4,1



Na základe 27 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1Bestseller




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(116)Počet hodnotení: 116




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(99)Počet hodnotení: 99




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(69)Počet hodnotení: 69




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(47)Počet hodnotení: 47




3,2Priemerné hodnotenie: 3,2 z 5(9)Počet hodnotení: 9




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(137)Počet hodnotení: 137




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(201)Počet hodnotení: 201




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65






1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1


Ďalšie informácie o reklame
KOMA MOB360 - Náhradné čepele kompatibilné s Philips OneBlade 360, 2ks14,30 €
Predajca: KOMAONLINE

Ďalšie informácie o reklame
Gillette Fusion Power náhradné čepele 8 ks pre mužov26,99 €
Predajca: Ston-shop

Ďalšie informácie o reklame
Náhradná holiaca hlava pre BRAUN 53B, čierna39,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Gillette - Gillette Fusion ProGlide Power (8 pcs) - Replacement heads46,50 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Philips Norelco OneBlade QP230/50, Holiaca čepeľ, 3 hlava/hlavy, Čierna, Limetka, Nerezová oceľ, Philips, OneBlade (QP25xx), OneBlade Pro (QP65xx), 22 mm
31,49 €
Predajca: esiteo

Philips Norelco OneBlade QP250/50, Holiaca čepeľ, Zelená, Strieborná, Philips, OneBlade
55,63 €
Predajca: pawroy

Philips Norelco OneBlade QP240/50, Holiaca hlava, 4 hlava/hlavy, Strieborná, Kov, Philips, Norelco OneBlade
50,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips Norelco OneBlade QP420/60, Holiaca hlava, 2 hlava/hlavy, Philips, OneBlade Series
36,20 €
Predajca: Novada-Shop

Philips Norelco OneBlade QP225/50, Holiaca čepeľ, Modrá, Zelená, Philips, OneBlade (QP25xx) OneBlade (QP26xx) OneBlade Pro (QP65xx) OneBlade Pro (QP66xx)
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips OneBlade náhradné čepele QP240 4 kusy vhodné pre QP2520 QP6510
43,99 €
Predajca: esiteo

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Žiletky Gillette ProGlide, balenie 8 kusov
26,99 €
Predajca: Ston-shop

Philips Norelco OneBlade QP220/55, Holiaca čepeľ, Čierna, Zelená, Nerezová oceľ, QP25xx, QP65xx
50,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu

Pánske holiace čepieľky Gillette Fusion5 - 20 kusov
90,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Philips Ostrze QP220/51
41,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Čepele pre holiaci strojček Andis 50
54,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

GILLETTE Mach3, balenie 6 čepieľok
55,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Babyliss 35008620 Čepeľ pre FX872E FX862E Zastrihávač vlasov a brady
39,06 €
Predajca: InstaSpares

