4,3



Na základe 115 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2








5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1








5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3

Ďalšie informácie o reklame
LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet220,19 €/1kg
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Ďalšie informácie o reklame
Vegánsky doplnok stravy na podporu metabolizmu makronutrientov, 30 kapsúl, 17 g3 058,24 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
DOPLNOK STRAVY TEKUTÝ KOLAGÉN, BEZLEPKOVÝ 500 ml - PHARMOVIT34,75 €/1kg
22,59 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Hydrolyzované kolagénové peptidy0,13 €/1l
54,00 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Predajca: WR-Products

Inulín - 150g + probiotiká
29,37 €/1kg
5,14 €
Predajca: BioCare

Výživový doplnok WeightWorld L-Taurín Aminokyselina, 180 kapsúl
132,42 €/1kg
52,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Glukosamín Glukosamín v prášku 210g OSTROVIT
11 990,00 €/1kg
11,99 €
Predajca: NutraBestBG

Sunwarrior Enzorb Tráviace enzýmy 90 V-Caps, Tráviace enzýmy, 90 vegánskych kapsúl
126,60 €/1kg
37,98 €
Predajca: taleoo

L-Glutamín - 100g
45,64 €/1kg
6,07 €
Predajca: BioCare

KFD Nutrition Kreatn X-Caps 1000
33,66 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Výživový doplnok Enzymedica Lacto (30 kapsúl) 8214
83,95 €/1l
20,52 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,79 €
Predajca: shaman-vitamine

OstroVit | AAKG prášok bez príchute
96,00 €/1kg
19,20 €
Predajca: NutraBestBG

ActivLab Essepatil Extra - Výživový doplnok, 60 kapsúl
82 714,28 €/1kg
5,79 €
Predajca: medpak_shop

OstroVit Tribulus Terrestris 90 - 60 kapsl
12 950,00 €/1kg
12,95 €
Predajca: NutraBestBG

6PAK Nutrition | Kreatín monohydrát Grapefruit
47,10 €/1l
14,13 €
Predajca: NutraBestBG

OstroVit | Prok z extraktu prasliky
119,90 €/1l
11,99 €
Predajca: NutraBestBG

Ostrovit doplnky stravy Kolagen + Witamina C, 5903933902968
108,20 €/1l
21,64 €
Predajca: NutraBestBG

Mobiforte s hydrolyzátom a vitamínom C v prášku 3X300 g
56,64 €/1l
50,98 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
PROTEIN 80 je doplnok stravy v práškovej forme, ktorý je určený pre profesionálnych aj amatérskych športovcov na doplnenie ich stravy zmesou bielkovín a vitamínov.
Zloženie:
Návod na použitie:
1 dávku produktu (30 g) zmiešajte s 250 ml vody. Konzumujte až 3-krát denne. Nepresiahnite dávku 3 dávok (90 g) denne. Odmerka je súčasťou balenia.
UPOZORNENIA:
Doplnky stravy nesmú byť používané ako náhrada (substitút) pestrej stravy. Doplnky stravy by mali byť uchovávané mimo dosahu malých detí. Produkt je určený pre dospelých a zdravé osoby. Produkt nie je určený pre deti a dojčiace ženy. Je dôležité dbať na vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Vysoký obsah bielkovín, nevhodné pre osoby s ochorením obličiek.
Najlepšie pred konzumáciou a
Číslo šarže:
Na boku obalu.
Skladovanie:
Skladujte na suchom a chladnom mieste, chráňte pred svetlom.
Obsah balenia:
700 g, 23 porcií.
- Zloženie
- 1
- Výživové údaje
- ProActive
- Hmotnosť
- 700 g
- Potravinársky podnik
- ProActive
- Obchodný názov
- WPC srvátkový proteínový doplnok VITAMINS slaný karamel ProActive 700g
- Výrobca
- Sonstige
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- ProActive
- EAN kód
- 5902444715876
- Zloženie
- 1
- Výživové údaje
- ProActive
- Hmotnosť
- 700 g
- Potravinársky podnik
- ProActive
- Obchodný názov
- WPC srvátkový proteínový doplnok VITAMINS slaný karamel ProActive 700g
- Výrobca
- Sonstige
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- ProActive
- EAN kód
- 5902444715876
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

WPC srvátkový proteínový doplnok vitamín C B koláč ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteínový doplnok WITAMIN C chocolate ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
20,73 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteín výživné vitamíny arašidové maslo ProActive 700g
13,31 €/1kg
9,32 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteín vitamíny C B E banán-jahoda ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

Srvátkový proteín WPC Proteínový doplnok VITAMINS čučoriedka ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteínový doplnok VITAMIN C B vanilka ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

ProActive CREME BRULE 700g
13,31 €/1kg
9,32 €
Predajca: RealPharm

KARMELOVÝ PROTEÍN BEZ CUKRU ProActive VITAMÍNY 700g
13,31 €/1kg
9,32 €
Predajca: RealPharm

Jahodovo-vanilkový WPC proteín ProActive 700g
13,31 €/1kg
9,32 €
Predajca: RealPharm

