4,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml837,00 €/1l
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Le Petit Marseillais, Levanduľa z Provence, Duschgel, 250 ml124,80 €/1l
31,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Felce Azzurra Shampoo & Shower Power Sport Energyzing, 400 ml, 2 v 1 vlasy & telo, Muži, Revitalizačný, Fľaša, Jantár, Bergamot, Santalové drevo19,97 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sprchový gél Savon de Royal Pink Dream 500 ml15,94 €/1l
7,97 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, 1 kusov
13,83 €/1l
8,99 €
Predajca: MONDEX

Felce Azzurra, Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
17,15 €/1l
6,86 €
Predajca: MANADA

Felce Azzurra 24649, Sprchovací gél, 650 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Orchidea
18,92 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, Jantár, Bergamot, Škorica, Kokos, Jazmín, Konvalinka, Pižmo, Orchidea, Broskyňa, Hydratačný
15,37 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Felce Azzurra Amber & Argan, Sprchovací gél, 650 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Univerzálne
15,37 €/1l
9,99 €
Predajca: MANADA

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
18,92 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchovací gél, 250 ml, Telo, 1 kusov
14,16 €/1l
3,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gél na telo Felce Azzurra s vôňou Vanilky a Ebanu, objem 650 ml
8,43 €/1l
5,48 €
Predajca: MANADA

Felce Azzurra Men Szampon & Żel Cool Blue, 400 ml
7,82 €/1l
3,52 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,13 €
Predajca: Katomix

Felce Azzurra, Sprchový gél Mäta & Limetka, 400 ml
7,95 €/1l
6,86 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,18 €
Predajca: Katomix

Żel pod prysznic Palmolive Massage 500 ml
17,84 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Palmolive Sprchový gél Relax (400 ml)
72,37 €/1l
34,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

MALIZIA muschio bianco sprchový gél RELAXING - 300ml
32,00 €/1l
9,60 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Yope, Telový gél Yunnan, 400 ml
27,47 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

MONOI sprchový gél 1000 ml
15,21 €
Predajca: somnia24

Jurlique Rose shower gel 300ml
87,00 €/1l
26,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objavte telový umývací gél Felce Azzurra Moon Flowers, ktorý je ným zážitkom pre vašu každodennú starostlivosť o telo. Tento vysokokvalitný telový umývací gél nielen jemne čistí vašu pokožku, ale zároveň vás zahalí do zmyselnej vône, ktorá zachytáva čaro mesačných kvetov. Špeciálna vôňa kombinuje kvetinové tóny s nádychom sviežosti a vytvára upokojujúcu a zároveň povzbudzujúcu vonnú kompozíciu, ktorá rozmaznáva vaše zmysly. / / Telový umývací gél obsahuje starostlivo vybrané zložky, ktoré jemne čistia vašu pokožku bez toho, aby ju vysušovali. Vytvára bohatú penu, ktorá zanecháva pokožku hladkú a sviežu. Veľkorysá 650 ml fľaša zaručuje, že si tento nebeský výrobok na starostlivosť o pokožku budete môcť užívať dlho. / / Umývací gél na telo Felce Azzurra Moon Flowers, ktorý je ideálny pre všetky typy pokožky, ponúka dokonalú kombináciu starostlivosti a vône a premení vašu každodennú sprchu na relaxačný rituál. Doprajte si vyživenej pokožky a neporovnateľný zážitok z vône.
Paglieri Felce Azzurra Fiori di Luna Badeschaum 650 ml
Paglieri Felce Azzurra Fiori di Luna Badeschaum 650 ml
- Hmotnosť
- 800 g
- Objem
- 650 ml
- Zloženie
- Felce Azzurra, telový umývací gél Moon Flowers, 650 ml
- Výrobca
- Paglieri S.p.A.
- EAN kód
- 8001280068157
- Číslo od výrobcu
- D15
- Hmotnosť
- 800 g
- Objem
- 650 ml
- Zloženie
- Felce Azzurra, telový umývací gél Moon Flowers, 650 ml
- Výrobca
- Paglieri S.p.A.
- EAN kód
- 8001280068157
- Číslo od výrobcu
- D15
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, 1 kusov
13,83 €/1l
8,99 €
Predajca: MONDEX

Felce Azzurra, Elektrický osviežovač vzduchu Classic, 20 ml
9,81 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: Bugelo

Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, Jantár, Bergamot, Škorica, Kokos, Jazmín, Konvalinka, Pižmo, Orchidea, Broskyňa, Hydratačný
15,37 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Felce Azzurra Classico, Tekuté mydlo, Modrá, 300 ml, 1 kusov
20,07 €/1l
6,02 €
Predajca: Tersorte