GILLETTE Proglide 24 ks
87,63 €
Predajca: LAVONIO

Žiletky Gillette Platinum, 5 x 10
17,26 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zastrihnite, upravte a oholte akúkoľvek dĺžku vlasov bez námahy
Inovatívna 360-stupňová čepeľ sa prispôsobí vašej tvári a ohne sa vo všetkých smeroch. Jeho dizajn zaisťuje neustály kontakt s pokožkou a kontrolu, vďaka čomu je ľahké zastrihávať a oholiť ťažko dostupné miesta len niekoľkými ťahmi a zvýšeným komfortom.
- Unikátna technológia čepele
- Kompatibilné so všetkými rukoväťami
- Indikátor výmeny
- Nová čepeľ 360
- Upravte svoj vzhľad
- Obojstranná čepeľ
- Vhodné do sprchy
Jedinečná technológia čepele
Tento revolučný hybridný styler dokáže zastrihávať, holiť a vytvárať čisté línie a okraje bez ohľadu na dĺžku vlasov. Systém dvojitej ochrany – klzný povrch kombinovaný so zaoblenými hranami – uľahčuje a spríjemňuje holenie. Technológia holenia obsahuje jednotku na rýchle strihanie, ktorá zvládne všetky dĺžky vlasov.
Kompatibilné so všetkými rukoväťami
Hodí sa na všetky rukoväte okrem špecifických modelov.
Indikátor výmeny
Keď sa na vašom kotúči objaví indikátor výmeny, je opotrebovaný a výkon už nemusí byť optimálny. Je čas zvážiť výmenu čepele, aby ste si udržali ten najlepší zážitok z holenia.
360 Čepeľ
Nová čepeľ 360 sa hodí na všetky rukoväte a lepšie kopíruje kontúry tváre. V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi sa oholí menším počtom ťahov a väčším komfortom.
Obojstranná čepeľ
Dosiahnite dokonalé línie za pár sekúnd s obojstrannou čepeľou, ktorá vám umožní vidieť každý chĺpok, ktorý si oholíte.
Vhodné pre sprchu
Čepeľ je vodeodolná, takže sa môžete holiť s holiacim krémom alebo bez neho – dokonca aj v sprche. Tiež sa ľahko čistí: jednoducho ho opláchnite pod tečúcou vodou.
Philips | Náhradné čepele - Philips OneBlade QP440/50 - 4 kusy - Presné holenie - Dlhá životnosť - Šetrné k pokožke
- Zažite novú úroveň holenia s náhradnými čepieľkami Philips OneBlade!
Presné holenie na každý deň
- Náhradné čepele Philips OneBlade QP440/50 sú dokonalým riešením pre každého, kto chce presné a k pokožke šetrné holenie. S týmito 4 náhradnými čepieľkami ste dobre vybavení na optimalizáciu každodenného holenia. Vďaka inovatívnej technológii OneBlade čepele ponúkajú nielen výnimočný rezný výkon, ale aj vysokú úroveň pohodlia, takže sa môžete cítiť svieži a dobre upravení každý deň.
Jednoduchá výmena a dlhá životnosť
- Čepele Philips OneBlade sa nemôžu používať jednoduchšie. Ľahko použiteľný mechanizmus kliknutia vám umožní vymeniť čepele rýchlo a bez námahy, takže budete pripravení na ich opätovné použitie v krátkom čase. Čepele zaujmú aj svojou dlhou životnosťou - každá čepeľ vydrží až 4 mesiace. To znamená, že výmenou čepelí strávite menej času a viac času venujete veciam, ktoré sú pre vás dôležité.
- Vlastnosti výrobku: - Vhodné pre použitie v domácnostiach, kde je potrebné zabezpečiť dostatok energie:
- Počet čepelí: 4 kusy
- Trvanlivosť jednej čepele: až 4 mesiace
- Compatible with: OneBlade (QP14xx, QP25xx, QP26xx, QP27xx, QP28xx) a OneBlade Pro (QP65xx, QP66xx)
- Technológia: Inovatívna technológia OneBlade na presné holenie a úpravu účesu
- Jednoduchá manipulácia: Rýchla výmena čepele vďaka mechanizmu click
Praktické použitie pre všetky potreby
- Čepele Philips OneBlade sú všestranné. Či už ide o zastrihávanie, holenie alebo úpravu fúzov a chĺpkov na tele, tieto čepele ponúkajú potrebnú flexibilitu. Špeciálny tvar čepelí sa dokonale prispôsobí kontúram vašej tváre a umožňuje presné oholenie aj v ťažko dostupných oblastiach. Vďaka tomu dosiahnete hladký výsledok bez podráždenia pokožky.
Výhody produktu: - Vhodné pre všetkých, ktorí sa chcú vyhnúť holeniu:
- [Presné oholenie]: Čepele sú navrhnuté tak, aby sa dokonale prispôsobili kontúram tváre a zabezpečili tak dôkladné oholenie.
- [Šetrné k pokožke]: Vďaka inovatívnej technológii zažijete pohodlné holenie bez podráždenia pokožky.
- [Trvanlivosť]: Každá čepeľ vydrží až 4 mesiace, čo potrebu častej výmeny.
- [Jednoduché používanie]: Nekomplikovaný klikací mechanizmus umožňuje rýchlu výmenu čepieľok.
- [Všestranné použitie]: Ideálne na zastrihávanie, holenie a úpravu fúzov a chĺpkov na tele.
Najlepšie výhody používania náhradných čepieľok Philips OneBlade
- S náhradnými čepeľami Philips OneBlade QP440/50 môžete využívať výhody presného holenia, dlhej životnosti a jednoduchej manipulácie. Investujte do svojej každodennej starostlivosti a užívajte si slobodu pri úprave fúzov a chĺpkov na tele podľa svojich predstáv - vždy s maximálnym komfortom a bez podráždenia pokožky.
Holiace čepele PHILIPS OneBlade 360 QP440/50
- Typ výrobku: Čepele
- Pracuje s: Philips OneBlade (QP25xx), Philips OneBlade (QP26xx), Philips OneBlade Pro (QP65xx), Philips OneBlade Pro (QP66xx)