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

ProActive koncentrát srvátkových bielkovín WPC 80 protein 700 g bielkovinový prášok, príchuť: káva, s pridanými vitamínmi
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

Vitamaze L-Arginine 4500, kapsula, L-arginín, 360 kusov, L-arginine HCl 750 mg 4500 mg thereof L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, In the morning and evening take 2 capsules with enough water, preferably before meals. 30 minutes..., Store the product unopened, cool, dry and out of reach of children.
77,75 €/1l
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

PROTEÍN WPC 700g CITRULÍN 300g KREATÍN LABRÁT TCM 300g ProActive
14,27 €/1l
9,99 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny coffee latte ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
20,73 €
Predajca: RealPharm

WPC srvátkový proteín WPI výživové vitamíny kokos ProActive 2,25kg
9,21 €/1kg
20,73 €
Predajca: RealPharm

Výživný Koncentrát Syrovátkového Bielka v Chutnej Čokoláde, 500 g
39,78 €/1kg
19,89 €
Predajca: medpak_shop

Proteín 85 - 900g : Vanilka I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
26,88 €/1kg
24,19 €
Predajca: medpak_shop

Proteín srvátka WPC srvátka PROTEIN RENEWAL vanilka ProActive 700g
17,13 €/1kg
11,99 €
Predajca: RealPharm

Proteín 85 - 900g : Čokoláda I 30 porcií I Prášok I Viaczložkový proteín I Sójový proteín I Kazeín I Pšeničný proteín I Pridané vitamíny
25,73 €/1kg
23,16 €
Predajca: PEAK

BIAŁKO ProActive Whey INSTANT 700g BANANA
17,13 €/1kg
11,99 €
Predajca: RealPharm

ProActive koncentrát srvátkovej bielkoviny WPC 80 protein 700 g bielkovinový prášok, príchuť: ČEREŠŇA
12,84 €/1l
8,99 €
Predajca: RealPharm

Proteín ProActive Protein 80 RASPBERRY Raspberry 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

Mutant doplnky stravy Mass, Gainer, 17865
167,60 €/1kg
33,52 €
Predajca: VISO

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

ProActive koncentrát srvátkovej bielkoviny WPC 80 protein 700 g bielkovinový prášok, príchuť: MALINA
12,84 €/1l
8,99 €
Predajca: RealPharm

ProActive srvátkový proteínový koncentrát proteínový prášok proteínový prášok WPC proteín 700g proteínový prášok príchuť: cookies
17,13 €/1kg
11,99 €
Predajca: RealPharm

Proteín ProActive Whey INSTANT 700g slaný karamel
14,99 €/1kg
10,49 €
Predajca: RealPharm

Mammut Nutrition - Whey Protein - 1000 g vrecko na zips, 1 x 1000 g vrecko na zips, príchuť: cookies
75,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

GAINER proteín sacharidy PRE POSILNENIE HMOTY jahoda Proactive X-Mass 1kg
7,46 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,00 €
Predajca: RealPharm
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
65% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
65%16% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
16%10% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
10%4% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
4%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezkonkurenčný pomer ceny a kvality
Hmotnosť 2,25 kg
Chuť, kvalita a cena sú tu jednoducho v poriadku. Za túto cenu dostanete obrovské množstvo bielkovín vrátane ďalších vitamínov a minerálov. Prášok chutí oveľa lepšie, ako som očakával, dobre sa rozpúšťa a aj obal pôsobí veľmi kvalitným dojmom. Po dlhom porovnávaní rôznych produktov som tu našiel ten najlepší celkový balík. Jednoznačné odporúčanie na kúpu – určite si ho objednám znova!!
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
V poriadku!
Hmotnosť 2,25 kg
Proteínový prášok je za tú cenu úplne v poriadku. Chuť nie je príliš intenzívna, ale ako som už povedal, za tú cenu si ho kúpim znova. Doručenie bolo tiež celkom rýchle!
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ranný proteínový koncentrát, WPC 80, Protein 2,25 kg proteínový prášok
Hmotnosť 2,25 kg
Veľmi dobrá chuť, som spokojný, kúpil by som si ho znova a znova. Ďakujem za to a prajem pekný deň
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kokos...skvelá chuť
Hmotnosť 2,25 kg
Veľmi dobrý a cenovo výhodný proteínový prášok, už som si ho niekoľkokrát objednal a doručenie bolo veľmi rýchle
Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Hmotnosť 2,25 kg
Nezameniteľný pomer ceny a kvality! Kvalita je tiež veľmi dobrá. Vždy s radosťou!
Hodnotenie z 18. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúca kvalita... Rýchle doručenie. Určite si znovu objednám
Hmotnosť 2,25 kg
Produkt zodpovedá popisu... Som ohromený chuťou. Prášok sa dobre rozpúšťa.
Hodnotenie z 11. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Hmotnosť 0,7 kg
Potrebujem to na budovanie svalov – aj v mojom veku je to skvelý produkt za skvelú cenu ;)
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
ako sa dalo očakávať (vanilka-jahoda)
Hmotnosť 2,25 kg
Chuťovo síce trochu sladké, ale úplne v poriadku, chutí.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg