet hodnotení: 9
17,00 €
Predajca: MAGUHAAR
85,00 €/1l

Matrix High Amplify, Lak na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 250 ml, Zväčšenie objemu, To use: On damp or dry hair, direct nozzle applicator close to the scalp or all over. Blow dry,...



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
15,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,00 €/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style & Care Original lak na vlasy pre silnú fixáciu 500 ml
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
74,27 €/1kg

Goldwell StyleSign Perfect Hold Magic Finish sprej pre žiarivý lesk vlasov 500 ml



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR
29,50 €/1l

Lak na úpravu vlasov L'Oreal Paris Tecni Art Pli, 190ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
48 333,33 €/1kg

L´Oréal Professionnel Tecni.Art Fix Anti-Frizz lak na vlasy proti krepateniu vlasov 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,13 €
Predajca: MAGUHAAR
60,52 €/1l

Goldwell Goldwell Stylesign lak na vlasy Extra silný lak na vlasy 300 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR
40,00 €/1l

Goldwell Style Sign Soft Volumizer, Lak na vlasy, Unisex, Všetky typy vlasy, 200 ml, Zväčšenie objemu, 1 kusov



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR
63,75 €/1l

Goldwell StyleSign Hairspray Compressed Working Hairspray lak na vlasy pre strednú fixáciu 150 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR
77,70 €/1kg

Schwarzkopf Silhouette lak na vlasy Flexible Hold 750ml
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
16,67 €/1l

LIMBA SPRAY GLANCE lesk na vlasy 120ml
22,99 €
Predajca: Keratinshop
191,58 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pre extra silnú fixáciu 500 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
20,24 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Elastycznie utrwalający lakier do włosów, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,00 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,55 €
Predajca: MAGUHAAR
19,10 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Craft textúrovací sprej pre objem a posilnenie vlasov 300 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold lak na vlasy 750ml
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
12,33 €/1l

Schwarzkopf Osis Freeze lak na vlasy so silnou fixáciou 500 ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1l

montibel-lo Sprej na vlasy, 200 ml
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
20,50 €/1l

Montibello MONTIBELLO DECODE FINISH SPRAY FIJACIÓN FUERTE 400ml
11,25 €
Predajca: MAGUHAAR
28,12 €/1l