- Index: 546211
Holiace čepele PHILIPS OneBlade 360 QP440/50 bez námahy zastrihávajú, tvarujú a holia chĺpky akejkoľvek dĺžky. Žiadne podráždenie pokožky. Inovatívna čepeľ 360 sa vychyľuje do všetkých smerov, aby sa prispôsobila tvaru vašej tváre. Tento dizajn zaisťuje neprerušovaný kontakt s pokožkou a kontrolu. Ľahko zastrihávajte chĺpky a holte sa v ťažko prístupných oblastiach - neuveriteľné pohodlie len niekoľkými pohybmi. Používajte na mokro alebo na sucho. Úprava účesu s menším počtom pohybov. Obojstranná čepeľ, ktorá sa len tak ľahko neztupí. Vhodný pre modely OneBlade (QP25xx), OneBlade, (QP26xx), OneBlade Pro (QP65xx), OneBlade Pro (QP66xx). Modely QP6620/xx, QP6520/xx, QP6510/xx, QP6505/xx, nevyužijú plnú mobilitu tohto noža. Nehodí sa pre model QP15XX. Balenie obsahuje 4 kusy.
- Farba: čierna
- Počet kusov: 1 ks: 4
- Typ výrobku: čepele
- Funguje s produktom: Philips OneBlade (QP25xx) Philips OneBlade (QP26xx) Philips OneBlade Pro (QP65xx) Philips OneBlade Pro (QP66xx)
- Model výrobcu: Philips OneBlade OneBlade 2: Neuplatňuje sa
Bez námahy zastriháva, upravuje a holí akúkoľvek dĺžku vlasov
Strihá vlasy, nie pokožku
Inovatívna 360-stupňová čepeľ sa dá otáčať vo všetkých smeroch, aby sa prispôsobila kontúram tváre. Konštrukcia umožňuje stály kontakt s pokožkou a kontrolu. Môžete tak ľahko zastrihávať a holiť aj ťažko dostupné oblasti - s menším počtom ťahov a väčším komfortom.
- Obojstranná čepeľ
- Čepeľ, ktorá sa ľahko neotupí
- Inovatívna 360-stupňová čepeľ
- Na mokré a suché použitie
- Styling s menším počtom ťahov
- Vhodný pre všetky nástavce OneBlade**
- Jedinečná technológia OneBlade
Všeobecné
Typ výrobku
Žiletková čepeľ
Kompatibilita značky
Philips
Kompatibilita
Séria OneBlade
Funkcie
Typ výrobku
Žiletka na holenie
Kompatibilita značky
Philips
Kompatibilita
Séria OneBlade
Množstvo
4
- Typ produktu:
- Holiaca čepeľ
- Kompatibilita značky:
- Philips
- Kompatibilita:
- OneBlade Series
- Množstvo:
- 4
- Technológia systému holenia:
- Contour-following technology, Dual protection system
Hlavné vlastnosti Vlastnosti Typ výrobku Žiletka Kompatibilita značky Philips Kompatibilita OneBlade Series Množstvo 4
Sada obsahuje: 16-mesačnú zásobu čepelí (4x 360 čepelí). Výdrž čepele až 4 mesiace: Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele, ktorú možno používať až 4 mesiace pre dlhotrvajúci pocit sviežosti; Na čepeli sa objaví symbol vysunutia, keď je čas na výmenu čepele. Poradí si aj s najdlhšími vlasmi. Hladká povrchová úprava a zaoblené špičky chránia pokožku; Nie príliš blízko na pohodlné holenie. Zastrihávajte, upravujte a holte akúkoľvek dĺžku chĺpkov menším počtom ťahov a pohodlnejšie. Čepeľ 360 sa pohybuje všetkými smermi, aby sa prispôsobila kontúram vašej tváre; dizajn umožňuje stály kontakt s pokožkou pre väčšiu kontrolu. Čepele Philips OneBlade 360 sú vhodné pre všetky modely OneBlade a OneBlade Pro**.
Získajte najlepší výkon pre svoj holiaci strojček OneBlade alebo OneBlade Pro s originálnymi náhradnými čepeľami Philips OneBlade 360. Precízne čepele zabezpečujú dôkladné oholenie a príjemný pocit na pokožke. Ľahko sa vymieňajú a sú odolné pre dlhotrvajúce výsledky. Náhradné čepele sú vhodné pre všetky modely OneBlade a OneBlade Pro. Vychutnajte si účinné oholenie bez podráždenia pokožky s kvalitnými náhradnými čepeľami Philips. Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame čepele vymieňať každé 4 mesiace. Na dosiahnutie optimálneho výkonu a dlhej životnosti používajte len originálne náhradné čepele Philips.
- Vhodné pre výrobcov
- Philips
- Farba
- Žltá
- Model
- QP440/50
- Hmotnosť
- 0.042 kg
- Zloženie
- Doplnok pre vaše zdravie a krásu
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- Náhradné čepele pre Philips OneBlade QP440/50 4 kusy tvár + telo
- Počet kusov
- 38
- Možnosť mokrého holenia
- Áno
- EAN kód
- 8720689016148
- Číslo od výrobcu
- QP440/50
- Vhodné pre výrobcov
- Philips
- Farba
- Žltá
- Model
- QP440/50
- Hmotnosť
- 0.042 kg
- Zloženie
- Doplnok pre vaše zdravie a krásu
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- Náhradné čepele pre Philips OneBlade QP440/50 4 kusy tvár + telo
- Počet kusov
- 38
- Možnosť mokrého holenia
- Áno
- EAN kód
- 8720689016148
- Číslo od výrobcu
- QP440/50
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Philips Norelco OneBlade QP430/50, Holiaca čepeľ, Philips, OneBlade Series, 99 mm, 110 mm, 26 mm
660,20 €/1kg
33,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips OneBlade 360 QP2724/23 pánsky holiaci strojček čierno-zelený, 3 v 1, cestovné puzdro, 3 hrebene 1 mm 3 mm 5 mm, nabíjačka USB, vodotesný, na úpravu fúzov
39,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,99 €
Predajca: esiteo

Philips Norelco OneBlade QP250/50, Holiaca čepeľ, Zelená, Strieborná, Philips, OneBlade
55,63 €
Predajca: pawroy

Philips QP6542/15, Umývateľný, Batérie, Čierna, Limetka
50,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Štandardné hlavice pre sonické kefky 8 ks Philips Sonicare Optimal White HX6068/12
149,38 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

VASAGLE bočný stolík, okrúhly rozkladací stolík, 2 police, ľahko zostaviteľný, Ø55 cm
48,58 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips Sonicare HX6068/13, 8 kusov, Čierna, Stredná
42,99 €
Predajca: esiteo

Apple EarPods (USB-C), Kábel, Hovor / hudba, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
21,69 €
Predajca: Shopmobile

Philips HX9044/33, 4 kusov, Čierna, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
41,72 €
Predajca: velmontask

Philips HX9054/33, 4 kusov, Čierna, 3 mesiace, Mäkké, Guma, 2 Series plaque defence; 3 Series gum health; DiamondClean; DiamondClean Smart; EasyClean;...
45,35 €
Predajca: evomag

LEHMANN Vysávač bez vreciek, cyklónový systém, s príslušenstvom, sada nadstavcov a 2x HEPA filter
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zvlhčovač vzduchu 0,3 l Aroma zvlhčovač vzduchu Ultrazvukový RGB farby Zvlhčovač vzduchu v miestnosti Elektrická vonná lampa Aromaterapeutické oleje Difuzér Farby USB Retoo
9,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Philips HX9054/17, 4 kusov, Biela, 3 mesiace, Mäkké, Guma, 2 Series plaque defence; 3 Series gum health; DiamondClean; DiamondClean Smart; EasyClean;...
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Zmes na vertikutáciu – trávne osivo – hnojivo – pôdny kondicionér (15 kg – na 450 m2)
4,20 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Roborock 6902088942569, Čistiaci roztok, Robotický vysávač, Šedá, Červená, Biela, 480 ml, Roborock
76,10 €/1l
36,53 €
Predajca: TechPunt

EMOS 5-cestná zásuvková lišta Schuko BEZ KÁBLA, s vypínačom, náhradná zásuvková lišta do interiéru, detská ochrana, P1520
21,58 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,83 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Gillette Mach 3 náhradní břity na holení 12 ks XXL
45,53 €
Predajca: M_plus_L

Philips Norelco OneBlade QP229/52, Holiaca čepeľ, 1 hlava/hlavy, Zelená, Biela, 4 mesiace
36,70 €
Predajca: BEBELUC