Felce Azzurra, Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
17,15 €/1l
6,86 €
Predajca: MANADA

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
23 266,67 €/1kg
6,98 €
Predajca: Bugelo

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
18,92 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
28,72 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Osvežovač vo géle White Musk Felce Azzurra 140g
40 750,00 €/1kg
8,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Felce Azzurra 8001280032004, Osviežovač vzduchu v spreji, Čierna, Azúrová, Ruže, Borovica, 250 ml, 250 g, Sprej
11,88 €/1l
9,99 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,97 €
Predajca: Katomix

Felce Azzurra, Booster do prania Classic, 220 ml
36,00 €/1l
9,65 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,92 €
Predajca: Katomix

Felce Azzurra 24649, Sprchovací gél, 650 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Orchidea
18,92 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Osvežovač v géle Peony & Cherry Blossom 140g - Jemná kvetinová vôňa
87,86 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Originálny sprchový gél 400 ml
22,47 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

Želé-krémový osviežovač vzduchu s tónmi vanilky a monoi - 140g
48 350,00 €/1kg
9,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Felce Azzurra 8001280062117, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Borovica, Ruže, Oranžová, Ruže, Borovica, Oranžová, Pačuli, Levanduľa
19,98 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dezodorant v spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
293,67 €/1l
44,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

PAGLIERI Felce Azzurra Intimseife Ultra Protection 250 ml
36,04 €/1l
9,01 €
Predajca: TR8

Felce Azzurra Amber & Argan, Sprchovací gél, 650 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Univerzálne
15,37 €/1l
9,99 €
Predajca: MANADA

Felce Azzurra 24650, Sprchovací gél, 650 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Kokos
15,37 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Gél na telo Felce Azzurra s vôňou Vanilky a Ebanu, objem 650 ml
8,43 €/1l
5,48 €
Predajca: MANADA

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchovací gél, 250 ml, Telo, 1 kusov
14,16 €/1l
3,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.
61,38 €/1l
3,99 €
Predajca: Lemonbite

Chante Clair, Odplamiacz do toalet w pianie, 625 ml
9,60 €/1l
6,00 €
Predajca: BEBELUC

Felce Azzurra, Náplň do elektrického osviežovača Classic, 20 ml
2 085,00 €/1l
41,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Doccia Talco Setificante sprchov gl 300ml - Malizia
32,53 €/1l
9,76 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Veľmi sa mi to páči. Skvelá cena, rýchle doručenie
Hodnotenie z 27. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Gél pod sprchu na telo s bambuckým maslom a pantenolom O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,15 €
Predajca: EDANTI
20,37 €/1l

Trussardi Primo, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo a vlasy, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
116,15 €/1l

AVON senses Šampón a sprchový gél 2 v 1 Jungle Rainburst 720 ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,26 €/1l

Hydratačný balzam - telové maslo JASMINE
39,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
195,00 €/1l

Príroda SOS Kúpeľ vitamínov Maska na vlasy 1000 ml
51,99 €
Predajca: Keratinshop
51,99 €/1l

Čistý a prírodný organický kokosový olej - VIRGIN COCONUT
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
105,00 €/1l

Uvoľňujúci balzam COMFORT
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
95,00 €/1l

Zmäkčujúci telový peeling do sprchy - pomarančový kvet Neroli s jazmínom - NEROLI JASMINE
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
90,00 €/1l

PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Predajca: Provantis
7,71 €/1l

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Telo, Mandle



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
78,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
312,80 €/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
20,00 €/1l

Zjemňujúci sprchový a kúpeľový olej pre citlivú pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipidový regeneračný čistiaci olej), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,32 €
Predajca: Serica
33 320,00 €/1l

Upokojujúci, ochranný sprchový gél Lipikar Gel Lavant - Obsah: 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,48 €
Predajca: Serica
24,48 €/1l

Sprchový gél pre mužov WolfThorn ( telo-vlasy-obličaj čistenie) 1000 ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Sprchový gel Deep Sea (Shower Gel), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Gucci Guilty, Sprchovací gél, 150 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
208,73 €/1l

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
837,00 €/1l

Urtekram Bio, umývací gél na telo pre citlivú pokožku, bez parfumácie, 500 ml
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
41,98 €/1l

Hydratačný čistiaci gél s náplňou 473 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,91 €
Predajca: Serica
21 910,00 €/1l

Rituals Foaming Shower Gel, Sprchovací gél, 220 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
132,05 €/1l