4,8



Na základe 24 hodnotení
RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml
64,50 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €-2%
31 375,00 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 4,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Denné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml25 180,00 €/1l
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračné sérum na obočie s nanostriebrom, posilňujúce a regenerujúce, 5 ml4 550 000,11 €/1kg
45,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
RevitaLash RevitaBrow Advanced sérum Eyebrow Conditioner 1,5 ml36 500,00 €/1l
54,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Institut Esthederm Intensive Retinol-Creme 50 ml2 162,00 €/1kg
108,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Biotebal Men Serum, 100 ml
135 750,00 €/1kg
16,29 €
Predajca: Katomix

SVR sérum Sebiaclear Serum 200 ml
755,33 €/1l
22,66 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

CeraVe Advanced Masť Repair 50 ml
252,20 €/1l
12,61 €
Predajca: VISO

SkinCeuticals Vyrovnávajúce tonikum
287,85 €/1l
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Farmavita Tricogen Lotion Kuracja przeciw wypadaniu włosów, 12x8ml
293,75 €/1l
28,20 €
Predajca: MANADA

Paese Serum z Kwasem hialuronowym 1,5%, 30 ml
187 333,34 €/1kg
11,24 €
Predajca: Visage

Dr. Hauschka Sensitive Care Conditioner Kuracja w ampułkach do cery wrażliwej, 50x1ml
1 297,60 €/1l
64,88 €
Predajca: BRASTYGroup

SwissMedicus, Borsucza Maść, 125 ml
120,72 €/1l
15,09 €
Predajca: medpak_shop

Bielenda Serum do twarzy ultranawilżające, 30 ml
424,67 €/1l
12,74 €
Predajca: MANADA

Dr.Hauschka Serum regenerujące do twarzy, 30 ml
294 222,22 €/1kg
52,96 €
Predajca: BRASTYGroup

Dermalogica, Intensive Moisture, Moisturizing, Cream, For Face, 100 ml
756,70 €/1l
75,67 €
Predajca: VISO

Genabelle – regeneračný balzam obohatený o PDRN, 50 ml
476,40 €/1l
25,45 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,82 €
Predajca: LaRoseCare

Dermalogica Active Moist 100 ml
868,60 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Nawilżające serum do twarzy, 30ml
1 616,00 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