Philips Norelco OneBlade QP2724/23, Planžetový holiaci strojček, Uhlie, Limetka, Contour-following technology; Dual protection system; 360 Blade, Replace every 4 months**; QP210, QP220, QP230; QP610, QP620, QP410, QP420, 0,33 rok / roky, Batérie
34,90 €
Predajca: KTD-Slovakia

Stavebnica LEGO Technic Ferrari Daytona SP3 42143 (3 778 dielikov)
470,83 €
Predajca: Capi-cap

Needit Park Micro, elektronická, čierna, modrá, sklenená, CR-2032, 3 V, -20 - 75 °C
37,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Baseus CAM01-01, 1,2 m, 3.5mm, USB C, Čierna
7,03 €/1m
8,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ručný mixér Philips HR 3741/00
42,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

PUMA Buzz, Uni
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Philips Sonicare HX9044/17, 4 kusov, Biela, Mäkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

JBL CHARGE 5, 1,91 cm (0.75"), 2 cm, 10,2 cm (4"), 9 cm, 30 W, 40 W
326,89 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: NovaMBSmart

Stena na náradie -1152 x 780 mm - sada 58 držiakov na náradie s perforovanou stenou Skladovací systém perforovaná stena stena na náradie Nástenná polica Dielenská polica
52,99 €
Predajca: PAFEN

AXE 3976748002 AXE 48h Moschus Deo-Spray 150 ml
89,73 €/1l
13,46 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
63% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
63%19% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
19%4% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
4%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%15% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
15%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko prebehlo veľmi rýchlo a bez komplikácií
Veľmi dobré
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je super
Super.
Hodnotenie z 8. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Hodí sa na
Hodí sa a dobre
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Žiletky
Super Môžem len odporučiť
Hodnotenie z 27. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neodporúčam
Bohužiaľ sú čepele tupé. Zvyčajne si s jednou čepeľou oholím hlavu 4–5-krát, tu však jedna čepeľ nevystačí ani na jedno holenie!
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jedna čepeľ nebola naostrená
V podstate som bol veľmi spokojný, ale keď som vyskúšal jednu čepeľ, bola tupá a nerezala
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarmaBestseller

Doprava zdarma









Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma


KOMA MOB360 - Náhradné čepele kompatibilné s Philips OneBlade 360, 2ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,30 €
Predajca: KOMAONLINE

Náhradná holiaca hlava pre BRAUN 53B, čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
39,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Predajca: SuperMerchant

Gillette Fusion Power náhradné čepele 8 ks pre mužov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(116)Počet hodnotení: 116
26,99 €
Predajca: Ston-shop

Žiletky Featherr, nerezová oceľ, 5 kusov, štandardné, 71-S



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
64,77 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE

Gillette - Gillette Fusion ProGlide Power (8 pcs) - Replacement heads



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(99)Počet hodnotení: 99
46,50 €
Predajca: YourFragrance

Gillette Proglide náhradné čepieľky 16 originálnych žiletiek s klznými pásikmi



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Žiletky Gillette ProGlide - pohodlné holenie pre mužov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(133)Počet hodnotení: 133
68,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Balenie žiletiek Gillette Fusion5 16 náplní pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
69,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Čepele systému Gillette Fusion5 18



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
75,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wilkinson Sword Intuition Ultra Moisture, Żyletki, 3 sztuki (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
59,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

KOMA MOB360 - Náhradné čepele kompatibilné s Philips OneBlade 360, 3ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,60 €
Predajca: KOMAONLINE

Žiletky Gillette Gillette Mach3 - 20 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gillette Labs čepieľky sada 12 náhradných čepieľok na mokré holenie a efektívne



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
60,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

GILLETTE Venus Deluxe smooth 10 ks
51,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Žiletky Gillette Venus - Smooth Sensitive - 10 ks.
52,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Holiace hlavy MSV-SH91
43,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Predajca: SuperMerchant

100 rezacích nožov 18 mm SK5 tvrdené ostré náhradné nože na koberce 10 krabíc
56,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Goldblatt G08283 Univerzálne oceľové nože SK2M s dávkovačom, 100 kusov
60,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Gillette Proglide Power 8 Original náhradné žiletky s klznými pásikmi



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(20)Počet hodnotení: 20
49,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Žiletky Labs 6 ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,75 €
Predajca: NetworkTechnologies