Biovene Olejek rycynowy, 30ml
351,33 €/1l
10,54 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
RevitaLashEyelash Advanced Sensitive | Kondicionér na riasy pre citlivé oči 2,0 ml
Ikonický kondicionér na riasy RevitaLash Eyelash Advanced je teraz k dispozícii v jemnejšej verzii pre citlivé oči! Kondicionér vám umožní užívať si dlhé, zdravé a krásne riasy bez podráždenia alebo precitlivenosti očí. Patentované zloženie, ktoré kombinuje prírodné rastlinné výťažky s najmodernejšou technológiou, umožnilo vyvinúť prípravok, ktorý riasy hydratuje, vyživuje a posilňuje.Účinné peptidy a rastlinné výťažky: ryžový proteín, aloe vera a aminokyseliny chránia riasy pred lámaním, hydratujú ich a dodávajú im väčšiu pružnosť a lesk. Sérum je výživovým doplnkom, ktorý posilňuje a zlepšuje celkovú pohodu rias, vďaka čomu sú pružnejšie, silnejšie a menej náchylné na lámanie a poškodenie pri úprave, napr. pomocou kulmy na riasy alebo samotnej maskary. Povrch rias je vyhladený tak, aby sa riasenka rovnomerne rozložila. Výživné látky posilňujú riasy pri koreni, aby sa zabránilo ich predčasnému vypadávaniu a urýchlil sa ich rast.2,0 ml kondicionéru vystačí na 3-mesačnú kúru. Vďaka praktickému tvaru kefky (ako na očné linky) sa ľahko, presne a rýchlo aplikuje.Pre koho je RevitaLash Eyelash Advanced určený?-preľudí s citlivými očami, ktorí sú náchylní na alergie, - pre ľudí s citlivými, slabými, tenkými a krátkymi riasami, - pre všetkých, ktorí snívajú o dlhých a silných riasach. Dôležité informácie:- nedráždivý výrobok pre citlivé oči, - výrobok je vhodný na kontaktné šošovky, - možno ho použiť na predĺžené riasy, - testovaný mi, - neobsahuje oleje, - je hypoalergénny, - neobsahuje parabény, ftaláty, vonné látky a lepok.obsah:2 ml
- Používajte Revitalash Conditioner raz denne nanesením tenkej vrstvy prípravku na základňu rias.
- Nepoužívajte výrobok častejšie ako raz denne.
- Nenanášajte príliš veľké množstvo kondicionéru, postačí jeden ťah.
Dermatologicky testovaný výrobok, vhodný aj pre alergikov.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky RevitaLash sa radí pod Starostlivosť o riasy a obočie a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 2 ml vámi vybraného produktu.
Produkt RevitaLash pre ženy, značky RevitaLash, bol uvedený na trh. Produkt RevitaLash Advanced Sensitive Eyelash Conditioner (2 ml) sa v posledných dvanástich mesiacov nachádza medzi siedmi najpredávanejšími produktami v kategórii príslušenstva pre ženy.
Ikonický kondicionér na riasy RevitaLash Eyelash Advanced je teraz k dispozícii v jemnejšej verzii pre citlivé oči! Kondicionér vám umožní užívať si dlhé, zdravé a krásne riasy bez podráždenia alebo precitlivenosti očí. Patentované zloženie, ktoré kombinuje prírodné rastlinné výťažky s najmodernejšou technológiou, umožnilo vyvinúť prípravok, ktorý riasy hydratuje, vyživuje a posilňuje.Účinné peptidy a rastlinné výťažky: ryžový proteín, aloe vera a aminokyseliny chránia riasy pred lámaním, hydratujú ich a dodávajú im väčšiu pružnosť a lesk. Sérum je výživovým doplnkom, ktorý posilňuje a zlepšuje celkovú pohodu rias, vďaka čomu sú pružnejšie, silnejšie a menej náchylné na lámanie a poškodenie pri úprave, napr. pomocou kulmy na riasy alebo samotnej maskary. Povrch rias je vyhladený tak, aby sa riasenka rovnomerne rozložila. Výživné látky posilňujú riasy pri koreni, aby sa zabránilo ich predčasnému vypadávaniu a urýchlil sa ich rast.2,0 ml kondicionéru vystačí na 3-mesačnú kúru. Vďaka praktickému tvaru kefky (ako na očné linky) sa ľahko, presne a rýchlo aplikuje.Pre koho je RevitaLash Eyelash Advanced určený?-preľudí s citlivými očami, ktorí sú náchylní na alergie, - pre ľudí s citlivými, slabými, tenkými a krátkymi riasami, - pre všetkých, ktorí snívajú o dlhých a silných riasach. Dôležité informácie:- nedráždivý výrobok pre citlivé oči, - výrobok je vhodný na kontaktné šošovky, - možno ho použiť na predĺžené riasy, - testovaný mi, - neobsahuje oleje, - je hypoalergénny, - neobsahuje parabény, ftaláty, vonné látky a lepok.obsah:2 ml
- Používajte Revitalash Conditioner raz denne nanesením tenkej vrstvy prípravku na základňu rias.
- Nepoužívajte výrobok častejšie ako raz denne.
- Nenanášajte príliš veľké množstvo kondicionéru, postačí jeden ťah.
Dermatologicky testovaný výrobok, vhodný aj pre alergikov.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky RevitaLash sa radí pod Starostlivosť o riasy a obočie a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 2 ml vámi vybraného produktu.
Produkt RevitaLash pre ženy, značky RevitaLash, bol uvedený na trh. Produkt RevitaLash Advanced Sensitive Eyelash Conditioner (2 ml) sa v posledných dvanástich mesiacov nachádza medzi siedmi najpredávanejšími produktami v kategórii príslušenstva pre ženy.
- Hmotnosť
- 44 g
- Objem
- 2 ml
- Zloženie
- Voda, bez alergénov
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0818426020928818426020928
- Číslo od výrobcu
- 2066722
- Hmotnosť
- 44 g
- Objem
- 2 ml
- Zloženie
- Voda, bez alergénov
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 0818426020928818426020928
- Číslo od výrobcu
- 2066722
Hodí sa k tomu

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml
25 180,00 €/1l
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR

Trendyplants - Olivovník - Výška 190-210 cm - Obvod kmeňa 20-30 cm - Odolný - Záhradná rastlina - Veľkosť kvetináča Ø45cm - Olea Lorc
275,94 €
Predajca: Trendyplants

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
391,55 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

RevitaLash Advanced sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 3,5 ml
25 065,71 €/1l
87,73 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Apple Watch Series 9 , Dotyková obrazovka, 64 GB, Wi-Fi, GPS, 31,9 g
Použité
225,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Box s kockami
30,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
1 244,60 €/1l
62,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Kúpeľňová batéria Bächlein v hranatom dizajne, jednopáková batéria s jasnými líniami v modernom vzhľade, kúpeľňová batéria matná čierna
146,00 €
-29,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

RevitaLash Advanced, Sérum na riasy, Ženy, 1 kusov, Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte,..., 2 ml
59 265,00 €/1l
118,53 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml
34 250,00 €/1l
68,50 €
Predajca: MAGUHAAR

RevitaLash RevitaBrow Advanced sérum Eyebrow Conditioner 1,5 ml
36 500,00 €/1l
54,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Revitalash - RevitaLash Advanced Conditioner - Kondicionér na hustotu a rast rias 3ml
25 122,50 €/1l
100,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Kondicionér na zahusťovanie rias RevitaLash 250 ml
111,96 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

RevitaLash Hi-def Brow Gel gél na obočie Clear
3 174,32 €/1l
23,98 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

RevitaLash Hi-Def Brow Gel, Gél na obočie, Hnedá, 7,4 ml, Fľaša, Kefa, Trimethylsiloxysilicate, Aqua, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Silica, Propanediol,...
3 354,05 €/1l
24,82 €
Predajca: PerfumTraders

RevitaLash Double-Ended Volume Set, Čierna, 11 ml, Ženy, Paraben, Volumising Primer Ingredients: Aqua / Water/ Eau, Glyceryl Stearate, C18-36 Acid Triglyceride,..., 1 kusov
2 290,91 €/1l
25,20 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

RevitaLash maska Lash & Brow Masque
7 824,00 €/1l
39,12 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

RevitaLash Thickening Shampoo 250 ml
114,40 €/1l
28,60 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

RevitaLash Hi-def Brow Pencil ceruzka na obočie Soft Brown
142 785,71 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Revitalash Wimpernzange Lashes Signature Eyelash Curler
435,69 €/1kg
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

RevitaLash Hi-def Brow Pencil ceruzka na obočie Warm Brown
199,90 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%4% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
4%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Revitalash Advanced
Tento produkt sa veľmi ľahko používa, je bez zápachu a začala som ho nanášať ešte ten istý večer. Po chemoterapii som prišla o všetko – vlasy, riasy aj obočie. Vlasy mi rastú, ale riasy absolútne nie. Odporučili mi ho v mojej onkologickej skupine, kde ostatné dievčatá dosiahli vynikajúce výsledky, a tak som sa rozhodla ho kúpiť.
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Prvé sérum, ktoré splní, čo sľubuje. Dlhé riasy a úplne bez hormónov. Skvelé.
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zväčšenie rias
Používam ho už mnoho rokov s uspokojivými výsledkami!!
Hodnotenie z 4. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý účinok
Som absolútne spokojná; riasy sú oveľa dlhšie.
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Používam ho už dlho, funguje skvele, riasy rastú.
Hodnotenie z 28. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sérum na riasy
Naozaj funguje, môžem ho vrelo odporučiť
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi dobré
veľmi dobrý
Hodnotenie z 24. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Áno spokojný
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
76,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
422,78 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 678,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 629,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l